Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Trailer :

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Random Selection Match returns + many ML improvements (pre-season tournaments, improved transfer system + pre-match interviews)
PRESENTATION OVERHAUL. Brand new in-game UI, redesigned, including real player images in the gameplan screen
GAMEPLAY MASTERCLASS. High quality gameplay finely tuned and refined
A big one. Enhanced visual reality. Camp Nou, Signal Iduna Park + Anfield captured beautifully. Lighting, turf + tunnels
A complete rework of the animation system and player models = incredibly realistic movement and amazing looking superstars!


Znaci Master Liga ce biti bolja nego na 2017 :)

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

a online lag? pušiona i dalje...

 
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Svakako je pusiona PES :D

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Instalirao 2017, smeće, obrisano nakon 10 min.

 

Opet svaki 2-3 nastavak valja? Čekam PES 2020 a do onda 2014.

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

E3 Trailer:

 

 

Usain Bolt trailer ()

 

 

Gameplay:

 

 

Ne znam, teško je procijenit po gameplayu ali mi se čini da i nema nekog velikog pomaka u odnosu na 2017, bar na konzolama.

Pozitivno je to što će verzija za PC izleda konačno bit port s novih konzola a ne sa starih..ali je i cijena zato dosta višlja.

 

Nadam se da su poradili na onlineu, najviše na brzini matchmakinga i općenito da izbace onaj "testing network enviroment" i slično, onaj myclub je ok za f2p, ali da sam to platio 50/60€ bome ne bi bio sretan kupnjom.

 

Once colorful dreams now swing like dead paratroops from the naked trees
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

dobro izgleda gameplay,ali jos malo pre stiff kao i pes17

cudno mi je da vec sada objavljuju gameplay a do izlaska ima 3 mjeseca..pa jbt sta se nisu jos ta 3 mjeseca uhvatili posla oko poboljsavanja gameplaya

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Za ovu fazu u razvoju igre gameplay izgleda sasvim pristojno. Primjetio sam kod golmana neke interesantne animacije i reakcije koje do sada nisam vidio. Recimo kada u povaljci uhvati loptu a ona mu ispadne pa se s poda protegne i ponovno je zgrabi. Lijepo, no i dalje fali težine u svim tim reakcijama. No igra je u debelom razvoju pa ne treba biti sitničav. U svakom slučaju interesantno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Evo jedan gameplay u 4k

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Velik problem PES-a u online igranju je uz preveliku zloporabu dubinskih dodavanja u prostor je i overpowered 2nd man pressure u obrani kojeg mnogi zlorabe. Većina igača čitavo vrijeme samo drži stisnutu tipku za dupli pritisak u obrani i to im prolazi jer igra to ne kažnjava, odnosno ne prisiljava da to koristiš u samo primjerenim situcijama. Igrači bi se tada morali više umarati i ostavljati veće rupe u obrani na drugoj strani kao kompenzaciju / rizik za takvo igranje i umorni igrači bi morali biti osjetnije sporiji. Ovako to exploitiranje pritiska s više igrača u  obrani koji kao stršljenovi okruže i jure za igračem i vrlo lako ga stisnu sa svih strana ne dopušta nikakvu igru na posjed online ili realniju sporiju igru naokolo. Svi nastoje igrati samo iz prve što brže u napad, dupli pasovi između napadača, lopte u prostor i samo što brže i što kraćim putem do gola. Sa iskusnijim igračim ne možeš dobit ni 2 sekunde na lopti da te odmah ne okruže i da te 2-3 COM kontrolirana igrača ne stisnu. Praktički te 2-3 igrača stalno vijaju po terenu ogronom preciznošću, bez da to igra kažnjava efektivnijim umaranjem ili rupama u formaciji.

Ovo govorim kao netko tko PES online igra od 2004. g.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 21:33 (dayvee).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

jedan od problema koji naglasavam vec pre dugo vremena je preprecizna dodavanja kad je igra na automatic passing (a 99% ljudi tako igra)...

nekad doslovno samo 3-4 puta stisnes dodavanje i eto te pred golom...zato NIKAD ne igram online...

a i u fifi je taj problem..obje igrice su cesto kao flipper, a ne nogomet

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Potpisujem. PES je ništa drugo nego jedan šablon po kojem svi igraju. Nema tu neke zabave osim kad ti dođe ekipa i ponese pivo, što je jedini razlog (osim što ponekad zaigram BAL) zašto kupujem svaku verziju pa ću i 2018.

 

Svake godine velike najave a pomaci unaprijed su mali. Neke stvari se dosta poboljšaju dok druge odu unazad tako da sveukupno ne dobiješ puno...

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

jedan od problema koji naglasavam vec pre dugo vremena je preprecizna dodavanja kad je igra na automatic passing (a 99% ljudi tako igra)...

nekad doslovno samo 3-4 puta stisnes dodavanje i eto te pred golom...zato NIKAD ne igram online...

a i u fifi je taj problem..obje igrice su cesto kao flipper, a ne nogomet

Samo što u fifi još u pojedinim trenucima kada igra to hoće ne možeš se točno dodati pa da dubiš na glavi. Pogotovo je to izraženo kada povedeš ili pred sam kraj tekme. Umjesto da je nervozniji onaj koji stiže rezu i više griješi, ne, ti koji vodiš odjednom ne možeš ništa. Sve što napraviš je krivo. Očito ćemo još dugo čekati na igru bez frustracija...

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

to je onda još duplo gore nego ovo u pesu....

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Tko bi igrao dosadu bez frustracija 

 

Malo highlightsa ..

 

 

 

1 slobodnjak

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2017 16:14 (plavi08).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 14:43 (soul_eclipse).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018
Sviđa mi se ovo, bome PES izgleda sve bolje iz godine u godinu. Još samo da poprave online modove...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Izgleda jako dobro. Prošle godine uzeo fifu i pes za pc. Pes bolje da nisam. Ove godine fifa pc, a pes za ps4. Fifa za karijeru, a pes za društvo. Napokon grafika na pesu nije katastrofa. Strpit se do 20.07 čini mi se kad izlazi beta demo. Mislim da nema za pc.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Pes je dosta napredovao od prošlog izdanja (17).
Posljednji kvalitetni pes je bio 2013. i od tad rokam samo fifu, mislim da bi ove godine moglo bit u najmanju ruku podjednako jer je fifa ostala u gameplayu ista, prema do sad viđenom.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Zato jer je gameplay kod FIFE prešao u drugi plan. Najbitnije je pronaći još načina za zaradu od FUT-a, a sve drugo ako se stigne poboljšati u godinu dana dobro, ako ne nikom ništa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Mislim da ce ovo biti prvi put od 2011. da cu uzeti PES.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Frendovi i ja uzimamo 100% PC verziju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Probao pes 17 na pc i ps4, velika razlika. Na ps4 mi je igrivost odlična. Baš sam uživao online. Jedino grafika na pc očajna, a na ps 4 malko bolje. Jedva čekam ovaj beta demo u 7 mj da isprobam.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Meni osobno problem kod online PES-a nije toliko ni taj lag, ni zlouoptreba tih par OP stvari ni matchmaking, ni konekcije... Gameplay mi je generalno zadovoljavajuć, a i kvaliteta samih mečeva većinom bude napeta i dobro odmjerena. Najviše od svega me muči, doslovno izluđuje, što od 10 partija 9 igram protiv Reala ili Barce, a ovu desetu protiv nekog tipa City ili Juve. Hoću igrati sa faking Southamptonom protiv Newcastlea, sa Ajaxom protiv Feynoorda, sa Lyonom protiv Monaca! Jel to tako teško? Jesu svi nabrijana djeca koja svršavaju na Messija i Ronalda? Pa di je romantika? 

 

On topic - nije valjda da igra konačno neće biti smeće na PC? 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Ja igrao danas borussia, roma,inter i takve momčadi... Baš sam uživao. Iznenadio sam se jer sam očekivao sve kao na pc. Bačenih 200 kn za pc verziju. Sad je na store pes 17 80 kn i uzwt ću dok malo ne padne cijena pesa 18 kad bude izašlo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
blowfish_cro kaže...

Meni osobno problem kod online PES-a nije toliko ni taj lag, ni zlouoptreba tih par OP stvari ni matchmaking, ni konekcije... Gameplay mi je generalno zadovoljavajuć, a i kvaliteta samih mečeva većinom bude napeta i dobro odmjerena. Najviše od svega me muči, doslovno izluđuje, što od 10 partija 9 igram protiv Reala ili Barce, a ovu desetu protiv nekog tipa City ili Juve. Hoću igrati sa faking Southamptonom protiv Newcastlea, sa Ajaxom protiv Feynoorda, sa Lyonom protiv Monaca! Jel to tako teško? Jesu svi nabrijana djeca koja svršavaju na Messija i Ronalda? Pa di je romantika? 

Ista stvar ti je i u FIFI, bar po mom iskustvu.. iako FIFA ima neusporedivo više licenci očito većini nije napeto igrat s nekim tamo Baselom, Celticom, Portom itd da ne nabrajam sad sve klubove osim Reala i Barce.

 

Meni nije to najveći problem nego način dolaženja do igrača u myClubu, ono, čista lutrija.. fali neki market kao u FUT-u, koliko god nekima išao na živce. Postoji market za scoute al to je opet lutrija..

Ovako nakon svakog matcha se dobije onaj scout koji uglavnom ima jednu zvijezdu ili dvije a ideš ovorit a unutra igrači iz osamnaeste županijske koji ne vrijede ništa, pogotovo nakon nekog vremena kad već stvorite nekakav kostur ekipe.

I onda nemaš druge nego prodat tog igrača za 170GP ili ga convertat u trenera koji također ne vrijedi ništa. Trošenje vremena bezveze, radije nek odmah daju više GP-a nakon matcha i gotova priča.

 

Što se samog gameplaya 2018. tiče, čim više videa pogledam to mi bolje izgleda

Once colorful dreams now swing like dead paratroops from the naked trees
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Fifa ima filter prema broju zvijezdica u Online Seasons, tako da te spaja sa igračima koji su uzeli klub slične snage. Uvijek možeš igrat sa Celtom protiv Wisle Krakow, Kolna ili Monterreya za bodove. Pes nema filter u online seasonsu, pa stalno igraš protiv Reala, Barce. Ima filtet u prijateljskim, ali tu nitko ne igra sa slabijim klubovima pa ti ni nakon pol sata neće naći protivnika, niti se igra za bodove ni napredak u diviziji, pa nema draži.
Većina voli jake klubove jer žele pobjedu pod svaku cijenu, i ne moraju znati igrati jer su svi igrači supermeni, pa sve prolazi.
Kad igram Fifu, uvijek igram sa slabijim klubovima za bodove i napredak kroz divizije, i uvijek mi bez problema nadje protivnika po mjeri.
Prednost Pesa je što ima hrvatsku repku i Dinamo, što kod Fife fali.
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Fifa ima puno više aktivnih igrača. Zbog toga uvijek možeš naći nekog po mjeri, iako i tamo 90% ljudi forsira samo ove najjače. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice