Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 213.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hazard je tu.. 2 skauta dobijena free od konamija a zadnji klub Chelsea sa aukcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Preporuka patcha sa licensiranim klubovima,ligama i ako ima liga prvaka za ps4 verziju igre?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

 Hvala ti

Ima liga prvaka u tome patchu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Mogu provjeriti večeras kad doma dođem, ali poprilično sam siguran da ima

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je u myclub online neigrivo. komande kasne po tri sekunde, veza je uvihjek na jednoj ili dvije crte ,, katastrofa

Who bolan cares
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je postalo jebanje u zdrav mozak...Najradje bi im jebo mater japansku u supak. Imam ekipu da vise neznam koga bi prije stavio u prvih 11, ali svejedno se ne zna tko se ponasa blesavije na terenu. Da bar mogu igrati offline neki mod, gdje mogu nastimati tezinu po zelji.

 

Ovog programera treba objesit za kurac naglavacke na glavnom trgu, jebo svoju mater nenormalanu. Ovi zaduzeni za servere su majmuni obicni, dao bog da propadnu jer to i zasluzuju.

The Commissioner of Football
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pes je po meni remek djelo igra ali su se posrali po tome sa skriptingom, nemarom sa serverima, lagom i cheaterima. Hajde ok mozda nisu dovoljno sposobni da naprave anti cheat sistem da ne moze svaka ljiga napustiti utakmicu i da se nista ne racuna, bez da se boji da ce dobiti ban. Nisu to napravili, nisu obezbjedili dedicated servere kao svaka normalna online igra, na sve to i nekako zazmiriti.. ali ne mogu shvatiti ovaj skripting gdje ti igra bukvalno ne dozvoljava da igras. Uspori ti ekipu, svi kao da imaju tegove privezane na nogama, nemogucnost normalne pass igre, sve to da bi te neko ko ima puno manje skilla na silu pobijedio. Jer te igra jebe. Znaci ko god je to izmislio i stavio u igru, treba mu jebat sve zivo i mrtvo. Glupost nevidjena

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

5 godina citanja apsolutno istih problema i nerviranja.
Ja jednostavno ne vidim nacin da ovi opstanu na trzistu,fifa je u svim ligama organizirala esport natjecanja od SP,EURA,LIGA PRVAKA krece
ovi nisu u stanju omoguciti pristojan ako ne vec dobar online
KONAMI sa svojim problemima sve vise propada,dok FIFA unatoc svojim problemima konstantno raste
KONAMI je dosao do faze da postoje klinci koji nikad pes nisu ni probali,imam feeling da pes jos zivi samo u glavama romanticara
i prije ce konami napraviti repliku FIFE nego ikada vise vratiti onaj sjaj
koja je igra kome bolja je individualno,ali ovi u EA nemaju potrebe se vise ni osvrtati na KONAMI....PESa kroz 5 g nece vise biti,ili ce izlaziti samo u free multiplayer veriziji
moja neka ocekivanja eto
nije mi samo jasno na koju foru  FIFA dobije na gamespotu 7 a PES 9 ocjenu
pa to su i jedni i drugi za 6-7....ako je ovaj PES 9/10 onda gasi playstation gasi grafičke gasi sve,pa nismo mi debili da ne znamo sta su igre 9/10 (nakon pPESa kad upalim Spidermana,ili Red Dead Redemption2 ,imam feeling kao da sam skocio u buducnost 5 godina)
trenutno ne postoji kvalitetna nogometna simulacija na trzistu i to je to,u toj situaciji ljudi su odabrali estetiku,sminku,licence
mogu oni iz KONAMIJA otvoriti mjesta za 80 liga,ali dabe,kad klince boli tuki za patcheve niti im se da s tim jebat,to govori dosta o klincima,ali trziste je takvo
i mozes ga jeb.ti...ili ce s eprilagoditi ili ih nece biti...jerbo njihovi gameplayevi ,engini i sta ja znam su doveli do tog da 5 godina vec gubim utakmice na ancin da protivnik ima jedan sut po golu i zavrsi 1-0 za njih
5god minimalno znaci konstantno takvih sranja

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 22:16 (Katema).
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Mogu prežvakat svo pljuvanje po PES-u vezano za grafiku, licence, modove, komentatore itd. Al pljuvat gameplay nema veze sa mozgom.

 

Podjeliti ću ovo na 2 online i offline.

 

Online ima skripting puno manji nego konkurencija. Zamisli tek da parati konkurenciju kako bi onda to izgledalo. Ili da ga makne skroz. KOga bi to zadovoljilo. Nas 100-nja koji sanjamo taj gameplay koji je kao offline. izgubilo bi se još više tih klinaca koje si i sam naveo da prodaju igru. Nemreš dobiti ovce i novce. Ljudi vole sranje. Sve veće sranje, što manje razmišljanja samo ožeži. Možda će prema tome i ići online.

 

 

Offline

Tu trenutno te 2 igre nisu usporedive. PES offline gameplay je dobar, stalno napreduje. Uvijek postoje mušice i dodatne stvari koje nisu nama po volji. Ali napreduje. I zbog "realnosti" je još dosadniji tim istim klincima.

 

 

Btw. evo jedna službena anketa o mišljenjima korisnika. Pa ako imate volje LINK

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 22:36 (plavi08).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ove sedmice idu crne kugle sakom i kapom, dobio sam 6 ukupno a 2 puta po 2 u jednom packu. Ramos i Marcelo su mi bas legli, htio sam ih od samog starta. Jos zavrtim Barcelona agenta jednom cisto da vidim koga cu dobit iz zezancije, sve ih vec imam, kad ono Messi Sad imam duplog featured messija..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ove sedmice idu crne kugle sakom i kapom, dobio sam 6 ukupno a 2 puta po 2 u jednom packu. Ramos i Marcelo su mi bas legli, htio sam ih od samog starta. Jos zavrtim Barcelona agenta jednom cisto da vidim koga cu dobit iz zezancije, sve ih vec imam, kad ono Messi Sad imam duplog featured messija..

 Idu crne lopte jer im je my club gameplay katastrofa,dzabe ti featured messi kad se u igri ponaša ko retard..i ovo drugo što si naveo u gornjem postu,dakle ja provjeravao net,ps4,joystick..u nevjerici..komande kasne,igrači stoje...a protivnik ratinga 200 je na steroidima...čak i takav me ne može dobiti...

 

offline 1 na 1 je igriv

 

offline master liga...goru umjetnu inteligenciju nisam doživio ne pamtim kad..a igram od 1999...

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
maniti kaže...
erminn kaže...

Ove sedmice idu crne kugle sakom i kapom, dobio sam 6 ukupno a 2 puta po 2 u jednom packu. Ramos i Marcelo su mi bas legli, htio sam ih od samog starta. Jos zavrtim Barcelona agenta jednom cisto da vidim koga cu dobit iz zezancije, sve ih vec imam, kad ono Messi Sad imam duplog featured messija..

 Idu crne lopte jer im je my club gameplay katastrofa,dzabe ti featured messi kad se u igri ponaša ko retard..i ovo drugo što si naveo u gornjem postu,dakle ja provjeravao net,ps4,joystick..u nevjerici..komande kasne,igrači stoje...a protivnik ratinga 200 je na steroidima...čak i takav me ne može dobiti...

 

offline 1 na 1 je igriv

 

offline master liga...goru umjetnu inteligenciju nisam doživio ne pamtim kad..a igram od 1999...

 Samo se nadam da ce opet malo fixati ovo, da vrate kako je bilo proteklih mjeseci, jedno vrijeme sam skoro zaboravio da postoji skripting jer sam stalno bio u winning streakovima. A sto se tice offline 1v1, to je kao potpuno druga igra, mada i tu ima stvari koje ne stimaju narocito sa odbranom.. znaju se gubiti i ponasati retardirano.

 

Od zadnjeg updejta mnogi ne mogu ni igrati dalje od 1. poluvremena, bude error 'connection lost to server' i dobiju 0-3 u statistici. Ja ne znam sta ovi iz konamija rade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 17:55 (erminn).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ma i ovaj pes online je obicno govno, drugi sam covek od kako ne igram pes i fifu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nekako mi je u sjećanju kao da je netko ovdje to pisao, ali evo s ekipom se našo prvi put nakon više godina pauze od PES-a i čini se kao da su obrembeni igrači prebrzi u odnosnu na krila/napadače. Koliko god brzonogog imao balvani ga stižu samo zato jer ima loptu.

OK, ima nešto realnosti u tome, ali da je toliko teško nekom nabrijanom brzom igraču pretrčati braniča "na krivoj nozi" mi je malo frustrirajuće... Jeste li i vi primijetili to? Ima li govora o nekom patchu ili optimizaciji?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zv'jer2 kaže...

Nekako mi je u sjećanju kao da je netko ovdje to pisao, ali evo s ekipom se našo prvi put nakon više godina pauze od PES-a i čini se kao da su obrembeni igrači prebrzi u odnosnu na krila/napadače. Koliko god brzonogog imao balvani ga stižu samo zato jer ima loptu.

OK, ima nešto realnosti u tome, ali da je toliko teško nekom nabrijanom brzom igraču pretrčati braniča "na krivoj nozi" mi je malo frustrirajuće... Jeste li i vi primijetili to? Ima li govora o nekom patchu ili optimizaciji?

 

Nekad je to nerealno sustizanje bio problem u pesu, pogotovo u pes 2014, ali u ovom najnovijem, barem po mom iskustvu, dobro je rjeseno.

 

Poznate brzance stvarno je tesko stici. 

 

Ovu igru jebe to, sto se na sve moguce nacine pokusava ostaviti u igri neke amatere, tako sto se boljem igracu rusi AI momcadi, te se isti ponasaju kao da su na regular tezini ili nize, a protivnicki na superstar ili legend.

 

Ja sam neki dan pukao kada sam dva puta s napadacem s finishingom od 99 i strelicom ka gore zapucao 2 zicera s 9m i da stvar bude gora, nisam pogodio ni okvir gola. To je za mene jebanje u zdrav mozak, pogotovo kada igras na nivou na kojem ganjas rating za crnu znacku.

 

Neka lijepo kao oni kanadski smradovi ukinu raspolozenje, pa neka manipuliraju do besvijesti, a do tada ce moja konzola biti na prodaju skupa s pesom gratis. Picka materina bezobrazna...

The Commissioner of Football
7 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav momci,,

 

Ovako instalirah jucer PES 2109 LITE jer je besplatan i imam problem sa nekim ljudima mogu igrati online friendly sa drugima mi pise "you were unable to join the session CODE:MXNV266" sa jednim frendom mi stalno izbacuje tu gresku sa drugim radi normalno,,kada zelim napraviti sobu za igranje izbaci mi NAT problem,, pokusao sam portfowarding na svom ZXYL routeru medjutim nee radi nista jel znate vi kako da to ispravim da mogu igrat ko covjek?

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Druze, bojim se da nema rjesenja kada su u pitanju ti kodovi, to je vjerovatno do konamija i njihovih servera, ali eto proguglaj to sto ti pise za svaki slucaj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav ekipa.

Ovako, zadnjih par dana imam ogroman problem iskljucivo s pesom 2019. Igram watch dogs 2, batman, rayman....i nista. Upalim pes, konzola odmah bruji i sto duze igram sve vise pocne zatrzavat i offline i online
Iso na rebuild database i nista. Obriso neke igre i nista, imam najnovije update i od pesa i od ps4 i jos sam i ocistio konzolu od prasine. Upalim pes 2018 i nema problema. Jel se jos netko susreo s ovim i jel postoji mogucnost da su ovi u konamiju opet nesto sjebali s updateom jer ocito je do igre?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Od silne guzve, ne znam koga cu prije u prvih 11, a sada jos i "ovaj" dosao dodatno zaguzvati:

 

 

 
 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 20:46 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ove sedmice meni je sve odlicno, nema laga i igraci nisu hendikepovani, ponovo je uzivancija igrati. Ako imam bolji tim i ako sam bolji igrac hocu da i pobjedjujem a ne da se mucim protiv nekih noobova samo jer je igra tako zacrtala.. Vjerovatno samo do iduce sedmice, to je konamijeva 'mudrost' koju ne mozemo dokuciti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas dobio Abbiatija, neda meni neku dobru legendu nego mora od 80 ovr, jos imam golmana na izvoz.

 

Evo koje ja menadzere imam, mislim da mi nece trebati novi vise ove godine, imam i countere i possession, i centre i wide.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Danas dobio Abbiatija, neda meni neku dobru legendu nego mora od 80 ovr, jos imam golmana na izvoz.

 

Evo koje ja menadzere imam, mislim da mi nece trebati novi vise ove godine, imam i countere i possession, i centre i wide.

 koji option file koristiš , daj mi link

Who bolan cares
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
dejan1471 kaže...
erminn kaže...

Danas dobio Abbiatija, neda meni neku dobru legendu nego mora od 80 ovr, jos imam golmana na izvoz.

 

Evo koje ja menadzere imam, mislim da mi nece trebati novi vise ove godine, imam i countere i possession, i centre i wide.

 koji option file koristiš , daj mi link

 Kad je izasla igra stavio sam WEHK fajl jer je odma bio dostupan, ali nisu bile slike menadzera. Kasnije nisam htio nista da diram da se ne poremeti nesto, pa sam ove menadzere kojima su falile slike i pravo ime sam importovao, samo 10-tak najboljih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 6:41 (erminn).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Pozz...

Kolika je najmanja brzina interneta potrebna da bi se normalno moga igrat pes19

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Najbitnije je da je zicom spojenom, nikakvi wifi ili mobilni podaci sa mobitela. Dovoljno je i 4mbps samo da ima stabilnost
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ma meni potpuno jednako preko wifi i preko zice..uopce ne vidim razliku

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Upravo skinuo lite verziju i moram reći da sam oduševljen. Gameplay je fenomenalan, kontrole responzivne i kad dam loptu npr. Maneu ili Salahu, baš osjećam moć tih igrača za razliku od zaista očajne ovogodišnje FIFA-e gdje nije bilo pretjerane razlike u kontroliranju Sanea ili nekog drveta iz druge lige.

Sad mi je baš žao što nisam uzeo full verziju koja je bila 76kn na ps storeu prije par tjedana.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 12:15 (m77).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Kako da u myclub-u dobijem/kupim skauta?
Kako se uopće kupuju igrači?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Gledaj opciju Agent, mozes otvarati igrace za GP kao i featured igrace za coinse koje kupujes (mikrotransakcije). Za skaute gledaj opciju Auctions, skaute od 5 stars samo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice