Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 247.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Zna tko još kakav domaći discord ili nešto di se može naći kakav igrač ili nešto?

za adriu znam, ništa to.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Yo ekipa, pozivam vas da nam se priključite na streamu danas u 20h - https://www.twitch.tv/r6adria

 

Finale 12Knights vs mKNOWS.

Nakon 4 kval kupa, preko 60 matcheva u grupnoj fazi dosli smo do kraja playoffa. Bit će fun match (:

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Pozdrav,
Znaci vec malo duze vrijeme igram Rainbow six siege. I predobra igrice sve super,ali jednostavno ne mogu da nađem neki team ili neki discord server gdje ima aktivnih igraca..
Pa sam odlucio napraviti discord server (trenutno ga jos dovrsavamo) pa ako netko hoce uci pomoci oko toga. Jer cilj je da napravimo poseban Discord server gdje ima:
-podrska
-rank squad
-casual squad
-daily challenges 
-Novosti (azuiranja)
-Tts 
I ostalo.. 
I ostalo.. Ne znam dal ima bas koji discrod server koji je aktivan pa ako moze link rado bi se prikljucio.

Uplay nick:TheNiZziP11
Rank:Platinum II.
Discord server:https://discord.gg/uSXqqT
Ne znam dali ima negdje vani neki server tako da rado cemo nas nekoliko pokusati napraviti nesto

Uzivaj te ljudi

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
TheNiZziP11 kaže...

Pozdrav,
Znaci vec malo duze vrijeme igram Rainbow six siege. I predobra igrice sve super,ali jednostavno ne mogu da nađem neki team ili neki discord server gdje ima aktivnih igraca..
Pa sam odlucio napraviti discord server (trenutno ga jos dovrsavamo) pa ako netko hoce uci pomoci oko toga. Jer cilj je da napravimo poseban Discord server gdje ima:
-podrska
-rank squad
-casual squad
-daily challenges 
-Novosti (azuiranja)
-Tts 
I ostalo.. 
I ostalo.. Ne znam dal ima bas koji discrod server koji je aktivan pa ako moze link rado bi se prikljucio.

Uplay nick:TheNiZziP11
Rank:Platinum II.
Discord server:https://discord.gg/uSXqqT
Ne znam dali ima negdje vani neki server tako da rado cemo nas nekoliko pokusati napraviti nesto

Uzivaj te ljudi

 Oj, mozes slobodno doc na nas discord - https://discordapp.com/invite/7bgPSW

Regionalni igrači, imamo portal (r6adria.org), organiziramo turnire, vodimo R6 ESL za regiju, mozda se nađe netko za ekipu

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

17-20.5 opet free weekend pa ako želite probam disconnect simulator, slobodno navratite.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

17-20.5 opet free weekend pa ako želite probam disconnect simulator, slobodno navratite.

 Disconnect simulator?

Nisam primjetio da itko ima problema s tim, ali definitivno tko ima dobre zivce moze probat 

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Casper127 kaže...
fila2208 kaže...

17-20.5 opet free weekend pa ako želite probam disconnect simulator, slobodno navratite.

 Disconnect simulator?

Nisam primjetio da itko ima problema s tim, ali definitivno tko ima dobre zivce moze probat 

 Nisam imao prije problema, sad često pukne veza sama od sebe i to recimo na 3-2 na rankedu.

ekipa isapda pa se vraća, disconnectovi divljaju.

Pogledaj stream od varsitya, pa reci da nema nitko s tim problema :)

stavi na 2.20 i uživaj

 

samo se on brzo vratio, ja moram altf4

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

ako ima neka ekipa da jos uvijek igra ovo sranje od igre dodajte me na uplay nick:  Ipe77HR 

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

ja bi te dodao, ali pošto misliš da je igra sranje neću

Engage...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

pošteno 

lol123Ipe77HR
6 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Evo izvucene su grupe za Paris Major, sta mislite tko ce pobjediti?
http://r6adria.org/izvucene-grupe-za-paris-major/

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
uff, ne znam kolko se prati pro scena, ali vidi grupu d, svi podjednaki... bit ce napeto
Engage...
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Kad dolazi sljedeći dlc?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Pošto su promijenili format pro lige ne znam. Prije je bilo nakon finala, no finale ove sezone je sredinom 11. mjeseca, tako da možda ubace sad nakon majora???

Engage...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jean-Luc Picard kaže...

Pošto su promijenili format pro lige ne znam. Prije je bilo nakon finala, no finale ove sezone je sredinom 11. mjeseca, tako da možda ubace sad nakon majora???

 Počeli su jucer teaseri na twitteru...kako to inače biva, vjerojatno 2-3 tjedna nakon Majora dolazi nova sezona. Uz to, vjeorjatno i TTS dođe prije toga

13 godina
offline
Rainbow Six Siege
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 21:07 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Danas pocinje Major Mainstage event! Jucer je jos poceo i free weekend!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Jesu ukiknuli hostage s rankeda? Nisam ga nijedanput odigrao u 30 matcheva.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Da ti nije isključen u opcijama?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Nije

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Jesu ukiknuli hostage s rankeda? Nisam ga nijedanput odigrao u 30 matcheva.

 Zašto bi uopće to i igrao lol

 

tako nebalansirano, sluiži samo za nabit rank na lowarama :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Pa ono malo mi je repetitivno stalno bomb ili secure zone.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
The_K kaže...

Jesu ukiknuli hostage s rankeda? Nisam ga nijedanput odigrao u 30 matcheva.

 Zašto bi uopće to i igrao lol

 

tako nebalansirano, sluiži samo za nabit rank na lowarama :)

 pričat o balansu u ubisoftovim igrama nema velikog smisla ipak nevalja netcode a to je ključ svake igre koja želi imati ''ranked'' pa kako su ga zeznuli na početku tu više popravke nema....igram igru 'for fun' tako da se ne zamaram s tim.... 

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ipe77 kaže...

 pričat o balansu u ubisoftovim igrama nema velikog smisla ipak nevalja netcode a to je ključ svake igre koja želi imati ''ranked'' pa kako su ga zeznuli na početku tu više popravke nema....igram igru 'for fun' tako da se ne zamaram s tim.... 

 Jasno, slažem se kad je ranked i dalje beta 

 

for fun igram i ja, ali volim pobjediti kad cijeli team surađuje i kad se znajju tatkike, prizali ili ne igra pruža jeben užitak kad sve ide kako treba...ali i suprotno kad je najgora igra na svijetu kad te ubije na nemoguć tajming ili netcode.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

 

fora kako rade reklamu svojim content creatorima i drugi pogled na njih i njihov svijet.

macie je stvarno dobar dečko i rado pogledam njegove klipove kad mi je dosadno, stvarno dečko igra pametno i ne mogu se načuditi kako neke poteze povuče, kao da gledaš šah pa te netko razvoza tako i on.

 

U svakom slučaju, + za ideju reklamiranja svojih stupova communitya,nadam se da će još neke  kao rouge 9, serenity itd...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 21:56 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Rainbow Six Siege

Danas sam dobio ban za toxic behaviour. Iz vedrog neba. Tek sam ušao s frendom u ranked meč. Neki lik u chatu pita jel ovdje ima Pakistanaca. Ja velim da nema i pokupim ban. Moja ekipa je igrala s igracem manje jer me neprijateljska ekipa kolektivno prijavila. Šaljem ticket na ubisoft support i objasnim kaj se dogodilo. 

Dobijem ovo: "Ubisoft takes a firm stance on toxicity, and as such your access to Rainbow Six: Siege Matchmaking has been temporarily revoked. Once your ban is lifted, you will be allowed to connect to matchmaking again. Please note that continued use of toxic behavior can lead to further sanctions including permanent revocation of matchmaking permissions. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans." Tipično. 

Oke, čekam 27 minuta. Kad je isteklo, uđem s frendom u terrorist hunt obavit daily (samo nas dvojica), izbaci me i poberem još jedan ban od 27 minuta. Očito je da se radi o nekoj grešci. 

Šaljem ponovno dodatak na ticket i dobijem ovo: "As stated previously the ban will remain on the account until the allotted time is further completed. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans."

Pa koji drek? Znači neprijateljska ekipa može kolektivno prijavit nekog random lika i tak imat prednost igrača više. Nije mi baš jasan taj njihov sustav. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
tomglo kaže...

Danas sam dobio ban za toxic behaviour. Iz vedrog neba. Tek sam ušao s frendom u ranked meč. Neki lik u chatu pita jel ovdje ima Pakistanaca. Ja velim da nema i pokupim ban. Moja ekipa je igrala s igracem manje jer me neprijateljska ekipa kolektivno prijavila. Šaljem ticket na ubisoft support i objasnim kaj se dogodilo. 

Dobijem ovo: "Ubisoft takes a firm stance on toxicity, and as such your access to Rainbow Six: Siege Matchmaking has been temporarily revoked. Once your ban is lifted, you will be allowed to connect to matchmaking again. Please note that continued use of toxic behavior can lead to further sanctions including permanent revocation of matchmaking permissions. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans." Tipično. 

Oke, čekam 27 minuta. Kad je isteklo, uđem s frendom u terrorist hunt obavit daily (samo nas dvojica), izbaci me i poberem još jedan ban od 27 minuta. Očito je da se radi o nekoj grešci. 

Šaljem ponovno dodatak na ticket i dobijem ovo: "As stated previously the ban will remain on the account until the allotted time is further completed. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans."

Pa koji drek? Znači neprijateljska ekipa može kolektivno prijavit nekog random lika i tak imat prednost igrača više. Nije mi baš jasan taj njihov sustav. 

 greska je u pitanju mene je tako neprijateljski tim 100 puta prijavio jer su mislili valjda da koristim nešto ili bez razloga i nikad nisam dobio ban za ništa logično

lol123Ipe77HR
7 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Ipe77 kaže...
tomglo kaže...

Danas sam dobio ban za toxic behaviour. Iz vedrog neba. Tek sam ušao s frendom u ranked meč. Neki lik u chatu pita jel ovdje ima Pakistanaca. Ja velim da nema i pokupim ban. Moja ekipa je igrala s igracem manje jer me neprijateljska ekipa kolektivno prijavila. Šaljem ticket na ubisoft support i objasnim kaj se dogodilo. 

Dobijem ovo: "Ubisoft takes a firm stance on toxicity, and as such your access to Rainbow Six: Siege Matchmaking has been temporarily revoked. Once your ban is lifted, you will be allowed to connect to matchmaking again. Please note that continued use of toxic behavior can lead to further sanctions including permanent revocation of matchmaking permissions. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans." Tipično. 

Oke, čekam 27 minuta. Kad je isteklo, uđem s frendom u terrorist hunt obavit daily (samo nas dvojica), izbaci me i poberem još jedan ban od 27 minuta. Očito je da se radi o nekoj grešci. 

Šaljem ponovno dodatak na ticket i dobijem ovo: "As stated previously the ban will remain on the account until the allotted time is further completed. Ubisoft Support does not have the ability to remove temporary bans."

Pa koji drek? Znači neprijateljska ekipa može kolektivno prijavit nekog random lika i tak imat prednost igrača više. Nije mi baš jasan taj njihov sustav. 

 greska je u pitanju mene je tako neprijateljski tim 100 puta prijavio jer su mislili valjda da koristim nešto ili bez razloga i nikad nisam dobio ban za ništa logično

 Napišem im sad: "I understand your SJW chat system. I'm just saying that this is a software problem obviously because I got banned but no one reported me."
On mi veli "These Ban's are reviewed manually everyday, You do not need to be reported in order to receive a ban."

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Kladim se u burek da nisi samo napisao da nema pakistanaca nego si napisao no stinky paki shits here i zato poginuo.

 

Paki se ne smije napisaati, jer te to banira jer je uvredljiv sleng za pakistance, dogli su te na foru. kao i nigga i čak nibba.

 

rekted si kompa jebga :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Kladim se u burek da nisi samo napisao da nema pakistanaca nego si napisao no stinky paki shits here i zato poginuo.

 

Paki se ne smije napisaati, jer te to banira jer je uvredljiv sleng za pakistance, dogli su te na foru. kao i nigga i čak nibba.

 

rekted si kompa jebga :)

 Hahahahaah majkemi nisam. Pitao je lik "paki?". ja napisao "no paki" xD 

a kaj je tu je :D
da im igra nije tolko dobra ne bih se uopće zamarao :D

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice