Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

poruka: 82
|
čitano: 29.438
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

pozz,

 

igra je u stilu PUPG, al kolko sam vidio na yt gameplayima ekipa koja ima PUPG veli da je bolje optimizirana i kaj je najbolje sam je 5gb teška, jest da je za tajlansko tržište, al se da narihtat da bude na engleskom i ono kaj je najbitnije free je, mehanika ja gotovo pa identična PUPG-u.

postavil budem link kaj se treba napravit da radi na eng, meni se nekad zna zrušit odma na početku kad pokrenem taj bat file, al nakon restarta kompa radi.

Link za tut na eng

evo i neki gameplay

 

 

i kaj je najbolje ne treba imat zadnji krik tehnologije od mašine

preporučeno je

cpu neki i5, quad core 3,2

gpu gtx 750ti

ram 4 gb

 

smješi zahtjevi, a grafa izgleda skroz ok

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 10:38 (mrakky).
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

https://gadgetpilipinas.net/2018/04/ring-of-elysium-is-surprisingly-a-better-ripoff-of-pubg-how-to-install/#1523718723020-eebf5359-24cf

 

Probaj ovo pa vidi jel ce ti biti bolje kada ovako podesis igru da radi.

 

EDIT:

 

Evo ja sam sebi po ovom upustvu namestio igru i sve radi kako treba. Ako neko zapne oko podesavanja neka kucka rado cu svima pomoci sta i kako da urade. Mada nije tesko kao sto se cini da jeste.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 13:14 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

cek jel ti proradila promjena jezika?
c/p sve u bat file, dodao i promijenio sta je trebalo no bezuspjesno, pokusao i prije pokretanja igrice pokrenuo bat ali nista

jel treba nesto posebno s tim bat file-om ili?

 

 

Hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
simeparanoja kaže...

cek jel ti proradila promjena jezika?
c/p sve u bat file, dodao i promijenio sta je trebalo no bezuspjesno, pokusao i prije pokretanja igrice pokrenuo bat ali nista

jel treba nesto posebno s tim bat file-om ili?

 

 

Hvala

 Da promena je odradjena i sada kada pokrenem igru ona je na engleskom, ali bat fajl mora da ostane na destopu i da njega pokreces a ne exe fajl.

 

 

Evo prati njega ako sam ne uspes, to ti je to isto sto sam ja radio samo je lik ovde snimio sta radi.

15 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

uspio nekako, hvala

Igrica nema opciju invert mouse-a? 

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

E to vec ne bih znao da ti kazem.

12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Jel igra neko ovo? Ovo mi je mnogo opustenije da igram nego pubg, pubg sam cak uninstalirao iz kompa zbog ove igre. 

 

Ovde je zadrzan taj sistem igranja iz pubg-a ali ne tolika doza realnosti i slicne stvari koje imas u pubg... ovde je sve to na neki nacin pojednostavljeno ali opet daje neverovatnu kolicinu sati zabave.

 

Ovde pogines nemam osecaj nerviranja ili da sam se izivcirao zbog nekog lika koji je celu partiju proveo ukampovan na jednom mestu ili da taman sam se opremim i neko me iz nekog steka roknuo a da nemam blage veze odakle me puca i gde se krije. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Jel ima invert mouse da ne skidam bezveze?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Evo slike pa ti meni reci jel ima ili nema? Posto ja nemam pojma koji vam je to.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 17:42 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Nisi slikal onu najbitniju :D. Daj pls uslikaj pod mouse kaj stoji. Tnx
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Nazalost sve sam slikao, to je to sto vidis od podesavanja. Bar sto se tice kontrola. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Nazalost sve sam slikao, to je to sto vidis od podesavanja. Bar sto se tice kontrola. 

 Pa kaj je ovo "mouse" iznad general? To inace tu stoji..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

I za cega to sluzi, sta time dobijas u igri? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 18:53 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Evo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Sale_ds kaže...
Nisi slikal onu najbitniju :D. Daj pls uslikaj pod mouse kaj stoji. Tnx

 nema invert mouse

nema opcije

ako pokusas s nekim programom napravit invert, igrica override-a program i opet nemas invert-a 

CARPE DIEM
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

I za cega to sluzi, sta time dobijas u igri? 

 Gore je dolje i dolje je gore kad mices misa.

Asteroid1979 kaže...

Evo

 Tnx. Malo im je mutav ui al nema te opcije. Tnx jos jednom..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Ne znam sto bi to neko hteo da radi? Da su mu obrnute kontrole. Ali ajde sto ljudi sto cudi, sto zena a 200 sisa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Ne znam sto bi to neko hteo da radi? Da su mu obrnute kontrole. Ali ajde sto ljudi sto cudi, sto zena a 200 sisa.

 Old school ekipa igra invert.

Sjedi 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Ne znam sto bi to neko hteo da radi? Da su mu obrnute kontrole. Ali ajde sto ljudi sto cudi, sto zena a 200 sisa.

 Pa realno gledajuci vi kaj ne koristite invert mouse igrate naopak. Primi si glavu odozgo i pomakni ruku i glavu u nazad pa mi reci kam gledas. U pod ili plafon? 

Drugo je desktop di mases misem po 2d podlozi.

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 19:42 (Sale_ds).
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Kako mogu naopako da igram? Ako pomerim glavu levo onda je to levo ako je pomerim desno onda je desno ako je pomerim na gore onda je to gore i ako je pomerim na dole onda je na dole, isto tako i misem ako poteram ulevo gledacu ulvevo ako poteram mis udesno gledace udesno ako misem poteram na gore gledace gore i ako poteram na dole gledace dole. 

 

A i to tvoje kada stavim ruku na vrh glave i pomerim je unazad pa gde cu drugde gledati nego u plafon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Kako mogu naopako da igram? Ako pomerim glavu levo onda je to levo ako je pomerim desno onda je desno ako je pomerim na gore onda je to gore i ako je pomerim na dole onda je na dole, isto tako i misem ako poteram ulevo gledacu ulvevo ako poteram mis udesno gledace udesno ako misem poteram na gore gledace gore i ako poteram na dole gledace dole. 

 

A i to tvoje kada stavim ruku na vrh glave i pomerim je unazad pa gde cu drugde gledati nego u plafon.

E pa zamisli si da ti je glava mis pa ce ti mozda bit jasno :D

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Sta ti nije jasno?

 

Ako misem vucem na dole gledacu dole, ako vucem na gore gledacu gore, ako mis vucem na levo gledacu levo i ako mis vucem na desno gledacu logicno na desno.

 

A ono sto ti hoces je da kada vuces mis na dole da gleda gore i da kada vuces mis na gore da gleda na dole, ja to ni u jednoj igri osim letenja nisam video a da tako neko igra fps igre ili avanture ili fudbal ili voznje meni taj nije bas u vinklu sto se tice te iste glave.

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Sve je stvar navike. Ja sam u igraoni vidio ljevaka koji je mis koristio na desnoj strani. Znaci ruke mu bile u X. Pitam ga zakaj si ga ne premesti na lijevu stranu i kaze "jbg brale, navika i tesko je". Reko ok onda :) Budi rob navici.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Kak da ja tebi objasnim razliku izmedu 2d i 3d prostora te perspektive igraca kad se ni ne trudis shvatit. Ti igraj tako kako igras no meni to i dalje nema logike nit ce ikad imat logike. Mis je glava tvog avatara u igri i to kontroliras, a ne kretanje, kretanje se obavlja tipkovnicom. Ja kad sam prvi put primio mis u ruku da zaigram fps igru nije mi bilo prirodno da kad gurnem mis naprijed da gledam gore i bok.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Ajmo ponovo!

 

A gde u stavrno zivotu kada gurnes glavu gledas? Jel kada gurnes glavu na gore gledas u patos ili u nebo ili plafon? 

 

Ti hoces da kazes glava ti je okrenuta prema plafonu ali su ti oci uprte u pod? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Ajmo ponovo!

 

A gde u stavrno zivotu kada gurnes glavu gledas? Jel kada gurnes glavu na gore gledas u patos ili u nebo ili plafon? 

 

Ti hoces da kazes glava ti je okrenuta prema plafonu ali su ti oci uprte u pod? 

Oprosti, ali stvarno ti ne ide razumijevanje.... Ja ne igram na način kao što kolege govore (inverted) ali mi je potpuno jasna logika. Zamisli da uzmeš nečiju glavu u ruku kao miša, gurneš je rukom prema naprijed i gledati će prema podu, povučeš je rukom prema natrag i gledati će prema gore. Isti takav princip je inverted mouse - Je li ti sada jasnije?

 

Btw na taj način se upravlja i zrakoplovom ili helikopterom (joystick) i većina starijih igri se tako ponašala.

 

EDIT: Da se razumijemo, ja definitivno nebi mogao tako igrati ali mi nije uopće čudno ako netko može... Sve je u tome kako si uzmeš perspetivu igre, iako je igra u 3D svijetu meni je monitor 2D polje po kojem mičem crosshair pa mi je normalno da je gore=gore, dolje=dolje .. drugi imaju obrnutu perspektivu gdje si zamisle glavu lika u prostoru dok igraju pa im je inverted normalno kretanje u 3 dimenzije. Itd itd...

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 11:47 (mrsmith).
16 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

nick mi je mrakkovsky, pa ko želi neka me doda.

 

pozz

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 11:44 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Razumem ja sta ti hoces da kaze i sta on pokusava da kaze ali u igrama nije tako. Po meni to nije ni malo normalan nacin jer nema logike. 

 

Upravo je to sto sam reko da su igre letenja bile po defoult bile komande obrnute ali samo u tim igrama letenja a sve drugo je bilo kako sam reko da je gore je gore a dole je dole.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 11:50 (Asteroid1979).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Asteroid1979 kaže...

Razumem ja sta ti hoces da kaze i sta on pokusava da kaze ali u igrama nije tako. Po meni to nije ni malo normalan nacin jer nema logike. 

Puno toga "tebi" ili "meni"/"nama" nije normalno u svijetu, što ne znači da nije ispravno ili moguće na drugi način... ne treba se odmah protiviti svemu.

Jedna prigodna Jedna prigodna
It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 11:52 (mrsmith).
6 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Za 3rd person kretanje kamerom - Inverted

Za 1st person kameru i ciljanje - Normal

Sto zapravo znaci da je kontekst bitniji vise nego ista drugo.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice