Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

poruka: 82
|
čitano: 29.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Odigrao par rundi. Super je naspram PUBG...Da bar stave malo detaljnije postavke za video jer je tu samo low medium i high i namjestit rezuluciju i to je to sto je bezveze.

I tu napokon mogu pucati kako spada a ne u PUBG razmisljati di metak leti i kud jos je pucanje malo u banani nekako kao da lagga ili nesto... ipak radi se o igri a ne RL... Kao sto kolega gore kaze nema mi goreg kada se naoruzam do zubiju i sve LVL 3 imam i onda me neki dilber iz grmlja ubije samo tako.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Sale_ds kaže...

 Pa realno gledajuci vi kaj ne koristite invert mouse igrate naopak.

 

keh.. kaj ne bi default trebao biti "normalno", a ono kad trebaš ekstra kvačicu zakačiti "naopako"? 

sam naziv opcije sve govori.. inverted - izokrenuto ilitiga naopako 

 

totalno bedasta rasprava enivej  nego kakvi su vam pingovi s obzirom da su serveri (vjv.) na suprotnoj strani planeta?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
nine kaže...
Sale_ds kaže...

 Pa realno gledajuci vi kaj ne koristite invert mouse igrate naopak.

 

keh.. kaj ne bi default trebao biti "normalno", a ono kad trebaš ekstra kvačicu zakačiti "naopako"? 

sam naziv opcije sve govori.. inverted - izokrenuto ilitiga naopako 

 

totalno bedasta rasprava enivej  nego kakvi su vam pingovi s obzirom da su serveri (vjv.) na suprotnoj strani planeta?

 Di se vidi ping i di se vide playeri? Meni je igrivost super

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Ne kuzim bas ... i ja sam ljevak i mis je na desnoj strani .... i ne kuzim zkj bi imal ruke u x .... lijeva ruka tipkovnica i desna mis na desnoj strani i to je to .... 🤔🤔
16 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

stigo update za roe i puno su poboljšalji i dodalinešto pušaka u igru, poboljšano upravljanje autom, i više se netreba pokretat igrqa sa onog bat fajla jer se može promjenit u igri na eng jezik i puno je poboljšana grofika.

čudno mi to kaj igra ima 5-6 gb, a tolko dobro izgleda i lagana je za hw.

 

svaka preporuka za isprobat ko nije :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
mrakky kaže...

stigo update za roe i puno su poboljšalji i dodalinešto pušaka u igru, poboljšano upravljanje autom, i više se netreba pokretat igrqa sa onog bat fajla jer se može promjenit u igri na eng jezik i puno je poboljšana grofika.

čudno mi to kaj igra ima 5-6 gb, a tolko dobro izgleda i lagana je za hw.

 

svaka preporuka za isprobat ko nije :)

 a invert mouse?

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
simeparanoja kaže...

 a invert mouse?

 

i ako ga nisu dodali, ako baš želiš igrati, siguran sam da postoji neki 3rd party app koji ti to može omogućiti 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Znaci sad skinem normalno ovu igru i instaliram i ona je na engleskom,mislin samo je pokrenem i prebacim na engleski..netreba mi nikaki programi da bi ovo igra?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Wayto XD kaže...
Znaci sad skinem normalno ovu igru i instaliram i ona je na engleskom,mislin samo je pokrenem i prebacim na engleski..netreba mi nikaki programi da bi ovo igra?

 točno tako

15 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
nine kaže...
simeparanoja kaže...

 a invert mouse?

 

i ako ga nisu dodali, ako baš želiš igrati, siguran sam da postoji neki 3rd party app koji ti to može omogućiti 

 pokusao sa vise njih ali igrica ih override-a

zato i pitam jesu dodali invert mouse

CARPE DIEM
16 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

nažalost nisu još, al vjerojatno budu, sa sad kad neznaju ni oni, jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Dajte nickove da se igramo ;)

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Igram PUBG, probao sam ovo i ali igra mi dosta losije radi od pubga, u pubgu imam oko 70 fps a ovdje oko 30...

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
macgyver 53 kaže...

Igram PUBG, probao sam ovo i ali igra mi dosta losije radi od pubga, u pubgu imam oko 70 fps a ovdje oko 30...

Samo zaboravljas da je RoE jos uvek early access za igru i da je igru u ovom stanju bolja nego sto je pubg bio u istom stanju dok je bio early access. 

 

Igra je vise nego odlicna u stanju kome se nalazi i mnogo mi je gotivnije ovo da odigram nego pubg kojeg sam obrisao sa racunara od kada sam ovo krenuo da igram. 

 

Samo da ubace jos koju mapu u igru i bice u full-u.

 

Generalno partije su mnogo brze, mnogo brze se sleti na zemlju, mnogo brze se ulazi u partiju... jednostavno sve se mnogo brze odvija u RoE.

11 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Sto vise ovo igram vise mi se sviđa , kao sto je netko vec napisao igra se dosta brzo odvija, i stalno je neka akcija. Cak mi se vise sviđa od pubga. Jel se zna oce li pustit neki EU server?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Crozoki mi je nick u igri pa tko hoće nek me doda da igramo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Crozoki moj nick je TomoLA vec si me prihvatio za frenda u igri, javi se na PM da dogovorimo termin.

 

Pozz

14 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Dal je netko imao problema sa ''Client network exception. Failed connect to server'' errorom u igri i kako ga rijesiti?

Frendu izbacuje to otkad je presao na Optimu, a dok mu na mobilnom netu radi bez problema. 

Probali smo reinstall igre i garene par puta i problem ostaje, a nismo uspjeli pronaci na netu koje portove bi trebalo forwardati.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Jel dosel invert mouse? Lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Sale_ds kaže...
Jel dosel invert mouse? Lol

 Ne.

 

Evo jedna partija od danas. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 2:42 (Asteroid1979).
5 godina
neaktivan
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Pozdrav ekipa, jeste li čuli da se 10.07. gase serveri? 

Ima li netko više informacija o ovome, odustaju li od igre skroz ili će ugasiti ovu betu dok ne izađe kompletna igra?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
cibra777 kaže...

Pozdrav ekipa, jeste li čuli da se 10.07. gase serveri? 

Ima li netko više informacija o ovome, odustaju li od igre skroz ili će ugasiti ovu betu dok ne izađe kompletna igra?

 

Gde si to procitao? 

12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

 

Za sada toliko a kada skontam sta i kako i jesam upao u ovu betu javljam vise. I najbitnije kako se instalira ovaj put.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Kad se na Gareni prebaci regija na Hong Kong dobije se ikonica RoE, a kad se klikne piše Coming Soon...

Prijavio sam se za novu betu, hvala kolegi na obavijesti. Meni je igra odlična i jedva čekam da zaigram ponovno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Dupli post, molim brisati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 12:52 (filterini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
filterini kaže...

Kad se na Gareni prebaci regija na Hong Kong dobije se ikonica RoE, a kad se klikne piše Coming Soon...

Prijavio sam se za novu betu, hvala kolegi na obavijesti. Meni je igra odlična i jedva čekam da zaigram ponovno!

 Ja sam je jutros u nesto pre 5 poceo instalirati i odigrao sam dve partije, naravno partije su bile totalno razocarenje ali morao sam da udjem da vidim na cega lici nova mapa. 

 

Utisak je jako pozitivan, ono sto je novo da nema vise iskakanja iz aviona nego sada sami odredite lokaciju gde ce te se pojavite, pored toga imate da birate tri paketa pomoci, jedan je pijuk za penjanje, neko oruzije (mislim da je shotgun) i bandazi, drugi je zmaj (odlicna fora kada se na nekoj visini skocite stisnete f i letite dok mozete), pistolj i bandazi, i trece je daska za surf ali ona od skejtborda isto neki pistolj i bandazi.

 

Mapa je neverovatno odradjena i sada zona je podpuno drugacije uradjena, nema vise da se skuplja krug nego je malo drugacije ali nisam puno gledao to jer kako mi se spavalo nisam se bas puno koncentrisao na sve detalje, ono sto sam jos primetio da je meni sa oruzijem promenjen i to na bolje i dodata su neka nova oruzija, dodata su nova vozila a video sam i montorne sanke.

 

Verovatno da ima jos puno novina ali naravno u 5 ujutru igrati kada ti se spava, pa cak sam u jednom momentu zadremao da ne mozes sve da vidis i da testiras.

 

Meni u igri cim se udje je na engleskom i tu ne morate da se brinete. Ono sto sam jos video je to da ce biti da igrate protiv botova ili pvp a bice da se igra i iz prvog lica. Potrudili su se dosta za ovo kratko vreme da unaprede igru.

 

Ali uvece cu sesti da je igram pa cu onda napisati nesto vise. Za sada utisak neverovatan.

 

edit: nisam napisao i da je kod mene namesteno na hong kong a u podesavanjima na jos dva mesta im ROE da se pojavljuje u izboru igara.

 

I najvaznije od svega je to da svi koji se priajve za betu bice im dopusteno da igraju ali da znate za sada beta traje 6 dana pa ko hoce neka pozuri.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 14:06 (Asteroid1979).
11 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Jel vama pise "Maintenance" u garena launcheru?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Da da, imaju neko odrzavanje servera ili nesto popravljaju u igri. Kontam da ce u toku noci ili sutra ujutru da sve bude ok za igru. 

 

Ali dobro je to sto rade u hodu na igri.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)
Pozdrav, prijatelj kad pokrene roe desi mu se ovo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ring of Elysium - battle royale (PUBG Rip Off)

Kad dolazi na steam za podrucje EU?

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice