Rising Storm 2: VIETNAM

poruka: 79
|
čitano: 15.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Ova igra bi lako mogla biti ono sto smo zeljeli da bude battlefield. Impresioniran sam vidjenim. Igra bi trebala izaci uskoro, ali jos nisu stavili tocan datum.

 

https://rs2vietnam.com/

 

http://store.steampowered.com/app/418460/

 

 

 

 

I am Dangerous Noob Killer!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 21:13 (Lancaster Posada).
 
3 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

s obzirom kak su dobro napravili Rising Storm, ovo ne moze biti lose. Go tripwire!

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Meni ovo brutalno izgleda,pun je yt beta gameplaya

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Ovo izgleda sve bolje i bolje. Mogla bi ova igra biti veliko iznenadjenje.

 

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

da li to netko igra? Danas sam opet instalirao vidim samo 4 servera te su lock niti ne mogu free play test igrati da li je tako između wave wave ili neki problem do mene? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Jedina igra koju sam kupio prije izlaska u zadnje vrijeme, morao sam, jedva cekam da pocnem rokat komunjare, mamicu im komunisticku. 

...
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Kupio i ja, gameplay videi koje sam gledao izgledaju predobro, zvuk se čini odličan i jedva čekam da sa kalašom krenem zagorčavati život mrskim demokratima.  

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Jel čistite duge cevi? kreće beta, dodajte me slobodno =XII= KrvKrvavu, još su dodali ultrawide support samo ću reći baš prikladno za novi monitor hehehe

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2017 20:19 (Pislje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Dobro je u prvoj partiji sam uspio ubiti samo jednog svog i sebe s granatom, u drugoj sam zasjeo na m60 i sijao smrt, kosoki su zalijegali kao riža, dok se nisam par puta upoznao s gospodinom iz portivničkog tima koji ima dragunov. Kratko sam igrao jučer i vrlo sam zadovoljan viđenim, jako mi se svida sto helici uopce nisu op, barem za sada kalaš ga buši kao sir. borba je intenzivna i napeta. škirao sam se kada me prvi put netko sprašio u glavu, doslovno se desi lights out samo se ekran zacrni, backblast od rpg je kul stvar takoder. uglavnom za 20 evrića mislim da je igra vrhunska.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
Pislje kaže...

Dobro je u prvoj partiji sam uspio ubiti samo jednog svog i sebe s granatom, u drugoj sam zasjeo na m60 i sijao smrt, kosoki su zalijegali kao riža, dok se nisam par puta upoznao s gospodinom iz portivničkog tima koji ima dragunov. Kratko sam igrao jučer i vrlo sam zadovoljan viđenim, jako mi se svida sto helici uopce nisu op, barem za sada kalaš ga buši kao sir. borba je intenzivna i napeta. škirao sam se kada me prvi put netko sprašio u glavu, doslovno se desi lights out samo se ekran zacrni, backblast od rpg je kul stvar takoder. uglavnom za 20 evrića mislim da je igra vrhunska.

 Igra je brutala. Mape u beti:

 

 

 

Igra trenutno na popustu za one koji žele. Dobijete i beta key usput.

http://store.steampowered.com/app/418460/Rising_Storm_2_Vietnam/

 

Evo par videa

 

https://clips.twitch.tv/TiredDrabHyenaWholeWheat

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 12:20 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Evo kratki klip

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Kupio sam si neki dan preorder na steamu i nije mi zao. S obzirom da je u beti, igra je odlicna!

Malo mi helikopteri jos nisu sjeli, vjerojatno zato sto sam preglup za upravljati njima. Mislim da malo zvucne efekte mogu usavrsiti, za ostalo nemam primjedbi. +1 za random voice lineove koje vojnici bacaju tijekom borbe

Gameplay od sinoc - https://www.twitch.tv/videos/141806375

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
Jack Sparrow kaže...

Evo kratki klip

 a to si ti :)

bas sam gledao na redditu video i kazem poznato mi je ime ^^

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Dal se zna datum izlaska finalne verzije?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
BF3:fluffy_inside
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
cccp20 kaže...

Dal se zna datum izlaska finalne verzije?

 jos niko nista ne prica tocno, no medjutim na kinuginu sam vidio da pise 31.5 al ne vjerujem nekako...

devovi kazu da ce igra izac "kad bude spremna"

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Pokupio beta key, skida se pa da vidimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Ovo mi se čini odlično. Upravo bacio jednu partiju.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Igra je zlo. Dobio sam ptsp. Glazba, atmosfera i opcenito ugodjaj u igri je kao da si uzeo stroj za putovanje kroz vrijeme i vratio se u sezdesete. Odigrao sam 2 partije di su neki likovi bas zapovjedali in game, a mi smo ih uglavnom slusali, i igra je kada se tako igra savrsena, pogotovo kada se napada, ono smoke, suppress fire, napalm, sniper i machine gunner iza da pokrivaju dok ekipa napada, ma savrseno. Ali daleko najbolja stvar u igri je to sto nema revive i sto ak nesto ne ubijes s jednim metkom slucajno, s dva ces ubiti 100%. Welcome to Viet-fucking-Nam!

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2017 2:48 (Evil Access).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
Beta key samo za lvl 2 member, tak da nista od toga :(. Ako ima netko viska beta key nek posalje na pm
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Odlična igra, baš super ugođaj Vijetnama, beta me je definitivno kupila.

 

Što je još bolje igra se može naći dosta jeftino po cd key shopovima za 11€

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-rising-storm-2-vietnam-cd-key-compare-prices/

Ako ste baš cicije poput mene možete i na clean steam accountu uzeti preko Indije za 8€

 

Valjda mognemo sastaviti neki domaći squad, igra je vrh s malo dogovora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

moze i meni key tko ima viska. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
ZeNGe_CRO-mt kaže...

moze i meni key tko ima viska. hvala

 isto i meni :)

15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
Evil Access kaže...

Igra je zlo. Dobio sam ptsp. Glazba, atmosfera i opcenito ugodjaj u igri je kao da si uzeo stroj za putovanje kroz vrijeme i vratio se u sezdesete. Odigrao sam 2 partije di su neki likovi bas zapovjedali in game, a mi smo ih uglavnom slusali, i igra je kada se tako igra savrsena, pogotovo kada se napada, ono smoke, suppress fire, napalm, sniper i machine gunner iza da pokrivaju dok ekipa napada, ma savrseno. Ali daleko najbolja stvar u igri je to sto nema revive i sto ak nesto ne ubijes s jednim metkom slucajno, s dva ces ubiti 100%. Welcome to Viet-fucking-Nam!

 Pa jesi igrao Red Orchestru 2 ili Rising Storm 1?

 

To je upravo ono što me privuklo igri i zašto mi jedna od dražih FPS igri ikad. Muzika, boje, brutalnost, ono random deranje vojnika, ljudi obično surađuju i slušaju. Sve to skupa totalno nabrije atmosferu i imaš feeling kao da si se vratio u prošlost. Isto sad i ovdje. Prejebeno.

 

Al kad nekoga pokraj tebe rane pa lagano umire i čuješ deranje ili vidiš kako tijelo bez ruku i nogu leži pokraj tebe. Brutala. Ovako nešto:

15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
Patrick_cro kaže...
Beta key samo za lvl 2 member, tak da nista od toga :(. Ako ima netko viska beta key nek posalje na pm

 

ZeNGe_CRO-mt kaže...

moze i meni key tko ima viska. hvala

 

toxic kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

moze i meni key tko ima viska. hvala

 isto i meni :)

 https://eu.alienwarearena.com/

 

Registrirate se ako niste. A ako jeste, a i dalje vam fali taj level 2. Samo si promjenite avatar, upvotajte par tema ili komentara, otvorite neku temu gdje pozdravite ekipu i biti ćete level 2 za čas.

12 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Jucer malo probao betu sa sniperom! Svidja mi se! ;)

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

podsjeca me na one dane kad sam sa 56k modemom igrao vietcong na netu ^^

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Jel vam radi MSI Afterburner u igri? Htio bi provjeriti GPU i CPU usage u igri ali mi ne prikazuje ništa.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rising Storm 2: VIETNAM

Igra mi su sviđa. Što mi frend reče kao neki miks SQUAD i BF. Samo mi dizanje puške u ADS izgleda malo zbugano. Kao da ne diže pušku ispred sebe nego negdje u stranu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rising Storm 2: VIETNAM
MRSKI kaže...

Igra mi su sviđa. Što mi frend reče kao neki miks SQUAD i BF. Samo mi dizanje puške u ADS izgleda malo zbugano. Kao da ne diže pušku ispred sebe nego negdje u stranu... 

 Tako je od uvije bilo u Red Orchestri 2 i rising stormu. Treba se samo naviknuti na to jer daje veći dojam realnosti i teže je iz hipa tako pucati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice