SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 252.617
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
ivanzu kaže...

Imam osjecaj da ti je IQ prenizak za igre ovakvih kalibra

, vjerujem da si ti tip lika koji mrzi Armu, Red Orchestra, Post scriptum, Asseto corsa i sl. jer se jednostavno pogubis. 

Izvini albert anstajn nisam te prepoznao ili da bolje kazem mileva maric?

 

Moj IQ je na mestu ali opet ponavljam da ako ti je kojim slucajem promaklo vidimo se za mesec dana da vidimo gde ce igra biti tada. 

 

12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Sta je pogodio sam u srz, ti si cisti "casual gamer" taman za igre tipa CoD, Battlefield i Doom gdje se akcija dogada prakticki cim se stvoris na mapi. Omasio si igru kako vi kazete. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 13:32 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Eto reko si svoje misljenje, traži novce nazad i nemaj više igrat niti mislit o toj igri a temu prepusti ljudima koji igraju 

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Gremlin144 kaže...

Ovu igru je dobro igrat samo ako imaš ekipu 3 pa na više, ovako sam igrat je besmisleno

 Točno to. Odigrao kod frenda i sad imam bolji uvid. Sad sam siguran to je unaporijeđeni DayZ i to dosta i to je dorba stvar. A ko ne voli ovaj tip igre taj nema kaj komentirati. Ja čekam da igra izađe u full verziji da se sve popravi i dodaju featuresi a moram navuć i svoju ekipu da to igra jel sam igrati ovu igru i u grupi totalno drugi doživljaj. Minus za igru je što mi stariji nemamo baš toliko vremena za igrat a igra traži sate i sate. Doduše možeš se disconnectat uvijek i nastavit di si stao.

10 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
...kao da si znao sta me jedino zanima....mozes dakle prekinut kad god i nastavit dalje... nije ko u dayz da te koji puta klepe zombii ka si "van" igre???
metalni punker
16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Yup, to i pricamo, igra je DayZ 2.0, sve ono sta je DayZ trebao biti.
I ako uspiju ubaciti i ispolirati sve ove razlicite mehanike koje su zacrtali to ce bit najbolja hardcore survival igra na trzistu u zadnjih 15 godina.

 

A moze se prati solo, kao sto se mogao prati i DayZi solo, ali za to je potreban specifican stil igranja za koji 98% igraca nema volje ni strpljenja.
Ja san evo do sad u 4 dana od izlaska upucao 30ak sati u SCUM, i to je skoro sve solo jer moja ekipa atm nema vrimena za igranje.
Sta je je, igra isto ko DayZ jednostavno zahtjeva pun kufer sati igranja, i nemozes uci odigrati 30min i to je to. U tako kratkom vremenu ne uspijes nista.

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Asteroid1979 kaže...

 

Moj IQ je na mestu ali opet ponavljam da ako ti je kojim slucajem promaklo vidimo se za mesec dana da vidimo gde ce igra biti tada. 

 

 Za mjesec dana ce igra imati svoj hardcore playbase (uvelike manji od pocetnog hype jer nije user friendly dumbed down CoD ili Fortnite) ljudi koji vole i znaju cijeniti ovaj žarn. Srecom isfiltrirat ce se vecina takvih kao ti! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

ja imam 8 sati igre, single play, baš sam se zabavio dosad, i već smatram da sam dobio dovoljno za 150 kn kolko sam dao, jer kad odvrtim film na petak, bio sa par prijatelja na cugi, prva druga treća runda tamo pa vamo 200 kn ode iz džepa da se ni ne okreneš za 2-3 sata druženja

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

Evo nekoliko "fixova" za ljude koji imaju mal FPS i probleme sa trzanjem

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Imaju oni jos dosta posla ovdje da bi ovo bila igra vrijedna necijeg vremena. Tek kada dorade i ispoliraju ovo sto su do sada radili onda im ostaju problemi s hackerima i presveto trojstvo, netcode/desync/lag. Igre ovog tipa su zanimljive zbog interakcije s drugim igracima, bez toga ovo je walking simulator di mozes kakiti i piskiti, a da bi kvalitetna interakcija bila moguca moraju rijesiti gore navedene stvari. Koliko me god odusevljava mele combat u igri, vidi se da su dosta radili na tome i odican je, gunplay nije bas nesto, ako ga usporedimo s Tarkovim ili novim Insurgency ovo je 2 koplja ispod, morati ce dosta raditi na tome. Kako budu radili koji update vratiti se i vidjeti sta decki radi i to je to. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Trenutno ne znam bih preporucio ljudima da kupe ovu igricu, desync je katstrofalan, ako slucajno udes u gun fight s nekime i nemas automatsko oruzje nema nikakve sanse da pogodis nekoga. Vidim da ljudi ovdje govore da ja ovo hardcore survival igrica, ali se nebih slozio s njima, barem ne trenutno. Igrica mi se trenutno cini kao DayZ + PUBG. Metabolizam trenutno nije vazan, mozes ubit zombija i pojest 2-3 masnove koje nades na njemu i spreman si za narednih 10 sati. Nadam se da ce napraviti sve sta su rekli, i da ce igricu okrenut vise prema hardcore survival stilu, i nadam se da ce izbacit poruke kada ubijes nekoga sto prije jer to ne pripada ovakvoj igrici.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

jel negdje naveden neki plan, kad se očekuje ubacivanje novih stvari i koječega? 

 

edit: evo malo slika sa mog provoda, pozdrav domovini 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 18:11 (Cansee).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ja nisam primjetio desync. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
ivanzu kaže...

Ja nisam primjetio desync. 

 Nisi primjetio ovo: https://clips.twitch.tv/AthleticKindMinkPastaThat ili https://clips.twitch.tv/AmericanConsiderateHumanDBstyle ? DayZ nikad nije imao ovakav desync i nadam se da im je to prioritet za popravljanje.

15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ja sam imao jedan desync u 13 sati igranja, i to prije prvog patcha.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Dosao do Trilja jos ono mislim koji kilometar naprijed i doci cu u Imotski pa valjda cu naletiti na neki mercedes da vise ne hodam pjeske.

AMD AntiBoy
Moj PC  
16 0 hvala 0
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

ekipa, kod crafta, što znači kad je neki alat ili item obojan žuto, neki crveno, neki sivo? ne mogu si napraviti sjekiru, ne kužim zašto, imam sve potrebne sastojke

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Neka me netko ispravi ako nije tocno:

Crveno: mozes craftat ali nemas nista od materijala
Zuto: mozes craftat i imas nesto od materijala
Sivo: imas sve materijale potrebne za craft
Sivo s crtama: nemas skill dovoljan za craftanje
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Cansee kaže...

ekipa, kod crafta, što znači kad je neki alat ili item obojan žuto, neki crveno, neki sivo? ne mogu si napraviti sjekiru, ne kužim zašto, imam sve potrebne sastojke

 Neke stvari kao municija ili melee oružaja dok craftaš ovisi o statovima koje si kod kreacije lika koristio. Recimo stavio sam sve na rifles i melee pa mogu craftat sve od toga, pa mogu craftat ammo za bilo koju pušku. A pošto nemam ništa pod handguns nemogu craftat 9mm ammo.  Za žuto neznam, a crveno označeni itemi znače da si ih označio. Imaš na večinu itema desni click i unmark all. Osim kad craftaš onda ti sam označi iteme crveno koje će koristiti.

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 20:04 (Butcher).
9 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dani20 kaže...
Neka me netko ispravi ako nije tocno:

Crveno: mozes craftat ali nemas nista od materijala
Zuto: mozes craftat i imas nesto od materijala
Sivo: imas sve materijale potrebne za craft
Sivo s crtama: nemas skill dovoljan za craftanje

 

meni nije tako, tj. možda je ali mi trenutno ne funkcionira. ako je neko imao sličan problem javite, meni nekad neće craftat najosnovnije stvari koje sam već pravio, a imam stoposto dovoljan broj svih sastojaka. evo upravo nisam mogao napraviti onaj bundle of rags, a imam ih 5 čistih i one rag stripes i konac. a može ili rag stripes ili konac

 

jbg igra se još mora srediti, samo što mi je katastrofa što si ne mogu napraviti onu najjednostavniju sjekiru, a bez sjekire ne mogu napraviti klade i daske

 

vatru nikako nisam skužio upaliti, imam upaljač, šibice, ono drveno govno koje kao pali vatru, tinder al ništa. ponudi on meni "light fire" ali je onako tamno, ne može se kliknuti na to. napravio sam onaj improvised fireplace, imam ovo sve navedeno i nema vatre, treba mi prometej da mi ju donese valjda

15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

moras imate oznaceno tinder  recimo i tu "vatru", onda bi moralo upalit.nece ni meni ali kad oznacim radi. isto kod kraftanja.neki put imam noz/kameni nozic u ricu pa ne zelim.kad ga maknem krafta stvari.provjerit mozda je to razlog

15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
jel itko skuzio sta napravit sa likom kad se stamina ne puni do kraja....meni se napuni do 95% i nejde vise....sve mi je skoro u pozitivi od vode do hrane i vitamina...dok sam bio u minusu sam imao staminu 100%...
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dado16 kaže...
jel itko skuzio sta napravit sa likom kad se stamina ne puni do kraja....meni se napuni do 95% i nejde vise....sve mi je skoro u pozitivi od vode do hrane i vitamina...dok sam bio u minusu sam imao staminu 100%...

 Si pogledao možda imaš bolest ili otrovanje?

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dado16 kaže...
jel itko skuzio sta napravit sa likom kad se stamina ne puni do kraja....meni se napuni do 95% i nejde vise....sve mi je skoro u pozitivi od vode do hrane i vitamina...dok sam bio u minusu sam imao staminu 100%...

 Imas li proljev i povracanje?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jednu stvar sam primjetio, da neki veci "gaming" portali tipa IGN i Gamespot nisu napisali niti jedan clanak o igri, malo cudno s obzirom da je igra zasjela na steam top seller, to je svakako newsworthy, pogotovo ako uzmemo u obzir da se radi o relativno malom izdavacu i devsima. Ok, oni su odlucili platiti streamerima za promociju, ali svejedno, pokazuje koliko je novinarstvo danas na nikim granama, 95% novinara je teski ljudski sljam i kurve, cast izuzecima, ali su rijetki.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dreadmoore kaže...

Dosao do Trilja jos ono mislim koji kilometar naprijed i doci cu u Imotski pa valjda cu naletiti na neki mercedes da vise ne hodam pjeske.

 Pa ti si mrtav a jos nisi ni svjestan toga 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

da li se meso i mast kvare?

Ubio jadnog magarca... mesa za cijelu vojsku...al neznam hoce li trajat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Abomb kaže...

da li se meso i mast kvare?

Ubio jadnog magarca... mesa za cijelu vojsku...al neznam hoce li trajat?

 

nemaš gdje s toliko mesa. ja sam tako konja roknio, mesa i masti ko u priči, možeš se odmah najesti na licu mjesta i ponijeti još par komada sa sobom, nema šanse da poneseš sve

 

a što se tiče kvarenja, sva hrana ima onaj kao health bar, koji vjerojatno znači kad je zeleno da valja a kad padne valjda ne valja više

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 8:49 (Cansee).
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Cooking/running simulator 

Zezam se, nisam probao igru ali po zadnjih par postova tako ispade

Pratim ovdje na forumu i nekad bacim oko na gameplay. Za ovu igru treba vremena i živaca, a ni jedno od to dvoje nemam. 

Podrška developerima i super što je "naš mozak" uspio napraviti ovako kompleksnu igru  

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ja sam morao tražit refund od steama, igra mi nikako nije sjela, prije 4-5 dana kupio i imam 36 minuta, ne snalazim se uopće...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice