SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 252.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
0mnia_x kaže...

Pozdrav,

Sto moze biti razlog niskom fps-u ( oko 20) , a komp je nov, sa karakteristikama:

 

AMD Ryzen 7 1700

16G Ram-a

GTX 1060, 3G

SSD 480G

 

Smanji render resolution sa 100 na 80, također probaj neke od ovih koraka 

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra netko na ovom cholapc server balkan? Imate problema sa serverom ili je do mene? U 5 min 2 puta sve prestalo reagirati, akcije u igri tipa otvaranje vrata nisu bile moguće. Jel lag ili server? Zna netko dali ima određeno vrijeme kada se server resetira? 

16 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Redovno svaka 4h u 12, 16, 20 ...
I random kada se crasha.

Potpis:
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Izašao update za scum. Bug fix, dodali 2 nova chest. I stari se obrisali haha. Nema na serverima ništa od spremljenog loota, ostale su samo stvari na character 

 

 

edit: izašao je update i ovaj balkan server je malo radio ok pa je sve prestalo reagirati. nisam mogao iteme uzeti s poda, vrata se ne daju otvoriti itd. relogirao sam se i od tada šteka i trza, pada fps. nešto se čudno dogodilo. a nisam vidio niti jednog puppeta u nekoliko gradova. nadam se da je to samo privremeno

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 19:27 (Skullscar1989).
7 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rezolucija je 1920x1080

Fps je sada oko 60 nakon ovih postavki
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Ovaj balkan server cholapc baš i ne radi nešto dobro. Fps dropovi, lag, server se ruši.... Izgleda da je server relativno slab. Vratili smo se nazad na jedan official Europe jer je svima u mojoj grupi tako. A baš šteta, lijepo je igrati sa našima 

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

Ovaj balkan server cholapc baš i ne radi nešto dobro. Fps dropovi, lag, server se ruši.... Izgleda da je server relativno slab. Vratili smo se nazad na jedan official Europe jer je svima u mojoj grupi tako. A baš šteta, lijepo je igrati sa našima 

 

ista stvar je bila i s mojom ekipom.. nas 5 - 6 odustalo jer server jednostavno radi ocajno.. konstantni lagovi i fps drop u 40 - 50 dok na official ne pada ispod 70+ .. da nebi bilo zabune svi u ekipi imamo i7 i gtx 1080 ili 1080ti i optiku.. tako da je iskljucena mogucnost greske u nasim racunalima.  pokusao sam u pocetku uputit konstruktivnu kritiku na performanse servera u chat ali mi je odma netko odbrusio.. mislim cak i kolega tu s foruma sudy_freak da nek se "odem igrat na official onda."

 

shvacam da mu je to vjerojatno server od prijatelja pa je zauzeo obrambeni stav, ali moja kritika nije bila zlonamjerna.. glupo je da decko placa server koji radi ko mrtva krava i gubi ekipu radi toga. Tak da sudy nemoj nista zamjerit kritika je bila dobronamjerna.. vise u svrhu toga da pitate server providera koji mu je qrac da vam osigurava toliko losije performanse naspram ofišl servera, a placate za uslugu. Nadam se da ce se stanje kroz neko vrijeme popravit pa se ponovo vidimo 

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 

Potresna svjedocanstva

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Friday kaže...
gnomisa kaže...

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 

Potresna svjedocanstva

Nemoj tako, neki dan je bio na balkanskom serveru i tamo ga je ubio neki kamper i kukao je dva dana ko malo dete kada izgubi cuclu a sada da je opet bio ubijen kukao bi mesec dana. Ovako je morao da se pohvali kako je ubio kampera.

 

A ne svata da svako ima pravo na svoj stil igre.  

15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nisam bas upucen, ima li dediciranih servera?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

##

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
nicky.sl kaže...

##

 Skoro sve na 100% i jos fino obucen. Kao da radis u drzavnoj upravi

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Friday kaže...
gnomisa kaže...

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 

Potresna svjedocanstva

 Mucki, bez imalo postivanja kodeksa i zenevske ubije kolegu gamera s leda. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Friday kaže...
nicky.sl kaže...

##

 Skoro sve na 100% i jos fino obucen. Kao da radis u drzavnoj upravi

 Najbolje su mi čizme, legendarne "ciganke". Oduševija san se kad sam ih naša.

 

Stariji će znat šta su ciganke dok mlađi baš i neće.

 

Obuka san se skoro ka u vrime rata, naša san kompletnu guštersku uniformu (torbu je naša pokojni neznani junak)

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 12:25 (nicky.sl).
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Ubilo me ka psa nasred ceste , ode moja oprema nekom drugom  al naći ću ja njega 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Asteroid1979 kaže...
Friday kaže...
gnomisa kaže...

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 

Potresna svjedocanstva

Nemoj tako, neki dan je bio na balkanskom serveru i tamo ga je ubio neki kamper i kukao je dva dana ko malo dete kada izgubi cuclu a sada da je opet bio ubijen kukao bi mesec dana. Ovako je morao da se pohvali kako je ubio kampera.

 

A ne svata da svako ima pravo na svoj stil igre.  

 Vama mladima sve treba nacrtati. Pa da ponovimo gradivo. Našao sam se sasvim sam protiv 3ce full gearanih. I pobili se i sve 5. Nisam zucnuo. Samo dao report da nije lako solo protiv teama. Ono ranije se odnosilo na ubijanje ekipe koja nema ništa. A vi nastavite sa djetinjastim cinizmom.

 

Nego, vidim da ekipu nasmijava rozi dildo koji nekad ispadne iz guzice kod sranja...Dečki imaju smisla za humor i općenito ova igra nudi dosta toga što druge igre ne nude. Tako su se nekad igre radile. S duhom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 11:32 (gnomisa).
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

... dobro dok ti ne ispadne a na nas ( ... je pljuv'o ). nego koristan link: http://scum4more.com, za kreiranje personalne ili timske mape.

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...
Asteroid1979 kaže...
Friday kaže...
gnomisa kaže...

Jučer na jednom EU serveru odlučim malo do aerodroma jel mi dopizdilo već bit gearan 2 dana. I naravno tamo naletim snipera kampera koji kempa iznad baze i roknem ga u leđa. Onda čujem šulja mu se kompa prema meni i tap tap ode i on. Okrenem se i treći lik me rokne sačmaricom. Dakel bila su minimalno trojica u teamu.

 

Potresna svjedocanstva

Nemoj tako, neki dan je bio na balkanskom serveru i tamo ga je ubio neki kamper i kukao je dva dana ko malo dete kada izgubi cuclu a sada da je opet bio ubijen kukao bi mesec dana. Ovako je morao da se pohvali kako je ubio kampera.

 

A ne svata da svako ima pravo na svoj stil igre.  

 Vama mladima sve treba nacrtati. Pa da ponovimo gradivo. Našao sam se sasvim sam protiv 3ce full gearanih. I pobili se i sve 5. Nisam zucnuo. Samo dao report da nije lako solo protiv teama. Ono ranije se odnosilo na ubijanje ekipe koja nema ništa. A vi nastavite sa djetinjastim cinizmom.

 

Nego, vidim da ekipu nasmijava rozi dildo koji nekad ispadne iz guzice kod sranja...Dečki imaju smisla za humor i općenito ova igra nudi dosta toga što druge igre ne nude. Tako su se nekad igre radile. S duhom.

Pa mi smo isto godiste tako da ti meni ne treba da ista crtas, a drugo moj komentar se odnosio na to kada si na balkanskom serveru bio ubijen pa si ovde odmah dosao da kukas kako te je gerani lik ubio i kao u fazonu koju ima koristi. Eto prosto moglo mu se i sta sada? I ja sam koliko puta u pubg naisao na likove koji nemaju nista od opreme pa ih ubijem i sta sada jel je taj isti isao na svoj forum da kukak, naravno da ne nego je uzeo pokrenuo novu partiju i nastavio da uziva. Mozda sam ga malo izivcirao ali sve je to u rok sluzbe. 

 

Isto tako sam reko da sada kada si ubio tu trojicu da si morao da se pohvalis kako si ubio kampere. To je bila samo sreca, jer da nisu bili rastrkani a nisu se ni generalno nadali da neko moze da im dodje sa ledja pa su se opustili.

 

Jeste nudi igra puno toga da iseres dildo i to jos roze boje, to ni u jos jednog igri nije napravljeno i cro tim je morao da napravi nesto da se kaze eto prvi smo. Ali po gluposti i debilizmu. To je daleko od humora. 

 

I ova igra sve vise i vise svakim danom pada u ocaj, i reko sam vec vidimo se za mesec dana da vidimo koliko ce aktivnih igraca da ostane. Danas ih je zaigralo 11 hiljada za ceo jucerasnji dan mozda 26 hiljada. Gde je sada od onih 250 hiljada sto je prodato prvog dana kopija igara i po nekim sada za prvu nedelju da je prodato preko 700 hiljada kopija, GDE SU SVI TI IGRACI? Ako je dnevna baza igraca tu oko 25-30 hiljada!

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:00 (Asteroid1979).
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

 

 

Jeste nudi igra puno toga da iseres dildo i to jos roze boje, to ni u jos jednog igri nije napravljeno i cro tim je morao da napravi nesto da se kaze eto prvi smo. Ali po gluposti i debilizmu. To je daleko od humora. 

 

 

 a pogleč, to je ono subjektivna stvar - što je nekom smiješno drugom nije toliko. meni osobno možda i ide na živce taj scat-hype oko igre, al ajde kad je već tu, ovo s dildom ispada super stvar. i to je opet moja subjektivna procjena, kao i to da mi je igra g e n i j a l n a. mapom je obuhvaćena čitava Hrvatska, i čas kao da se nalazim na nekom otoku, pa kasnije, malo sjevernije kao šećem primorjem, pa me kasnije spawna u Gorskom kotaru gdje berem gljive ..., pa kad sam još i šećući ušao u selo u kojem sam kod bake proveo djetinjstvo ... neprocjenjivo ! moje srce su osvojili i ja ću ovo igrat dok ne budem zadnji igrač na zadnjem serveru! a ostali kako im drago ...

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:29 (grgaRi).
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Al ovi s istoka zavide hrvatskoj igri jebote pas tipično balkansko zavidno seruckanje, baš mi je drago (sad još više) što su tako uspjeli. Koji k onda igraš igru ako ti je tako loša? I nije ništa igra manje popularna. Igra se masovno a bit će i više kad se sve ispolira.

A moji komentari ranije su bili moje osobno mišljenje. Igraš ko faca ili ko pička sve drugo su izmotavanja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:30 (gnomisa).
 
3 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

naišao sam na neki bug s pregrijavanjem lika.... naime nebitno koliko opreme sam imao na sebi ili bio skroz gol, temperatura se penje na 39+. pa je uspijem smanjiti ali protrčim cca kilometar i opet je bar 38+. ubio sam lika, krenuo opet samo u zatvorskoj odjeći. nakon cca 1 km sa 36.7 temperatura je bila 38.5

 

sad sam popio sve tablete koje sam našao, sjeo u vodu i ohladio ga na 36.6

sad raste sporije ali opet mi je to čudno jer nije ni približno kako je bilo ranije. full gear i temperatura jedva 37

minerali i vitamini sve u zelenom, od hrane sodium u crvenom sa 1390% makar lik ima vodu na 365%, jede samo voće i piša redovito. bug i sa time, kao i masnoćama koje su preko 2000% i 2900%. samo da taj metabolizam srede što prije uključujući i tablete jer nemam pojma da li one uopće funkcioniraju kako spada

12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Al ovi s istoka zavide hrvatskoj igri jebote pas tipično balkansko zavidno seruckanje, baš mi je drago (sad još više) što su tako uspjeli. Koji k onda igraš igru ako ti je tako loša? I nije ništa igra manje popularna. Igra se masovno a bit će i više kad se sve ispolira.

A moji komentari ranije su bili moje osobno mišljenje. Igraš ko faca ili ko pička sve drugo su izmotavanja.

Alo gde ti vidis zavid? Koga bre boli kurac sta je hrvatska igra napravila ili nije! To ti mislis da su oni uspeli ali kada na samom startu tako krenu enormno a onda samo odjedared padnu u bunar to nije dobro ni malo. Uostalom njih boli tuki oni su prodali igru do sada preko 700 hiljada primeraka i uzeli su lovu... po nekoj gruboj preceni uzeli su do sada 12 miliona eura. Mozda vise mozda manje, i svaka im cast na tome ali igra je generalno sranje i zivi bili pa videli da nece zaziveti ni posle silnih ispravki jer su je izbacili prerano i u startu su izgubili 90% igraca koji su kupili igru, i samo se postavlja pitanje od tih 700 hiljada kopija koliko ih je zatrazilo povrat para. 

 

Ali da kazemo da od tih 12 miliona eura neka su cisto zaradili 7 miliona sto je vise nego uspeh a nisu ulozili ni 700 hiljada evra u igru. Jer oni te pare nemaju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

ajde "bre" odjebi. ako ti se ne sviđa igra ne trebaš igrati. ali ako tulavi dayz još uvijek igraju bogami i ovo će se igrati još godinama jer je scum već sada svjetlosnim godinama ispred onoga što je to smeće bilo na dan izlaska

12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

ajde "bre" odjebi. ako ti se ne sviđa igra ne trebaš igrati. ali ako tulavi dayz još uvijek igraju bogami i ovo će se igrati još godinama jer je scum već sada svjetlosnim godinama ispred onoga što je to smeće bilo na dan izlaska

Pa ko kaze i da igram, ja kupio video kakvo je govno i uzeo povrat para i reko nikada vise uzeti ovo sranje. Ali to mi isto tako daje za pravo kao i tebi i ostalim da komentarisem o onome cemu mi se ne svidja. 

 

Ko kaze da ti ili bilo ko drugi imas vise prava nego ja da komentarises nesto. Jel to zato sto si ti idalje u igri a ja nisam, pa cak i da je nisam kupio imam pravo da kazem svoje misljenje.

 

A vi hrvati bi mogli malo da se spustite iz oblaka i da prihvatite da se nekome igra svidja ali isto tako da se nekome ne svidja a to sto vas vecina pokusava da naglasa trenutno samo mene koji iznosim nesto to vam nece pomoci jer sam ja ipak tvrd orah za vas tako da kao sto rekoh vidimo se za nekih 3 nedelje da vidimo gde je igra. Pre samo nedelju dana ste dnevno imali 60 hilajda igraca a sada je taj broj pao na jedva 25 hiljada. 

 

https://steamcharts.com/app/513710#1m

 

Evo pa se sami uverite u to sta pricam pa samo pratite dijagram kako svakim danom sve vise i vise idete na dno. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Kriticizam i Renesansa GAMINGA

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 14:40 (Guardian 7).
5 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Asteroid1979 kaže...
gnomisa kaže...

Al ovi s istoka zavide hrvatskoj igri jebote pas tipično balkansko zavidno seruckanje, baš mi je drago (sad još više) što su tako uspjeli. Koji k onda igraš igru ako ti je tako loša? I nije ništa igra manje popularna. Igra se masovno a bit će i više kad se sve ispolira.

A moji komentari ranije su bili moje osobno mišljenje. Igraš ko faca ili ko pička sve drugo su izmotavanja.

Alo gde ti vidis zavid? Koga bre boli kurac sta je hrvatska igra napravila ili nije! To ti mislis da su oni uspeli ali kada na samom startu tako krenu enormno a onda samo odjedared padnu u bunar to nije dobro ni malo. Uostalom njih boli tuki oni su prodali igru do sada preko 700 hiljada primeraka i uzeli su lovu... po nekoj gruboj preceni uzeli su do sada 12 miliona eura. Mozda vise mozda manje, i svaka im cast na tome ali igra je generalno sranje i zivi bili pa videli da nece zaziveti ni posle silnih ispravki jer su je izbacili prerano i u startu su izgubili 90% igraca koji su kupili igru, i samo se postavlja pitanje od tih 700 hiljada kopija koliko ih je zatrazilo povrat para. 

 

Ali da kazemo da od tih 12 miliona eura neka su cisto zaradili 7 miliona sto je vise nego uspeh a nisu ulozili ni 700 hiljada evra u igru. Jer oni te pare nemaju.

 

Pozdrav, mišljenja sam da nema potrebe na takav način komentirati igru. Vaše je pravo komentirati što i kako želite, ali bi trebali dobro razmisliti da li su developeri krivi kao što kažete ili su problem vaša očekivanja? Dakle, kupili ste igru u ranoj fazi razvoja! Kakva očekivanja treba postaviti u tom periodu razvoja. Naravno da će biti puno frustracija i debilnih hakera. Takve igre se radu četiri do pet godina. Znači, svjesno kupujete nešto za što znate da ne funkcionira dobro i onda se žalite. Ima li to smisla? Koliko ja razumijem, kada kupimo igru, naš je benefit to što je jeftinija, dok ne bude završena, a usto ako se može koliko toliko dobro igrati, to je dodatan plus.

Osnovane kritike bilo pozitivne ili negativne dobroj je objavljivati, tako da vide developeri na što trebaju više obratiti pažnju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Ljudi uglavnom ne citaju s razumijevanjem.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

"vi hrvati"....

Mislim da nekoga smeta što su naši dečki napravili igru a ne njegovi srbi. A jebiga, što nisi bio pametan pa imao ideju za ovako nešto prije par godina. Nemoj sad biti ljubomoran. Mogao si i ti zaraditi milijune eura

11 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Asteroid1979 kaže...
gnomisa kaže...

Al ovi s istoka zavide hrvatskoj igri jebote pas tipično balkansko zavidno seruckanje, baš mi je drago (sad još više) što su tako uspjeli. Koji k onda igraš igru ako ti je tako loša? I nije ništa igra manje popularna. Igra se masovno a bit će i više kad se sve ispolira.

A moji komentari ranije su bili moje osobno mišljenje. Igraš ko faca ili ko pička sve drugo su izmotavanja.

Alo gde ti vidis zavid? Koga bre boli kurac sta je hrvatska igra napravila ili nije! To ti mislis da su oni uspeli ali kada na samom startu tako krenu enormno a onda samo odjedared padnu u bunar to nije dobro ni malo. Uostalom njih boli tuki oni su prodali igru do sada preko 700 hiljada primeraka i uzeli su lovu... po nekoj gruboj preceni uzeli su do sada 12 miliona eura. Mozda vise mozda manje, i svaka im cast na tome ali igra je generalno sranje i zivi bili pa videli da nece zaziveti ni posle silnih ispravki jer su je izbacili prerano i u startu su izgubili 90% igraca koji su kupili igru, i samo se postavlja pitanje od tih 700 hiljada kopija koliko ih je zatrazilo povrat para. 

 

Ali da kazemo da od tih 12 miliona eura neka su cisto zaradili 7 miliona sto je vise nego uspeh a nisu ulozili ni 700 hiljada evra u igru. Jer oni te pare nemaju.

Nije mi jasno kak te prsti ne bole kod tipkanja po www.bug.HR ??

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice