Skidanje igrica zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 62.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

Jel mi može ko poslat poruku s linkom di mogu skidat igrice hitno je

 

 

!!!!!!!!!!!!!HVALA!!!!!!!!!!!!

 
0 17 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje igrica

Kakve igrice? Ima ih od jednostavnih u flashu od 40KB do igrica na 4 DVD-a ili Blu-Rayu. Bože sveti, kakva pitanja ja tu sve neću vidit...

14 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

pa dobre igrice naprimjer pes 10

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Skidanje igrica

Pa objasnite mu. Skinit igrice je najbolje preko Steam. Jeste da su sada poskupili zbog politike 1 dolar= 1 euro ali ako hoćeš igre skidati, a ne u kutiji ovo to je dobar izbor

http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_42259
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica
Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 18:31 (naxeem).
Moj PC  
11 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

Igrice i igre mogu se skidati i legalno s više lokacija. Ne zatrpavajte temu.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

On nepita gdje kupit igrice nego skidat ..

Jedini i najbolji www.torrentz.com

ADD my Xfire : kruno1 ;))
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

Olol.

 

Ako si mislio legalno, dobio si odgovor.

A ako si mislio na ono na što mislim da jesi, onda ćeš se morati snaći. Ovdje ti nitko ne smije dati odgovor na to jer je zabranjeno kriminalne stvari postati po Bugovom forumu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 18:40 (grandmaster__b).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje igrica

 

puma_vkci kaže...

On nepita gdje kupit igrice nego skidat ..

Naveo sam linkove na kojima se SKIDAJU igre.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
15 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

evo ti neke besplatne.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

Ako ćemo ozbiljno, mislim da bi trebalo napravit novu sticky temu sa linkovima na steam i slične siteove i također na neke sa besplatnim flash igricama u prvom postu, pa taj post moderatori editiraju kad netko predloži neki dobar site.

 

Ovo je samo prijedlog; budući da je ova tema počela od djeteta koje još ne shvaća da su igre kao takve nečije vlasništvo i da postoji copyright nad njima, a smatram da nisam jedini kojem bi bilo korisno da postoji takva tema

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2009 21:43 (Mirko935).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

odma crni karton za igrice Belji se

My mom thinks I'm special!
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skidanje igrica

igrice su flash igrice i skidaju se odsvakle, a ti misliš na IGRE, to nisu IGRICE, ne vrijeđaj mi IGRE, one se plačaju, kupuju jer ih nekko pravi godinama, nema skidat igre s interneta, plati il se snađi na nekom klošarskom forumu da ti pomognu

sorry ljudovi nemogu smislit IGRICE

 
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje igrica
jeopardizer kaže...

igrice su flash igrice i skidaju se odsvakle, a ti misliš na IGRE, to nisu IGRICE, ne vrijeđaj mi IGRE, one se plačaju, kupuju jer ih nekko pravi godinama, nema skidat igre s interneta, plati il se snađi na nekom klošarskom forumu da ti pomognu

sorry ljudovi nemogu smislit IGRICE

Odjednom su svi neki jezikoslovci kad su u pitanju igrice, a ne znaju ni rečenicu napisati kako treba.

15 godina
protjeran
offline
RE: Skidanje igrica
jeopardizer kaže...

igrice su flash igrice i skidaju se odsvakle, a ti misliš na IGRE, to nisu IGRICE, ne vrijeđaj mi IGRE, one se plačaju, kupuju jer ih nekko pravi godinama, nema skidat igre s interneta, plati il se snađi na nekom klošarskom forumu da ti pomognu

sorry ljudovi nemogu smislit IGRICE

ja volim igrice

igram igrice poput CoD, Dragon Age ... baš su mi super igrice!

 

pokretaču teme...lol, nisi se izjasnio želiš li legalno ili ilegalno doć do igrica.

Legalnim putem možeš preko Naxeemovih linkova, ilegalno ... hm... o tome je zabranjeno pričat na ovom forumu.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje igrica
jeopardizer kaže...

igrice su flash igrice i skidaju se odsvakle, a ti misliš na IGRE, to nisu IGRICE, ne vrijeđaj mi IGRE, one se plačaju, kupuju jer ih nekko pravi godinama, nema skidat igre s interneta, plati il se snađi na nekom klošarskom forumu da ti pomognu

sorry ljudovi nemogu smislit IGRICE

Get a fuckin' life.

Tko ne slusa Vucu ne dize mu se ku|2ac
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje igrica
andy0101 kaže...
jeopardizer kaže...

igrice su flash igrice i skidaju se odsvakle, a ti misliš na IGRE, to nisu IGRICE, ne vrijeđaj mi IGRE, one se plačaju, kupuju jer ih nekko pravi godinama, nema skidat igre s interneta, plati il se snađi na nekom klošarskom forumu da ti pomognu

sorry ljudovi nemogu smislit IGRICE

Odjednom su svi neki jezikoslovci kad su u pitanju igrice, a ne znaju ni rečenicu napisati kako treba.

Gramatika nije isto što i omalovažavanje umanjenicama - to je stvar poštivanja tuđeg rada/stvaralaštva tj. kulture

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice