Slender

poruka: 34
|
čitano: 15.968
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Slender

Je li tko prešao ovo čudo? Svaki mili put me use*e. {#}  {#}

 

Naime, riječ je o igri koja se temelji na američkoj legendi "Slenderman". To je paranormalno biće koje je izmišljeno putem natjecanja u kojem je trebalo osmisliti i napraviti sliku paranormalnog bića, i tada ljudima na forumu prodati priču o tome, i uvjeriti ih da je to stvarno.

Slenderman je biće koje najčešće progoni djecu, i nalazi se u velikim šumama, a najčešće ga se vidjelo na crno bijelim fotografijama djece, iza njih. Tijelo mu je izduženo, kao i ruke, a nema face, nego izgleda kao da je zamotan u nekakvo platno...

 

Radnja igre:

U igri preuzimate ulogu nepoznatog lika, koji je u nekakvoj šumi i cilj je pronaći 8 papira na kojima pišu razne stvari, a na nekima je i nekakav lik nacrtan. Slenderman vas uvijek gleda, a vi ga ne vidite, što pridonosi napetosti igre.  Nema oružja, nema mape, nema uvoda, samo jedna svjetiljka koja vam osvjetljava mračnu šumu. Navedene papire možete pronaći na različitim mjestima, a nikada nisu ista (može to biti u napuštenoj kući koja izgleda kao zahod, neki kamion, pa tunel, a možete ga zateći i na drvu). Meni zgodna stvar ovdje je i to da korištenje svjetiljke povećava šansu da te Slenderman uoči, dok se bez svjetiljke nikako nećeš snaći u mraku, u šumi. Kada ugledaš Slendermana, cijeli ekran prožme statika, i smetnje.. Ako ga gledaš predugo, lik u igri počinje padati u neki trans, što ja znam. Nikad nisam skupio svih 8 papira, pa ni ne znam što se dogodi kasnije.

 

Igra je jako "lagana (oko 60MB)", i besplatna za download: www.slendergame.com www.parsecproductions.net/slender/ {#}

 

Ima neku moć, da me ukaki svaki put kad ju igram, bez obzira koliko se naviknem na tog visokog pedofila.

Ima koga da je ovo probao? Koliko komada papira ste skupili?

lokacija lokacija
lokacija lokacija
deveće deveće
papir papir
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 23:06 (tonchy).
 
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slemder

Vidio sam na youtubu par gameplaya i ne izgleda mi baš nešto privlačno.... samo hodaš po šumi i skupljaš papire

Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slemder
Da, i nije uopće privlačna, ni grafikom, a ni pričom, jer je ni nema. To je neka mini igra, valjda.
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Slemder

Fulo naslov teme?

 

Nikad nisam igrao, al sam gledao dosta gameplaya od raznih youtubera, tipa pewdiepie, seananners.

Igra je stvarno napeta i teška. Vidio sam i kak završava. Ne želim spoilati, ugl frajer je uspio skupit svih 8 papira.

 

Mene više fascinira taj mit "Slendermana". Lako se udubim u te creepy priče, a slenderman mi je nekak posebno jeziv.

 

Btw mislim da je Notch za "Endermana" dobio inspiraciju od Slendermana. Negdje sam to pročitao..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slemder
Da, mit je uzbudljiv. Tema ima krivi naziv, ali slučajno. :D

I jest, Enderman je na uzor Slendermana, a vjeruje se da je Slenderman varijacija Jacka Skellingtona, zbog velike sličnosti u izgledu.
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
protjeran
offline
Slender

Evo ja sad igrao sasrao se ko malo dijtete a tek sam 2 papira skupio >.<

Jedva cekam ovo s frendovima jednom probat

The king is back!
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Slender

Igrao 3 puta.

Jednom pred frendom, zasrali se oba. Pokupio 4 stranice.

Drugi put sa curom, iznojio 4kg znoja a ona nije mogla spavat. Pokupio 6 stranica.

Treći put sa njenom sestrom, već sam se naviknuo, ali ipak mi je bilo žas kad me je uhvatio. Pokupio 7...ali nemoš pobjeć kasnije, postaje sve teže i težže, dodaju par novih zvukova koji te jednostavno užasavaju.

Ugl. ko god nije nek proba, nije bitna grafika djeco, nije sve u grafici. Bitna je radnja i napetost. Igra je hands down nayebenija horror igra koju sam probao. Trpa te strahom koji ne možeš kontrolirat. Ono kad se bojiš okrenuti jer je on negdje iza...neprocijenjivo :))

Svakako probati i to u sitne noćne sate da testirate hrabrost:)

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 13:17 (fila2208).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Slender

Slenderman se pojavljuje i u Disneyevim crtićima.

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Re: Slender
Koji je taj crtić!?
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Slender
tonchy kaže...
Koji je taj crtić!?

Gravity Falls

14 godina
offline
Re: Slender
jedan kaže: "Awwwww…. I just watched the episode and it turns out this pic is fake. Slenderman doesn’t appear there."
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Slender

Da ozivim temu.Evo moj drug je snimio kak igra pa checkirajte

EU West:Venom035
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Slender

e bas cu to probati danas oko 23 h :) pa da vidimo :)

 

EDIT: idemo probati :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 22:49 (Johnny4286).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slender

Baš jutros (oko 2-3 ujutru) sam igrao ovo sa bratom i drugom (koji je došao da noći).

 

Uspijemo naći oko 5-6 papira i ne možemo dalje, ili se slučajno okrenemo ili nas zaskoči iz piz*e materine negdje :D

 

Meni lično nije toliko strašno, istina je da je malo napeto, atmosfera i zvuci su extra urađeni.

 

Probam opet malo kasnije sa bratom da vidim dokle čemo dogurat ovaj put :P Nikad više od 6 papira nisam uspio pokupiti :c

'Sada je takvo vrijeme došlo, da je lakše dobiti sex, nego naći pravu ljubav' Mel
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slender

Da, prilično je teško. Ja sam skoro odustao od ove igre, jer me nakon toliko igranja više ne zastrašuje. A i malo mi je glup "kraj", ali neću spoilat.

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 23:07 (tonchy).
14 godina
offline
Slender

Upravo odgledao Seanannersov gameplay video, sasro se ko ništa, horror igre mi nisu jača strana, al ovo moram probat, sigurno ne sad, sutra oko podne, stavit ću si leglo mačića na stol kraj mene da uspijem odigrat duže od 2 minute.

 

Što se tiče kraja, jel ispada da je bila noćna mora, a lik se probudi kad skupi sve papire? Odg neko u spoileru sa da ili ne samo, hvala.

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 3:12 (The Unforgiven).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slender
Ja sam mislio da je glavni lik dijete ili tako nešto, jer legenda kaže da on proganja najčešće djecu.
A odgovor je "ne", ali neću pisati ništa jer sam na mobu. ;)
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Slender

Igra je odlična.

 

Evo jedan

:D

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slender
Moj favourite, definitivno! :)
Kao prvo, komentator je dobar i lijepo govori kako se Slendermana može izbjeći, a još bolji mi je kraj.. :D kako sam se nasmijao--
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Slender

Nikad više, zamalo na firulama završija. 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slender

Evo i novi Slender 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slender
iggypc kaže...

Evo i novi Slender 

Ova verzija je rađena u FPS Creatoru, ali se isto čini veoma zanimljiva kao i prethonda Slender igra. Isto tako dobar je lik što igra :D

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
14 godina
offline
Re: Slender

da, obožavam tog tipa.. super je.. :D

za ono što sam  govorio prije, dobio sam 2 TD (rekao sam da nema priče), mislio sam na igru, da nema ni uvoda, nikakvih cutscena, što meni osobno ne paše, a opet je jako misteriozna, upravo zbog tog što nema priče (u igri). drugo je taj mit o slendermanu.. ali mi je igra odlična.. pravi horor

 




igraju slenderman, malo ufurani, i plaču, smiju se....

najjače mi je ono "surprise, mothafucka" {#}

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 17:18 (tonchy).
14 godina
neaktivan
offline
Slender

mislim da se sa ovako malo tehnike iza igre nije mogla napraviti boljom

svaka cast za ideju a i za realizaciju, nikad nisam igrao igru koja je vise napeta, cak i strasna

ocigledno je da replay value nije toliki jer kao prvo nema vise nivoa, price, a kao drugo vremenom se naviknes na slendermana pa se moze lakse trpit

 

ali bas svako treba da proba makar jednom ovu igru {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slender

Ne znam da li je neko vidio, ali izašla je nova Slender mapa: Hospice

 

Možete je skinuti odavdje:

http://www.slendermansshadow.com/

 

Mnogo teža mapa, mnogo veća od Sanatorium-a, definitivno vrijedi probati :D

'Život je nekada čudan. Nekada je divan. Nekada je grozan. A nekad poželiš da nisi ni živ. Svakakva sranja se dešavaju. Ali opet, postoje i dobre stvari u životu za koje vrijedi živjeti.'
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Slender

Stigle su još neke mape za FPSC verziju Slendera.

 

Uz Slender: Sanatorium (prethodno naveden), i Hospice mape, postoje još i Elementary i Mansion. Igre su podjednako teške i podjednako "scary".

 

 Slender: Elementary, sa facecamom. Ako niste igrali još i ne želite spoilati, nemojte gledati. :)

 Slender: Mansion, također spoiler. :)

 

 

 

 

 A ovo je meni jedna od najstrašnijih Slender verzija. Rađena je u crno bijelom, a i imam osjećaj kao da su papiri koje skupljam više povezani uz akcije koje Slenderman poduzima. Ova je verzija meni favorit. Igra Pewdiepie :D

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 22:50 (tonchy).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Slender

Jesam li jedini kojem ova igra nije strasna ? Nema sanse da me ustrasi nesto sto nema realistic grafiku. Mislim kao klinac sam stalno provodio gledajuci videoe o duhovima itd, danas i nemam strah od toga.

Darko
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slender
Pa, ja se ne slažem. Mislim, nakon nekog vremena postane maalo monotono, pa se efekt smanji, no igra uvijek održi obećanje. :)
ali, poštujem mišljenje.
|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Slender

Evo stavih da se downloada pa da i to čudo probam. Mislio sam sa slušalicama igrat ali budući da mi ukućani spavaju neću, jer znam da ću se preplašit ko pi*kica i derat se.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slender
Aliser kaže...

Baš jutros (oko 2-3 ujutru) sam igrao ovo sa bratom i drugom (koji je došao da noći).

 

Uspijemo naći oko 5-6 papira i ne možemo dalje, ili se slučajno okrenemo ili nas zaskoči iz piz*e materine negdje :D

 

Meni lično nije toliko strašno, istina je da je malo napeto, atmosfera i zvuci su extra urađeni.

 

Probam opet malo kasnije sa bratom da vidim dokle čemo dogurat ovaj put :P Nikad više od 6 papira nisam uspio pokupiti :c

Probaj sam igrat. 

 

DarkoKwon kaže...

Jesam li jedini kojem ova igra nije strasna ? Nema sanse da me ustrasi nesto sto nema realistic grafiku. Mislim kao klinac sam stalno provodio gledajuci videoe o duhovima itd, danas i nemam strah od toga.

Naravno da jesi, mi ostali smo svi umrli od srčanog. ovo pišem iz groba sa wlana od groblja. Igra nije strašna već je fini test za živce. Ne bojim se ja igre, već si stalno na rubu da te ne uhvati taj fraer.

U tome je caka, ne strah, već isčekivanje, di je što je.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 10:15 (fila2208).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice