Sta kupit original bad company2 ili mw2?

poruka: 20
|
čitano: 6.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Ma ja i ekipa sa lana u pregovorima sta kupit da se trgamo od doma preko neta... necu govorit nista vise da ne uvjetujem savjete.. zelim cuti jos misljenja.. koji bi kupili i zasto..

nije nuzno argumentirat.. moze samo komentar cod6.  ali svakako najvise bi volio cut one koji su igrali i jednu i drugu igru online...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

bad company 2

My xf.mirkeckiller
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

ja sam igrao obe da skratim pricu bf bc2 nudi puno vise muzike za manje para

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

igrao obje, bc2 10 x bolji

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

igrao obadvije ...

kupi si bc2 ... kosta manje para ... vise zabave ...

 

i sad za mw2 dolaze kao neke ''nove'' mape koje ce se morati platiti 15$ ...

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?

MW2 je meni 2x bolji od BC2. Poigraj malo obje igre i odluce se sam :)

[url=http://www.userbars.be][img]http://img398.imageshack.us/img398/1037/18842rw3.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Bad Company 2 100%, ili MW2 pa kupi još i nove mape 15$

Neznam šta da napišem :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Bolji je Bad Company.

Za MW2 sam mislio kad sam probao da je to igra stoljeca ali jako brzo dosadi.

Vec ga nisam igrao skoro pa mjesec dana a BC2 ne mogu igrati jer nisam kupio.Osmijeh

Znaci,svakako uzmi BC2.

Keep this topic alive!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Imo sam MW2 i razočaro sam se BF sam isprobo samo u beti   i nije bila loša.

Vratio sam se na cod4 i cod5.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

meni bad company 2 nije nikako sjela. previse bugova i nikakva optimiziranost. mozda je to zato jer sam samo igrao singleplayer...

MOLIM VAS OTIĐITE NA OVU STRANICU KAKO BI MI POMOGLI PRI OSVAJANJU NAGRADE: http://www.e-castig.com/index.php?r=Fijh PUUNO HVALA! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Igre su dovoljno različite da odluka ovisi o tome što vam se više sviđa, da li volite veće mape s većim brojem ljudi i više timske igre ili manje mape, manje ljudi i nešto bržu čistu akciju. Obje igre su zabavne(pogotovo kad igraš s ekipom) i obje imaju svojih tehničkih mušica. Glede isplativosti, BC2 je jeftiniji u startu, a izgleda da će biti i jeftiniji na duge staze, jer DICEovci su rekli da neće naplaćivati buduće mape, a Activision će izdati dva map packa valjda po 15€ svaki(mada to još nije definitivno potvrđeno). E da, i ako ti išta znači, ako poželite BC2 ne možete igrati u LANu.

 

Meni osobno BC2 ima "ono nešto" što MW2 nema, ali možda je to samo zato što sam puno previše igrao MW1, a MW2 ti je u biti više istog, pa mi je BC2 legao kao fino osvježenje.

 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?
dekstroza kaže...

Igre su dovoljno različite da odluka ovisi o tome što vam se više sviđa, da li volite veće mape s većim brojem ljudi i više timske igre ili manje mape, manje ljudi i nešto bržu čistu akciju. Obje igre su zabavne(pogotovo kad igraš s ekipom) i obje imaju svojih tehničkih mušica. Glede isplativosti, BC2 je jeftiniji u startu, a izgleda da će biti i jeftiniji na duge staze, jer DICEovci su rekli da neće naplaćivati buduće mape, a Activision će izdati dva map packa valjda po 15€ svaki(mada to još nije definitivno potvrđeno). E da, i ako ti išta znači, ako poželite BC2 ne možete igrati u LANu.

 

Meni osobno BC2 ima "ono nešto" što MW2 nema, ali možda je to samo zato što sam puno previše igrao MW1, a MW2 ti je u biti više istog, pa mi je BC2 legao kao fino osvježenje.

 

hvala svima na misljenju..

 

svidja mi se ovaj post , dojmila me se prva recenica..

 

stvari stoje ovako za mene osobno, ja sam se zaljubio u bf sa 1942, imam je cak i original sa svim ekspanzijama.. obozavao sam stimung te igre pa cak i odredjenu komicnost likova, fizike i dijaloga tamo.. te opcenito igrivost.. toliko sam to nekad trgao.. znao sam i sam sp player igrat natrpat mape s botovima i trgat..

a i lan mi je bio super..

 

no izasao je u medjuvremenu cod4 i od tada samo to igram po netu, obozavam tu igru, dinamiku, brzinu perkove.. a i lanu koliko god da nam je pun k istih mapa, takorec istih matcheva, opet uvijek trgamo to ko mutavi a ne neki drugi ratni FPS..

tako da sam ja zapravo sam za sebe bio skloniji codu nego bf.. ali ono osim jednog od nas (i osim mene), svi su vise skloni battlefieldu.. oce ljudi vozit vozila.. imat neki cilj na mapi, timski rad itd.. mene iskreno zaboli za timski rad.. vise volim ic okolo i ubijat sve sta stignem...

 

i skoro sam bio kupio mw2, neki lik mi ga nudio za 250kn ali sam zakasnio.. no u medjuvremenu sve recenzije, najveca vecina gaming javnosti govori da je battlefield taj ratni fps kojeg se trenutno mora igrati.. da je jednostavno vise od cod-a...

 

a ovo sto pises destroza, pa ni mw2 nema lan? nesto se suska da ce ga napravit.. oni neki teknogods (http://teknogods.com/phpbb/viewforum.php?f=14) kao da ce napravit.. ali nikako.. a i to mozemo igrat s piratima u lanu cak i da naprave...

 

 

neznam jel smijem reklamirat.. ali ovo mi se cini okej ponuda za bc2... 270kn limited edition s dvd-om... to mi je ok

 

http://www.enabava.net/ponuda/battlefield-bad-company-2/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 14:31 (gigi_cro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?
gigi_cro kaže...

 

a ovo sto pises destroza, pa ni mw2 nema lan?

 

MW2 ima podršku za LAN u private matchevima, morate svejedno svi biti online i logirani na IW.net ali igra se vrti u LANu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?

0 bodova.. tamo gdje se mi umrezavamo nema neta... ma nadam se da ovi likovi budu to rijesili ...

 

btw u private matchevima se profili ne ivlaju? to je bas pusiona..

14 godina
neaktivan
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

ma meni je bc2 teško smeće, jer mape su ogromne, pa ima puno snajperista a to nevolin

iman mw2 i zadovoljan sam, a bc2 san igra betu

a šta se tiče grafike po meni je daleko lipša ona iz mw2, vegetacija u bc2 je teški očaj

a i sp je pre pre dosadan u bc, dok je u mw2 zakon

Chuck Norris uspia prije nego je pokuša!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 16:59 (dr. zlo).
Moj PC  
1 6 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Taj tim koji ima samo snajperiste će popušiti jer ne mogu braniti točke, bar ne zadugo. BC2 je najsličniji stvarnom bojištu jer ima oklop i letjelice i mape su stvarne a ne na mw2 naguravanje među par zgrada(iako i to ima malo čari i bude zabavno). Igre su podjednako dobre, samo je bc2 sličniji simulaciji, i više je timski fajt jer npr kako ćete uništiti tenk u par poteza ako nema inžinjerca. Ovo mi je prva igra koju sam kupio (a probao sam sve cod online i bf već :). ups)..igrao sam nekuvečer na serveru protiv nekog klana, koda sam upao u film sjebaše nas tik tak..ako nije timski rad uglavnom se gubi..bc2 još uvjek malo šteka sa serverima i nešto je zahtjevnija od mw2 ali ima ogromni potencijal.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?
mw2
14 godina
offline
Sta kupit original bad company2 ili mw2?

Glasam za BC2! =)

Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?
gigi_cro kaže...

Ma ja i ekipa sa lana u pregovorima sta kupit da se trgamo od doma preko neta... necu govorit nista vise da ne uvjetujem savjete.. zelim cuti jos misljenja.. koji bi kupili i zasto..

nije nuzno argumentirat.. moze samo komentar cod6.  ali svakako najvise bi volio cut one koji su igrali i jednu i drugu igru online...

  ArmA II  Smijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta kupit original bad company2 ili mw2?
i dalje mw2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice