Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 730.097
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen

To ti je rak rana svakog nesposobnog menadžera: mikromenadžment.

prodajem jednu od mašina
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Oruzje: Svi brodovi imaju isto oruzje tj nesto tipa laki klikngonski razornici uopce nema razlike. Danas su objavili novi video normalno kao sto je i receno usporili te botove u pirate swarm da ih lijepo mozete nanisaniti i unistiti (totalna glupost), bas bi volio viditi uzivo 2 broda iste klase kako se ganjaju, to bi bilo tipa vrcenje u krug i to bi trajalo dobrih 5 minuta -.- Isto tako govore o skinu broda (pirate) crna i tamno crvena boja sa 1-2 male slikice skroz nevidljive, odnosno vidljive ali se stvarno trebate pribliziti brodu da ih vidite i naravno odmah uocen model broda na njihovom stolu... bas se pitam koliko su ga platili :p

 

12 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Pošto vas tu na forumu ima dosta koji mrzite chrisa i sve što je napravio od sc-a imam dva frenda koja bi se pledgala i kupili početni paket

 

pa me zanima ima li netko da bi prodao svojh account jeftinije???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Citizen
ZujoVg kaže...

Pošto vas tu na forumu ima dosta koji mrzite chrisa i sve što je napravio od sc-a imam dva frenda koja bi se pledgala i kupili početni paket

 

pa me zanima ima li netko da bi prodao svojh account jeftinije???

Takav si "prijatelj" da bi dopustio da osobe do kojih ti je navodno stalo, bace novac na SC? A, čekaj, kad toliko vjeruju u Chrisa, zašto je problem uložiti u projekt? 

prodajem jednu od mašina
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

Ma ne samo želim vama koji nevjerujete u chrisa pomoć da ne izgubite sve.... eto toliko sam dobar :D

8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Nebrini se ti isplatit cu ja ovaj account 10 puta kad bot izade hehe

8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

 

Ukratko:

 

lik napravi model mosta u 14 sati koristeci google sketchup -.-

blabla

neka pitanja... samo 1 zanimljivo, a to je da pripremaju 1 iznenadenje za nas, nadam se da je jos jedna zlatna ribica

blabla

blabla

blabla

short star citizen movie od fana

blabla

blabla

the end

16 godina
offline
Re: Star Citizen
Kresimir4 kaže...

 

Ukratko:

 

lik napravi model mosta u 14 sati koristeci google sketchup -.-

blabla

neka pitanja... samo 1 zanimljivo, a to je da pripremaju 1 iznenadenje za nas, nadam se da je jos jedna zlatna ribica

blabla

blabla

blabla

short star citizen movie od fana

blabla

blabla

the end

 Pa, da je napravio model u nekom poštenijem programu, čiji modeli se mogu iskoristiti za nešto, onda mu ponudu za posao ne bi dali kao zafrkanicju u videu... Google Sketchup... prođe me jeza i oblije hladan znoj samo na spoment tog smeća.... (disclamer: koristim ga i ja za neke stvari; ali za išta iole ozbiljnije koristim druge programe, a pogotovo za modeliranje modela za igre; tu je totalno loš; manjak precizne kontrole nad polygonima, UV mapama i sl.).
Ali s druge strane; lik je to napravio za 14h... U nekom drugom programu mu ne bi trebalo nešto više... Koliko ono treba ekili od CIG-a da napravi jedan brod? :) (doduše, ovdje fali UV mapping, texture i materijali)

http://www.dd3d-studio.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 8:47 (Berko).
16 godina
offline
Star Citizen

Izašla prva verzija Spectruma (novo community sučelje chat/forum sve u jednom), kao i patch 2.6.1. 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Vodić za novu ekipu... 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

koji clickbait... do izlaska još će napraviti 10 takvih videa.

10 godina
offline
Star Citizen

The "chitstorm" :D

Pobuna na brodu Bounty

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 10:22 (Moloch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Moloch kaže...

The "chitstorm" :D

Pobuna na brodu Bounty

Žalosno je kaj ima dosta ljudi koji i dalje vjeruju da ova igra nije jedan od najvećih scamova gaming industrije svih vremena.

 

 

14 godina
offline
Star Citizen

Će daš dvajs dolari će ti pevam.
Će daš sto dolari će i mečku dovučem.
Sveće ima u igra, majke mi.

 

Moj PC  
7 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

U prilogu je grafikon koji prikazuje duljinu razvoja pojedinih AAA igara, pa tek toliko da se i Star Citizen stavi u kontekst (otprilike je na pola razvojnog puta ako je suditi po nekakvoj normali). S tim da je igra u razvoju 3,5 godine a ne 3 kako je tu prikazano, no ipak.. nije još ni blizu da prekorači nekakve 'rokove'.

 Tu u toj tablici bi ja svrsto i DayZ Standalone.Jer ono ako je gotov proizvod onda sam ja papa

8 godina
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Ma o cemu ti dado pricas? Kakve veze ima duljina razvoja pojedinih aaa igara??? Ako je covjek rekao izaci ce igra tada i tada pa onda ce tada izaci, nema potrebe za trazenjem isprika sto igra nije izasla.

 

The Real Star Citizen

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 18:45 (Kresimir4).
16 godina
offline
Star Citizen

Detalji Star Citizen svemira...  

 

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Citizen

Pauzirao sam video da nesto procitam u miru :-D Vidi se da laze cim zine, gleda gore-lijevo

Zahebavam se naravno, ali govor tijela mu je legendaran :-D Kaze nesto "...that celebrates..." i u istom trenutku mase glavom lijevo-desno (tj. ne-ne-ne) :-D

 

Ni ne znam o cemu tocno prica, gotovo da ni ne slusam.

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2017 20:16 (Deus ex machina).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

dobro i?

 

mislim dado nemoj me krivo shvatiti pledgao sam se već davno i kasnije dokupio još jedan brod čim su omogućili da mogu vratit stari i nadoplatiti za novi ..... i vjerujem i dalje u ovaj projekt ali ovo što si ti sad pokazao to su oni imali gotovo na prvom demou prije alphe davnih dana još

 

slažem se sa komentarom prije ako je rekao izlazi tad i tad nešto onda je to deadline

 

nitko pederu nije kriv šta nije rekao igra će biti u beti u rujnu 2019 odmah u startu i nitko mu ništa ne bi mogao reć nego je šupak varao ljude da će izać samo što nije da bi skupio što više love

 

tu i dalje držim stranu ovim hejterima

 

nakon dugo vremena sudjelovanja u ovoj temi i nakon i stručnih opisa i za i protiv igre i sam sam zaključio da je beta  rujan 2019 najrealnija i zato se ni ne uzbuđujem previše iako ovi što hejtaju i pljuju po robertsu pljuju s pravom

11 godina
offline
Star Citizen

nakon pol godine odlučim skinut ovo s*anje da vidim kaj ima novo, skinem 20 gb preko noći

i sad kad oću pokrenut igru nemogu jel fali još neki mali update, download speed na 0% i neće krenut

 

 

bacio bi kompjuter a onda i sebe kroz prozor da sam kupio išta više od najeftinijeg paketa u ovoj forever alphi

baš mi je žao kaj ih nema na steamu da im ostavim jedan negativan review 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Star Citizen

Ako kupim MUSTANG ALPHA SC STARTER to znaci da sam kupio igru i mogu igrti i fps dio i sve ili? Malo me zbunjuje ona njihova trgovina :D. Razlog zasto bi kupio je da ih podrzim, ono, ne mislim da je projekt savrsen, ali treba nagraditi trud, pokusavaju napraviti nesto stvarno mocno, sada hoce li uspjeti ostaje da vidimo, ali ideja je sasvim ok. :D

 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Što je u biti Star Citizen? 

 

 

Projekt je prilično evoluirao kroz godine i ove bi godine trebali zaživiti širi aspekti igre (patch 3.0 i nadalje..), što će u konačnici značiti početak jedinstvenog i revolucionarnog 'PC only' gaming iskustva kojem se niti jedna druga igra neće približiti još godinama. 

 

Također, ispravak netočnih navoda po temi - igra se razvija od kraja 2012., s tim da su kretali iznova krajem 2013. - prelazak na nove modele, novi hangar, sve na novo...  tako da tehnički ova verzija koja se sada dalje razvija se u razvoju nalazi nešto više od 3 godine (skupa sa preinakama na engine-u i prelaskom na Lumberyard..)  :)  

 

 

Ajmo hateri, paljba!  ;))) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

dado sve ok slažem se da za dobru igru treba vremena za razvoj ....shvati me backao sam ih i netražim ništa nazad

 

 

jedino što mi smeta što su se izletili i obećali 3,0 i sq42 u 2016 a mi smo sad u 3 mjesecu 2017 i nema ni naznake tome

 

 

obećanje ludom radovanje to mi samo smeta

11 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

Što je u biti Star Citizen? 

 

 

Projekt je prilično evoluirao kroz godine i ove bi godine trebali zaživiti širi aspekti igre (patch 3.0 i nadalje..), što će u konačnici značiti početak jedinstvenog i revolucionarnog 'PC only' gaming iskustva kojem se niti jedna druga igra neće približiti još godinama. 

 

Također, ispravak netočnih navoda po temi - igra se razvija od kraja 2012., s tim da su kretali iznova krajem 2013. - prelazak na nove modele, novi hangar, sve na novo...  tako da tehnički ova verzija koja se sada dalje razvija se u razvoju nalazi nešto više od 3 godine (skupa sa preinakama na engine-u i prelaskom na Lumberyard..)  :)  

 

 

Ajmo hateri, paljba!  ;))) 

super razmišljaš

 

znači ak sutra opet odluče promijenit engine, onda ne brojimo da je igra u razvoju od 2012, tj 2013, neg od 2017? 

 

 

kakvo je to revolucionarno "PC only" gaming iskustvo u star citizenu molim te????

 

pa imaš već 10 svemirskih igri vani, prvo kaj mi pada na pamet no man sky, Elite Dangerous, i još masu u najavi, jučer sam negdje pročito da tim iz srbije ili bosne radi na tako nečemu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 2:44 (b00).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen
b00 kaže...
...

kakvo je to revolucionarno "PC only" gaming iskustvo u star citizenu molim te????

...

Sta ne vidis?

Iscekivanje.

Uopce ne trolam; cinjenica je da su ljudi zaljubljeni u Star Citizen toliko odusevljeni idejom i vizijom, da im mozes prodati skoro bilo sta - i uzivat ce vise nego neki cinik koji svemu nadje manu, nebitno da li je na konzoli ili PC-u.

Poanta igre je da ti "proda" iskustvo; za odredjeni, nemali broj ljudi, Star Citizen vec jest najbolja igra ikad napravljena.

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
16 godina
offline
Re: Star Citizen
Deus ex machina kaže...
b00 kaže...
...

kakvo je to revolucionarno "PC only" gaming iskustvo u star citizenu molim te????

...

Sta ne vidis?

Iscekivanje.

Uopce ne trolam; cinjenica je da su ljudi zaljubljeni u Star Citizen toliko odusevljeni idejom i vizijom, da im mozes prodati skoro bilo sta - i uzivat ce vise nego neki cinik koji svemu nadje manu, nebitno da li je na konzoli ili PC-u.

Poanta igre je da ti "proda" iskustvo; za odredjeni, nemali broj ljudi, Star Citizen vec jest najbolja igra ikad napravljena.

 Zapravo.... to apsolutno ima smisla. I objašnjava puno toga. Mnogima nije poanta u igri kao igri, nego cijelom tom "eventu" oko igre... Od reporta od developera, CitizenCon, update-ova, novih brodova i sl. Cijele stvar ima (ako si zabriješ) feeling kao da sudjeluješ u izgradnji i nastajanju jednog novog svijeta. Samo se bojim što će se dogoditi kad taj "role-playing" oko developmenta jednog dana stane, bilo da završe konačno igru ili da sve ode u 3pm... 

http://www.dd3d-studio.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

Upravo to. Zato sam i rekao da ne trolam, niti imam namjeru vrijedjati. Biti dio Star Citizen communitya danas (pogotovu ako si originalni backer) znaci biti dio povijesti i osjecati se kao dio neceg znacajnog.

Sama kvaliteta dostavljene igre u cijeloj toj prici znaci jako jako malo, jer psiholoski gledano - sama igra je jedan malen dio cijelokupnog iskustva, koje sacinjavaju reporti, flamewarovi s 'nevjernicima', razgovori s drugim citizenima, etc etc etc

 

Prakticno, Roberts je uzeo WoW formulu i upgradeao ju za ovaj crowd sourcing period vremena. Sta god rekli o njegovoj sposobnosti da napravi igru, ne moze mu se osporiti genijalnost (ili mozda puka sreca) na tom polju.

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 17:32 (Deus ex machina).
11 godina
offline
Re: Star Citizen
Dado_ZG78 kaže...

što će u konačnici značiti početak jedinstvenog i revolucionarnog 'PC only' gaming iskustva kojem se niti jedna druga igra neće približiti još godinama....

 ...opet se navukao

12 godina
offline
Star Citizen

Ko se još SC-u nada uz E:D?

 

lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice