Star Wars: The Old Republic MMO

poruka: 2.131
|
čitano: 465.780
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Prica tak tak...opsi (raidovi) nesto kreativniji...hibride su ubili isto sa novim talent sistemom.Sve u svemu...nist posebno.

Osobno ju igram i dalje jer sam veliki ljubitelj SW svijeta...ali iskreno..kao sto sam rekao,nista posebno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Iskreno da ti kazem ok je ....makar sam eto ocekivao malo vise...ali isplati se zaigrati ....

15 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
dayvee kaže...
skyreeper kaže...

Imali koji CRo guild da mogu upasti lvl 37 sam :).

Na PvP serveru Tomb of Freedon Nadd imaš Baal Khans Children domaći gild na republic strani. Pod /who u search upiši baal khans i izlistat će ti igrače koji su online, javi se nekome da te pozove u gild. Blakan Force na sith strani se raspao i igrači su otišli u međunarodne gildove.

 

Na PvE serveru Red Eclipse imaš Balkan Cartel na Republic strani i  Zlocinacka Organizacija na emp strani, pročitaj par postova gore.

 

Ja osobno volim PvP servere, treba mi taj adrenalin i napetost kad pri questaju sretneš protivničke igrače i dođe do obračuna. Nisu mi baš legli Guild Wars 2 i Elder Scrolls Online gdje nema World PvP-a i te napetosti.

 Dali je gore spomenuti guild još aktivan?

Vidim neki daju savjete za preplatu prvo pa onda kad istekne ostavit free, dali to još stoji?

Za dom - vjera, ljubav i domovina
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Jel se može Shadow of Revan ekspanzija igrati bez placanja?

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
SuperWarrior kaže...

Jel se može Shadow of Revan ekspanzija igrati bez placanja?

 

Bez plaćanja pretplate? Da, ali ekspanziju moraš kupiti.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
NiramX kaže...
SuperWarrior kaže...

Jel se može Shadow of Revan ekspanzija igrati bez placanja?

 

Bez plaćanja pretplate? Da, ali ekspanziju moraš kupiti.

 Samo ekspanzija me zanima, znaci nju moram kupit?

Nebo je granica.
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
SuperWarrior kaže...
NiramX kaže...
SuperWarrior kaže...

Jel se može Shadow of Revan ekspanzija igrati bez placanja?

 

Bez plaćanja pretplate? Da, ali ekspanziju moraš kupiti.

 Samo ekspanzija me zanima, znaci nju moram kupit?

 

Da, i ako nemaš, uz nju automastki dobiješ i Rise of the Hutt Cartel.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
NiramX kaže...
SuperWarrior kaže...
NiramX kaže...
SuperWarrior kaže...

Jel se može Shadow of Revan ekspanzija igrati bez placanja?

 

Bez plaćanja pretplate? Da, ali ekspanziju moraš kupiti.

 Samo ekspanzija me zanima, znaci nju moram kupit?

 

Da, i ako nemaš, uz nju automastki dobiješ i Rise of the Hutt Cartel.

 Steta, upravo sam zavrsio KoTOR 2 pa me zanima sta se dalje dogada.

Nebo je granica.
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Znam da je vec vjerojatno pitanje bilo postavljeno 100 puta,ali u zurbi sam i zanima me,koji je najlaksi nacin za dobiti Shadow of Revan ekspanziju?Postoji li neki drugi način osim izravnje kupovine,jer 20$ mi je dosta love?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Shadow of Revan se može samo kupit, nema besplatno.

 

Igra ima odličnu priču, najveći problem joj je katastrofalan amaterski single threaded engine koji ni na najjačim računalima, čak ni na low detaljima ne može podnijet pvp i raidove za 16 igrača bez padanja FPS-a ispod 25.

Katastrofalno je izvedeno procesorsko računanje interakcije između igrača, health, damage, armor, i to, nema procesora, a da nije overclockan koji može normalno vrtit igru kad se nađe 15 igrača u kadru iako je engine ništa posebno, 5 godina star directx 9, i to je najveća zamjerka igri i ono što ju je zaustavilo da ne postane jedna od najboljih mmo-ova. Kobinm se pokazalo Biowareovo neiskustvo u mmo svijetu jer im je ovo prvi mmo, iako su godinama pravili vrhunske single player rpg-ove. Nisu napravili svoj engine već su kupili ranu verziju Hero enginea i modificirali ga, ali vrlo neuspješno. Developeri to znaju godinama, ali se oglušuju jer su svjesni da bi morali napraviti potpuno novi engine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 22:52 (dayvee).
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Nisam mislio besplatno,vec moze li se kako kupiti jeftinije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
domi52 kaže...

Nisam mislio besplatno,vec moze li se kako kupiti jeftinije?

 Igra ti baš i nema nekog smisla ako neuzmeš pretplatu.Previše je restrikcija u igri.

So say We All
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
skyreeper kaže...
domi52 kaže...

Nisam mislio besplatno,vec moze li se kako kupiti jeftinije?

 Igra ti baš i nema nekog smisla ako neuzmeš pretplatu.Previše je restrikcija u igri.

 

I dalje je igriva i zabavna. Donekle. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
NiramX kaže...
skyreeper kaže...
domi52 kaže...

Nisam mislio besplatno,vec moze li se kako kupiti jeftinije?

 Igra ti baš i nema nekog smisla ako neuzmeš pretplatu.Previše je restrikcija u igri.

 

I dalje je igriva i zabavna. Donekle. 

 

Jednom kad uzmeš sub pa kad ti nestane grozno je,ja je bar teško mogu igrati sad,jednostavno mrzim te neke banalne ristrikcije,a sa druge strane koliko je god volio i želio igrati iako sam prošao Jedi i Smugller do kraja(story line) nemogu se prisiliti gledati credit cap na 350k pa onda ono sranje od utorizacije za equipment itd.Isto tako mislim da nije vrijedno dati ponovo za sub dok neizbace još sadržaja.

Ali to sam ja 

So say We All
12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Zanima me dali igra ko igru tu sa foruma, nisam dugo igrao pa neznam. Sad sam poceo opet da igram a trebala bi mi mala pomoc da se upoznam sa novima stvarima.

Igram na Red Eclipse Serveru i nick mi je Snakej lvl 27.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 15:06 (snake1kl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Igra li tko SWTOR na Windowsima 10? Radi li vam normalno?

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ima ko preporuku kakvog Guilda da bi primio novaka? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Ima ko preporuku kakvog Guilda da bi primio novaka? :)

 Ako si na Red Eclipsu, bar tamo imas stalno gilde koje oglasavaju da primaju clanove. Social gilde oglasavaju puno i na fleetu i na pocetnim planetima Coruscant/Dromund Kaas pa se prijavi.

Nije na odmet pogledati i oglase na forumima, kako na sluzbenom http://www.swtor.com/community/forumdisplay.php?f=387, tako i na nesluzbenom http://redeclipse.eu/redeclipse.eu/index.php

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 9:15 (Hystorian).
8 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
NiramX kaže...

Igra li tko SWTOR na Windowsima 10? Radi li vam normalno?

 igram ja, sve ok, meni malo bolje jel sam napravio upgrade pc ali u biti radi isto kao i na win 7, bar meni

 

swtor ima problem sa hero engine-om, napravili su neku optimizaciju ali to nije baš puno pomoglo

 

lp

 

Grincajg - Commando lvl 60 - Red eclipse

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 17:15 (Taraba).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Evo da se javim i ja 😁
Ba'al khans Children, rep guilda, na TOFN-u neko vrijeme nismo bas bili aktivni ali eto skupljamo se opet na staro pa ako hoces javi se.
Naravno imamo i mirror guild Balkan's Children koji je manje aktivan osto trenutno ali nastupamo sakupiti ljude sto vise moguce.
Ako si ili ste zainteresirani javi te se
Pozz
8 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Star Wars The old Republic PVE Red Eclipse Server 

 

Ex Yu Gild < Balkan Cartel > regrutuje nove clanove za social i za progress. Trenutni HM progress 7/10. REP +10%, EXP +10%. Takodjer imamo i Guildship. Pa ako zelite invite ili vas iteresuje nesto vise dok ste u igri pod who upisite ime naseg gilda i /whisp. Takodjer mozete posjetiti i nas forum ako vas nesto interesuje http://balkancartel.guildlaunch.com/forums/index.php?gid=420637

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 20:14 (Rasturam).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

netko još uvijek igra ovu igru? haha

14 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Rasturam kaže...

Star Wars The old Republic PVE Red Eclipse Server 

 

Ex Yu Gild < Balkan Cartel > regrutuje nove clanove za social i za progress. Trenutni HM progress 7/10. REP +10%, EXP +10%. Takodjer imamo i Guildship. Pa ako zelite invite ili vas iteresuje nesto vise dok ste u igri pod who upisite ime naseg gilda i /whisp. Takodjer mozete posjetiti i nas forum ako vas nesto interesuje http://balkancartel.guildlaunch.com/forums/index.php?gid=420637

 Pa i nije baš da regrutirate koliko sam vidio.

10 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Pozdrav društvo !

 

Jučer uspješno djeci instalirao SWTOR i sve ok igra je pičila bez problema, čak sam i key zbavio onaj za 30 dana subscribe, međutim pojavio se jedan problem.

 

Kad kreiramo chara na dark strani, sith warior ili inquisitor, ne mogu da uđem u prologue. Nakon što pritisnem play, igra puni onu plavu liniju dole do pred sami kraj i onda crasha na desktop. Već sam probao ono sa client_settings fileom ali ne daje rezultat, pa možda neko ima ideju kako bih ovo mogao riješiti ?

Sa light stranom je sve uredu, kreirali smo jedi i krenulo se s lvlovanjem na onom prvom planetu.

Konfa je I5, 8gb rama, windows 8.1 i grafa R9 380.

 

EDIT: Riješio sam problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 12:18 (Emirthestroj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Nudim gw2 acc i lol acc za 30 dana card gameplaya pa ako netko zeli nek se javi hahahah

DeaathDealer
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Igra još netko ovu igru? Neki savjet za nooba koji bi htio početi igrati? Što mi sve treba? Vidim ima star wars:the old republic free. Onda ima STAR WARS™: THE OLD REPUBLIC™ - KNIGHTS OF THE FALLEN EMPIRE ORIGIN OUTLANDER PACK za 29.99, i the old republic standard za 12.99. Zašto na originu nema taj shadow of revan o kojem pričate? 

12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Uzmi si ovdje: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html

 

Dobijes igru i 30 dana premium accaunt sa kojim imas igru i sve dodatke besplatno. Uz to premium accaunt ima jos drugih pogodnosti koje ce ti dosta olaksat igru.

Ako ti se svidi igra kasnije mozes si produziti premium ili mozes nastaviti sa obicnim accauntom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Uzmi si ovdje: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html

 

Dobijes igru i 30 dana premium accaunt sa kojim imas igru i sve dodatke besplatno. Uz to premium accaunt ima jos drugih pogodnosti koje ce ti dosta olaksat igru.

Ako ti se svidi igra kasnije mozes si produziti premium ili mozes nastaviti sa obicnim accauntom.

 

i mene sad to zanima, što ako već imam account, mogu li tu kupiti subscription? mene ova igra ne zanima zbog mmo dijela nego zbog priče, sad koliko sam shvatio ako platim subskripciju onda imam cijelu igru sa knights of the fallen empire, a shadow of revan moram dodatno platiti 20 $, ali to je samo jednokratno, poslije toga zauvijek imam shadow of revan je li tako?

12 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Ako uzmes pretlaputu dobijes i shadow of revan i sve ostale expanzije. A pretplatu mozes uzeti i ako vec imas accaunt samo onda kosta malo vise jer traje duze od 30 dana, na g2a je 2 mjeseca min mislim a preko swtor stranice mozes i manje samo tamo je skuplje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2016 20:15 (snake1kl).
9 godina
online
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Ako uzmes pretlaputu dobijes i shadow of revan i sve ostale expanzije. A pretplatu mozes uzeti i ako vec imas accaunt samo onda kosta malo vise jer traje duze od 30 dana, na g2a je 2 mjeseca min mislim a preko swtor stranice mozes i manje samo tamo je skuplje.

 znači uzmem ovo: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-prepaid.html i imam rise of the hutt cartel, shadow of revan i knights of the fallen empire uključeno u cijenu? 

 

a šta je sa onim cartel coins, ne bi sad baš davao i novce na to

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice