Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 Update

Team Fortress 2
  1. The Engineer's teleporters can now be upgraded to level three. It will recharge faster the higher level it is
  2. The Engineer's dispensers can now be upgraded to level three. It will give out metal and heal faster as it is upgraded
  3. Spies will be able to recharge their cloaking ability by picking up ammo off of the ground or from health cabinets
  4. Some changes to the second part of the first stage of Goldrush to give the attackers more of an advantage
  5. Any weapons that fire bullets (shotguns, sniper's machine gun, heavy's minigun, etc.) can now break apart the Demoman's stickybombs
  6. The icon on the HUD for a person calling for Medic will now give more information to the medic (if the target is low on health, on fire, etc.)
  7. Added an achievement tracker that will allow people to choose specific achievements that they are trying to get
  8. There is now a custom icon for death messages when the player was killed from a critical hit
  9. Added a new particle effect for when a player enters the water
  10. Added smoke to the feet of a rocket jumping soldier
  11. Players will now have some particles swirling around them so other players can see when they are overhealed

 

Ovo je najveći update poslije onog gdje su se dobila nova oružja za Heavya i nova mapa pl_badwater. Isprobao sam igru s ovim poboljšanjima i zaključio - sva poboljšanja su izvedena super.

 

 

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

TF2 je 10 USD ovaj vikend na STEAM-u.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
vjeko kaže...

TF2 je 10 USD ovaj vikend na STEAM-u.

  Kod svakog većeg updatea je jeftiniji, tak da me to ne čudi. 
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Evo, 24.2.2009. će biti novi veliki update! Uključuje oružja za Scouta! Link. Svaki dan dolaze novosti o ostalim stvarima vezanima uz update! Sad se može vidjeti samo nova bejzbolska "The Sandman"!

The cake is a lie!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2

Oče li za njego doći achievmentsi?

Jejejejeje.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Hrvoje.com kaže...

Oče li za njego doći achievmentsi?

  Da, 35. Evo ti link
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

datum?

Hakiranje je umjetnost a ne zločinDa se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Hrvoje.com kaže...

datum?

  Već sam napisao, al ponovit ću : 24.2.2009. To ti je ovaj utorak.
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...
Hrvoje.com kaže...

datum?

  Već sam napisao, al ponovit ću : 24.2.2009. To ti je ovaj utorak.
 za maškare!!!hh lol
Hakiranje je umjetnost a ne zločinDa se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Ajmo decki malo igrat!!Svi ste jaki na rijecima, ali samo za horaagia znam daa igra..In fact,nekidan sam ga ownao na serveru,ali nisam bio prvi,a jucer smo skupa u istom timu igrali i mogu reci da ne igra lose,ali sam ja bolji...

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
nick kaže...

Ajmo decki malo igrat!!Svi ste jaki na rijecima, ali samo za horaagia znam daa igra..In fact,nekidan sam ga ownao na serveru,ali nisam bio prvi,a jucer smo skupa u istom timu igrali i mogu reci da ne igra lose,ali sam ja bolji...

  Odi sad igrat, pa da te vidim. Kako si me ownao ako smo igrali u istome timu? Imao si ogroman score sa sniperom, al se samo sjeti toy forta! 
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2

moj steam id je cock_friend dodaj me

Hakiranje je umjetnost a ne zločinDa se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Hrvoje.com kaže...

moj steam id je cock_friend dodaj me

  Jesam, ti se joinaj Bug grupi. 
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
M_dipl. kaže...

pozdrav, samo nekoliko pitanja, postoji li kakav communitiy za tf2 u hr, ja sam taman neki dan kupio the orange box i namjeravam početi igrati tf2 pa sam samo želio saznati neke osnovne informacije prije no što počnem, možete me dodati na steamu ili mi samo poslati mail sa osnovnim infromacijama, hvala...

nick: emil

mail:emil.kusan@gmail.com

 

  Naravno da postoji. Imaš TF2 Croatia. Oni su orijentirani samo na TF2. Zatim, najveće HR grupe na Steamu su Bug, PCPlay i HCL. Svi ti većinom igraju Team Fortress 2, Counter Strike ili Left4Dead. Objasnit ću ti sve u chatu na Steamu, samo pitaj. Skoro cijeli dan sam tamo, pa sam uvijek dostupan. Addaj me : horagio
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2009 10:58 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Veliki update za Scouta je izašao! Sad je sniženje na TF2 za 50% do petka.

The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

e da

jel probao itko insurgency mod za hl2 ??? jel se isplati to skidat?

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Evo, opet Valve izdaje veliki update za TF2, ovaj put za

. Evo stranica. Zasada je poznato samo oružje The Huntsman koje pribija žrtve za zid, mana mu je što se dugo puni.

 

Any experienced sniper will tell you how irritating it is when your targets keep moving around. The question is how to stop these cheaters from wind-sprinting around like they own the place. And the answer is to pin them to a wall. How? With arrows!

"Now, hold on," you might be thinking. "I'm strong, but no one could throw an arrow that hard." Introducing the Huntsman longbow, which solves that age-old throwing problem.

"Now, hold on," you keep saying. "Aren't bows and arrows primitive and harmless?" Why don't you ask the dinosaurs? Except you can't, because the cavemen bow and arrowed them to death. One headshot from the Huntsman can mean an instant crit, in addition to a bolt-riddled corpse hanging from a wall that's gruesome
and funny.

And even if you don't kill them, they'll carry around a certain arrow-shaped something as a living testament to your awesome archery skills and their frankly unawesome dodging skills. Comes with 18 arrows and a one-second charge for full power shots.

 

doxy kaže...

e da

jel probao itko insurgency mod za hl2 ??? jel se isplati to skidat?

 Jesam. Isplati se. Nešto između C0D4 i CS :D

sniper1 sniper1
sniper2 sniper2
sniper3 sniper3
Pogodikojamitipkanedostaje
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Oprostite za double post, ali ovo je vjerojatno najveća vijest za TF2 ikad. Valve će upravo izdati "GIANT" update, tj. nova oružja za sve klase(link) jer sad je tu spy, a prije je bio sniper. Sjećam se prije koji mjesec dau su složili posebnu sobu za izbacivanje predmeta iz inventorija zauvijek(prije ste imali za jednu klasu 2 oružja i birate koje će imat(za klasu za koju je postojao update) i niste se morali odreći ničega) jer su najavili da će pustiti update s ogromnim količinama predmeta :D I još nešto. U tom prozoru gdje dodajete oružja, oduzimate oružja i sl. ima manji prozorčić "headwear" pa će možda doći i šeširi za junake TF2. Najveći update uskoro dolazi! Jedva čekam :D

 

P.S. Novi tip mape dolazi, dupli pl kod kojeg se obadvije strane (BLU-Builders League United i RED-Reliable Excavation Team) natječu tko će prije iskrcati vagon!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...

Oprostite za double post, ali ovo je vjerojatno najveća vijest za TF2 ikad. Valve će upravo izdati "GIANT" update, tj. nova oružja za sve klase(link) jer sad je tu spy, a prije je bio sniper. Sjećam se prije koji mjesec dau su složili posebnu sobu za izbacivanje predmeta iz inventorija zauvijek(prije ste imali za jednu klasu 2 oružja i birate koje će imat(za klasu za koju je postojao update) i niste se morali odreći ničega) jer su najavili da će pustiti update s ogromnim količinama predmeta :D I još nešto. U tom prozoru gdje dodajete oružja, oduzimate oružja i sl. ima manji prozorčić "headwear" pa će možda doći i šeširi za junake TF2. Najveći update uskoro dolazi! Jedva čekam :D

 

P.S. Novi tip mape dolazi, dupli pl kod kojeg se obadvije strane (BLU-Builders League United i RED-Reliable Excavation Team) natječu tko će prije iskrcati vagon!

 Jos da orange box engine stave na cs:s i vrate cijene u dolarima ja bi bija potpuno zadovoljan sa valve-on...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Fowix kaže...
Horagio kaže...

Oprostite za double post, ali ovo je vjerojatno najveća vijest za TF2 ikad. Valve će upravo izdati "GIANT" update, tj. nova oružja za sve klase(link) jer sad je tu spy, a prije je bio sniper. Sjećam se prije koji mjesec dau su složili posebnu sobu za izbacivanje predmeta iz inventorija zauvijek(prije ste imali za jednu klasu 2 oružja i birate koje će imat(za klasu za koju je postojao update) i niste se morali odreći ničega) jer su najavili da će pustiti update s ogromnim količinama predmeta :D I još nešto. U tom prozoru gdje dodajete oružja, oduzimate oružja i sl. ima manji prozorčić "headwear" pa će možda doći i šeširi za junake TF2. Najveći update uskoro dolazi! Jedva čekam :D

 

P.S. Novi tip mape dolazi, dupli pl kod kojeg se obadvije strane (BLU-Builders League United i RED-Reliable Excavation Team) natječu tko će prije iskrcati vagon!

 Jos da orange box engine stave na cs:s i vrate cijene u dolarima ja bi bija potpuno zadovoljan sa valve-on...
 U Algoritmu ti Orange Box košta 119 kn ;D
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
M_dipl. kaže...

pozdrav, samo nekoliko pitanja, postoji li kakav communitiy za tf2 u hr, ja sam taman neki dan kupio the orange box i namjeravam početi igrati tf2 pa sam samo želio saznati neke osnovne informacije prije no što počnem, možete me dodati na steamu ili mi samo poslati mail sa osnovnim infromacijama, hvala...

nick: emil

mail:emil.kusan@gmail.com

 

 http://www.teamfortress.hcl.hr/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Na HCL-u rijetko ko igra. Jedino dok je Spacepig pozvao ekipu pa nas je bilo 16. Evo sad je izašao filmić "Meet The Spy" Predobro :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

evo

danas instaliram TF2

možda uz njega prođem i portal više...užas!

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
doxy kaže...

evo

danas instaliram TF2

možda uz njega prođem i portal više...užas!

 U četvrtak navečer nas se par bude skupilo da lakše dobijemo achievemente.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

ak ću bit doma igramo...

vidjet ćeš me na xfire ionako

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2

I sta znaci taj besplatni vikend? Pre-loadao igru preko steama, ali za dalje kaze - kupi pa igraj! Fora akcija :p

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Free-vikend znači da možeš pre-downloadati, i ne bi vjerovao-igrao pod vikendom. Za tvoju informaciju, vikend uključuje subotu i nedjelju, a to dolazi poslije petka. Petak je sutra, a subota(da, to je taj dan koji je pod vikendom) je preksosutra ;D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2

A sto ako eksplicitno kazu - Free weekend starts Thursday!!!1!!1  Ha dobro, valjda bude nesto...

 

EDIT: evo radi, a petak je ;))  Jos da malo pohvatam, posto nikad nisam igrao, samo sad se nema vremena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 13:47 (Pixidar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice