The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 923.498
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...

 E da... Gothic 2 je bila igretina. Kad se samo sjetim kako sam samo nadobudno krenuo u igru i pred ulazu grad na lijevoj strani su neki dinosaursi lutali... Reko ne mogu bit teški kad su već tu - puf, one shotao me. Pa shadowbeast, pa vargovi u šumi... Uf, šteta što arkanija nije nastavila tim stopama. Risen 1 je bio dobar ali ostale se baš i nisam potrudio zaigrati.... Morao bi, valjda...

OT, kad završim većeras sa DS3, pa doom e tek se onda s veseljem mogu vratiti na witchera. 

 Good old times mate, good old times. Iskreno bi ti cak i preporuci da se ne zamaras R2 i 3. Ostat ces razocaran jer je prvio dio bi takodjer jako dobra igra, a ova dva se ne mogu mjerit s njim, a kamoli Gothic igrama. Ali ajde da ne idemo u veliki offtopic.

12 godina
offline
Re: The Witcher 3
D3lBoy kaže...

Da upgradeaj cpu, prodisat ce ti 280X, ja sam igrao u pocetku Witcher 3 na 280X i 8320 cisto ok, ali i fx ju je malo kocio. Evo video cim je izasla igra, bez ikakvih posebnih drivera i patcheva, kad je izasao patch i driveri puno je bolje radilo + bez snimanja, ali sa i5 je još bolje, tako da ti ja preporucam upgrade

 Kod mene je i5, i grafiku kuca 99% uvijek, witcher radi na 1080 sve na maximum osim nvidia cirkusa, oko 40 50fps

12 godina
offline
The Witcher 3

Zna li neko sta mogu iskljuciti od opcija, a da ne utice na izgled igre za optimalnih 60 fps ? Smanjio sam samo follige za jednu stavku i tako sam dobio 60 stabilnih u mnogim situacijama, ali ima i onih sutuacija gdje pada na 40. 

Darko
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher 3

Sjene na medium....

Foliage visibilty i sjene najviše utječu na performanse; drugo ništa nije vrijedno spomena...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
The Witcher 3
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3

Kaže Eurogamer da je Blood & Wine ekspanzija esenšal.

 

EDIT: Pretekao me Skank ko staru Škodu.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:26 (DeniZg).
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
DeniZg kaže...

Kaže Eurogamer da je Blood & Wine ekspanzija esenšal.

 

EDIT: Pretekao me Skank ko staru Škodu.

 Ja se nisam trudio ko ti uredit post. :P

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
14 godina
online
The Witcher 3

PC Gamer (94/100) - If you love The Witcher 3, this is a must-play.

 

Zgleda da se bude kupilo i onda sve u kompletu odigralo ponovo.

 

gamepressure - 10/10

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:37 (null).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Koje su šanse da završim Witcher 2 do izlaska Blood and Wine ? Igra mi se strašno dvojka, a B&W još više... a tek sam sad otišao iz Flotsama

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...
DeniZg kaže...

Kaže Eurogamer da je Blood & Wine ekspanzija esenšal.

 

EDIT: Pretekao me Skank ko staru Škodu.

 Ja se nisam trudio ko ti uredit post. :P

 to je tako kad glumi picajzlu

i meni se događa

12 godina
offline
The Witcher 3

Dok čekamo 31. evo malo dnevno noćnih fotki,arhitektura uglavnom...

 

GTX 960 + i5 3.6ghz  fps 35-40

Reshade v1.1 Cine Revised preset + HDReworkedProject

 

http://imgur.com/a/13UGd

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Sto mislite o igranju samo ekspanzija, jer je main story pre dug?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Jonja kaže...

Sto mislite o igranju samo ekspanzija, jer je main story pre dug?

 Wat? Odigraj sve i nećeš požaliti, makar ga igrao mjesecima. Garantiram ti da kad odigraš te ekspanzije da ćeš odigrati i glavnu igru. Jednostavno ova igra je remek djelo.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jonja kaže...

Sto mislite o igranju samo ekspanzija, jer je main story pre dug?

 Najjednostavije objašnjenje je da bi to ispalo kao da hoćeš da se seksaš sa nekom hot djevojkom, ali je samo ljubiš i miluješ po grudima, dok felacio i umakanje odbijaš...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Igram main story vec nekih 70-ak sati, prakticki sam tek dosao na skellige. Igra mi postaje malo repetitivna, a da ne govorim da mi je pola kvestova sivo i to me nervira. Imam osjecaj da ce DLC-ovi imati bolji pacing, odnosno bit ce osvjezavajuci. Igra je stvarno super, samo malo to sa levelima je glupo napravljeno, imam osjecaj da me igra forsira da derem main quest, a toliko toga ima za napravit i istrazit.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Jasno mi je kad se ljudi zale da je igra kratka,ali evo ajde da dozivim da se zale da je i predugacka  ne mozes ljudima udovoljiti :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jonja kaže...

Igram main story vec nekih 70-ak sati, prakticki sam tek dosao na skellige. Igra mi postaje malo repetitivna, a da ne govorim da mi je pola kvestova sivo i to me nervira. Imam osjecaj da ce DLC-ovi imati bolji pacing, odnosno bit ce osvjezavajuci. Igra je stvarno super, samo malo to sa levelima je glupo napravljeno, imam osjecaj da me igra forsira da derem main quest, a toliko toga ima za napravit i istrazit.

 Kod mene je bila baš suprotna situacija, nisam osjetio da me igra tjera da samo pičim po main questu, a odradio sam ogroman broj sporednih questova dok nisam otišao za Skellige. Ima ih vrlo dobrih, smješnih, tužnih, glupih, ma svakakvih. Naravno da sam zaobišao one questove koji su 10-tak levela bili iznad mene jer bi to bila čista frustracija na najvišoj težini pa sam onda otišao za Skellige. Btw, na Skelligu ti ima pravo dobrih i sporednih i main questova, jedan od dražih mi je bilo kad sam išao spašavati kćerku i sina od onog kralja pa sam po nekom otoku bauljao u potrazi gdje je nestala četa vikinga a ono ih tamo pojeo i pobio negi div. Malo spooky quest baš po mjeri. Samo nastavi igrati polako, uživi se malo u razgovore sa NPC likovima, glavnim i sporednim likovima više ćeš uživati, nego da pičiš kroz igru.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jonja kaže...

Igram main story vec nekih 70-ak sati, prakticki sam tek dosao na skellige. Igra mi postaje malo repetitivna, a da ne govorim da mi je pola kvestova sivo i to me nervira. Imam osjecaj da ce DLC-ovi imati bolji pacing, odnosno bit ce osvjezavajuci. Igra je stvarno super, samo malo to sa levelima je glupo napravljeno, imam osjecaj da me igra forsira da derem main quest, a toliko toga ima za napravit i istrazit.

 Igra ima takav main quest da nebiš smio ništa radit nego se fokusirat na Ciri...

Mislim..... Brzo, brzo brzo, gdje je Ciri, gdje je ovaj, WIld Hunt jebe mater, a ti lagano igraš karte i čistiš Velen od nakaza jer to i to selo ima problema!

Dakle, glavni quest mora imati pacing koji nije za jednu open world igru! Moramo hitno naći Ciri, i sve to, a ti možeš to odjebat i zujat okolo

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
doktor1 kaže...

 Igra ima takav main quest da nebiš smio ništa radit nego se fokusirat na Ciri...

Mislim..... Brzo, brzo brzo, gdje je Ciri, gdje je ovaj, WIld Hunt jebe mater, a ti lagano igraš karte i čistiš Velen od nakaza jer to i to selo ima problema!

Dakle, glavni quest mora imati pacing koji nije za jednu open world igru! Moramo hitno naći Ciri, i sve to, a ti možeš to odjebat i zujat okolo

 Istina, samo što to nekako ubije imerziju, izgubi se taj osjećaj bitnosti da se spasi Ciri.... a, opet glupo je rushat kroz main story, jer questovi više nisu tako zanimljivi kad znaš da je priča gotova :D dileme, dileme

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
doktor1 kaže...

 Igra ima takav main quest da nebiš smio ništa radit nego se fokusirat na Ciri...

Mislim..... Brzo, brzo brzo, gdje je Ciri, gdje je ovaj, WIld Hunt jebe mater, a ti lagano igraš karte i čistiš Velen od nakaza jer to i to selo ima problema!

Dakle, glavni quest mora imati pacing koji nije za jednu open world igru! Moramo hitno naći Ciri, i sve to, a ti možeš to odjebat i zujat okolo

 Da.. Nešto slično kao i u Mass Effect 3. Svako malo nazove Hackett, ono kako si šta ima?

A niš evo spalilo još jedan grad, pobilo još XYZ ljudi, strašno ali držimo se.
Nego, ajd skokni do Citadele do kancelara, trebate nešć popričat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 11:49 (Krx).
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jonja kaže...

Igram main story vec nekih 70-ak sati, prakticki sam tek dosao na skellige. Igra mi postaje malo repetitivna, a da ne govorim da mi je pola kvestova sivo i to me nervira. Imam osjecaj da ce DLC-ovi imati bolji pacing, odnosno bit ce osvjezavajuci. Igra je stvarno super, samo malo to sa levelima je glupo napravljeno, imam osjecaj da me igra forsira da derem main quest, a toliko toga ima za napravit i istrazit.

 

Skellige je idealan od 16tog lvla ali navuku te da se držiš glavne priče pa završiš na 20+ kroz Velen/Novigrad priču...repetetivno ti postane ako konstantno radiši jednu stvar samo, zato trebaš kombinirati glavnu priču,side questove,gwent i čistu znatiželju istraživanja po svijetu...iskreno ako netko igra ovu igru kao nekakav mmo  gdje trčeš bezglavo za boljom opremom  jako brzo će mu igra dosaditi...priča i otvoren svijet su ono što čini ovu igru toliko genijalnom i da, ne žuriti nigdje...što se tiče sivih questova tome su isto doskočili sa novim patchem što dolazi ali bio je i super mod za to tko je htio da ima full XP od svih questova...prvi DLC je genijalan i nemaš taj osjećaj da te netko požuruje glede glavne priče,mislim da ćeš uživati puno više nego sa main igrom...

12 godina
offline
The Witcher 3

Instalirao sam patchove do 1.8, je li patchovi koji dolaze nakon 1.8 su patchovi od ekspanzije ? 

Darko
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Moja preporuka svima koji igraju igru po prvi put je da se drze samo main questa, eventualno par questova gdje ces uzeti witcher contract za neka cudovista, bilo kakvo istrazivanje po mapi nema nikakvog smisla osim uzivanja u vizualnom djelu igre. 

Moj PC  
0 15 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
MijoC kaže...

Moja preporuka svima koji igraju igru po prvi put je da se drze samo main questa, eventualno par questova gdje ces uzeti witcher contract za neka cudovista, bilo kakvo istrazivanje po mapi nema nikakvog smisla osim uzivanja u vizualnom djelu igre. 

Nema smisla istraživati, nego samo uživati u vizualnom djelu igre? oook, jedna od najvećih gluposti koje sam pročitao. Tipični moderni gamer...

11 godina
offline
The Witcher 3

Jel netko imao bug na questu the soldier statuette , sve questove sam riješio i pred kraj igre ako zavrsim main story quest je failed ,a riješit se ne može.Moram dat Triss neku figuru i kad ju dam kaže moraš ju decompress i to je to.Ništa se ne dešava, pretražio sam cijeli internet vidim nitko to nije riješio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
maks0806 kaže...
MijoC kaže...

Moja preporuka svima koji igraju igru po prvi put je da se drze samo main questa, eventualno par questova gdje ces uzeti witcher contract za neka cudovista, bilo kakvo istrazivanje po mapi nema nikakvog smisla osim uzivanja u vizualnom djelu igre. 

Nema smisla istraživati, nego samo uživati u vizualnom djelu igre? oook, jedna od najvećih gluposti koje sam pročitao. Tipični moderni gamer...

 Na mapi imas gomilu istih stvari koje se ponavljaju, banditi, monster s chestom i tako u nedogled, loot na tim mjestima ti u 99% slucajeva nije nikakv upgrade, tako da osim sto je to filer da bi igra imala sto vise sati kada igras, nema nikakvu drugu ulogu... 

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
njuskac kaže...

Jel netko imao bug na questu the soldier statuette , sve questove sam riješio i pred kraj igre ako zavrsim main story quest je failed ,a riješit se ne može.Moram dat Triss neku figuru i kad ju dam kaže moraš ju decompress i to je to.Ništa se ne dešava, pretražio sam cijeli internet vidim nitko to nije riješio.

dada... to je mene proganjalo

 

najsigurnije je rijesit taj quest odmah da si miran. imaju dvi te male figurice i znalo se desit da na obje figurice zna zastekat

It's not who you are, it's who you know.
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
MijoC kaže...
maks0806 kaže...
MijoC kaže...

Moja preporuka svima koji igraju igru po prvi put je da se drze samo main questa, eventualno par questova gdje ces uzeti witcher contract za neka cudovista, bilo kakvo istrazivanje po mapi nema nikakvog smisla osim uzivanja u vizualnom djelu igre. 

Nema smisla istraživati, nego samo uživati u vizualnom djelu igre? oook, jedna od najvećih gluposti koje sam pročitao. Tipični moderni gamer...

 Na mapi imas gomilu istih stvari koje se ponavljaju, banditi, monster s chestom i tako u nedogled, loot na tim mjestima ti u 99% slucajeva nije nikakv upgrade, tako da osim sto je to filer da bi igra imala sto vise sati kada igras, nema nikakvu drugu ulogu... 

 
I jeste i nije istina,iskreno ja sam pretezno RPG igrac koji roka main questove, side quest reward ili ne ako je dosadan ne zanima me,ovdje rokam sve zivo naprosto da odes na najvecu zabit mape sve je na mjestu i lijepo i to je ono sto dobrome RPGu treba bar po mome misljenju,zelja da istrazujes svijet ne samo zbog loota (iako i on dobro dodje) nego da taj svijet bude toliko lijep i zanimljiv da ga zelis istraziti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...
MijoC kaže...
maks0806 kaže...
MijoC kaže...

Moja preporuka svima koji igraju igru po prvi put je da se drze samo main questa, eventualno par questova gdje ces uzeti witcher contract za neka cudovista, bilo kakvo istrazivanje po mapi nema nikakvog smisla osim uzivanja u vizualnom djelu igre. 

Nema smisla istraživati, nego samo uživati u vizualnom djelu igre? oook, jedna od najvećih gluposti koje sam pročitao. Tipični moderni gamer...

 Na mapi imas gomilu istih stvari koje se ponavljaju, banditi, monster s chestom i tako u nedogled, loot na tim mjestima ti u 99% slucajeva nije nikakv upgrade, tako da osim sto je to filer da bi igra imala sto vise sati kada igras, nema nikakvu drugu ulogu... 

 
I jeste i nije istina,iskreno ja sam pretezno RPG igrac koji roka main questove, side quest reward ili ne ako je dosadan ne zanima me,ovdje rokam sve zivo naprosto da odes na najvecu zabit mape sve je na mjestu i lijepo i to je ono sto dobrome RPGu treba bar po mome misljenju,zelja da istrazujes svijet ne samo zbog loota (iako i on dobro dodje) nego da taj svijet bude toliko lijep i zanimljiv da ga zelis istraziti.

 Svijet jest lijep, ali zanimljiv? Nema nikakvih frakcija, osim posljedica nekih questova sve sto uradis u svijetu nema ali bas nikakvu tezinu. Witcher 3 je vrhunska igra, i uzivao sam igrajuci, ponajprijke zbog questova i price, ali je kao open world igra nula, nema nikakve elemente da bi mogao dobiti bilo kakvu pozitivnu ocjenu.

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
MijoC kaže...

 Svijet jest lijep, ali zanimljiv? Nema nikakvih frakcija, osim posljedica nekih questova sve sto uradis u svijetu nema ali bas nikakvu tezinu. Witcher 3 je vrhunska igra, i uzivao sam igrajuci, ponajprijke zbog questova i price, ali je kao open world igra nula, nema nikakve elemente da bi mogao dobiti bilo kakvu pozitivnu ocjenu.

 ti mene zajebavas? trolas ili?

meni najbolji open world do sada

Stranice su trenutno nedostupne.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice