Total War: Rome 2

poruka: 1.409
|
čitano: 276.511
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Jesam...

 

P.S. otišla grafička u vječna lovišta... Mjesec dana sam se igrao na GTX 770, (ne moja) vratio GTX 650 TI i artefakt fest na monitoru, (i prije su bili, ali jako malo)... memory stress test - milijaru grešaka...

No još imam garanciju i rekli mi u Linksu da će GTX 650 TI biti zamjenjenja sa GTX 650 TI Boost ili GTX 750 TI... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 17:09 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

Pada mi court nobles i neznam šta da radim.na30% sam

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

Pada mi court nobles i neznam šta da radim.na30% sam

ja se uvijek trudim da se vrti izmedu 45 i 55%. ak je to tvoja dinastija onda moras ili koknut nekog od konkurenata, ili ono spread rumor a svojima secure position.

14 godina
offline
Total War: Rome 2

ali to mi je sve minus a ne plus a ja trebam povisiti

 

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 23:18 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

ali to mi je sve minus a ne plus a ja trebam povisiti

 

pa ak su tvoji na 30% znaci da je jaca protivnicka dinastija pa njih trebas sabotirati

14 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
dedaa kaže...
Kill Frenzy kaže...

ali to mi je sve minus a ne plus a ja trebam povisiti

 

pa ak su tvoji na 30% znaci da je jaca protivnicka dinastija pa njih trebas sabotirati

jep logicno.smaknuo sam njihove generale i pao na 16%.:D čekam civil war

Stranice su trenutno nedostupne.
12 godina
offline
Total War: Rome 2

Došao je patch! :) skida se pa jedva cekam da zaigram

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Rocinante2112 kaže...

Došao je patch! :) skida se pa jedva cekam da zaigram

A ja bez grafičke.... {#}

Sa integriranom na matičnoj u 0.01 FPS

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 17:47 (doktor1).
15 godina
offline
Total War: Rome 2

Vidim popravili su dosta grafiku, s mojom 6870 1GB vrti sve na high i izgleda odlično, što me je iznenadilo.

U ovakom je stanju trebala bit igra prilikom izlaska.

 

Ubacia sam ssd u računalo i sad mi je loading ekran "brz ko munja", nakon ovog patcha i ssd-a prodisalo računalo.  :)

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Total War: Rome 2

Od vas koji igrate sada emperor edition. Što vam se čini jeli igra toliko bolja kao sto se govori? Vrijedna cijene?

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Et_Tu_Brute? kaže...

Od vas koji igrate sada emperor edition. Što vam se čini jeli igra toliko bolja kao sto se govori? Vrijedna cijene?

Nakon patcha 14 a pogotovu sad igra je odlična, bar meni.

Ovakva je trebala bit prilikom izlaska.

 

Ja obično nabavljam na G2Play stranici, budu dosta jeftiniji nego preko steam-a.

Što se tiče preporuke to neznam, 100 ljudi 100 ćudi, najbolje bi bilo da pogledaš malo lets play videa po youtube pa sam vidiš.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Eto i mene opet malo na forumu, nakon dugo vremena. 

 

Napokon je ovo sada proizvod kakav je trebao biti na početku.

Igra radi jako dobro što se optimizacije tiče, AI je dosta bolji, a najviše mi se sviđa šta su izmijenili cijeli building sistem koji sada funkcionira puno bolje. Sada građevine više ovise o hrani, a ne kao prije da skoro svaka donosi negativni public order. I ima veći i bolji izbror građevina, uglavnom za svaku pohvalu. Također dorađen je taj politički sistem koji je sada bolji i puno je lakše kontrolirati ishod, odnosno mogućnost građanskog rata.

Počeo sam sa Oktavijanom, vreme je za carstvo! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Total War: Rome 2

znači nakon godina dana neigranja vrijeme da opet instaliram? :) ok

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Total War: Rome 2

jel ko uspio inst igru na ubuntu?? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

{#}

 

Novi Total War je najavljen ---- Total War: Attila

 

Tema na forumu...

Moj PC  
2 0 hvala 4
10 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

{#}

 

Novi Total War je najavljen ---- Total War: Attila

 

Tema na forumu...

 Kao da je to trebao biti novi dlc al se netko sjetio: "Jedva da smo ovu igru popravili, ajmo umjesto dlc-a napravit jos jednu" jer ocito ljudi vole krpat poluproozvode koje prodaju po 50-60 eura

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 22:59 (UOG-Atlas).
11 godina
offline
Total War: Rome 2

kako enejblati AA u ovoj igri? 

forsao sam FXAA preko nvidia drivera ali igra i dalje izgleda kao super mario cim malo odzumiras

 

hebeni uzas

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Izašo je Ultimate General: Gettysburg

Strategija tvorca Dath mdoova za Total War naslove!

 

Dostupna je na Steamu sa jako ekstremno pozitivnom ocjenom!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

izgleda dobro

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

šteta što je u najnezanimljivije doba ikad xD

 

10 godina
offline
Total War: Rome 2

Moze savjet? sto bi mi trebao bit prioritet prvo, za istrazivanje & gradnja : hrana, public order, growth ili odma vojska bez investicija u ekonomiju i growth? Nisam odavno igra total war pa mi je ovaj rome malo kompleksan.

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

hm rome 2 je manje kompleksan od rome 1.

 

with that said skoro pa ti je tak svejedno di počneš. Public order je lagano odrzavat,ja uglavnom pucam na growth napocetku da mi se gradovi brze razviju (pa da mogu vise zemljista imat pa must pare).

 

Vojsku zadnju investiram,prvih xx turnova ovak i onak gotovo uvijek ništa ne radim,samo se razvijam ekonomski.

 

Al ovisi o playstyleu i koja si frakcija i gdje si na mapi. Negdje se isplati odma vojsku radit ako recimo imas 3 od 4 grada pa ti treba za provincial bonus ili takvo nešto.

 

 

10 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Rocinante2112 kaže...

hm rome 2 je manje kompleksan od rome 1.

 

with that said skoro pa ti je tak svejedno di počneš. Public order je lagano odrzavat,ja uglavnom pucam na growth napocetku da mi se gradovi brze razviju (pa da mogu vise zemljista imat pa must pare).

 

Vojsku zadnju investiram,prvih xx turnova ovak i onak gotovo uvijek ništa ne radim,samo se razvijam ekonomski.

 

Al ovisi o playstyleu i koja si frakcija i gdje si na mapi. Negdje se isplati odma vojsku radit ako recimo imas 3 od 4 grada pa ti treba za provincial bonus ili takvo nešto.

 

 

Dobro tako i igram, growth i income prioritet prvo pa onda vojska i osvajanja. No novitet je army supplies (food) koji me malo hebe, jer ako zelim gradit nove zgrade gubim hranu, ako zelim imat bolji public order onda takodjer gubim hranu.

 

Inace igram sa makedonijom, mozda restariram jer nisam dobro poceo.

play2much
15 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2
Dal postoji samostalna (stand-alone) ekspanzija za Rome?znaci da ne zahtjeva orginalnu igru.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
dado80 kaže...
Dal postoji samostalna (stand-alone) ekspanzija za Rome?znaci da ne zahtjeva orginalnu igru.

afaik ne.

11 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
dado80 kaže...
Dal postoji samostalna (stand-alone) ekspanzija za Rome?znaci da ne zahtjeva orginalnu igru.

 

to ce ti sad biti nadolazeci total war: atila (slicno kao sto je bio empire total war i napoleon total war)..

 

16 godina
offline
Total War: Rome 2

16.12 dolazi novi campaign pack - Wrath of Sparta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

igra mi se zna srusit tu i tamo inace pc mi vrti sve na expert il kako vec pise neznam hahahaha ima ko kakvo rjesenje za to? od updatea nez tocno sto sam skinuo

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Total War: Rome 2

Zasitio se Rome 1 Remastera pa sam odlučio probati i ovaj dio. Nisam nikad igrao pa me zanima par stvari:

1. Jel ovo normalno da flota ovako sporo kreće Mediteranom, može li se to kako ubrzati?

2. Već u trećem satu sam uspio istražiti Mariusove reforme i dobiti legionare, to mi malo prebrzo da dođem do last tier jedinica?

3. Sada sam najjužiije pokrajine u Africi i želim tu vojsku prebaciti na sjever u Galiju, upravo zbog malog radijusa kretanja to bi trajalo 10+ poteza, dal je bolje da ih rasformiram dolje i podignem u nekom od gradova koji graniče s Galijom? Čini mi se da gameplay podrazumjeva rasformiranje vojski kada ispunu svoj cilj?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice