Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

poruka: 2.535
|
čitano: 812.579
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
10 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pozdrav, kupio sam GTA IV I EFLC(steam), skinuo instalirao pokrenuo i error.

Kaze da social club nije dostupan i tako stalno stisnem play offline i nista se ne događa i tako stalno moze pomoc?

Gledao sam dosta po forumima kao instaliraj games for windows live jesam to vec 20 puta i instalirao i deinstalirao, i to mi radi normalno, logirao sam se i sve, ali social nista, updejtao sam do zadnjeg patcha 1.0.7.0 mislim da je, i kazu tamo da ce se kao kad taj patch instaliras removat social ali nije opet stoji i opet mi isto eto ako tko moze pomoc, jest da je malo dugacko, nisam htjeo da pisem odvojeno sve...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pozz

 

Skinuo sam "rip" verziju i sve sam instalirao i igru otvorim tj.pritisnem start i samo se vrte slike likova,iko ako je imao ovaj problem neka pomogne izgubio sam dosta vremena skidajući i ostalo.Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pozz...

 

Kolko vam je FPS inace u GTA IV ... Ja sam danas instalirao bez ikakvih upadate i patchova ... FPS mi je od 17 do 30 ... A kad sam stavio na LOW FPS mi se cak i spustio manje od 17 ?? A kad odem na automacki da game napravi postavke , sve mi stavi na High...

 

" MOJ PC "

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
razermario kaže...

Pozz...

 

Kolko vam je FPS inace u GTA IV ... Ja sam danas instalirao bez ikakvih upadate i patchova ... FPS mi je od 17 do 30 ... A kad sam stavio na LOW FPS mi se cak i spustio manje od 17 ?? A kad odem na automacki da game napravi postavke , sve mi stavi na High...

 

" MOJ PC "

Potraži  "Grand Theft Auto IV Patch 1.0.7.0" skini instaliraj i uživaj.

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 1:52 (SoynTech).
11 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo sad ide super 40 -50+ FPS  na high... 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 3:04 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo ponovno sam instalirao igru i reko da instaliram zadnji patch, ali ima nekakav problem.
Kada ga instaliram, i provjeravam koju verziju imam (launchgtaiv.exe) pise mi 0.1.0.0

 

Jeli neće nadograditi ili ? 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Je ti igra original ili pirat?

10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pirat 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Prije nekoliko dana sam igrao GTA IV ali jucer sam nesto slucajno brisao nekakvu folderu... Pokusavao sam nekoliko puta logirao i uci ali nece ici... Dal vi znate sto sam slucajno brisao?

Đuro Burger
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Jel netko zna da li se može igrat gta 4 online, imam preko steama i u igri kad zelim uc na multy kaze da moram bit logiran na social klub, gdje je ta opcija u igri za social klub?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pozdrav narode, kupih jučer GTA 4 da malo odmorim od Fife, zadnji GTA koji sam igrao je San Andreas. Dakle aktivirao sam ga na Steamu, pokrenuo ga i sve 5. 
E sad, kad uđem u igru stalno me traži taj prokleti Microsoft Live. Probao sam i bez njega, ali eto pametnjakovići napravili da ne mogu onda saveat igru... 
Znači, napravio sam i taj acc, siguran sam da upisujem dobru lozinku, ali uvijek me dovede do toga da mora "downloadati" moj profil od nekud, pa moram onda ugasit igru, onda krene instalacija nečega u Windowsima i nikad ne dođe do kraja s time i tako stalno u krug, tako da bi molio neku pomoć oko toga. 
Igra je čisto sa Steama skidana i nisam nikakve patcheve ubacivao, (možda je u tome problem?), treba li neki službeni patch stavit da se to malo pojednostavi itd.?
Hvala na svakoj pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

nisam dugo igrao pa rekoh da instaliram malo

 

znaci obicni gta 4 i stavio zadnji patch koji brise social club patch je 1080 i sad imam onaj live racun da bih mogao memoriart poziciju

 

jel se to moze kako izbjec

 

sjetio sam se da treba offline racun :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 18:23 (GSP).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Gdje skinut novi patch za win7?

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo instaliram igru(sve original) i pojavi se ovo, inače nisam igru instalirao na komp sigurno zadnjih 5 godina, prije je sve normalno radilo

 

pOtPiS
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 22:27 (marino15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Problem riješen samo je na kompu trebalo promijenit godinu iz 2018 u 2013(e da se stvarno vratit u tu godinu)Samo mi je igra nekako usporena gdje skinut taj patch?

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice