Warhammer Vermintide 2

poruka: 9
|
čitano: 1.533
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Warhammer Vermintide 2

Prvi put čujem za ovu igru, vidim da je bio i prvi dio, a nema nikakve teme, jel zna netko što o tome, igra ili tako nešto?

 

ovo je trailer, izgleda super 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Warhammer Vermintide 2

Kupio prvi za par eura prosle godine i zaljubio se u game. Preordao dvojku i igram vec sa kolegom neko vrijeme. Mogu rec samo pozitivne stvari, za 20 eura jedan od najboljih hack n slash coop-a na trzistu trenutno. Danas izlazi u full release pa ako ima jos nekog ko igra neka slobodno posalje steam u inbox .

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Warhammer Vermintide 2

Igra je predobra. Samo u ovu betu prije official releasa sam utukao 15-tak sati. Ako voliš melee hack and slash svakako probati. Jedino što će ti za teže razine trebati ekipa koja komunicira, možeš probati s random ekipom ali po mojim iskustvima to ne završi dobro. No s par frendova igra u koju su mogu utući stotine sati bez problema.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Warhammer Vermintide 2

Igrao jedinicu s 3 RL frenda nekih 80ak sati ukupno, tj dok nismo uspjeli prec sve mape na Nightmare :) Iza toga ima jos jedna tezina, al to je ipak bilo izvan naseg dosega. U jedinici je, kad smo mi igrali tj na launchu, bilo dosta problema, loot sistem je bio katastrofa i bilo je nemoguce dobiti ijednu pristojnu stvar, ali core gameplay je prezabavan. Left 4 Dead 2 sa Warhammer skinom i fokusom na melee combat koji je vrhunski odraden.

 

Dvojku sam zasad igrao 10ak sati u Preorder testu, presao sve dostupne mape na Veteran i gameplay je jos puno zabavniji nego u jedinici, najvise radi puno vise razlicitih neprijatelja. Loot sistem je isto puno bolji nego u jedinici na launchu, crafting je vec u igri, svida mi se i sustav talenata itd.

 

Jedino sto ne bih bas preporucio igru s randomima, iako na Veteran i vecim tezinama se uglavnom da jer ljudi znaju sto rade, ali nije ni blizu toliki gust bez voice chata i zajebancije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Warhammer Vermintide 2
Pa nebumo vajda konačno dobili dobru igru iz Warhammer svemira :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Warhammer Vermintide 2
HAL kaže...
Pa nebumo vajda konačno dobili dobru igru iz Warhammer svemira :)

 Total War: Warhammer I i II? 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
12 godina
offline
Re: Warhammer Vermintide 2
Rhox kaže...
HAL kaže...
Pa nebumo vajda konačno dobili dobru igru iz Warhammer svemira :)

 Total War: Warhammer I i II? 

 Vermintide 1? 

16 godina
offline
Re: Warhammer Vermintide 2
Total War nw volim pa sam ga potisnuo :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Warhammer Vermintide 2
HAL kaže...
Pa nebumo vajda konačno dobili dobru igru iz Warhammer svemira :)

 Od 2014 je izaslo optrilike desetak igara smjestenih u warhammer svijetu haha

 

Nevezano za vermintide bilo bi fora da se u fatsharku (dev team) odluce za trojku ili totalno drugu igru i stavit je 40k svijet pa da malo tamanimo kojekave stetocine i po svemiru. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 11:59 (haydara).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice