World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.266.308
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Vau.

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Petnaesto pitanje za milijun kuna.

 

Koliko je najveći broj TDa izbrojano u popularnoj igri World of Tanks?

 

a) 14

b) 12

c) 15

d) 11

 

Hint... vidi sliku... {#}

nub

 

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Petnaesto pitanje za milijun kuna.

 

Koliko je najveći broj TDa izbrojano u popularnoj igri World of Tanks?

 

a) 14

b) 12

c) 15

d) 11

 

Hint... vidi sliku... {#}

To ti je još i dobro, oba tima imaju dosta mediuma i poneki hvy. Vidio sam sam ja i puno gore od toga, do te mjere da u oba tima sve TD i možda 1-2 mediuma, to su campfestovi svjetske klase.

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Izzy kaže...

Ti Jagdtiger-i su mi ludnica! I onaj obični i onaj premium. Ako im je donja ploča vidljiva samo ih tamo treba gađati jer se pale kao šibice!

 

Baš nedavno sam imao situaciju gdje sam sa SP-om naletio na Jagdtigera 8.8 i zapalio sam ga nakon drugog ili trećeg pogotka. Isto tako prije 4 dana sam igrao sa E-75 i naletim na Jagdtigera i pogodim ga u bok (skinem mu oko 500 HP-a) i povučem se, on se okrene prema meni, a ja izletim po drugi put, pogodim ga u donju ploču, zapali se i izgori do kraja. Skinuo sam mu sav HP.{#} (TO su njubeki bez aparata za gašenje)

Zato ja imam automatski aparat za gašenje isvaki mi član posade ima firefighting skill pa sam taj problem donekle rješio te nastojim sakrit lower plate što češće. E75 ja obožavam jer ih gotovo svaki metak sa strane kupole ammo racka ,a svaki moj metak sigurno probija {#}.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 21:58 (Duble).
16 godina
offline
World of Tanks

Roknou WT za 1600 HE sa JagpzE100.Dosad najveci roll. Valjda ce mi se RNG smilovat i dat jednom max roll. Vidio sam po micanju topa da je osamucen{#}

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Duble kaže...
Izzy kaže...

 

Zato ja imam automatski aparat za gašenje isvaki mi član posade ima firefighting skill pa sam taj problem donekle rješio te nastojim sakrit lower plate što češće. E75 ja obožavam jer ih gotovo svaki metak sa strane kupole ammo racka ,a svaki moj metak sigurno probija {#}.

Firefigting skill ti nista ne pomaze u prevenciji vatre, nego kad vec goris prije ce se ugasiti...

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
10 godina
offline
World of Tanks

Definitivno zna biti previše TD-a po partiji. Ništa ti ne preostaje neko kampati jer te roknu u stotinki bez obzira na tier. Kao što su smanjivali arty tako bi trebali i njih smanjiti po partiji.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Klan Geronimo trazi igrace za zezanciju timske bitke i satnije,bar t8 i t6 u garazi,nek se javi meni urnebes001

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Toliko idiota u tier VIII tenkovima nisam još vidio kao danas, jedni ko budale pogibaju u početku partije ostali kampaju odozada sa artyma, iza td-ova.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Petnaesto pitanje za milijun kuna.

 

Koliko je najveći broj TDa izbrojano u popularnoj igri World of Tanks?

 

a) 14

b) 12

c) 15

d) 11

 

Hint... vidi sliku... {#}

bila situacija 29 TD i jedan medium.... tier VI

 

danas naletila situacija svi tenkovi tier IX..prvi put vidit sve isti tier..

14 godina
offline
Re: World of Tanks
g12356 kaže...
fanaticni gejmer kaže...
Remzi kaže...

Po meni je MM gori, baci mi loše raspodjeljen tim ili mi baci 10 crvenih protiv jednog ili dva dobra platona koji ih strgaju

U ovom slucaju su crveni strgali dobar platoon. {#}

 

 

They got clubbed...by seals.

the seals ate clubbers along with their clubs-is that counter-clubbing? {#}

game789 kaže...

da li mogu otvoriti RHM ako na PZF V. ne istrazim zadnji top od 58.t.??? (mislio sam pretvoriti iskustvo jer igranje s ovim tenkom kida živce)

o decko moj samo slijedi crtu, liniju, koja vodi do iduceg tenka, ili daj mladjem bratu, on ce ti to znat bolje od tebe

The Unforgiven kaže...

konačno sam imao "onu" partiju u flakbusu

samo 8? {#}

slabo... {#}  ocekujem od tebe bar 10 {#}

ne pusti posadu doma za vikend - nek se drilaju, stisni ih malo, nema labavo {#}

Ziga kaže...

Petnaesto pitanje za milijun kuna.

 

Koliko je najveći broj TDa izbrojano u popularnoj igri World of Tanks?

 

a) 14

b) 12

c) 15

d) 11

 

Hint... vidi sliku... {#}

ovo je trik pitanje jer je kriva slika {#}

mislim da je maksimum 28 ili 29, bilo na ftr-u

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 23:30 (ED63).
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

da nije smijesno bilo bi tragicno ... vodimo 12-7, jedan nas HT stoji u njihovom capu, prilazim mu ja i ISU da brze zavrsimo dok nasa 4 TD idu obraniti nasu bazu jer su blizu nje 3 protivnika ... nasi TD viču STOP CAP!!! STOP CAP!!! STOP CAP!!! (kao ubit ce oni sve), i ko da mi je nesto govorilo da se vratim na nasu bazu (igrao sa IS8), u medjuvremenu dok se vracam njihova dva E50 lagano lagano rjesavaju svu cetvoricu nasih TD, te oni oni povedu 12-13 i pocmu cap-ati!!! treci je WZ dosao obraniti njihovu bazu i ubije ISU152 i ponisti nas reset, zavrzlama ajme da boli glava, srecom sam uspio ubiti jednog E50 a drugog da resetiram bazu, dok je ovaj nas HT rjesio WZ i napunio 100% ... uhhh

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 2:01 (game789).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

http://imgur.com/tlDXANl

 

Idemo dalje sa tragikomedijom i tezim debilima sta igraju ovu igru. Ostanem zadnji sa ovim PZ IV i lik je samo trebao top izvadit van da skinem i KV - 220, okruzili nas i tu je bio kraj. A ne moram rec da je tim wajpan u roku 2min... Nije niti cudo da imam 48% WP {#}

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Kako je t10 dosadan {#}.. mucim se sa grindanjem is8, da bi nedugo zatim ostao razocaran.. 

play2much
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Isti slučaj je i kod mene i isto je IS-7 u pitanju. TD-i su stvarno moćni i previše ih je u gotovo svakoj partiji. Ne sjećam se kada sam zadnji put igrao sa IS-7.

 

Trenutno se najviše zabavljam sa T14 i IS-3.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Izzy kaže...

Isti slučaj je i kod mene i isto je IS-7 u pitanju. TD-i su stvarno moćni i previše ih je u gotovo svakoj partiji. Ne sjećam se kada sam zadnji put igrao sa IS-7.

 

Trenutno se najviše zabavljam sa T14 i IS-3.

IS7 mi je dosadan, vjerovatno zato sto sam ga imao i na bivsem accaunt-u. Sa jagze100 volim kad nekome skinem 1200 hp, no najgori winrate imam upravo s njim,uz jagdpanzer4 naravno :D

 

Od zabavnih tenkova, na raspolaganju za kupit mi je kv2, no HEAT je nerfan a i neznam kakva li mu je zarada.. jer uz malo zabave sa kraljom derpa volio bih nesto i zaradit, makar da prikrijem troskove njegovih skupih granata

play2much
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Po vašem mišljenju koji je bolji tenk?

Pitam jer se razmišljam uzeti T-34-3 za farmanje love. Ako ga netko ima bio bih zahvalan na par informacija, da li su zadovoljni s njim?

10 T-44
2 T-34-3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

kv2 je super zabavan njega sam si ostavio, a prodao kv1s. Smijeh od uha do uha je zagarantiran kada zderpaš nekog za 800+ hp-a novi švapski tdi su mu omiljen plijen. Heat se ne isplati premala je razlika u penu, ja samo he drukam.

 

 

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
RendaBrenda kaže...

Po vašem mišljenju koji je bolji tenk?

Pitam jer se razmišljam uzeti T-34-3 za farmanje love. Ako ga netko ima bio bih zahvalan na par informacija, da li su zadovoljni s njim?

Ne možeš uspoređivat normalni i premium tenk, uvijek će premium bit slabiji ali bolje zarađivat.

Nisam vozio nijedan ali ne stvaraju mi ni probleme niti jedan od njih. Osobno mi je Type59 bolji od oba ali drukčiji su tenkovi.

 

 

potpisujem se
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 13:45 (h51ph).
12 godina
offline
World of Tanks

Pa ako mislite da su Tier X TD-ovi toliko OP i toliko mocni zasto onda ne grindate njih i ne uzivate u OP tenku? Bolje bi rekao dodite do Tier X TD-a pa saznajte jesu li zapravo toliko OP koliko vam se cini. Kako je i storm rekao, TD-i se ne igraju nista vise od Heavy i Medium tenkova tako da....

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
6 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...

Pa ako mislite da su Tier X TD-ovi toliko OP i toliko mocni zasto onda ne grindate njih i ne uzivate u OP tenku? Bolje bi rekao dodite do Tier X TD-a pa saznajte jesu li zapravo toliko OP koliko vam se cini. Kako je i storm rekao, TD-i se ne igraju nista vise od Heavy i Medium tenkova tako da....

Da,i TD-ovi nisu baš novi 'arty' kakav je nekad bio jer TD-ovi nemaju top down pogled.A arty u random battleu možeš igrati onako 'klikerski' sa samo jednom rukom na mišu,jer crveni neprijatelji ti neće smetat a kamoli igrati counter arty.Svi bolji streameri(quickybaby,jingles i circon) imaju isto mišljenje kao ja.Jednom čak kada su igrali arty se jingles hvalio čak da trenutno igra samo sa rukom na mišu i da opet radi brutalan damage.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ima hrpa TDa zbog arty nerfa, simple as that. Izravni counter TDovima je arty jer imaju papir za gornji oklop za razliku od većine ostalih tenkova kojima barem oklopljena kupola upije dio HE damagea. Da bi bili učinkoviti moraju stajat u grmlju na otvorenom većinu vremena a ne iza kuće ili kamena pa su opet na meti artiljerijama. Nakon nerfa arty nekad zna promašit nekoliko potpuno naciljanih hitaca uz reload od 40 sekundi a niti nema ih toliko u bitkama tako da TDi ostaju jedina klasa bez stvarnog izravnog countera. Druga stvar je i velik broj siemki kojima treba 300+ penetracije da bi probili tier IX i X tenkove pa igraju s TDima jer s drugim tenkovima ne mogu probit ono što ciljaju.

potpisujem se
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
h51ph kaže...

Ima hrpa TDa zbog arty nerfa, simple as that. Izravni counter TDovima je arty jer imaju papir za gornji oklop za razliku od većine ostalih tenkova kojima barem oklopljena kupola upije dio HE damagea. Da bi bili učinkoviti moraju stajat u grmlju na otvorenom većinu vremena a ne iza kuće ili kamena pa su opet na meti artiljerijama. Nakon nerfa arty nekad zna promašit nekoliko potpuno naciljanih hitaca uz reload od 40 sekundi a niti nema ih toliko u bitkama tako da TDi ostaju jedina klasa bez stvarnog izravnog countera. Druga stvar je i velik broj siemki kojima treba 300+ penetracije da bi probili tier IX i X tenkove pa igraju s TDima jer s drugim tenkovima ne mogu probit ono što ciljaju.

Najavili su TD nerf.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: World of Tanks
g12356 kaže...
h51ph kaže...

Ima hrpa TDa zbog arty nerfa, simple as that. Izravni counter TDovima je arty jer imaju papir za gornji oklop za razliku od većine ostalih tenkova kojima barem oklopljena kupola upije dio HE damagea. Da bi bili učinkoviti moraju stajat u grmlju na otvorenom većinu vremena a ne iza kuće ili kamena pa su opet na meti artiljerijama. Nakon nerfa arty nekad zna promašit nekoliko potpuno naciljanih hitaca uz reload od 40 sekundi a niti nema ih toliko u bitkama tako da TDi ostaju jedina klasa bez stvarnog izravnog countera. Druga stvar je i velik broj siemki kojima treba 300+ penetracije da bi probili tier IX i X tenkove pa igraju s TDima jer s drugim tenkovima ne mogu probit ono što ciljaju.

Najavili su TD nerf.

Glavno da nece dirat JgPz E100 kad je ionako slabiji od ostalih TD-a {#}

1969 Dodge Charger R/T
16 godina
offline
Re: World of Tanks
RendaBrenda kaže...

Po vašem mišljenju koji je bolji tenk?

Pitam jer se razmišljam uzeti T-34-3 za farmanje love. Ako ga netko ima bio bih zahvalan na par informacija, da li su zadovoljni s njim?

Moj savjet ti je da ne uzimas t34-3. Po meni je nagora prem osmica i veoma je ovisan o situacijama tj. treba imati srece dosta da bi se napravila dobra partija. Ja ne znam kada sam zadnji put sa njim odigrao partiju i jedino na njega i zalim golde {#}

Prevelik reload za medium tenka, uzasna depresija pa je veoma tesko koristiti oklop kupole i ammorack je veoma osjetljiv i jos voli i da gori {#}

Ako ides vec na premium kineza 112 je mnogo bolja investicija, solidna mobilnost, isti top sa malo boljim reloadom i odlican prednji oklop, cak ima i nes malo depresije {#}

h51ph kaže...

Ima hrpa TDa zbog arty nerfa, simple as that. Izravni counter TDovima je arty jer imaju papir za gornji oklop za razliku od većine ostalih tenkova kojima barem oklopljena kupola upije dio HE damagea. Da bi bili učinkoviti moraju stajat u grmlju na otvorenom većinu vremena a ne iza kuće ili kamena pa su opet na meti artiljerijama. Nakon nerfa arty nekad zna promašit nekoliko potpuno naciljanih hitaca uz reload od 40 sekundi a niti nema ih toliko u bitkama tako da TDi ostaju jedina klasa bez stvarnog izravnog countera. Druga stvar je i velik broj siemki kojima treba 300+ penetracije da bi probili tier IX i X tenkove pa igraju s TDima jer s drugim tenkovima ne mogu probit ono što ciljaju.

Ovo je glavni razlog i cinjenica da je vec dosta siemki i losih igraca izgrindalo jednu heavy desetku, vidili da u tier X bitkama TD-ovi rade cuda pa poletili i oni {#}

Iskreno ja sam vec navikao na ovakvo stanje i ne znam zasto svi kukaju, bolje ovo nego po 10 tier X artiljerija u timu, to je tek bilo uzasno za igrat {#}

Doduse tad su bile tier VIII artiljerije {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 15:51 (Dr. Vicko).
11 godina
offline
World of Tanks

Ne bih stavio da nisu okrugli brojevi(exp, dmg, potential) {#}

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
RendaBrenda kaže...

Po vašem mišljenju koji je bolji tenk?

Pitam jer se razmišljam uzeti T-34-3 za farmanje love. Ako ga netko ima bio bih zahvalan na par informacija, da li su zadovoljni s njim?

ako slucajno igras kineze mediume, na t-34-2 mozes stavit 122 i imas t-34-"3"

ja mislim da sam imal samo jednu dobru partiju sa 122 gore, kak veli doktor, nema depre, top dugo cilja i onda oce dingat ak nije naciljan do kraja, ko i sve ostale 122-ojke

 

i na t-44 moze ic 122, to jos nisam probal jel mi fali dok ga ne otkljucam(top, tenk ima sve ostalo)

inace je bit mediuma izletit, ispucat 1-2 ili cak i 3 granate u hevija koji je upravo puknul i reloada, i bris nazad u zaklon

122 top je sam po sebi "sturer" tj tvrdoglav, svaki sut je RNG izvlacenje

 

ili kupi 112 ili probaj osvojit typea-upravo jucer citam na FTR blogu kak je jednom moderatoru u chatu izletilo da ce se type  mozda opet moc kupit al to ce bit sukladno praksi zabundlan u govna da kosta 100€

 

p.s. jel neko zna nesto vise o t95e6?

pise da ce bit prem tir x, al za kaj? posto su izjavili da nece nikad prodavat tir x premium.

a ameri su dobili med tx cw gift, pa failowe, i trebo bi nit neki ruski med

prema tome, kuda spada e6? jel ipak ima mogucnosti da se dobije nagrada ak istrazis cijeli tech tree neke nacije?{#}

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

p.s. jel neko zna nesto vise o t95e6?

pise da ce bit prem tir x, al za kaj? posto su izjavili da nece nikad prodavat tir x premium.

a ameri su dobili med tx cw gift, pa failowe, i trebo bi nit neki ruski med

prema tome, kuda spada e6? jel ipak ima mogucnosti da se dobije nagrada ak istrazis cijeli tech tree neke nacije?{#}

 

Nope, isto ce biti CW tenk ko i M60, VK7201...

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 21:13 (DrNasty).
12 godina
offline
World of Tanks

nasao.

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 18:05 (plug-in).
 
0 4 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Nabijem ja njih i njihove CW tenkove. Šta ne dijele ona ruska smr*ljiva kopirana smeća, još će 10 istih g*vana izbaciti kao tir 10, daj im ta s*anja.

OSTAVI MI TENKOVE KOJE OĆU GRINDATI I KOJI SU PO NEČEM RAZLIČITIH OD OSTALIH. 

Moj PC  
1 8 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice