World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.308.630
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks
One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2014 19:10 (The Unforgiven).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Momci što se tiče FoV-a ovaj tjedan će minipatch u kojem ce se vratit na staro. Barem tako kaže Evilly

Koji je crnogorski rekord na sto metara? 78 metara
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Moram se pohvalit sa novim osobnim rekordom...

Nisam mislio da će to biti u Loweu, al kad potrefiš u mutav vlastiti tim, i još mutaviji protivnički možeš lijepo iznijeti cijelu partiju:

 

Nažalost, replay nemam uključen {#}

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Tanks
g12356 kaže...

Ako Havok dođe on će koristit drugu jezgru.

 

A koliko sam skužio od developera,oni se plaše raskomadati stare dijelove igre po jezgrama,znači ako nešto bude koristilo više jezgri to će biti samo novi dijelovi igre.

Al nece doci HAVOK u potpunosti, u 0.9.0 dolazi samo jedan dio HAVOK-a...kasnije ce jos...

1969 Dodge Charger R/T
12 godina
offline
World of Tanks

Sifilis tier 5 sa drugim topom je zakon. Netreba mu cak ni tračnice a ni motor, pošto leti po mapi.

Ubi bene, ibi patria.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Stigla nova ljubav {#}

 

 

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
online
World of Tanks

Što mislite kako je završilo?{#}

 

Evo snimka bitke. Nije neka velika šteta, ali s obzirom u kakvom smo položaju bili ja sam prezadovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

wot koristi samo 1 jezgru cpua ili sam ja corav?

{#}

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: World of Tanks

Koristi. Spominjalo se to već više puta.

14 godina
offline
World of Tanks

Ne kužim što je sa serverima, upišem pasword i piše ulazak u igru i zpčanik se vrti i vrti..... i nikako da uđe u hangar! Resetirao sam router ali ništa! Ima li tko ovakvih problema?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...

Stigla nova ljubav {#}

 

 

E ja ga neću kupiti nema šanse....ovaj pt je smeće samo tako, bar meni. Imao sam 47% win i danas pokušavam uduplati i sada imam oko 35% a još nisam uduplao{#}

Frka85
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Volos kaže...

Moram se pohvalit sa novim osobnim rekordom...

Nisam mislio da će to biti u Loweu, al kad potrefiš u mutav vlastiti tim, i još mutaviji protivnički možeš lijepo iznijeti cijelu partiju:

 

Nažalost, replay nemam uključen {#}

e ovo je stvarno stronk carrie (pun intended) {#}

i ja ne upraznjavam repleje, al imam hrpu skrinshotova di sam top exp ili top dmg ili oboje, u MM-u di je top tir +2 veci od mene, i stvarno je tuzno kad u t8 borbi ja imam u cromwelu top dmg, ili u t9 borbi sa t20

tuzno

nije da sam ja postal tak dobar, nego su drugi, i protivnici i suigraci postali tak losi

i onda mi pisu u chatu stfu 49% 960 efi noob, wtf 22k 49% ? wtf?

sry, im not a stat "hor"

Stolnik kaže...

Stigla nova ljubav {#}

nemogu se ne javiti; kaj si dal austinu powersu da ti pofarba tenk  a zafalilo mu ruzicaste? {#} kakve su to sare? {#}

daj to u neku musku blatnu kamuflazu baci da se vidi da je bundesver !

Izzy kaže...

Što mislite kako je završilo?{#}

 

Evo snimka bitke. Nije neka velika šteta, ali s obzirom u kakvom smo položaju bili ja sam prezadovoljan.

tako je to kad Imperija napadne pobunjenike sa svim krstaricama iz flote, naravno da pobunjenici gube...

znam da bi dedaa u stilu skywalkera ih sve ammoracko redom, al mi normalni koji nemamo silu sa sobom (osim kad nam je sila) gubimo takve partije

 

@vicko

sry nisam jucer videl forum, i igral sam nekaj drugo {#} (wowp...wowp?!!!??! ftw budalo evo ti {#})

ma ja sam koristeci urodjene sposobnosti intuicije zakljucio da je raven Übertester, SerB mu daje da testira neke stvari prije nego dodju do supertajnih supertestera, pa mu on da laicko unicum misljenje jel je nekaj OP ili nije, kao npr. Chaffeecat

btw ja sam pocel coristit cata kao prem td za trening posade, pa ih posle samo rasporedim po ostalima, jer enormno puno expa skuplja i to brzo

 

p.s. trazim dobrog mehanicara, za hitni fush, placam keshom na ruke

trebo bi na ruski tenk ugradit njemacki top sa japanskom depresijom i americkom preciznoscu u pokretu {#}

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
15 godina
online
Re: World of Tanks
srco1978 kaže...

Ne kužim što je sa serverima, upišem pasword i piše ulazak u igru i zpčanik se vrti i vrti..... i nikako da uđe u hangar! Resetirao sam router ali ništa! Ima li tko ovakvih problema?

Koliko dugo čekaš? I odaberi drugi server, ako nisi.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
stručnjak kaže...
Stolnik kaže...

Stigla nova ljubav {#}

 

 

E ja ga neću kupiti nema šanse....ovaj pt je smeće samo tako, bar meni. Imao sam 47% win i danas pokušavam uduplati i sada imam oko 35% a još nisam uduplao{#}

 

Totalno te kuzim, leo pt a je toliko govno od tenka da je to cudo, zivo smece, al Leo 1 je brutala :D preporodio sam se nakon usrane devetke, probaj ga nekako izgurat kak sam ga ja, jer se definitivno isplati ;)
1969 Dodge Charger R/T
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ovaj tjedan skupio 2 masterya, sa gw tigrom p, stock top a i ne planiram trosit 60k na onaj drugi kad ga dobivam na tigru, drugia mastery je sa rhm :) kako je tenk mocan kolko znaci ˝kupola˝ i low profile sta ce tek bit wt pz4 :)

overall dobar vikend :) zz

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...
stručnjak kaže...
Stolnik kaže...

Stigla nova ljubav {#}

 

 

E ja ga neću kupiti nema šanse....ovaj pt je smeće samo tako, bar meni. Imao sam 47% win i danas pokušavam uduplati i sada imam oko 35% a još nisam uduplao{#}

 

Totalno te kuzim, leo pt a je toliko govno od tenka da je to cudo, zivo smece, al Leo 1 je brutala :D preporodio sam se nakon usrane devetke, probaj ga nekako izgurat kak sam ga ja, jer se definitivno isplati ;)

Meni se i pta svida,jedino mu je sugav rld, znaci leo 1 je jos bolji :0

14 godina
offline
Re: World of Tanks
someguy kaže...

Ovaj tjedan skupio 2 masterya, sa gw tigrom p, stock top a i ne planiram trosit 60k na onaj drugi kad ga dobivam na tigru, drugia mastery je sa rhm :) kako je tenk mocan kolko znaci ˝kupola˝ i low profile sta ce tek bit wt pz4 :)

overall dobar vikend :) zz

Kolko se ja sjećam GwTiger isto ima 17cm i 21cm top, tak da ak neš otključavat 21cm na GwTigeru P morat ćeš skupljat to na GwTigeru, po meni bolje da ga otključaš dok si na tieru 8.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
St0ka kaže...
someguy kaže...

Ovaj tjedan skupio 2 masterya, sa gw tigrom p, stock top a i ne planiram trosit 60k na onaj drugi kad ga dobivam na tigru, drugia mastery je sa rhm :) kako je tenk mocan kolko znaci ˝kupola˝ i low profile sta ce tek bit wt pz4 :)

overall dobar vikend :) zz

Kolko se ja sjećam GwTiger isto ima 17cm i 21cm top, tak da ak neš otključavat 21cm na GwTigeru P morat ćeš skupljat to na GwTigeru, po meni bolje da ga otključaš dok si na tieru 8.

U pravu si :( ai +60k od ocekivanog  

14 godina
offline
World of Tanks

Eh, ne znam kakav je taj GwTiger P, ja sam već imao GwTigera kad su ga prebacili u tier 9. Tak da sam ja moro igrat često sa 17cm topom u tier x bitkama koje je GwTiger redovno dobivao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Koje sam prosvjetljenje doživio prije 2-3 sata... Više šok al' ajd... Nakon par mjeseci rekoh idem malo provozat Shermane na starom acc. Taj acc je jedini povezan sa WoWp a avione ne furam, to sam pustio 11godišnjem nećaku kad dođe kod mene. I tu sam napravio kobnu grešku...

Klinjo ima svoj WoT acc i instaliran WoT kod sebe doma al mu nisam instalirao WoWp niti napravio acc. I naravno, derište je kupovalo/prodavalo avione koristeći free expe koje sam teško stekao na WoT-u... Ode 8k free expa u zrak, doslovno... {#}{#}{#}

A kontao sam preko Jumba uzet T-29 i sa free expima mu stavit 90 mm top da ne grindam opet M3 Lee, pa teškaše kad već imam dosta expa na Shermanu.

A mali štakor mijenja avione ko Cigo konje. Ostalo mi samo 183 free expa... Još mi bilo čudno kad bi malo bacio pogled kako malo smeće ima tako dobre avione a ne igra često...

E, da, nije dijete krivo, ja sam trebao skontati. No dobro, opet ću drvenit dupe grindajući al' past će T-29...

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Koje sam prosvjetljenje doživio prije 2-3 sata... Više šok al' ajd... Nakon par mjeseci rekoh idem malo provozat Shermane na starom acc. Taj acc je jedini povezan sa WoWp a avione ne furam, to sam pustio 11godišnjem nećaku kad dođe kod mene. I tu sam napravio kobnu grešku...

Klinjo ima svoj WoT acc i instaliran WoT kod sebe doma al mu nisam instalirao WoWp niti napravio acc. I naravno, derište je kupovalo/prodavalo avione koristeći free expe koje sam teško stekao na WoT-u... Ode 8k free expa u zrak, doslovno... {#}{#}{#}

A kontao sam preko Jumba uzet T-29 i sa free expima mu stavit 90 mm top da ne grindam opet M3 Lee, pa teškaše kad već imam dosta expa na Shermanu.

A mali štakor mijenja avione ko Cigo konje. Ostalo mi samo 183 free expa... Još mi bilo čudno kad bi malo bacio pogled kako malo smeće ima tako dobre avione a ne igra često...

E, da, nije dijete krivo, ja sam trebao skontati. No dobro, opet ću drvenit dupe grindajući al' past će T-29...

NHF, ali 8k free exp i nije toliko puno... Je ružno vidjeti da su uzalud otišli, al ipak...

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
World of Tanks

Ma furat Jumba i nije neka sreća. Najbolje na njemu je stock kupola a top je preslab... Ponekad ode u minus na standardnom računu pa to pokrijem sa M4...

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Ma furat Jumba i nije neka sreća. Najbolje na njemu je stock kupola a top je preslab... Ponekad ode u minus na standardnom računu pa to pokrijem sa M4...

Ako ideš u minus sa 6 tierom...stvarno ne znam šta bi ti rekao...{#}

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Ma furat Jumba i nije neka sreća. Najbolje na njemu je stock kupola a top je preslab... Ponekad ode u minus na standardnom računu pa to pokrijem sa M4...

Jumbo je mrcina od tenka u t6 i nižim borbama. Rijetko koji tenk ga može probiti sprijeda i ako ideš u minus sa njim onda stvarno {#} Top je relativno slab ali to nadoknađuje suludo dobrim ROF-om. Uživao sam voziti taj tenk. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 10:41 (quickr).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...
Spiridon kaže...

Ma furat Jumba i nije neka sreća. Najbolje na njemu je stock kupola a top je preslab... Ponekad ode u minus na standardnom računu pa to pokrijem sa M4...

Ako ideš u minus sa 6 tierom...stvarno ne znam šta bi ti rekao...{#}

Kako ne?

Pa imas moj skrin di sam u minusu 40k s hellcatom sa premium accom, dobro vjerojatno nije takav noob pa neide toliko

 

Salu na stranu, Jumbo ima 128pen pa vjerojatno koristi "noob ammo"

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
10 godina
offline
World of Tanks

Nakon ovoliko poraza covik bi reka da je stvar u meni, ali nije. Jednostavno nisam overpower unicum carry da pobjedim sa ovim praljudima iz spilje. {#}

 

 

play2much
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
http://www.sib.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
fanaticni gejmer kaže...

Nakon ovoliko poraza covik bi reka da je stvar u meni, ali nije. Jednostavno nisam overpower unicum carry da pobjedim sa ovim praljudima iz spilje. {#}

 

 

Složi si dobar platoon i to je to. Ja više bez platoon-a ne igram, a i ovi s kojima većinom igram nisu unicumi, znaju biti i zeleni. Al kad igram s njima znam da neće napravit YOLO rush i znam da će mi pomoći i ja njima kad zatreba. Da ne bi bilo da bacam maglu http://www.noobmeter.com/player/eu/xXanarkyXx/501845083/ . Random pičim stalno, odigram CW, ponekad TC al to je rijetko 20 TC u možda 2+ mjeseca. Tako da to nema velik utjecaj na rezultat. I da ako ti nećeš nešto probat više napravit u partiji onda jbg, od drugih ne možeš očekivati.

16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Ja jedva održavam 54% i WN8 1900 soliranjem u randomu (govorim o zadnjih nekoliko k bitki, ne ukupno), pa ako ima neki bolji igrač da hoće platoonirati (bez TS koordinacije, nažalost) oko 23h, možemo, da brže grindam prema FV 183.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 14:41 (DrNasty).
 
0 1 hvala 0
15 godina
online
World of Tanks

U usporedbi s vama ja izgledam kao prava njubina. Jedva održavam 49.5. Odnosno stalno sam oko 49.55, ono gore-dolje. Najviše mi je bilo 49.7 i onda sam pao. Ponekad dođem do 49.6, ali onda se ponovno spustim na 49.5-.55.

 

No ja sam zadovoljan s obzirom na kakvom računalu igram i s tim da isključivo igram sam. Nekako mi je najdraže tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice