World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
World of Tanks

Počeo igrat sa t67, ofarbao ga, slozio posadu i mogu rec da mi je daleko najzabavniji tenk cak drazi i od premiumaca a imam preko 15 komada. 69 posto pobjeda danas :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Repko kaže...

Evo ga. Nije mi najjasnije što je to braca i hrana kod vatrene moći?

 Znaš za skillove na posadi, imaš skill BIA (Brothers in arms ili ti na naši braća po oružju),... tu imašhranu koja kao i braća i ventilacija daju također 5% na cijelu posadu, ali imaju određenu cijenu (15 000 kredita) i traju samo jednu bitku...

A braća po oružju, ventilacija i hrana(borbeni obroci, kola, čaj, puding) ti dijeluju na sve osim vitalnosti, svaki od njih daje po 5% posadi

 BiA nije skill nego perk, sto znaci da djeluje samo i onda kada ga imaju SVI clanovi posade i to na 100%, i daje 5% svakom clanu na njegov osnovni postotak, a to ispadne otprilike nekih 2% stvarnog povecanja necega na tenku

hrana daje +10% na posadu i kosta 20 000 kredita

i kao sto pise, braca i vent daju po 5% a hrana daje 10%

jos i djeluju na zajednicke skilove cijele posade: repair, camo, firefighting, i na comanderov skil Mentor

http://wiki.wargaming.net/en/Crew

FrankMartin kaže...

 lijepo od tebe da upucujes kolegu na specijalizirani forum i osrecavas spam i off topic u isto vrijeme, ali.....

ALI !

jedna od poanti wot podforuma je davanje informacija o svemu sto je povezano s wot-om a kupnja kante je jedna od tih stvari

iako ce mu na specijaliziranom podforumu sloziti najbolju kantu za najmanje pare, oni ce biti orijentirani na komponente za generalnu upotrebu kompa

naprimjer nemoraju uopce ni znati da wot koristi samo jednu jezgru sto viseg takta jer je to zastarjelo bar 10 godina

a ekipa ovdje to zna i sukladno tome ce dati covjeku i preporuku ako vec trazi preporuku ovdje za konfu ZA WOT

EDIT i ja bi rado nesto o tome procitao posto sam u fazi slaganja kante koja ce primarno vrtit wot

Žiga82 kaže...

hoss za te pare otprilike si na njuski slozis komp ko moj

uglavnom nemoj kupit cijeli pc/kutiju sa svim jer ces uvijek tako dobit neke lose dijelove

 mani se njuske, ak nemres nac na oglasniku bugovog foruma, kupi novo

i kolega gore je u pravu, u gotovoj konfi ti uvijek uvale dva-tri dijela koji su stariji / polu otpad, gotovo je uvijek lose napajanje

a cijenu podize jos i ime ak je brand name konfa

MoF0 kaže...
Ko da sam ono prije mjesec dana gledao, ta zadnja nagrada nije nešto posebno, ko da je ona prije jača a za gotovo drvce se dobije jedna Šveđanka i par onih boostera?

 za zadnju nagradu se dobije 30% popusta na tir x i jos jedna svedjanka, ovog puta gunner

do sad si vec dobio loadera, radista, drivera i comandera, a posto vecina vozila od t4-t6 ima 4 clana-comander, guner, driver, loader, falio je guner

posto su dijelili posadu za tir 1 koji je totalno sa netipicnom posadom i ljudi su cvilili da ce morat pretreniravat jednu za gunera a to je 500 golda, nekome u wg-u je doslo iz guzice u glavu da trebaju dati posadu sa setupom vecine tenkova

 

EDIT kao sto su neki vec primijetili, da, dijelili su sestricne jer su barem dvije u posadi sa istom facom

stronk programink

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
offline
World of Tanks

Jesu ove šveđanke iste kao i ostale iz ovih personalnih misija? BiA nulti skill i grindaju se duplo brže? Znači ne mogu na njima imati 2x bia? Ove šveđanke ne mogu za 500 golda pretrenirati za drugu naciju? Jer ako se dosta koriste 8 i 10 HT nekako mi se čini da se isplati 3 člana dogurati do tiera 10, 2 viška šveđanke pretrenirati za zlato da mogu sjest u tier 8 i dodat još jednu ženu iz personalnih misija? Jesam dobro sve pohvatao?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

A ludo i nezaboravno se osjećam kada sam ja tier 5 a u grupi ima do 7 

Ako preživim to je uspjeh, ali bježanjem od sukoba lol 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Danas 68posto pobjeda na 70 bitaka. Cudo. Strah me kad me RNG pocne j*bat opet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

si to igro na eu2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nesto mi tu smrdi, jel se sada sa lvl 10 kicenjem dobije 5a šveđanka ili se sprdate. 4a je dosla na lvl 8....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ne odmah. Dobiješ novu 13. misiju i kad nju ispuniš onda to dobiješ.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Ne, na jedinici uvijek igram. Ali sam igrao samo t67 sa odlicnom posadom. Prezabavan mi je. Nisam neki pro, imam samo 1300wn8 na 8k bitaka pa mi dobro dode da razradujem taktiku na mapama kad igram low tierove.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ne odmah. Dobiješ novu 13. misiju i kad nju ispuniš onda to dobiješ.

 Ja tu misiju nisam nigdje vidio kod sebe, gledam vojarnu/barake i 5. šveđanka mi je tam, kako sam ju dobio, nemam pojma, a kad sam doveo jelku na X-ti lvl baš sam tražio dva/tri dana nakon tu misiju, nigdje je nije bilo, nisam niti obavjest dobio da sam riješio tu misiju, mada drugi kolege iz klana isto govore da su dobili misiju, ne znam, ja sam ju valjda riješio da nisam ni znao...

 

EIDT: našao sam tu 13.u misiju, ipak je imam, al ja pojma nemam kad sam ja nju dobio i riješio

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 19:50 (1BIT).
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Da, nakon X misije otvorio ti se quest za curu (5 puta u top 5)

dr.zharre
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas sam na Enter ZG čuo da je bio intervju s nekim Vedranom iz Kazna klana, jel navedeni na ovom forumu?

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Kaj bi ja znal, nema nikog iz kazne tu na forumu, al slobodno im pošalji invite, možda neko dođe na forum.

 

EDIT:

Kad se nickovi igrača u platoonu poslože ispadne nešto kao pjesmica

 

 

Come to bunny

Come to panda

Say goodbye

(zvuči ko rastanak)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 21:52 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Kaj bi ja znal, nema nikog iz kazne tu na forumu, al slobodno im pošalji invite, možda neko dođe na forum.

 

EDIT:

Kad se nickovi igrača u platoonu poslože ispadne nešto kao pjesmica

 

 

Come to bunny

Come to panda

Say goodbye

(zvuči ko rastanak)

 Tomo53nja  je u KAZNI

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
10 godina
offline
World of Tanks

Svašta sam vidio i doživio  u 40 k bitaka al za ovo treba bit umjetnik    

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
1BIT kaže...

Kaj bi ja znal, nema nikog iz kazne tu na forumu, al slobodno im pošalji invite, možda neko dođe na forum.

 

EDIT:

Kad se nickovi igrača u platoonu poslože ispadne nešto kao pjesmica

 

 

Come to bunny

Come to panda

Say goodbye

(zvuči ko rastanak)

 Tomo53nja  je u KAZNI

Bio do dns, vise nisam...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 23:56 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Danas sam na Enter ZG čuo da je bio intervju s nekim Vedranom iz Kazna klana, jel navedeni na ovom forumu?

  Vedran, (Veco mu je nick ingame) je u Kazna Kru WargamingLeague timu, to je nesto razlicito od klana, mislim da nije ovdje na forumu.

LordNIbbler kaže...

Svašta sam vidio i doživio  u 40 k bitaka al za ovo treba bit umjetnik    

Kad smo vec kod klipova evo jedan old but gold 

WoT IG: RavenHR_
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 0:17 (Intel&ATI).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
rapture686 kaže...

Danas sam na Enter ZG čuo da je bio intervju s nekim Vedranom iz Kazna klana, jel navedeni na ovom forumu?

  Vedran, (Veco mu je nick ingame) je u Kazna Kru WargamingLeague timu, to je nesto razlicito od klana, mislim da nije ovdje na forumu.

LordNIbbler kaže...

Svašta sam vidio i doživio  u 40 k bitaka al za ovo treba bit umjetnik    

Kad smo vec kod klipova evo jedan old but gold 

 HAHAHAHAHHAHA sjecam se tek sam pocinjao igrati kad je taj video izasao stvarno je jedan od najjacih (g)old videa

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 1:41 (ja111).
16 godina
offline
World of Tanks

Koje je smece ovaj zadnji top na ST-I

Naciljas do kraja, lijepo sacekas da lik stane i onda opalis on pogodi u zemlju izmedju mene i mete 

 

Znaci na dvije partije sa njim moram igrati jednu sa Svabama samo da se malo oporavim 

 

Je li makar na IS4 sta boljih karakteristika??

 

Da se razumijemo ja ga ne koristim za snajpanja, vec pretezno bliza i srednja udaljenost ali dzaba opet.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Koje je smece ovaj zadnji top na ST-I

Naciljas do kraja, lijepo sacekas da lik stane i onda opalis on pogodi u zemlju izmedju mene i mete 

 

Znaci na dvije partije sa njim moram igrati jednu sa Svabama samo da se malo oporavim 

 

Je li makar na IS4 sta boljih karakteristika??

 

Da se razumijemo ja ga ne koristim za snajpanja, vec pretezno bliza i srednja udaljenost ali dzaba opet.

 

RNGesus. Dobri su oba samo polako

IS4 je kralj sidescrapea, ako nema arta bez narocitog namjetanja 7-8k blocked a top je melem (onaj drugi)

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Koje je smece ovaj zadnji top na ST-I

Naciljas do kraja, lijepo sacekas da lik stane i onda opalis on pogodi u zemlju izmedju mene i mete 

 

Znaci na dvije partije sa njim moram igrati jednu sa Svabama samo da se malo oporavim 

 

Je li makar na IS4 sta boljih karakteristika??

 

Da se razumijemo ja ga ne koristim za snajpanja, vec pretezno bliza i srednja udaljenost ali dzaba opet.

 Jest al ces zato sledeci put pogoditi komarca u lijevo jaje i pri tom ga pocesati iza uva...rusi su jednostavno klasa za sebe u igri. 

 

Ja neki dan igram sa E100 i odnekud iz zbunja na Fiery Salient mapi sa 1 linije pljuje po meni rhm scorpion. Ja natovarim he granatu reko da ga odradim iz jedne i krenem prema zbunju, spotam ga opalim kad ono cujem we just dinged them...

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

meni zadnja 2 dana granate prolaze kroz tenkove, kao da su hologrami!! zivio RNG

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nisi jedini. A na daljinu vidim da granata promaši tenk, ali broji kao da je pogođen ... kompenzacija....

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Balancing arty

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

Kada grindas arty liniju i zaljubis se u tier 2 tank  
Ovaj arty je valjda najbroken stvar u nizim tierevima uz pz Ic, znaci reload 8 sekundi, a oneshota 90% tiereva 2 i 3... Morao sam ga prodati nakon ove bitke koliko god uzivao, poceo sam se osjecati kao totalni pleb

 

I nasao sam jos jednu staru dok je moj acc bio banat pa sam malo igrao na drugom, kolobanov u tieru 2 (nisam niti znao da se moze dobiti ako nisi barem tier 5?)

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 14:13 (ficosime).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Jesu ove šveđanke iste kao i ostale iz ovih personalnih misija? BiA nulti skill i grindaju se duplo brže? Znači ne mogu na njima imati 2x bia? Ove šveđanke ne mogu za 500 golda pretrenirati za drugu naciju? Jer ako se dosta koriste 8 i 10 HT nekako mi se čini da se isplati 3 člana dogurati do tiera 10, 2 viška šveđanke pretrenirati za zlato da mogu sjest u tier 8 i dodat još jednu ženu iz personalnih misija? Jesam dobro sve pohvatao?

 OVO GORNJE NEMOZE NI SERB NA SVOM ACCOUNTU

mozes pretrenirat npr. tu dobivenu kaj je commander na lightu u recimo gunnera u heviju i td-u

pasos joj ostaje isti

BiA nulti skill i grindaju se duplo brže?

e to neznam ni ja i trebo bi neko ko je probo cackat dat tocniji odgovor

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
AirLive kaže...

Jesu ove šveđanke iste kao i ostale iz ovih personalnih misija? BiA nulti skill i grindaju se duplo brže? Znači ne mogu na njima imati 2x bia? Ove šveđanke ne mogu za 500 golda pretrenirati za drugu naciju? Jer ako se dosta koriste 8 i 10 HT nekako mi se čini da se isplati 3 člana dogurati do tiera 10, 2 viška šveđanke pretrenirati za zlato da mogu sjest u tier 8 i dodat još jednu ženu iz personalnih misija? Jesam dobro sve pohvatao?

 OVO GORNJE NEMOZE NI SERB NA SVOM ACCOUNTU

mozes pretrenirat npr. tu dobivenu kaj je commander na lightu u recimo gunnera u heviju i td-u

pasos joj ostaje isti

BiA nulti skill i grindaju se duplo brže?

e to neznam ni ja i trebo bi neko ko je probo cackat dat tocniji odgovor

 u biti za 2 skill kod žena ti treba xp-a kao za 1 skill kod muškaraca.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
14 godina
offline
World of Tanks

T37 Ace, veliki kalibar, najbolji tenkist, 2.6k dmg, 6 killova

(zaboravio fotkat i cut-at screenshote...)

 

 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 0:01 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

jesam ja toliki baksuz koji koji vrag?!?

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...

jesam ja toliki baksuz koji koji vrag?!?

 Opće je poznato da u švedskoj ima najviše blizanaca.

Swedish latin super funk.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice