World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Pokušaj broj 2

http://worldoftanks.eu/en/tournaments/5000000057/team/5000083987/

 

Ako ima scrubova za večeras od 7 igrati 3vs3 tier4, osobno redovito prođem skupinu praktički svaki puta kada igram, a 350 zlata je sasvim ok za par partija igranja (doduše oduži se to na par sati ponekad, ovisi o broju timova).

 

PS ime se lako promijeni lol

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ekipa, zna li netko sta je Battle of Glory

 

Neka fora sa turnirima. Ucestvujes i mos dobit pare ili zlatnike za ucestvovanje u drugim turnirima..

Bacite pogled na Battle of Glory

 

Link je moj referal, pa ako se odlucite registrirati, bilo bi dobro da idete preko njega. malo da mi pomognete.. .;)

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

 Prijavil sam se, imam ti samo matildu od četvrtog tier-a, sa dost dobrom posadom, reload time cca 1.8 sec, nadam se da će pasati

 

BTW: fali još jedan, prijave traju sat vremena, pa ako netko još hoće...

9 godina
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

 u biti za 2 skill kod žena ti treba xp-a kao za 1 skill kod muškaraca.

 Jeli to kažeš za šveđanke ili ove što se dobiju nakon personalnih misija?

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
To vrijedi i za jedne i za druge...
Budi ponosan!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...

jesam ja toliki baksuz koji koji vrag?!?

 u biti imas srece

ja sam na glavnom accountu i na dva sporedna dobio onu koscatu prva dva puta, ali na svakom od njih

ona ruzna kratkokosa, ti si bar dobio oku ugodnije

a u biti je u igri stronk programink po drevnom wg receptu

sirka666 kaže...
Opće je poznato da u švedskoj ima najviše blizanaca.

 ma ko je vidio jednu svedjanku, vidio ih je sve

plavokose, plavooke, blijede, sisate™, sve isto velim vam ja

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
World of Tanks

Jucer sam dozivio jedan od najsretnijih trenutaka u svojoj WoT karijeri - trenutak kada sam prodao TVP VTU 

OMG, koje je to govno od tenka... Bilo je tenkova koje su masovno pljuvali, ali meni su bili sasvim OK ili dobri (Lorr40t, Leo PTA...), pa sam vjerovao da TVP VTU nece biti tako los iako ga vecina pljuje maximalno.

Ooooo, kako sam bio u krivu...

 

Vecina po forumima pise da je Skoda T50 OP, pa budem vidio. Svatko tko prodje kroz patnju igranja TVP VTU zasluzuje nakon njega malo OP tenk kao kompenzaciju.

Nesto kao Borsig nakon sto prodjes muku igranja Sturer Emila  S time da je Sturer Emil tier for tier neusporedivo bolji tenk od VTU.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Jucer sam dozivio jedan od najsretnijih trenutaka u svojoj WoT karijeri - trenutak kada sam prodao TVP VTU 

OMG, koje je to govno od tenka... Bilo je tenkova koje su masovno pljuvali, ali meni su bili sasvim OK ili dobri (Lorr40t, Leo PTA...), pa sam vjerovao da TVP VTU nece biti tako los iako ga vecina pljuje maximalno.

Ooooo, kako sam bio u krivu...

 

Vecina po forumima pise da je Skoda T50 OP, pa budem vidio. Svatko tko prodje kroz patnju igranja TVP VTU zasluzuje nakon njega malo OP tenk kao kompenzaciju.

Nesto kao Borsig nakon sto prodjes muku igranja Sturer Emila  S time da je Sturer Emil tier for tier neusporedivo bolji tenk od VTU.

 To mene čeka, iako sam sad na T-34-100 i nije baš da mi se sviđa, odigram x2 i možda još koju partiju dok ne izgubim živce.

Swedish latin super funk.
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Meni TVP nije bio "loš", jer imam i Škodu T40, a radi se doslovno o istom tenku (govorim vizualno, uz sve one razlike u oklopu i topu međ tierevima), pa sam ih i igrao na jednak način. T50 je odličan, iako još imam onaj prvi top.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Kakvi vam se cine svedski tenkovi? Posebice medium/heavy grana.
Meni je petica bila vrh. A sestica je prica za sebe. Na 100 bitaka imam prosjecni wn8 2700 u tom tenku uz 57 posto wr. S obzirom da mi je wn8 1320 meni je tenk full dobar. Pogotovo depresija. Imao sam partiju od 3600 dmg u njemu :D a prosjek po bitci mi ne 1150dmg. Cuo sam da je Leo sranje ali da su Emili odlicni
14 godina
offline
World of Tanks

GIF

 

Light tank problems

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Steta, malo je falilo da pobijedimo

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...
Bilo je tenkova koje su masovno pljuvali, ali meni su bili sasvim OK ili dobri (Lorr40t, Leo PTA...)

Nesto kao Borsig nakon sto prodjes muku igranja Sturer Emila  S time da je Sturer Emil tier for tier neusporedivo bolji tenk od VTU.

 trenutno igram ptA, nutra su babe , jos se provokavam na 105mm

a kaj se tice lorene, da, meni je bila zivi ocaj i uz is-8 bivsi je bila tenk koji nisam mogo docekat prodat

malo je rec da se nisam snaso u gejmpleju

i da, emil je isto zivi ocaj

LeskiRM kaže...
Kakvi vam se cine svedski tenkovi? Posebice medium/heavy grana.
Meni je petica bila vrh. A sestica je prica za sebe.

 kolko sam gledal po netu, malo video i iskustvo iz borbe protiv njih, t6 je iznimno opak i kupola dinga pun kufer

spremne su svedjanke na dva akaunta bas za t6 mediuma, na trecem idu u tedeje ™, a posada sa tira 1 koja je na 100% ce ic u kontra granu (td, td, med)

inace nisam iso jos na sweden granu prek tira 3 jer nema se vremena

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

OFF TOPIK:

nakon 4 godine  i sitno, laptop lagano ide u mirovinu (kupljen 27.12.2012)

i3 3110 2.4 GHz, 8gb ram, gt 635 2gb gddr3, 1366x768

iako je dodan ram, lap se gusi i trza u wot-u i zna zalaggat , sve na minimum

 

u uzem izboru su:

lenovo Y700

asus ROG gl552

hp pavillion gamink™

da li neko ima iskustva s nekim od njih, zanima me hladjene, izrada, pristup unutrasnjosti, i ofc.

KAK VRTE WOT ( jel velka razlika izmedju i5 i i7)

u obziru su i 15 i 17" verzije

skuzil sam da se predugo premisljam i odgadjam kupnju pa cu pozurit modernizaciju, pa nek potraje 1-2 godine, ja zadovoljan

cijenim tonkovko misljenje

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja sam isto tako trazio i na kraju sam zavrsii sa lenovo y700 jer sam ga dobio bas jeftino za 600 eura. Jeste da je najslabija verzija modela sa i5 i 960m sa 2 gige svoje memorije ali WoT na max vrti izmedju 60 i 70 slicica. Hladjenje mu je odlicno, ventilator skoro pa necujan, ekran solidan, kvaliteta izrade veoma dobra.
Ako te jos sta zanima pisi :-D
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Emil I kad je u fulu je zvijer...prosjecan dmg sa njim mi je 2250 ;)
Budi ponosan!
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 Ja imam lenovo y50-70, to je valjda stariji model od tog lenova, ekran mu je navodno sranje, ali kod mene izgleda prolazi :D. Valjda ko ostali TN ekrani na laptopima prije par godina, što je danas jako loše. i5+860m dobro vrti, hlađenje mu je solidno iako ne baš najbolje. Noviji model vjerojatno ima bolje to riješeno. Ali kod ovog mog je lako održavanje tako da se može očistit prašina, promjenit pasta...

A nema još 1050 modela? Ne znam cijenu, samo spominjem.

 

PS. 17.3'' asus nema IPS.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 22:58 (AirLive).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
Ja sam isto tako trazio i na kraju sam zavrsii sa lenovo y700 jer sam ga dobio bas jeftino za 600 eura. Jeste da je najslabija verzija modela sa i5 i 960m sa 2 gige svoje memorije ali WoT na max vrti izmedju 60 i 70 slicica. Hladjenje mu je odlicno, ventilator skoro pa necujan, ekran solidan, kvaliteta izrade veoma dobra.
Ako te jos sta zanima pisi :-D

 pa eto sve si reko, zanimalo me hladjenje, izrada, jel kuri kad se igra

jos samo moram probat kakav je na dodir i jel se tastatura uvija

gledacu da uzmem i7 i 4gb 960m jer se to nemre nadogradit posle

jel mozes nabacit koju sliku straznje strane bez poklopca??

zanima me pristup komponentama i koji tocno model imas

AirLive kaže...
A nema još 1050 modela? Ne znam cijenu, samo spominjem.

 PS. 17.3'' asus nema IPS.

 ima ih kakvih oces i kolko oces al nebi se tolko protezal hebemu za 1050 / 1060 jer idu prek 10 soma nedam™

6-7 soma je ok za ono kaj meni treba, sad trenutno to sve radi lap od 3700kn star 4 godine

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Tanks

imam ja y700 onaj sa i5 6300hq i 960m 4gb. Uglavnom i7 ti nije potreban, ovi novi i5 su prakticki isti ti i7 samo bez hta i sa par stotina mhz sporijim turbom, a to se nis generalno u igrama ne osjeti, pogotovo u wotu. Idealan proc za gejmanje. Laptop je odlican, jos mi nikad preko 75C nisu isli ni grafa ni proc bez obzira na igru(prijašnji n551jm sa i7 4710k i 860m je regularno do 90C isao). a igram d3 podosta, koji je poprilicno zahtjevno i neoptimizirano govno. Overwatch se vrti bez pol muke i bez grijanja na fullhd skoro najjace postavke i heartstone isto(:D). drugo trenutno ne igram pa nemogu rec, ali isprobao sam gta 5 i lijepo se vrtilo na full hd sa med/high postavkama.

 

Pristup komponentama je zakurac jer su odlucili ne stavit maintnance otvore, nego se treba cjela donja ploha skinut da bi mogao pristupit ramu,hardu ili bilo cemu. Nisam jos probao al sam po jubito gledao, nije ju problem skinut, i nemore se vidjet je skidana na servisu, naravno u slucaju da neš ne pokidaš.

 

generalno u usporedbi sa n551jm kojeg sam imao prije(a cini mi se da je i n552 isti dizajn interni, i g551 , mozda i g552) puno bolje hlađenje, zeru bolja tipkovnica, dosta bolji zvučnici IMO ljepši dizajni, lošiji ekran i dosta lošiji touchpad. bolji gaming laptop ako se mene pita, ali mozda malo lošiji all rounder.

 

Meni je jedino žao da nisam isao na 17" model, ali mi je cjenovno ovaj odgovarao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Sta reci, kome posluku porat 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 13:45 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 ima ih kakvih oces i kolko oces al nebi se tolko protezal hebemu za 1050 / 1060 jer idu prek 10 soma nedam™

6-7 soma je ok za ono kaj meni treba, sad trenutno to sve radi lap od 3700kn star 4 godine

 A desktop računalo (kanta na stolu) ne dolazi u obzir, mislim da se bolje može nać i lakše je nadogradit, nego laptop?

 

hm, ovako kako čitam, ili meni na laptopu onda jako dobro radi, ili vama onda loše radi, ja igram na desktop računalu iz potpisa, a imam i 10 godina stari laptop, pokreće wot, al vrti skoro ko vaši koji su noviji...

Laptop je Acer aspire 5720z, dobio sam ga dosta jeftino, al je nadograđen, procesor je intel pentium T7300 2.0Ghz (dvojezgreni), 4Gb DDR2 ram i nvidia 8400M GS, vrti wot oko 20fps, sve na low i isključeno, al pada fps stalno, nije lako igrati, al se brzo priviknut, kad sam bio u stanu na faksu u drugom gradu, nisam imao računalo sa sobom, samo laptop, a Serb©®™ je pustio onu misiju (mini maraton) za dicker max-a i nije bilo druge nego igrat na laptopu, kako sam ga tad prokleo (reko da mu bar bubrezi otkazali od votke)

 

BTW: defotno se neda overclockirati ni proc ni grafa, al grafu sam sa afterburnerom natjerao malo, pogasio sve pozadinse aplikacije, nebi li dobio koji fps više

(laptom ima i neke power opcije "balance", "power saver" i "high performance", to sam high performance stavio, dobio jesam par fps-a, al neprijmetno)

10 godina
offline
World of Tanks

ako se ne varam kolega ED63  je "terenac" i zbog posla treba lapTOP..

 

odavno nisam uključio WOT, a sad kad čitam temu vidim da je moguće zaradit posadu pa sad proučavam kako.., i možda se vratim..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

ako se ne varam kolega ED63  je "terenac" i zbog posla treba lapTOP..

 

odavno nisam uključio WOT, a sad kad čitam temu vidim da je moguće zaradit posadu pa sad proučavam kako.., i možda se vratim..

 MIslim da si zakasnio!

HAKOSUKA
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 ima ih kakvih oces i kolko oces al nebi se tolko protezal hebemu za 1050 / 1060 jer idu prek 10 soma nedam™

6-7 soma je ok za ono kaj meni treba, sad trenutno to sve radi lap od 3700kn star 4 godine

 Na nabava.net izbacuje samo 1 trgovinu sa 1050, da dosta je skupo, ali opet ta trgovina ima skupe cijene. Da je u nekoj malo poznatijoj i jeftinijoj domacoj trgovini bilo bi koja tisuća dolje. Ali i sam kažeš da već dugo odgađaš pa je 960m skroz u redu. Svi ti laptopi koje gledaš su sigurno dovoljno poznati da imaju detaljnu recenziju na notebookcheck (ili nešto treće ako slučajno nema tamo) sa svim slikama unutrašnjosti, temperaturama, testovima...

MEDO11 kaže...

Pristup komponentama je zakurac jer su odlucili ne stavit maintnance otvore, nego se treba cjela donja ploha skinut da bi mogao pristupit ramu,hardu ili bilo cemu.

 Je, ali opet bolje da možeš skinuti 10ak vijaka više i doći do svega što ti treba nego da trebaš skidati tipkovnicu ili nešto treće.

14 godina
offline
World of Tanks

Swedish tank destroyer

(camp more)

 

GIF

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ak bu lajtovi osmice postali devetke kaj bu onda doslo na njihovo mjesto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
MEDO11 kaže...

Uglavnom i7 ti nije potreban, ovi novi i5 su prakticki isti ti i7 samo bez hta i sa par stotina mhz sporijim turbom, a to se nis generalno u igrama ne osjeti, pogotovo u wotu.

...nemore se vidjet je skidana na servisu, naravno u slucaju da neš ne pokidaš.

 

... puno bolje hlađenje, zeru bolja tipkovnica, dosta bolji zvučnici IMO ljepši dizajni, lošiji ekran i dosta lošiji touchpad. bolji gaming laptop ako se mene pita, ali mozda malo lošiji all rounder.

 

Meni je jedino žao da nisam isao na 17" model, ali mi je cjenovno ovaj odgovarao.

 nebi se cudio da je to u biti isti komad proca, i7 ima HT i bolji takt jer je i5 malo pozakljucavan i usporen, imaju isti tdp od 45W

svaki lap ima servisnu naljepnicu negdje na nekom sarafu koji je bitan za otvaranje unutrasnjosti,ak se ona ne dira, garancija vrijedi

jel to hoces rec da je po tebi Y700 BOLJI od asusa, ak sam dobro skuzio?

1BIT kaže...
A desktop računalo (kanta na stolu) ne dolazi u obzir, mislim da se bolje može nać i lakše je nadogradit, nego laptop?

 (laptom ima i neke power opcije "balance", "power saver" i "high performance", to sam high performance stavio, dobio jesam par fps-a, al neprijmetno)

 lap mi treba kao old laptop replacement koji je desktop replacement

naknadno cu slozit i malu kantu koja ce bit laptop augment

tek ce iduci lap nakon ovog novog bit sklopljen po komponentama negdje u razvijenom svijetu po mom receptu

i da, winsi daju u svim "laptom-ima" 3 opcije strujnih profila, obavezan je high performance za gejmink, i struja , na bateriju se sve usporava

bivsi branitelj kaže...

ako se ne varam kolega ED63  je "terenac" i zbog posla treba lapTOP..

 jesam terenac i zelim imat nekaj kaj mogu uzet sa sobom - i za poso mi treba lap da mogu igrat na poslu dok "radim" ™

predugo bi mi trajalo dok sklopim kantu po svom ukusu,a ak ovaj stari rikne  nemam na cemu gejmat

AirLive kaže...

 ... imaju detaljnu recenziju na notebookcheck (ili nešto treće ako slučajno nema tamo) sa svim slikama unutrašnjosti, temperaturama, testovima...

Je, ali opet bolje da možeš skinuti 10ak vijaka više i doći do svega što ti treba nego da trebaš skidati tipkovnicu ili nešto treće.

 na sadasnjem lapu se mora izvadit sve iznutra, odsarafit tastaturu,odsarafit maticnu, okrenut ju i onda skinut hladnjak, nemoram rec da se dalje vise nema kaj raskapat , da sam uzo 17" verziju, sa 2 (DVA!!!) sarafa se skida vent i hladnjak i ciste se....covjek uci dok je ziv

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
16 godina
offline
World of Tanks

Ako igras samo WoT i WoWs sve sto ima barem i5 6300HQ, 8 giga rama, gtx 950 ili 860 ili neke bolje komponente ce ti posluziti odlicno sada, a i naredne dvije godine, tako da po meni gledaj da pronadjes nesto u tom rangu ili iznad a za sto manje kesha da ti ostane za kasnijih kupovina  

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Šta je sa ovom nagradom za hrabar otpor? Koji su uvjeti? Vidim da se dosta isplati po pitanju exp.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Šta je sa ovom nagradom za hrabar otpor? Koji su uvjeti? Vidim da se dosta isplati po pitanju exp.

 
To ti je ako izgubis, a dobio si neku epic medalju.. Tipa tvoj tim izgubi, ali ti dobis high calibar jer si imao najviše štete, i onda je taj "Hrabar otpor" ubiti bonus do one količine xpa koliko bi dobio da si pobijedio. 
Tipa u tvom slučaju, da si pobijedio dobio bi 788xpa, ali ste izgubili i dobio si samo 480xpa, ali dobio si nesto tipa high calibar, top gun itd. pa si zato dobio bonus "Hrabar otpor" 308xpa i ukupno xpa kao da si pobijedio 

EDIT: našao sam stari video kolobanova u churchillu, prvi koji sam dobio, pa rekoh da uploadam na youtube bilo mi dosadno, pa eto cijenio bih da bacite pogled 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 1:47 (ficosime).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice