World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.852
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

A dobro sad ću uzeti ovaj 100mm jer mi je lakše dat 16.5k free exp nego preko 30k do tog 122mm lako se poslije prebacim. Imam otključan onaj 122mm sa kv-85, ali nebi stavljao to radi groznog rof-a. Najbolje je rammer, vents i gld jeli tako?

 nemoj trošiti free xp na taj 100mm, igraj sa 122mm. ne trolam, ozbiljan sam. Iosif Stalin is all about that alpha. barem imas fear factor jer nitko ne želi popiti 400 damaža u razmjeni

edit - da, upravo ta oprema koju si naveo

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 9:02 (Voltron).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Fakat ne kuzim kaj trose ovi iz WG-a... Ovaj Object 252U, tj. "Defender" je najapsurdniji premium dosad. "Ajmo stavit hull od is7 i top gun od is3 na tier 8 tenk". Je**le ih pare, kaj ih nemaju dosta...

 Igra se lagano pretvorila u cisti p2w crap, nazalost. Ljudska pohlepa sve unisti.

FREEEEDDDOOOMMM
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

 Šta reć, idiot, masovno je pušio, iša streamat 24h , tijekom streama bio pospan boljelo ga u prsima al on tupan svejedno nastavlja... Bio je vjerojatno dobar čovjek i sve to stoji al definitivno priglup što se tiče svog zdravlja.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
Dragone kaže...

 Šta reć, idiot, masovno je pušio, iša streamat 24h , tijekom streama bio pospan boljelo ga u prsima al on tupan svejedno nastavlja... Bio je vjerojatno dobar čovjek i sve to stoji al definitivno priglup što se tiče svog zdravlja.

 Ja nisam baš pratio njegove streamove, no po onome što sam vidio na njemu u faci je prva pomisao da se malo zesce drogira.

Druga stavka je to sto mu ovo nije prvi puta da je napravio maraton u ovom tjednu, navodno po novinama je vec 3 ili 4 puta igrao po 20 sati u komadu 

 

Ne znam ga pa ne znam da li je to radio godinama?

Uzrok smrti moze biti sasvim nevezan za gaming takoder..

 

Pa onaj Foch je igrao 48 sati pa je ziv i zdrav isto WOT.

13 godina
offline
World of Tanks

Ne zna se od cega je umro jer je njegova obitelj odlucila ne podijeliti tu informaciju, istina da je pušio dosta i bio jako umoran taj zadnji stream, ali uzrok smrti može biti bilo što.

Ja sam znao tu i tamo pogledati njegov stream i da nije izgledao bas najzdravije.

 

WoT IG: RavenHR_
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Moze preporuka za sljedecu devetku. U dilemi sam dal da ponovo uzmem VK 45.02B i da grindam Pz.Kpfw. VII ili da uzmem E75 i idem na E100. VK sam vec istrazio do kraja kad sam grindo mausa, pa nebi moro istrazivat 12.8mm top na E75 (istina svejedno bi moro istrpit stock grind), a primamljiva mi je ova nova desetka. S druge strane uskoro cu istrazit i T54E1, al na njemu cu se fakat morat pomucit, zbog loseg stock grinda, pa bi htio misljenja sta bi se najvise isplatilo uzet (nemam bas para za gold granate i premium account, a ni za free exp)

0 VK 45.02B
9 E75
0 T54E1
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 14:34 (Bado).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam tek nedavno krenuo na heavy njemacku liniju i odabrao ocito krivu putanju te uzeo tigara 1

Da sam uzeo Tigra P imao bih vise opcija.

 

Isto imam pitanje, grindati do kraja do e100 ili se vratiti pa s tigrom p otkljucavati ostale tenkove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

friendly fire

 

GIF

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

svida mi se ovo sto imas tri linije iz jednog tenka a i svida mi se sto tenkovi dosta manje xpa traze...

kranvagn in garaž :D

a i odmah startam novi top of tree 

moram reci da sam se navukao na tot dosta jeftinije se prode s tim popustima za 2 tier10 kupljena na popustu mozes kupit jos jedan t10 na popustu :P

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 16:45 (thabigjc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
thabigjc kaže...

 

kranvagn in garaž :D

 Nemoj zaboravit utovarit streljivo

 

9 godina
offline
World of Tanks

Jedan ace sa amx 12t u tieru 9. Malo pasivan gameplay, ali takav je i tenk.

 

http://wotreplays.com/site/3375529#el_halluf-airlive-amx_12_t

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Strong tier 8 i random od tiera 7 do 9 su neigrivi danas... Bolesno koliko ovih defendera/obj. ima... Al svi redom po forumu su ga popljuvali da je najvece OP govno od E25, svi veci youtuberi osim quickywgbabya su ga popljuvali.. I svejedno ga stave u prodaju
Ne mozes nista napraviti, sve taktike na tieru 8 padaju u vodu jer se ovo govno utabori na jednom mjestu, u pravilu su barem 3 u timu, totalno zamijenili IS-3... I samo sjede tamo i bouncaju, ne mozes im nista... 
Katastrofa, WG ocito shvatio da igra umire i svakim novim updajtom samo stancaju sve jace OP premiume i muzu novca koliko jos mogu dok igra ne umre...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 21:09 (ficosime).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Strong tier 8 i random od tiera 7 do 9 su neigrivi danas... Bolesno koliko ovih defendera/obj. ima... Al svi redom po forumu su ga popljuvali da je najvece OP govno od E25, svi veci youtuberi osim quickywgbabya su ga popljuvali.. I svejedno ga stave u prodaju
Ne mozes nista napraviti, sve taktike na tieru 8 padaju u vodu jer se ovo govno utabori na jednom mjestu, u pravilu su barem 3 u timu, totalno zamijenili IS-3... I samo sjede tamo i bouncaju, ne mozes im nista... 
Katastrofa, WG ocito shvatio da igra umire i svakim novim updajtom samo stancaju sve jace OP premiume i muzu novca koliko jos mogu dok igra ne umre...

 Ma samo golde  rokaci pa ćeš vidjeti što nemoze da udje svaka ulazi.Usput pitanje koju datoteku u wot-u moram promijeniti odnosno zanima me cap za FPS pošto trenutno imam samo 120 fps ako netko zna ili ima neki link

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 21:44 (dreadmoore).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...

 Ma samo golde  rokaci pa ćeš vidjeti što nemoze da udje svaka ulazi.Usput pitanje koju datoteku u wot-u moram promijeniti odnosno zanima me cap za FPS pošto trenutno imam samo 120 fps ako netko zna ili ima neki link

 Ako se ne varam, bilo je negdje spomenuto da sam engine u igri ima cap na 120 pa ne znam da li se to može zaobić ili dal bi uopće imalo koristi.

15 godina
offline
World of Tanks

Malo jutarnje zabave

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
ficosime kaže...

Strong tier 8 i random od tiera 7 do 9 su neigrivi danas... Bolesno koliko ovih defendera/obj. ima... Al svi redom po forumu su ga popljuvali da je najvece OP govno od E25, svi veci youtuberi osim quickywgbabya su ga popljuvali.. I svejedno ga stave u prodaju
Ne mozes nista napraviti, sve taktike na tieru 8 padaju u vodu jer se ovo govno utabori na jednom mjestu, u pravilu su barem 3 u timu, totalno zamijenili IS-3... I samo sjede tamo i bouncaju, ne mozes im nista... 
Katastrofa, WG ocito shvatio da igra umire i svakim novim updajtom samo stancaju sve jace OP premiume i muzu novca koliko jos mogu dok igra ne umre...

 Ma samo golde  rokaci pa ćeš vidjeti što nemoze da udje svaka ulazi.Usput pitanje koju datoteku u wot-u moram promijeniti odnosno zanima me cap za FPS pošto trenutno imam samo 120 fps ako netko zna ili ima neki link

 

13 godina
offline
World of Tanks

Imam jedan problem, a to je da kada odigram 2 ili 3 partije sljedeuć mi ping podivlja i postaje neigrivo i tako svaki put. Jel zna možda netko u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
marksman_18 kaže...

Imam jedan problem, a to je da kada odigram 2 ili 3 partije sljedeuć mi ping podivlja i postaje neigrivo i tako svaki put. Jel zna možda netko u čemu je problem?

 imam isti problem,stalno resetiram ruter ,no nakon prve dobre bitke mi ping stalno na 100 (inace 30-40). Nisam jos nasao lijek. Desava se samo u wot-u ostale online igre bez problema.

Primjetio sam da na EU1 mi se to manje događa,pa probaj možda pomogne...

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Isto mi je na EU1 i EU2.

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a ja mislio da samo mene hebe to

meni je ovako: igram vecinom na eu1 na pocetku je ping cca 50-70 i fps mi bude max oko cca 120fps nakon dvije-tri bitke sve ode kvragu...

ping je od 80-120 a fps padne na oko 60-75

nije mi nikako jasno sta se dogada....

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Malo jutarnje zabave

 drugi puta ejs istog tenka danas

 

 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
marksman_18 kaže...

Imam jedan problem, a to je da kada odigram 2 ili 3 partije sljedeuć mi ping podivlja i postaje neigrivo i tako svaki put. Jel zna možda netko u čemu je problem?

 meni je nesto slicno bilo na vipu..

od kada sam se prebacio na h1 nemam problema s pingom..

 

mozda je do modema?

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Moze preporuka za sljedecu devetku. U dilemi sam dal da ponovo uzmem VK 45.02B i da grindam Pz.Kpfw. VII ili da uzmem E75 i idem na E100. VK sam vec istrazio do kraja kad sam grindo mausa, pa nebi moro istrazivat 12.8mm top na E75 (istina svejedno bi moro istrpit stock grind), a primamljiva mi je ova nova desetka. S druge strane uskoro cu istrazit i T54E1, al na njemu cu se fakat morat pomucit, zbog loseg stock grinda, pa bi htio misljenja sta bi se najvise isplatilo uzet (nemam bas para za gold granate i premium account, a ni za free exp)

 

toxic kaže...

Ja sam tek nedavno krenuo na heavy njemacku liniju i odabrao ocito krivu putanju te uzeo tigara 1

Da sam uzeo Tigra P imao bih vise opcija.

 

Isto imam pitanje, grindati do kraja do e100 ili se vratiti pa s tigrom p otkljucavati ostale tenkove?

 meni je osobno vk 4502b bolje sjeo, mislim da čak imam najbolji % pobjeda sa teškim tenkom iznad t8 sa njim. e75 je kompletnija mrcina i tenk za all-around te više prašta. vjerojatno je pametnije krenuti sa e75, jer vk te fakat nauči što znači biti njemački teškaš.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 15:54 (sokre).
14 godina
offline
World of Tanks

Ovaj stonghold novi je vrhunski, možeš ko legionar upast nekom klanu, ak te ubaci, ja sam danas upao u dobro društvo, [-SED-] Suicide Elite Division i [PVS] Players vs Server

Pokazal sam im kak se igra

 
 
  

Fora je šta sa type-64 kojeg baca u tier IX u randomu ovdje se borim u tier-u VI sa sebi ravnima, lakše je pobjedit i zaradit, a još ktome i svome klanu nosim par kutijica sa resursima

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Bas smo danas primjetili kad smo igrali strong, paa koji je ovaj WG smijeh! Pa njihovi ljudi kao da ne igraju vlastitu igru... znaci kao sto mozete vidjeti gore na slikama od abartha, u tier 6 strongu od 7 igraca 5 mogu biti legionari iz drugih klanova ili bez klanova... ali zato u tieru 8 gdje ima 10 igraca, mogu biti samo 3 legionara 

Takoder zeznuli su nesto u updejtu i sada se moze s tier 8 tenkovima igrati tier 6 strong, i s tier 10 u tier 6/8  Necu govoriti kako da ne bi jos vise ljudi pocelo zloupotrebljavati to, ali evo pogledajte slike ispod:

 
 
Tako da ljudi posto defender nije dovoljno OP u tier 8 strongu, slobodno ga uzmite u tier 6, stronk russian blyat 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 18:01 (ficosime).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Takoder zeznuli su nesto u updejtu i sada se moze s tier 8 tenkovima igrati tier 6 strong, i s tier 10 u tier 6/8  Necu govoriti kako da ne bi jos vise ljudi pocelo zloupotrebljavati to, ali evo pogledajte slike ispod:

Vidio sam slike sa IS-7 u T6 SH.

Ocito im uletio bug, ali opcenito ekipa savjetuje da se s time ne zaje... i da se za abusanje tog buga moze malo duzi ban popiti.

 

Navodno je vec jednom u proslosti nesto slicno bilo i kao svi koji su tada abusali bug popili ban.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 18:10 (Mauro).
14 godina
offline
World of Tanks

Nesto me nocas oce premium tenkovi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Slučajno sam skužio da sam završio kod Deza u Type 5 gameplayu.

Nažalost ne baš previše uspješno u T-10.


robimarko@gmail.com
14 godina
offline
World of Tanks

Neki tenkovi su predobri nakon updatea i vjerojatno će bit dodatno balansirani.

Tko bi rekao da poboljšanje oklopa, DPM-a, HP-a i općenito topa će toliko utjecati na Mausa?

 

Ogromni problem je što na testnom serveru svi pucaju gold i ništa se ne može pošteno testirati i zato dobijemo ovakve nebalansirane situacije. (za razliku od sandboxa gdje je gold ograničen).

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice