World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.295.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Samo da javim, jer mi se čini u zadnjih par stranica, da dosta ljudi pita za rangirane bitke, to se igra po sezonama, prva sezona je gotova, od sljedećeg tjedna 18.09 počinje druga sezona i igrajući rangirane bitke možete osvojiti obveznice kojima možete kupovati poboljšanu opremu za tenkove

INFO

 

DODATNI INFO

 

Nemojte zaboravit da se igra samo sa tierom X, tako da uštedite kredita, trebat će vam...

Pa eto sretno svima

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Pringgles kaže...

pozz.svima.Dal ima netko tko igra na 1140p rezoluciji ovu igricu?

 Ja igram na 2560x1080 (LG ultrawide, 29 inca)

http://www.winblogs.net
8 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

za te pare kupis dobar tv koji je puno veci od tog monitora

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Samo da javim, jer mi se čini u zadnjih par stranica, da dosta ljudi pita za rangirane bitke, to se igra po sezonama, prva sezona je gotova, od sljedećeg tjedna 18.09 počinje druga sezona i igrajući rangirane bitke možete osvojiti obveznice kojima možete kupovati poboljšanu opremu za tenkove

INFO

 

DODATNI INFO

 

Nemojte zaboravit da se igra samo sa tierom X, tako da uštedite kredita, trebat će vam...

Pa eto sretno svima

Ja sam u prvoj beti malo probao, ali sam brzo odustao jer je gameplay bio katastrofa. Svi su kempali sve u sesnaest i samo gledali kako uci medju prvih 3 da dobiju chevron, a fuckalo im se za pobjedu.

I sam princip XP-a je bio tulav samo tako jer lik koji napravi upola manje stete, assisted i killova dobije vise XP jer je kempao, pa ostao zadnji ziv.

 

Vidim da ce ovu sezoni dosta promjeniti nacin dobijanja chevrona, pa mozda bude bolje.

Probat cu, pa budem vidio da li ce biti bolje ili ne.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
9 godina
offline
World of Tanks

Ako neko voli sličice po tenku, bonus kod za 1 takvu: 0KT08ERF35T2017

 

https://thearmoredpatrol.com/2017/09/16/eu-bonus-code/

 
1 0 hvala 2
10 godina
offline
World of Tanks

je li netko zainteresiran za njub plotun 5/6/7/8/9?

ako je može privat, imam ts3 server...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
evo stigo monitor.Gtx 970 ga wrti uredno na 80 fps-a.malo mi je cudno jer je malo manje.tj.udaljeniji su objekti.slika perfektno fluidna.i na kraju veliki problem.monitor ima BLB sto vete vidot i na slikama.tako da su mi rekli u zamjenu ako hocu dell samo sta del ima TN panel koji je navodno vrhunski
Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
vidim da ima dost tenkista.ajde okacit cu svoj stream kanal.pa da se platuna
malo.nisam.nista spesl
Pringgles gaming
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Pringgles kaže...
evo stigo monitor.Gtx 970 ga wrti uredno na 80 fps-a.malo mi je cudno jer je malo manje.tj.udaljeniji su objekti.slika perfektno fluidna.i na kraju veliki problem.monitor ima BLB sto vete vidot i na slikama.tako da su mi rekli u zamjenu ako hocu dell samo sta del ima TN panel koji je navodno vrhunski

 daj za monitor te pare i dobis ovo.. strasno...

uzmi ti tnca i vozi :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
da uzimam dell-a tnca i boli me kifla.ali sramota.recu iskreno da je IPS panel bolji na onom mom drugom monitoru.zivlje su boje i bolji kontrast
Pringgles gaming
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Pringgles kaže...
da uzimam dell-a tnca i boli me kifla.ali sramota.recu iskreno da je IPS panel bolji na onom mom drugom monitoru.zivlje su boje i bolji kontrast

 kojeg ces uzeti?

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sunce ti j koje su to cifre. ja svoj lg 27" ips freesync (1080P 75hz)  platio 1500kn u ceskoj 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jedan da lakse zaspim.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a sta cu,ne bih htio na drugi panel prelazit ali izgleda da cu morati.jucer probo strimat,sce opet moram iznova mijenjat u postavkama radi rezolucije,na strimu jako steka

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

0KT08ERF35T2017

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

Nisam palio Wot neke 2 godine.

Jeli se ista bitno promijenilo? Neki veliki pomak u necemu? Fizika il neka bitna promjena?

Ili je vise manje same old, samo balans patchevi?

Sto je danas op? :)

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

upali pa probaj, šta te košta ...

 

op su e-25, t-71 šta ja znam i šta sam vozio-vidio. ok u tir x "maus" i japanski "type", s ruskom mt linijom, naravno ne možeš falit, ima tu dečkiju koji znaju malo više o tome pa će valjda podjelit svoje znaje ...

 

probaj igrat, meni je igra bolja nego prije ...

 

gl i hf ;-)

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
12 godina
offline
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

upali pa probaj, šta te košta ...

 

op su e-25, t-71 šta ja znam i šta sam vozio-vidio. ok u tir x "maus" i japanski "type", s ruskom mt linijom, naravno ne možeš falit, ima tu dečkiju koji znaju malo više o tome pa će valjda podjelit svoje znaje ...

 

probaj igrat, meni je igra bolja nego prije ...

 

gl i hf ;-)

 To i jesam, nego što su izbacili waffentragera desetku!?

Sranje, džaba sam grindao za njim :)

 

Ubi bene, ibi patria.
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Et_Tu_Brute? kaže...

Nisam palio Wot neke 2 godine.

Jeli se ista bitno promijenilo? Neki veliki pomak u necemu? Fizika il neka bitna promjena?

Ili je vise manje same old, samo balans patchevi?

Sto je danas op? :)

Samo navali i igraj.

No što manje u vodu i što manje s tier 8 tenkovima, pogotovo starim premium tenkovima sa "limited" MM-om.

 

dr.zharre
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Et_Tu_Brute? kaže...

 To i jesam, nego što su izbacili waffentragera desetku!?

Sranje, džaba sam grindao za njim :)

 

 
Kao što je gore kolega rekao - ruska medium linija i dalje kida, Obj. 140 je trenutno puno bolji od T-62.
Od hevija Maus je dobar, 113 kinez i E5 je i dalje prilicno dobar... IS-7 su kao nesto buffali zadnji patch, al i dalje nije nesto tenk
Od novih tenkova u 2 godine, definitivno ti preporucan grindaj novog kineza hevija WZ-5A, kak mu vec puni naziv... taj tenk trenutno ima najveci win rate na desetkama, odlican hibrid izmedu IS-7 i nekog mobilnijeg mediuma s okej oklopom

Artije ne igraj, totalno su ih promijenili, vise nema one-shotanja, sad je stun mehanika pa malo procitaj o tome, to je ubiti najveca novina... nedavno su produzili lightove do tiera 10, vise nisu samo do osmica, pa je tu bilo dosta nerfanja/balansiranja, pa je vecina lightova drugacija nego pamtis... novi MM, stalno nesto prckaju po njemu

Od fizike nista pretjerano novo, mozes sada okrenuti tenk na bok ili naopacke, tako da pazi s brzim tenkovima (ja svog LTTB-a redovno okrenem barem jednom u 10 bitaka)... 2-3 nove mape, al zato maknuli jedno 6-7 starih mapa 

I zamjena za waffena je prilicno dobra, probaj Grilla 15, mislim da te nece razocarati tenk, nema klip kao waff al je dobar tenk 

I da, NE IGRAJ TIER 8! MM je uništen za osmice, devetke su trenutno nekako zlatna sredina i najveci gust za igrat, al osmice su 4/5 partija u desetkama

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:15 (ficosime).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Nisam palio Wot neke 2 godine.

Jeli se ista bitno promijenilo? Neki veliki pomak u necemu? Fizika il neka bitna promjena?

Ili je vise manje same old, samo balans patchevi?

Sto je danas op? :)

Samo navali i igraj.

No što manje u vodu i što manje s tier 8 tenkovima, pogotovo starim premium tenkovima sa "limited" MM-om.

 

 Zasto sto manje u vodu? Jedino mi se tako da i grindat s pajdom

Nvm, nasao promjene.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:30 (Et_Tu_Brute?).
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

https://www.twitch.tv/pringgles_

 

live now

svi ste dobro dosli

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...


I da, NE IGRAJ TIER 8! MM je uništen za osmice, devetke su trenutno nekako zlatna sredina i najveci gust za igrat, al osmice su 4/5 partija u desetkama

Zadnja dva-tri dana se dosta poboljsalo (kuc, kuc u drvo).

Grindam Caernarvona (da ubodem FV215B prije nego ga zamjene) i zadnja dva-tri dana partije se pretezno T8 i T9.

Pretpostavljam da je to zato sto jako puno ekipe igra Ranked sa T10, pa ih je dosta manje u random bitkama.

Igram na EU1 (jer mi je bolji ping i manji lag), pa je to isto mozda zato jer su Ranked na EU1.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

WUUUUT? 9.21 test server je vani i kopam po tanks gg i naletiom na ovo!

lazna uzbuna,tenk je tamo oduvijek lol.. wtf?

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 11:58 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav svima ! Zanima me mišljenje ekipe...Koji je po vama best medium ? Al baš ono...best..best . Puno toga je opisano u  igri kada čitaš opis tenka, ali u samoj igri je nešto sasvim drugo. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 0:28 (dawor).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Pozdrav svima ! Zanima me mišljenje ekipe...Koji je po vama best medium ? Al baš ono...best..best . Puno toga je opisano u  igri kada čitaš opis tenka, ali u samoj igri je nešto sasvim drugo. 

 
Ne postoji "best best" medium, da postoji svi bi samo njega igrali
-Overall nekako dobar u svemu je ruski obj.140 - zvijerski dpm, okej oklop, okej kupola, dobra mobilnost, odlicna probojnost... jedino ima nesto manje depresije
-Osim njega rekao bih da od zadnjeg patcha je sigurno u top 3 mediuma i Patton.. i prije je bio odličan, sada bez weak spota ogromnog je još bolji
-Na test serveru baš isprobavam buffanog Centuriona AX, isto odličan tenk, dosta sličan Pattonu
-Ako voliš autoloadere i raditi i spot - Batchat ... ako pak više voliš autoloadera koji brže dila dmg, ali nije za spot- Tvp
-Mekaniji tenk koji je dobar za snipe i mobilan, ali te sve probija - Leopard


Uglavnom, ne postoji najbolji medium u igri... ako volis tenk za mlatiti se i imati odličan dpm - obj. 140... ako volis više igrati na kupolu i hull down pozicije - patton i ax... ako voliš zabavne tenkove onda nešto u stilu E50... jednostavno nema najboljeg
Moglo bi se reć da postoji par "najgorih" tenkova koji nisu baš popularni - tipa obj.430 (nekako nije našao svoju ulogu pored obj.140 i t62)

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 0:59 (ficosime).
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma da...razočarao me Leopard u pogledu oklopa ( svaki ga klinac prosvira) pa sam nabavio i Škodu TVP 50/51 ....a sada sam trenutno na Rusu T-44 i mislim na 54 ( mislim da bih ostao na IX ). Taj mi je super i baš je simpa, a isto mislim i E 50 nabaviti. Jedino je šteta što ova ruska linija ima malu probojnost na osnovnoj granati.

15 godina
offline
World of Tanks

Evo ja na Conqueroru u grindu prema FV215B prije nego sto ga zamjene.

Tenk je odlican, nevjerovatno osvjezenje nakon one zalosti od tenkova prethodnih tierova Britanske HT linije.

 

Ali tenk izgleda ima bolesne zahtjeve, ova partija dolje nije bila dovoljna za Mastery.

Ne znam sta bi trebao napraviti :)

Jest da sam na kraju krepucnuo i da sam bio top tier, ali svejedno...

 

BTW, pogledajte majmuna s kojim sam imao "zadovoljstvo" igrati. To je ovaj dolje T54E1 koji je bio top tier, nije poginuo, nije bio AFK (jest da je bio beskoritan na crvenoj liniji) i uspio je napraviti cijelih 0 stete.

Prestrasno!

majmun majmunski majmun majmunski
Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice