World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.313.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
zeleni kaže...

Popravice to ja mislim. Moraju ostaviti neki week point, nema veze sto je hatch tu na kornjaci. Da se on sakriti, ali dzabe ga sakrivati kad te buse kroz one vertikalne dijelove armora sa svake strane topa.

Ja bih i dalje da krijem hatch, al da je barem malo teze za T9 da je probje frontalno.

 Ma kornjacu samo busis ovdje bez hebemti s imalo okey tenkom.

 

mislim prvenstveno ga busim s svime na ovu "229 flat" poziciju tj taj mali okrugli lijevi turret

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 12:22 (toxic).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...
1BIT kaže...

 Ma nemam ja ništa protiv armor buff-a, istina da je commander hatch i dalje week spot, ali puno manji, trenutno možeš gađat bilo di u hatch i probijaš, a nakon buffa će prolazit samo u sredini hatch-a, ako nisi baš nabijen na td-ca, teško da ćeš moć pogodit taj mali week spot zbog rasipavanja shella na udaljenostima...

Evo ja baš u zadnje vrijeme grindam VK45.02B i naletim ponekad na tortoisa, VK45.02B ima pen od 246mm sa standardnim streljivom, ja njega već sad nemogu probit sa prednje strane jer je efektivni oklop veći nego moj pen (pogotovo jer mi pen pada na udaljenosti), al ga zato bez problema probijam u commander hatch, a commander hatch pogađam na 100ak metara, e sad je problem što je taj week spot puno manji, cijeli commander hatch je imao 171mm, nakon buffa će imat 273mm, znači neće više bit commander hatch week spot, već manji dio hatch-a, ove dvije male strojnice će bit week spot, njih ću na 100m pogodit svaki možda treći put zbog rasipavanja granate i to ako mi rng dozvoli...

 

Ista stvar je i sa AT15, commander hatch je i dalje week spot, ali puno manji, AT7 je jedini koji nakon buff-a još uvijek ima cijeli commander hatch week spot, tj možeš ga pen-at sa standardnim streljivom bez problema...

 

E sad AT8 bi nakon update-a bio tolko buff-an da mu commander hatch više nebi bio week spot, prije je imao 123mm, nakon buff-a bi imao 174mm efektivnog oklopa, ove dvije male strojnice prije hatch-a su bile week spot sa 130mm e nakon buff-a ih neće bit moguće probit zbog efektivnog oklopa od 203mm, primjera radi cromwell ga neće moći probit u commander hatch sa penom od 145mm, strv 74 isto nemože sa penom od 148mm, čak ni KV-85 neće moći jer ima pen od 170mm, a efektivni je 174mm na hatch-u od AT8...

 

Velim opet, nemam ja ništa protiv da oni toj liniji povećaju front armor, al mislim da su pretjerali sa buff-om na commander hatchu...

 

Ja mislim da se tu liniju ne treba igrati agresivno, meni je veći problem ih probit na daljinu (pogodit week spot (koji će sad bit još manji)), nego kada mi dođu na par metara, kad mi se previše približe, pogotovo ako su sami, primim šut i stisnem im se uz bok, oni mi nemogu ništa, a ja ih punim cijelo vrijeme i završim na kraju...

Istu stvar radim na japanskim heavy-ima, kad im se stisneš uz bok, nemogu ti ništa, mada ovisi šta se vozi, al npr type-u 4 heavy kad dođe T54 u bok, type ga nemože pogodit jer nemože cijev spustit, ista stvar kad cromwell dođe O-I...

 Nego,reci ti meni,sto je to tjedno mjesto (week spot) o kojem pricas? Its WEAK (slabo)  No hard feelings!

 

Nego,vidim da se bruse za Black Friday da ce bit popusti,bas sam prekjucer dobio 20% za 3 godine u wotu,hocu li to jos moci iskoristiti na vec date popuste ako mozda znate? 

 Mislim da nećeš! Ja sam imao 30% kupon i nisam ga mogo iskoristiti za sve "special" i "limited" ponude nego samo na standarnde ponude pa sam uzeo 3 mjeseca premiuma.

6 godina
offline
World of Tanks

Po meni je buff blesav. Slicna mi je situacija kao s japancima, imaju armoura da ih jedino tdovi buse (ak im pen ne lowrolla).  Dovode ljude u situaciju gdje su weakspotovi sve manji i tezi za pogodit, dok ljudi koji igraju sa zdravom dozom golda fino farmaju jel imaju puno ravnih ploha koje su neprobojne za normalnu municiju. Unicumi svi deru gold cim dode neki heavy il kajgod vec ima armoura, mogli ga oni probit il ne cak i bez golda.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
 ajde mi posalji, nacrtaj di tocno gadas u prednji armor?

 

Jucer sam s standardnim streljvimo izbusio s amx 50 100 tortoisa face to face bez vecih problema, pa me cist zanima di ti gadas..

 

 

 Ne nišanim, igram peekaboo, tj čekam da protivnik ili više njih opali, pa dok pune izađem i dam šut, al ne nišanim jer nikada ne znam kakvi se sve camper-sniperi skrivaju u pozadini iza protivnika koji su mi pred nosom, tako da se čim manje nastojim izlagati

A dat jedan šut i prmit dva/tri od campera iz pozadine nije baš dobar deal

A ne znam, kad god pucam po njima, rijetko kad ih probijem frontalno (osim ako nisam veći tier), pa sam se naviknuo pucat im u commander hatch jer sam siguran da ću tu 100% probit...

Mada dobro, igram najviše ovog pilota (uz ostale tenkove), imam preko 1000 bitaka sa njim, sa pilotom ih znam i bočno dingat pod kutem, pogotovo ako lock-am metu dok ga nastojim izvrtit, pa imam dojam da su već sad tvrdi ti britanski td-ci, al do sada sam ih uvjek probijao u hatch...

Ne znam, il mi rng neda da ih probijem il ih ja ne znam gađat

izvone kaže...
 Nego,reci ti meni,sto je to tjedno mjesto (week spot) o kojem pricas? Its WEAK (slabo)  No hard feelings!

 Commander hatch bi na svim tenkovima trebao biti weak spot, znači njega bi morao sa tier-om niže probijat bez problema, al ga je problem pogodit na daljinu, tak onda nije neki big deal, da zbog toga tenk odma ne valja al eto brko slaže igru tako da se čim više gold puca, da se ljudi ne trude previše nišanit i gađat...

Kako sam već napisao, nemam ništa protiv da se tenkovma buffa armor, ali buffat weak spotove???, par takvih update-a i neće više bit weak spotova na tenkovima...svi će bit poput chrysler gf kojeg ne možeš frontalno probit jer nema weak spota.

Sad sve više doživim da me u igri likovi koji su tier, pa čak i dva tier-a više od mene gađaju goldom, puca se gold na light tenkove koji budimo realni ni nemaju oklopa

Najbolji su mi tomatosi koji daju dva/tri gold šuta  i prvi poginu, nit su išta napravili, niti su išta zaradili

Mada nebitno, za sada je još uvijek na većini tenkova weak spot commander hatch i donja ploča (ako nije skošena)

 

Ako se ne varam, japanski heavy-i su imali buff ili će ga imati, nisam siguran i njima će petljat nešto po weak spotsima...

 

 

Za type-a konkretno znam da je ova mala ploča weak spot i to jedino ako ju gledaš pod pravim kutem...

 

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma nevrijedi weakspot koji moras tuc pod kutem. Kakve su mape bas i nemas opcije za flank. Jedina opcija za neke tenkove je gold. Ja srecom imam silvera ali vecina ljudi nepuca gold tako da su neki tenkovi problematicni. Koliko sam puta vidio majmune u e100 sa ap kak se medusobno nemogu probit 

15 godina
offline
World of Tanks

Ja pak ne znam probit ove Njemacke tier 9 i 10 tenkove mamu ih hebem.

Lakse mi je mausa probit nego recimo e75,  e100 vec znam probit..

 

Ali zato onaj tier 9 i 10 VK omfg... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

1BIT  Znam znam sto je weak spot,samo sto ti kazes week spot,sto u prijevodu znaci tjedno mjesto,a weak spot je slabo mjesto,zajebavam radi pisanja ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

1BIT  Znam znam sto je weak spot,samo sto ti kazes week spot,sto u prijevodu znaci tjedno mjesto,a weak spot je slabo mjesto,zajebavam radi pisanja ;)

 Nema veze, podkrade se greška, bitno da smo oživili temu malo

 

6 godina
offline
Re: World of Tanks

e75 u kupolicu il u ravno oko topa, normalno donja ploca ovisno o nagibu. Pomaze ako pucas heat. Vk tier 9 isto kao e75 il u prvi kotac ako se previse nakosi, donja ploca nije weakspot premda sa goldom prolazi vecina, kao i kroz slabo nakoseni dio gornje ploce. Tier x vk gold u donju plocu il ako se previse nakosi ispod kupole ima mjesto di ga busis ( kao i fb-215b)

6 godina
offline
Re: World of Tanks

UU sad sam ja dosao novi, nadobudan :) inace obzavam wot i volim se raspravljat tak da ak iko hoce o cemu nek pita 

14 godina
offline
World of Tanks

Ova je bitka bila igra živaca, bil je siguran poraz, al naši kamperi su napravili dobar posao i preokrenuli rezultat

 
 
 

REPLAY

 

Štedil sam svoj hp i pokušavao čim više spotati, začudo bil je RU251 u mom timu, napravio dobar posao i dosta smo se dobro pročitali, vidio sam da on ima maje hp-a od mene, a virka na neprijateljskog T54, ja sam izletio primit šut, naravno sa pilotom nisam probio T54, al ga je RU dovršio, na raju bitke sam išao spotat posljednjeg td-ca, ispalo je da je afk cijelu bitku bio, ja dobio spot dmg, a RU povećao već postojeći

 

Na kraju mi čestita RU da je dobra bitka bila, gledam na wot stats lik je talijan, poćne on meni pričat o nogometnim igračima Hrvatske repke, a ja inaće ne pratim nogomet, znam samo kako se ko zove i to je to

 
 
 

 

Inaće grindam kredite za večerašnju kampanju

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 11:57 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Malo sam ti pogledao profil kako to da imas samo dve desetke?

12 godina
offline
World of Tanks

U članku: https://www.bug.hr/igre/free-to-play-a-ne-pay-to-win-10-igara-sa-postenim-f2p-modelom-1512 , jedan forumaš je spomenuo wot u komentarima. Gledam malo po forumima što se tiče wot-a i jako malo ljudi spominje jednu stvar koja je po meni glavni razlog zašto je wot pay to win. 

 

Posada

 

Na stranu gold municija i premium vrijeme, tenkovi...... skill ipak radi najveću razliku. Tu dolazimo do problema sa posadom. Ako ne želiš koristiti gold za pretrenirajne posade, automatski si u podređenom položaju. Čak i ako posadu prebaciš sa kreditima, ona još uvijek nije na razini posade koju dobiješ kada ulupaš gold. Đabe ti skill ako ti posada drastično smanji preformanse tenka. Imaš podređeni položaj u gotovo svakom aspektu (view range, disperzija, mobilnost, reload). 

 

Znam da oni tako zarađuju, ali po meni je to najveći razlog zašto je wot pay to win.

Naravno govorim o osnovnom skillu za određeni tenk, ne o perkovima jer naravno da što ih imaš više to si bolji.

 

Što mislite o tome? 

Moj PC  
5 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Tanks
_Ares1 kaže...

Malo sam ti pogledao profil kako to da imas samo dve desetke?

 Vjerovatno igra bez premium time-a, pa mu je skupljanje kredita za desetke pain in the ass (i meni je koji imam i puno premium tenkova).

I naravno puno sporije napreduje kroz istraživanje tenkova iz istog razloga. 

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma kaki pay to win. To sto ljudi pricaju nema veze s vezom kad nisu nikad naucili igrat wot kao npr bolji igraci koji imaju bolji uvid u pravo stanje. Skilove kad su aktivirani nikada ne gubis tako da teorija pada u vodu. Istina da gubis na preformansama posade, no jedino u duelima s boljim igracima je osjetno, posto oni iskoristavaju svaki manjak u drugom igracu. Nubove farmat je bez problema, tako da se to malo izdrzi i sve 5. Takoder, sa normalnim igranjem se posada brzo dize na 100% da ne govorim o boostovima koji se dobiju sa ventilacijim+foodom+bia. Priznat cu seal clubbing majmune kaj idu u nize tiereve sa 5 skillova, sto nije fer. No to opet nije pay to win.

15 godina
offline
World of Tanks

Eh koje borbe imam s AMX 50 100.

Doslovno me svi buse kako god.. Izgleda da jos nisam dovoljno strpljiv

 

Nemam nikakve zlatne sredine. 

Ako prezivim natucem pun k dmg-a a ako izginem izginem vrlo brzo i nepravim nist..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ako se hoces ucit ne primat dmg uzmi si lea1. Ja ga obozavam, a uci da ne primas dmg bezveze acc mi je _Jurassic

15 godina
offline
Re: World of Tanks
_Ares1 kaže...

Ako se hoces ucit ne primat dmg uzmi si lea1. Ja ga obozavam, a uci da ne primas dmg bezveze acc mi je _Jurassic

 budem te dodao.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 13:47 (toxic).
12 godina
offline
Re: World of Tanks

Mislim da je mislil na Leopard l (njemački T10 medium). Odličan tenk, al E 50M mi je bolji ;)

15 godina
offline
Re: World of Tanks
wizard0207 kaže...

Mislim da je mislil na Leopard l (njemački T10 medium). Odličan tenk, al E 50M mi je bolji ;)

 da je, zato sam i izbrisao :)

imam ja t54 tier9 na nekih 110k expa trebam jos natuc tih 90 a to cu ovaj vikend jer je svaki match x2

12 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
wizard0207 kaže...

Mislim da je mislil na Leopard l (njemački T10 medium). Odličan tenk, al E 50M mi je bolji ;)

 da je, zato sam i izbrisao :)

imam ja t54 tier9 na nekih 110k expa trebam jos natuc tih 90 a to cu ovaj vikend jer je svaki match x2

 Inače, ovo x2 i popusti traju već od danas ujutro (i ja sam ostao iznenađen) ;)

15 godina
offline
Re: World of Tanks
wizard0207 kaže...
toxic kaže...
wizard0207 kaže...

Mislim da je mislil na Leopard l (njemački T10 medium). Odličan tenk, al E 50M mi je bolji ;)

 da je, zato sam i izbrisao :)

imam ja t54 tier9 na nekih 110k expa trebam jos natuc tih 90 a to cu ovaj vikend jer je svaki match x2

 Inače, ovo x2 i popusti traju već od danas ujutro (i ja sam ostao iznenađen) ;)

 znam al nisam doma :)

14 godina
offline
Re: World of Tanks
_Ares1 kaže...

Malo sam ti pogledao profil kako to da imas samo dve desetke?

 Klega @Frenzy je već odgovorio

 

Ja ti igram ovu igru kako je i zamišljena: free to play

 

Mučio sam se prije, sad je malo lakše, a da sa 13 271. bitkom imam za sada samo dvije desetke, mada bit će ih uskoro još, najbliže sam sada Pz.Kpfw. VII, fali mi još nekih 30 000 iskustva da ga istražim, a sa VK45.02B igram još od onda kada su prebacili mausa na drugu liniju da bi istražio tu desetku, ne ide mi baš najbrže, imam dovoljno slobodnog iskustva za njega, al neću trošit, rađe slobodno potrošim da nekog tenka dovedem u full prije nego ga za ozbiljno počnem igrati...

 

inaće sam dugo dugo imao samo jednu desetku, al sam na T54 upalio pričuve za dodatno iskustvo posade i tako u mjesec dana istražo obj.140 koji mi je trebao za strongholde i klanske bitke, is7 je srednja žalost...

A te pričuve mi je žao trošit, nebi ni za T54 trošio da me kolega iz klana nije nagovorio, veli sve tenkove možeš grindat bez pričuva, al kad se sa 9kom istražuje desetka, obavezno palit pričuve, jer treba hrpa iskustva...

Pričuva imam oko 400-ak al velim, žao mi ih je trošit, kad ih brže potrošim, nego šta ih zaradim...

 

Igram 3 godine ovu igru, prvu godinu nisam pojma imao kako šta funkcionira, a ostale dvije sam već pohvatao mehaniku igre, u zadnje dvije godine sam osvojio nekih 6000 golda, al trenutno imam 4456 jer sam nešto golda potrošio na stalne kamuflaže za light tenkove dok su bile u pola cijene.

 

Prije se lako gold mogao osvojit u turnirima, odigraš dva sata na dan 1vs1 ili 3vs3 i osvjimo 350golda za prvo mijesto, 250golda za drugo ili 150golda za treće mijesto i to nisi trebao ić u finale, već u ovim bitkama na ispadanje, al je to brko sad ukinuo i sad treba ić u finale, a to em duže traje, em nije baš lako doć do finala...

 

Ma kredite mi je sad lako grindati kad sam osvojio ovog pilota, on mi je jedina premium osmica, trenutno sa 4 skilla, meni je odličan, ima moblinost, ima dobar camo, ima dobar aim time, ima dobar view range, jedino je makan i nema baš neki pen sa ap streljivom, danas sam baš kupio jedan poboljšani mehanizam, nabijač i dvije male ventilacije, potrošio nekih 500 000/600 000 kredita, sa pilotom zaradio oko 400 000 u možda 15ak bitaka bez premium accounta i pričuva, srećom nije ovaj klan loš u kojem sam trenutno, klan pali svoje pričuve za dodatnu zaradu kredita svaki dan od 19 do 23, nekad i do 24 sata, al zato barem dva advance strongholda dnevno odigramo kako bi klan mogao puštat tako pričuve, sa tim klanskim pričuvama mi još malo brže ide zarada kredita, pa nije loše

 

Baš sam danas gledao, fali mi nekih 500-ak golda za m4a1 revalorise, sad je snižen na 5100golda, mada da i imam golde, nebi ga kupio, odlučio sam se šparati za Lowe-a, on je ipak korisniji za stronghold/klanske u VIII ter-u

A u klanu podijele 150-200 golda jednom mjesečno ljudima koji su baš aktivni i koji baš igraju, takvih je 15-20, pa se i tu sakupi nešto, ko zna možda sljedeće godine zašparam za još jednu premium osmicu

Vidjet ćemo dal ću ovu kampanju uspjet osvojit tenka, uzeo bi obj.907 jer je još bolji od odličnog obj.140, prošlu kampanju sam zakasnio, tj počeo igrati od polovice i malo mi je falilo da uzmem tenka, ako se dobro sjećam, po poretku je doslovno čovjek ispred mene uzeo, ja nisam imao dovoljno onih bodova, al nema veze, osvojio sam zimsku kamuflažu, jednu za svaku naciju, ona ima vrijednost od kakvih 500-ak golda, tako da nije loše, vjerojatno ću i ovu kampaju kamuflažu osvojit, a za tenka ćemo vidjet

(samo se nadam da će mi trenutnih 6 477 466 kredita biti dovoljno za mjesec dana kampanje, jer se samo desetke igraju i goldom se puca, zna se bit i po -50 000 kredita u minusu po bitki ako završi porazom)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 14:42 (1BIT).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 ja pak acc imam od 2013.

a tek sam krenuo igrat igru 2016 negdje sredinom godine.

I blizu sam druge desetke ali ja platim premium pa mi je lakse

 

Sredinom ove godine sam poceo igrat nesto bolje :)

Daleko od onog sto mogu.

S obzirom na 8k bitaka solidno

14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
1BIT kaže...

 ja pak acc imam od 2013.

a tek sam krenuo igrat igru 2016 negdje sredinom godine.

I blizu sam druge desetke ali ja platim premium pa mi je lakse

 

Sredinom ove godine sam poceo igrat nesto bolje :)

Daleko od onog sto mogu.

S obzirom na 8k bitaka solidno

 Ma najgore je sam igrat, ja imam par kolega iz prvog klana (NOP_2) u kojem sam bio i nas par je do sada promijenilo par klanova, tj zajedno smo išli iz jednog u drugi, baš je jedan kolega dobro primjetio, nas par kad uđe u neki klan, taj klan je baš tada u problemima i raspadne se, bili u NOP_2, tamo su ljudi prestali igrat, možda je 3 ljudi aktivno još uvijek, pa smo otišli u (R_N_R), oni su nas pak iskorištavali, igrali smo šta god je trebalo, kad je falilo ljudi, bili smo tu, na kraju oni sebi međusobno podijele golde, a nama koj smo sa njima igrali i osvajali zajedno provincije ništa, pa smo otišli, nedugo nakon se (R_N_R) raspao i spojio sa (GR33D) klanom, mi otišli u klan (M3T4L), kod njih je bilo vrhunski, naspram (R_N_R)-a preporod, ali su imali problem da im fali aktivnih igrača, često bi igrali strongholde/klanske sa čovjekom manje, u tom klanu sam imao prilike sudjelovati u kampanji i osvojiti kamuflažu, nedugo nakon  oni se raspali i prešli u (WIFI), sad sam u (D_B_C)-u, nisam ja birao, već sam pratio tih par kolega iz nop2-a, ovdje pak imamo slićan problem da imamo dosta aktivnih igrača, ali rijetko koji ulaze u stronghold/klanske, pa opet nerjetko igramo sa čovjekom manje, zna nas bit i po 30 u igri i nemožemo se skupit 15 za stronghold/klansku valjda se neće i oni raspast

 

Anyway htio sam reći lakše je grindat tenkove u platoonu sa nekim, em si možete međusobno pomagat i dogovarat tjekom bitke, em ako se ne varam iskustvo se malo bolje zarađuje u platoonu nego solo, a i brže se grinda nego solo

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Kakvi transferi :).

Moj klan brije samo na alkohol i pečene mrtve životinje. Nikad ne igramno kompetitivno, ali na TS je uvijek vrhunska atmosfera. :)

6 godina
offline
World of Tanks

Ja sam se isto bome nagledao klanova. Cini mi se sto sam joinao se raspalo .  Jedino FAME osto ziv, premda je odljev top igraca ogroman. Steta, posto je sve manje kvalitetnih streamova. Moja vam je logika ta da ako vec volim toliko ovu igru da mi nije problem barem dat za mjesec dana premijuma. Mozete probat i preko esla i aktivnosti u klanu skupiti gold no to je sve teze. Loweta nemoj uzimat, rade uzmi fcm 50t ako skupljas pare u rendomima sto je nazalost bolja opcija. Za strongholde se trenutno jedino isplati t34 posto ima pen, aka netrebas spemat gold na silne is3 i ostalo rusko smece. 

 

edit: u platoonu je opustenije, no ako je drugi igrac slicnog skilla definitivno je u golbalu manje expa. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 17:02 (_Ares1).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
_Ares1 kaže...

Malo sam ti pogledao profil kako to da imas samo dve desetke?

 Nisi ti još vidio moj profil. 

6 godina
offline
Re: World of Tanks

A nemoze bit tako lose, nagledao sam se stvarno interesantnih igraca 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Nema veze, podkrade se greška, bitno da smo oživili temu malo

 tebi se potkrala greska sa slikom

kak ne vidis da ka-ve - dva ima sajlu za $lepanje prikopcanu, iz aviona se vidi da je to skrin$hot iz wortandera "other tank game" ™

kad te dedaa vidi zvace te na "informativni razgovor"® kod "brke" ©

nebi ti htio bit u kozi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice