World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.309.262
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

Dobro je da su dodali mogucnost da iskljucis sve non-historical kamuflaže u svom i protivnickom timu pa tko voli neka izvoli.

Ipak bi bilo malo previse da se ratna igra pretvori u Need for speed ili da dozivis da te rozi tenk proguta s jednim metkom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

3-4 partije bile ovakve pa sam iz bijesa popio pivu i ugsio komp

 

Btw, kako ste prosli na ovom MON-u tj. koje mjesto ste zauzeli.

Ja sam 902 u Tier X, na sat i po igranja na dan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 20:11 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...
Nice .... tak se sinoc majstor u wz-u zaletil kroz ulicu na mene ... a ja u malom Lowe-u .... slicna situacija mu se desila ...

 Hehe, taj je neki pametan lik, ovaj moj je probal bar izbjeći ram :D

14 godina
offline
World of Tanks

Počela je Božićna rasprodaja, brko stavio adventski kalendar ko prošle godine ->LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

3-4 partije bile ovakve pa sam iz bijesa popio pivu i ugsio komp

 

Btw, kako ste prosli na ovom MON-u tj. koje mjesto ste zauzeli.

Ja sam 902 u Tier X, na sat i po igranja na dan.

 Ja sam u prvih 1000 sa T VII (UK i francuzi), T IX (kinezi) i mislim da sam ispao iz prvih 1000 na T X sa njemcima.

Znači, 10 dana premium acc, 15X  Personal Reserves:+50% XP for 2 hours, 20x  Personal Reserves: +50% credits for 2 hours... 

Ja zadovoljan...

 

14 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra sa IS7 veliki kalibar, 5740dmg 4kills, nije ace, al sam izvukao bitku, ugurao Obj.140 u vodu i potopio

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Gledam ovo farbanje tenkova i sjetim se da su neki platili da bi imali T34 Black i IS-6 Black, a sad ih svatko može ofarbat u crnu boju i tenkovi su identični (Onaj tko je kupio T34B i IS6B je doslovno bacio novce nizašto...)

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Gledam ovo farbanje tenkova i sjetim se da su neki platili da bi imali T34 Black i IS-6 Black, a sad ih svatko može ofarbat u crnu boju i tenkovi su identični (Onaj tko je kupio T34B i IS6B je doslovno bacio novce nizašto...)

 Navodno će nekima vratiti novce i kamuflaže više neće biti ograničene na vremenski period nego na broj bitaka. A navodno će postojati izbor oko nekih mapa na kojima se ne želiš boriti.Ja mrzim onaj glupi Paris ( mislim na mapu-grad mi je sasvim OK ) .

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
 Navodno će nekima vratiti novce i kamuflaže više neće biti ograničene na vremenski period nego na broj bitaka. A navodno će postojati izbor oko nekih mapa na kojima se ne želiš boriti.Ja mrzim onaj glupi Paris ( mislim na mapu-grad mi je sasvim OK ) .

 Novce im sigurno neće vratit, mogu ih jedino kompenzirati za golde ili neku drugu premium osmicu...

 

A ovo za mape mi je malo sumnjivo, ako tako naprave, onda svatko može birati na kojoj će mapi igrati i za nju pripremit tenka, fino si izbaciš sve mape i ostaviš himelsdorf, uzmeš mausa ili type 5 heavy-a i nitko ti ništa nemože, svaku bitku si op...sumnjam nekako da će to proći.

 

Ma meni bi pasalo samo da ubace još novih mapa i da ih više rotiraju a da se manje ponavljaju, nemam baš ni jednu onako omiljenu niti jednu baš onako očajnu da ju mrzim, svaka mapa ima potenciala za određeni tenk, e sad sve ovisi koliko imaš sreće da sa odabranim tenkom upadneš na adekvatnu mapu, himelsdorf je pušiona za light-a isto kao što je i prohorovka pušiona za heavy-e, al nije da se baš ništa neda napravit u takvim slučajevima...

 

Na mapi Pariz ja npr sa light-om ako je dobar tim znam napravit jako dobar spot dmg, skoro pa isto kao da sam na prohorovci ili malinovci, a ako uzmem heavy-a i potrefi me Pariz, uvijek odem do onog mosta i tamo se potučem sa protivničkim heavy-ima, tu zna bit svašta, nekad dobro prođem nekad me pregaze, al ok mapa.

9 godina
offline
World of Tanks

Pa ako stave to za mape sigurno će dati 1 ili 2 max. mape koje možeš izbaciti iz rotacije.

Neće sigurno stavit popis svih mapa pa ti samo da staviš tick za one koje želiš :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 2:15 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Pa ako stave to za mape sigurno će dati 1 ili 2 max. mape koje možeš izbaciti iz rotacije.

Neće sigurno stavit popis svih mapa pa ti samo da staviš tick za one koje želiš :)

 A može i tako napravit, al će ti se češće onda ponavljat mape kojih je i ovako malo

9 godina
offline
World of Tanks

A dobro to je opcija. Možeš i ne moraš mapu isključiti iz rotacije. To dobro dođe onome ko ima neku mapu koju baš mrzi.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
wizard0207 kaže...
marionezi82 kaže...

3-4 partije bile ovakve pa sam iz bijesa popio pivu i ugsio komp

 

Btw, kako ste prosli na ovom MON-u tj. koje mjesto ste zauzeli.

Ja sam 902 u Tier X, na sat i po igranja na dan.

 Ja sam u prvih 1000 sa T VII (UK i francuzi), T IX (kinezi) i mislim da sam ispao iz prvih 1000 na T X sa njemcima.

Znači, 10 dana premium acc, 15X  Personal Reserves:+50% XP for 2 hours, 20x  Personal Reserves: +50% credits for 2 hours... 

Ja zadovoljan...

 

 jel itko zna kad se dobivaju te nagrade???

14 godina
offline
World of Tanks

Jel mi može netko objasnit oko ove kampanje, trenutno sam na poziciji da osvajam tenka, u toj gambit kampanji piše prvih 11 000 će imati pristup tenku, tj mogučnost da izmjeni bonds-e za tenka, al ne piše koliko će bonds-a koštati tenkovi, šta ako ja na kraju kampanje osvojim pristup tenku i nemam dovoljno bonds-a da izmjenim/kupim tenka?

Onda sam se badava mučio da budem među prvih 11 000 igrača?

 

"Vehicles for Bonds:      Some players (top 11000 on the personal leaderboard) will be able to exchange Bonds for one of the five Tier X vehicles that were previously available (М60, VK72.01 K, Object 907, Т96Е6, 121B). In this case, all currently available bonds can be used (not only bonds that were earned during the event).   

This possibility will be available for a limited time after the end of the event. Players (who are interested in the vehicles) will be able to receive the desired vehicle for their collection, while other players will be able to spend the earned bonds otherwise."

 

Imam trenutno nekih 700-ak bonds-a i u kampanji bi mogao osvojit još 500, al ne znam jel to dosta za tenka...

 

INFO

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

dakle - 11 000 igraca će IMATI MOGUĆNOST zamijeniti bonde za tenk - jedan tenk ce kostati 4000 bonda 

Uglavnom, da vrlo je lako moguće da neki igraca nece imati dovoljno bonda da uzme tenk čak i ako budu u top 11 000.

 

Tablice kaže ovako:

 

1. Tablica - raspodjela bondova prema poziciji igraca

 

2. Tablica - raspodjela umnoska (x2, x3 itd.) ovisno o poziciji klana

 

Konačni broj bondova se određuje s broj bonda koji zaradi igrač pomnoženo s brojem ovisno o poziciji klana.


Dakle, ajmo reći da su igrači koji su u top 11 000 valjda u top 5-10% igrača iz kampanje, znači oni pri kraju će dobiti 800-850 bonda.
Ako je klan tog igrača bio barem u top 10%, što valjda je ako je uspio ugurati svoje igrače unutar dobitnika, igrač dobi na svoj broj bondova x5.
Konačni broj bondova: 800 x 5 = 4000, tj. taman za uzet tenk.

 

EDIT: našao sam točne brojke
Sudjeluje 680 klanova, što znači da 10% čini 68 klanova.
Sudjeluje 27000 igrača, što znači da 10% čini 2700 igrača.

 

Što znači da od ovih 11 000 igrača koji mogu uzeti tenk, njih 8300 nije u top 10%, tj. nece dobiti 800 bonda baze.
Od njih 2700 sigurno nisu svi unutar 68 najboljih klanova, što znači da će i na tih 800 bonda dobiti samo x4 ili manje, što opet znači da nemaju 4000 bonda za tenk.


Tako da, da, očito će veliki dio igrača ostati bez tenka ako nisu zaradili dovoljno bondova do sada, ili ako u vremenu nakon kampanje u kojem mogu uzet tenk (3 tjedna) ne nagrindaju dodatne bonde u tier 10 randomu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 1:26 (ficosime).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Jel mi može netko objasnit oko ove kampanje, trenutno sam na poziciji da osvajam tenka, u toj gambit kampanji piše prvih 11 000 će imati pristup tenku, tj mogučnost da izmjeni bonds-e za tenka, al ne piše koliko će bonds-a koštati tenkovi, šta ako ja na kraju kampanje osvojim pristup tenku i nemam dovoljno bonds-a da izmjenim/kupim tenka?

Onda sam se badava mučio da budem među prvih 11 000 igrača?

Tenk ce kostati 4000 bonda.

Koliko trenutno dobijas mozes vidjeti u Alley of Fame.

 

Ti po trenutnom rankingu dobijas 500 bondova:

https://worldoftanks.eu/en/clanwars/rating/alley/#wot&aof_front=gambit&aof_rating=accounts&aof_filter=search_acc&aof_str=Abarth_CRO&aof_page=0&aof_size=25

 

Tvoj klan po trenutnom rankingu daje 0x multiplier jer niste rateani. Malo mi to cudno jer imate rankane igrace:

https://worldoftanks.eu/en/clanwars/rating/alley/#wot&aof_front=gambit&aof_rating=clans&aof_filter=all&aof_page=0&aof_size=25

 

Uglavnom, na ovim linkovima mozes gledati svoj ranking i klan ranking, tj. trenutno stanje.

Na kraju kampanje dobit ces svoj broj bondova pomnozen sa koeficijentom klana.

Tenk kosta 4000 bondova, a moze ga kupiti prvih 11000 igraca. Mogu se koristiti i bondovi skupljeni u randomima i ranked bitkama.

 

Uglavnom, retardirana pravila jer je u prijasnjim kampanjama svatko tko je bio u prvih 11000 dobijao tenk i nisu trebali nikakvi bondovi i slicna sranja.

Po meni nije vrijedno truda, pa cu radije tih mjesec dana grindat kineske HT i kredite :)

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

O čovječe Božji pa jel taj brko normalan

Toga sam se i bojao...

 

Velim u prvih 11 000 sam i ako zadržim to mijesto, imat ću pristup tenku, sada kako stvari stoje, neću imat dovoljno bonda za tenka, imam 752 bonda skupljenih, osvojit ću 500 bonda i moj klan je na 145 mijestu bio, znači među 20-25% što daje množitelj od 2.5 i to mi daje sveukupno 1250 bonda + mojih 752 =2002 bonda bi imao, pola od cijene tenka tj 4000...

Em su tenkovi skupi, em nije baš lako zaradit bondse... da cijeli dan igram, ja ne znam jel bi mogao sakupit 50 bondsa sa desetkama...

 

Pa šta se nisu ljudi još žalili na forumu, jer da kolko znam, prošlu kampanju je svih 11 000 osvojilo tenka i nisu koštali ništa, ovu kampanju će 11 000 imat pristup, a rijetko tko će stvarno moć kupit osvojenog tenka

 

@Mauro 2.12 ti je reset globalne mape i počinje stage 3 kampanje, brišu se svim klanovima fame poeni, zato nemožeš vidjet poredak klana u kojem sam trenutno(kao ni poredak bilo kojeg drugog klana), jer se ispočetka svi klanovi opet bore, globalna mapa je prazna, oni koji su držali provincje su ih izgubili i ispočetka se opet treba borit...

 

Izgleda da i ovu kampanju osvajam kamuflaže, mogu se veselit tim bondsima, pa štedit za neki poboljšani nabijač ili ventilaciju za 4000/5000 bondsa, oprema košta ko tenk u kampanji...

 

EDIT:

@ficosime, kako to da ti ne sudjeluješ u kampanji, znam da si u dobrim klanovima bio (Who cares, Elite squad...) imao bi šanse, bezobzira što imaš malo desetki kao i ja

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 10:42 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže... 

EDIT:

@ficosime, kako to da ti ne sudjeluješ u kampanji, znam da si u dobrim klanovima bio (Who cares, Elite squad...) imao bi šanse, bezobzira što imaš malo desetki kao i ja

 

Ne igram wot više baš, pokušavam prodati acc već neko vrijeme, ali ne ide u sadašnjoj ekonomiji 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...
Ne igram wot više baš, pokušavam prodati acc već neko vrijeme, ali ne ide u sadašnjoj ekonomiji 

 Pa zar i ti

 

I Edo nam je prestao igrati, Vojnek sa kojim smo platoonali je prestao igrati i još par iskusnih ljudi koje imam u frendovima su prestali, pa samo cz/pl rajčice prevladavaju u igri

 

Znam jednog kolegu koji je isto prestao igrati wot i samo wow-brodove igra, veli da je opuštenje i da se maje živcira...

16 godina
offline
World of Tanks

Znaci mora se biti u klanu da bi imao ikakvih sansi da se to osvoji ??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Pa zar i ti

 

I Edo nam je prestao igrati

 NIKAAAAAAAD

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 0:27 (ED63).
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

8.235 damage sa IS-7, najviše u ovih 28.000 rundi kolko sam odigral 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Znaci mora se biti u klanu da bi imao ikakvih sansi da se to osvoji ??

 Pa kao i svaku kampanju do sada, ovo je već treća kampanja (možda i četvrta, nisam ziher), uglavnom jednom godišnje se igra ta kampanja i obično traje po mjesec dana, u toj kampanji ti se igraju klanske bitke na globalnoj mapi, osvajaju se provincije i sakupljaju poeni, tako da da, da bi igrao klanske, moraš biti u klanu

ED63 kaže...
1BIT kaže...

 Pa zar i ti

 

I Edo nam je prestao igrati

 NIKAAAAAAAD

 ooo pa koji je to account, vidiš mogao bi i ja malo zaigrati tier I, tier II i seal clubbati, da se prisjetim kako je nekada na početku bilo, kad nisam imao pojma o ovoj igri

9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 NIKAAAAAAAD

 

15 godina
offline
World of Tanks

Evo jedan fini Ace sa 112 jucer. Treniram zenske za kinesku HT liniju, pa ovakve partije super dodju, posebice jer je bio x2 crew XP vikend.

Gomila XP-a i jos HT-10 napravljen 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Iako nisam ljubitelj kupnje tenkova za pravu lovu ipak sam igrom slučaja nabavio dva srednjaka i jako sam zadovoljan zbog toga što stvarno dobro prave srebrnjake. Hrpa love se zaradi za vrlo kratko vrijeme. E..sad me zanima kao stoji njemački Lav na tom planu ? Kakav je što se tiče zarade i postoji li neki drugi teškaš na 8. tiru koji je možda bolji  po tom pitanju ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Tico_cro kaže...

8.235 damage sa IS-7, najviše u ovih 28.000 rundi kolko sam odigral 

 

 

Ako si to danas narokal, imas neku pizdariju kaj je WG danas zapocel, uglavnom prijavi se i posalji replay ...
mozda nkj i osvojis ...

https://worldoftanks.eu/en/news/contests/contest-wot-replays/


6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Da, baš sam ujutro videl to. Jučer navečer je odigrano, tak da ne upada u contest :/

11 godina
offline
World of Tanks

opet neka siemka vjerovatno nije dobro podnijela poraz, 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

opet neka siemka vjerovatno nije dobro podnijela poraz, 

 nije nije

vidis po nicku da je neki "SchwereKanonePanzerJagerEnthisiast" ™

wow i did nat zee that coming

 

enivej onaj gore acc je jedan od moja dva alta, Edo1 i Edo2

prvi je nastal slucajno pa je bio "za igrat ak ikad dobim ban na mainu"

drugi je nastal kad sam bil u potrazi za invite kodom za pzr 38H mini maus, koji nikad nisam naso, al sam naso invajt sa 2 i pol soma golda, pa eto rekoh sta ne iskoristit

oba imaju krpu malih premiuma koje su dijelili za slotove praznike i godisnjice

nisam na glavnom igral jako jaaako dugo, otkad sam skrsil 550 soma free expa i jos moral igrat da sa mileta 48 otkljucam focha 155 prije nego postane muzejski primjerak, eto od onda niti login da uradim....ko zna sta posade rade bez nadzora

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice