World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.307.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

za ovaj mars nacija trebo sam dobit 9 dana premijuma i bustere a dobio samo 3????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

za ovaj mars nacija trebo sam dobit 9 dana premijuma i bustere a dobio samo 3????

 baš kod mene u klanu sad veli kolega da je trebao dobit 4 dana, a dobio 2

 

BTW: ja kolko se sjećam sam trebao dobit 1 dan za drugu klasu, nisam dobio ništa

12 godina
offline
World of Tanks

Ja isto nisam dobio nista, a trebao sam dobiti nagrade za drugu klasu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
World of Tanks

Prva partija sa VK 30.02M ... čisti seal clubbing :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

igram neko vrijeme pa da pitam malo iskusnije

 

sta mislite o kineskim teskasima imam sad otvoreno skoro is-2?

imate kakvu taktiku za reicmo okrsaje sa tier 8?

kako igrate njemacke teskase, znam da oni idu na semu da se na protivnika ide 'pod kutom' jer je vise manje svaki njemac slab od naprijed, imam uskoro vk45.02b to je 9ka pa je vec ozbiljnije 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Iako nisam ljubitelj kupnje tenkova za pravu lovu ipak sam igrom slučaja nabavio dva srednjaka i jako sam zadovoljan zbog toga što stvarno dobro prave srebrnjake. Hrpa love se zaradi za vrlo kratko vrijeme. E..sad me zanima kao stoji njemački Lav na tom planu ? Kakav je što se tiče zarade i postoji li neki drugi teškaš na 8. tiru koji je možda bolji  po tom pitanju ?

 dobro da nisi, dedaa je to odavno zabranio svim forumasima

a kaki je lavic? ja ga osobno nemam, ali....

jel kupujes za golde ili preko shopa za lovu? jer neki tenkovi su samo za ca$h dostupni, i sad ce se izredat na adventskom kalendaru ali sa hrpom smeca u paketu koje dize cijenu

a tenkovi za golde bi trebali bit na popustu za bozic-novu ingame

P.S. ko se boji lava jos

Battlecruiser Plays - YouTube

i jedan od boljih gajdova™

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

"You see Hans, this is the heavy tank of the Bolsheviks. You dont fight it like you are in a Tiger, we only have a Panzer III. You only get very close or you shoot it with Panzergranate 40."

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

sta mislite o kineskim teskasima imam sad otvoreno skoro is-2? 

 IS-2 je jako dobar HT, jedan od najboljih na tieru 7. 390 alpha mu je glavni adut. 110-ka mi baš i nije nešto bila. Gornja ploča i kupola su joj jako dobri, bolji i od IS-3, ali sve drugo nema armora i svi te buše. Ono što me pozitivno iznenadilo kad sam ga igrao je gun handling, prilično je bio dobar u snapshotovima. Da mu top ima 390 alpha, bila bi skroz druga priča. Devetku wz nisam još igrao, ali sigurno ne može biti loš sa takvom mobilnosti na papiru i 490 alpha. Desetka wz je navodno op, a i 113 se koliko ja znam dosta igrao dok wz nije došo tako da je valjda i on bio dobar.

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

tnx

igrao nekoliko gejmova s njim, moram reci da me iznenadio

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Eto, tko je čekal ... taj je i dočekal ... samo danas e25 u paketu sa nekim pizdarijama ... sitnih 50 eura ...

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Nova igračka u garaži. 

Jeli ja sad mogu stavit ovu kamuflažu na njega jer je to jedini tenk na kojem ona može biti besplatno?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Nova igračka u garaži. 

Jeli ja sad mogu stavit ovu kamuflažu na njega jer je to jedini tenk na kojem ona može biti besplatno?

 opa, svaka čast, ja ga još nisam osvojio, misije za arty nisam opće pipnuo i fali mi zadnje 4 il 5 za td-e, a njih ću riješit kad kupim isu-152, trenutno sam na su-152 kojeg sa derpom igram...(light,medium i heavys sam sve riješio)

 

Ovo za kamuflažu ne kužim, koju kamuflažu, šta ne piše cijena kamuflaže?

12 godina
offline
World of Tanks

AirLive to ti je za htc kamuflaza

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Hvala Žiga, pretpostavio sam da je tako, ali eto da budem siguran.

 

1BIT 

Izgleda da ovu kamuflažu kad dobiješ sa nagradnim tenkom možeš besplatno staviti samo na njega, a za normalnu cijenu dobiješ taj novi uzorak za sve tenkove iz te nacije. Ti bi npr. trebao imat besplatno za stavit sva 3 tipa (ljetni, zimski, pustinjski) na stug IV, a po normalnoj cijeni možeš stavljati na sve nijemce. Kamuflaža ti je označena sa ljubičastim znakom gore lijevo u kutu. 

____________

 

Izgleda da ćemo dobiti još neki poklon kao iskupljenje za nefunkcionalni ingame chat.  link

Neke novosti koje bi mogle doći u budućnosti, među ostalim i vozila na kotačima.  link

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 14:45 (AirLive).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

hm, ja na stug-u nisam nikakvu kamuflažu dobio, al valjda treba sve misije sa počastima završit, nemam pojma

 
 
 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna fina partija.

U sustini nisam bas zadovljan jer sam bio top tier.

Vise bih htio napraviti ACE kada nisam top tier ali eto, bolje ikad nego nikad.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

hm, ja na stug-u nisam nikakvu kamuflažu dobio, al valjda treba sve misije sa počastima završit, nemam pojma

     

 Nznm, meni piše koliko mi još treba za sve ...

 Još te zadnje probaj za arty, i to bi trebalo biti to ..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 18:27 (brijalec).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

hm, ja na stug-u nisam nikakvu kamuflažu dobio, al valjda treba sve misije sa počastima završit, nemam pojma

 

 Da, mislim da treba sve riješiti sa počastima.

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja sam sve misije odradio, a večinu nisam sa počastima i uz svaki osvojeni tenk sam dobio njegovu besplatnu kamuflažu .

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
15 godina
offline
World of Tanks

Ako napravis sve misije za PM tenk onda dobijes kamuflazu za njega i to besplatno.

Ako napravis sve misije za PM tenk sa Honors onda dobijes mogucnost da tu kamuflazu stavis za sve tenkove te nacije. Naravno, moras to i platiti po cijeni obicnih kamuflaza.

 

Po meni jedino su Stug IV kamuflaze vrijedne truda jer izgledaju odlicno.

Ostale meni osobno nisu nista posebno. A iduci tjedan vjerovatno dolazi 9.21 patch, pa ces moci iskemijati neke svoje kamuflaze koristeci postojece.

Ja sam si vec neke "zacrtao". Npr. za rusku pustinjsku koristim onu koja mi je najmanje ruzna. U novom patchu bas ce se toj moci mjenjati boje i vec sam nasao kombinaciju koja mi fakat dobro izgleda (i ne, nije neka nakazna ljubicasta  i sl.).

 

Vec sam bio tu stavio sliku, ali evo kako ce od iduceg patcha izgledati ruska pustinjska kamuflaza na mojim tenkovima:

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 12:31 (Mauro).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ljudi kako prolazite vikendom a kako tokom tjedna? ja vikendom katastrofa, tjedan je ok. mislim znam da vikendom bas svak igra (nije da sam ja pro) ali kretanja po mapi su ajme majko

sto je najgore score uopce ne bi ni trebao gledati ali bode me u oci i trazi da provjerim svaki dan:DD

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ma kaj da ti kazem ... jos igram one premium pwnwin turnire ... i nikak pobjeda ni ostalo .... zato laganini fv215 183b, narokam hesh i med. ili light kaj nece spotat ... dobije upozorenje ... 🤣🤣🤣
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

"A T-34-76 medium tank that rammed a StuG III assault gun, damaging both vehicles and injuring their crews...

  The T-34's crew were then forced out of the tank by German infantry."

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Naknada za sve one pizdarije sa chatom, pucanjem igre itd ....

Kod:

T4NKYOU

 

1 day of Premium Account

3 Personal Reserves: +50% XP for 2 hours

3 Personal Reserves: +100% Crew XP for 2 hours

3 Personal Reserves: +100% Free XP for 2 hours

Moj PC  
0 0 hvala 8
9 godina
offline
World of Tanks

Ako ja sad aktiviram taj kod i dobijem dan premiuma, hoće li WG to kompenzirati sa još 1 danom radi nedostupnosti servera pošto sutra izlazi 9.21? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 18:16 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sad ce ispasti da se zalim ali nekad ova igra nema smisla

sad capamo bazu jedni drugima i na +4 sekunda, dakle mi samo zauzeli njihovu pusti igru jos i zavrsi nerjeseno. pa onda odmah dodaj 4-5 sekundi u startu a ne ovako. mislim glupost teza

o mm necu ni pricati, najbolje ne igrati uopce 8ice

 

ma najbolje uzeti duzu pauzu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ako ja sad aktiviram taj kod i dobijem dan premiuma, hoće li WG to kompenzirati sa još 1 danom radi nedostupnosti servera pošto sutra izlazi 9.21? 

 Pa trebao bi dobiti, kao i svaki puta kad je update ....

9 godina
offline
Re: World of Tanks

.

14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad ujutro instaliraš update i upališ wot, a serveri su off

 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ono kad ujutro instaliraš update i upališ wot, a serveri su off

  

 Rekli su do 10 da nece raditi.... kako su zadnji napravili nek rade i do sutra samo da nije kao zadnji update.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice