World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.312.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

tnx na odgovoru

 

ma klan je dosta mlad, vise je zezancija skupa ljudi koji se znaju + ostali. nije mi toliko da osvajamo vec da bude ljudima zanimljivije igrati, iskreno i meni su vec skirmisi tier 6 dosadili, a ovako ako igramo sto klanske mogu nekako privuci ljude. iskreno tesko je em skupiti ljude em dizati stronghold. hebiga naravno da ljudi ocekuju nesto zauzvrat, a osim busteva ne mogu trenutno nista ponuditi posto nista ni ne zaradujemo hahahhahah

 tako da malo po malo idemo pa di stignemo

14 godina
offline
World of Tanks

Ma samo polako, najteže je sve sam radit u klanu, zato je dobro imati par aktivnih pouzdanih ljudi, nekoga ko će vodit bitke, nekoga ko će regrutirati ljude, nekoga ko će stavljati klanske bitke itd

Probajte klanske, nemate što izgubit, samo se nemojte živcirati i svađati jer je dosta klanova propalo tako zbog svađe...

Igrajte advance-stronghold svaku subotu od 19do22 i od 22do24 ako možete, onda svaki klan ako uđe u poredak osvaja golde koji se dobijaju cca pola sata nakon završetka i dijele se ravnomjerno svakome ko je igrao, po meni je tu dosta lagano osvojit golde, šteta šta nije češće, a i resurse koje osvojite kako kažeš uvijek možeš pustit kroz pričuve za cijeli klan, moji svaki dan puštaju od 19 do 22, a nekad i dulje, ovisi kolko je trenutno aktivnih u igri

Sretno

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
World of Tanks

dali da astavim kakav mod da vidim sa kakvim crvendaćima igram ili da se potiho jedem i živciram, pitanje je sad!!!

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

dali da astavim kakav mod da vidim sa kakvim crvendaćima igram ili da se potiho jedem i živciram, pitanje je sad!!!

 A u čemu je razlika, u oba slučaja ćeš se živcirat?

15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
sokre kaže...

dali da astavim kakav mod da vidim sa kakvim crvendaćima igram ili da se potiho jedem i živciram, pitanje je sad!!!

 A u čemu je razlika, u oba slučaja ćeš se živcirat?

 istina sa kakvim modom gađao bih bolje igrače, ali moguće da bih opet uzeo i pauzu od godinu dana. sve se nećkam da se vratim wotu.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
sokre kaže...

dali da astavim kakav mod da vidim sa kakvim crvendaćima igram ili da se potiho jedem i živciram, pitanje je sad!!!

 A u čemu je razlika, u oba slučaja ćeš se živcirat?

 ja od kada sam maknuo xvm igram puno bolje cak sam smanjio i stres malo

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Ja imam samo jedan mod, a to je da mi automatski prebacuje posadu i opremu (kamuflaza i dalekozor) sa jednog tenka na drugog,

bez da to moram svaki put rucno. Taj mod nema veze sa InGame gameplayom, i zbog njega nisam bolji a ni losiji igrac,

samo mi ostaje vise vremena za igranje, a manje za organziaciju svega drugoga. Jednom namjestom posadu i opremu,

i to je to. Ready and play!

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Molim te, koji je to mod?
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Auxilium

14 godina
offline
World of Tanks

pa dobro jel sam ja lud ili glup ?

nakon zavrsetka bozicne jelke, kak se dodje do nekog izbornika i da li postoji mjesto di se aktiviraju popusti i regrutiraju zenske??

nisam bas siguran da sam to sve napravil dok se jos moglo po jelki clickat

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

pa dobro jel sam ja lud ili glup ?

nakon zavrsetka bozicne jelke, kak se dodje do nekog izbornika i da li postoji mjesto di se aktiviraju popusti i regrutiraju zenske??

nisam bas siguran da sam to sve napravil dok se jos moglo po jelki clickat

 Kad upališ wot, sa desne strane u centru za obavjesti bi ti trebao iskočit kao podsjetnik da nisi iskoristio pogodnosti u igri i gumb koji kad stisneš te baca na one "tier-eve" za odabrat popuste za tenkove i regrutirati ženskice (al to ti iskoči samo kad upališ wot, pa ako si odigrao u međuvremenu par bitaka, scrollaj do vrha)

 

(ja sam sve iskoristio, pa mi piše da je završilo, al tebi ako nisi iskoristio bi trebalo biti dostupno još, nisam sad siguran, al ak se dobro sjećam mjesec dana imaju ljudi da to iskoriste)

 

Nego btw: ja nisam znao do kada traje jelka i sve to, brko samo jedan dan odnio jelku i ja ostao bez cca 15 000 krhotina, a u onom albumu mi je na tri kamuflaže falilo 10 ukrasa, mogao sam barem jednu kompletirati

14 godina
offline
World of Tanks

ma hvala, nasao sam, ipak sam senilan

posto sam igral na 3 acc vise nisam znal kaj sam gdje aktiviral i taj gumb mi je bio vidljiv samo na main acc di sam trebo t9 izabrat

druga dva su bila skroz isklikana - sve aktivirano-pa se nije ni  moglo doc do gumba

enivej, nije bilo lose samo za igranje ko i obicno

dodatni plus, nije mi srce pokleknulo i ruka sama krenula kupovat, a imal sam pejsejf kard i nesto na pej palu

draga nasa firmo, lova ostaje meni

 

p.s. brko ti je uzo jelku i preprodo ju je na trzistu di su pravoslavci, tam je kasnije bozic

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 16:08 (AirLive).
 
2 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

koje su nagrade?

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 

p.s. brko ti je uzo jelku i preprodo ju je na trzistu di su pravoslavci, tam je kasnije bozic

 hahaha

AirLive kaže...

 Opaa, ovome se nisam nadao, prije bi rekao da će brko stavit bondove za prodaju, nego misije za bondove, fali mi još 376 bondova, sa tim misijama bi ja ovaj vikend čak i mogao uzet tenka

Hvala za info

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
sa tim misijama bi ja ovaj vikend čak i mogao uzet tenka

 i kad ga uzmes, svakome tu sa foruma si duzan dat jedan krug da se malo provozamo, tolko si kukal brate da sam mislil zvat brku osobno da ti dadne dionice (ne od omiljene na firme OFC, tolko para neam) pa da uzmes taj vrazji tonk

 

p.s. drugi put uzmi tenk ko i svi ostali, na kredit

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 i kad ga uzmes, svakome tu sa foruma si duzan dat jedan krug da se malo provozamo, tolko si kukal brate da sam mislil zvat brku osobno da ti dadne dionice (ne od omiljene na firme OFC, tolko para neam) pa da uzmes taj vrazji tonk

 

p.s. drugi put uzmi tenk ko i svi ostali, na kredit

 hahaha, pa kako neću kukati, prošlu kampanju mi je jako malo falilo da osvojim tenka, ovu kampanju osvojim tenka pristup tenku, tj sijetio se brko te vražje bondove stavit u igru, tak da svako ko je "osvojio" tenka mora ga kupit, pa kakva je to glupost da moraš platit da bi dobio osvojenu nagradu, a iskreno po završetku kampanje nisam mislio da ću uspjet sakupit dovoljno za tenka i da sam bezveze uložio i vrijeme i trud u kampanji

 

Daj si zamisli da na olimpijskim igrama se natječeš i pobjediš, osvojiš medalju neku i u euforiji onak sav sretan, ti vele a ne ak oćeš medalju moral buš nam platit

(mislim da bi me hertz strefil, sutradan bi u novinama pisali da sam dopingiran)

 

Ak se nebuju bunili susjedi na buku, svako dobije krug

16 godina
online
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
ED63 kaže...

 i kad ga uzmes, svakome tu sa foruma si duzan dat jedan krug da se malo provozamo, tolko si kukal brate da sam mislil zvat brku osobno da ti dadne dionice (ne od omiljene na firme OFC, tolko para neam) pa da uzmes taj vrazji tonk

 

p.s. drugi put uzmi tenk ko i svi ostali, na kredit

 hahaha, pa kako neću kukati, prošlu kampanju mi je jako malo falilo da osvojim tenka, ovu kampanju osvojim tenka pristup tenku, tj sijetio se brko te vražje bondove stavit u igru, tak da svako ko je "osvojio" tenka mora ga kupit, pa kakva je to glupost da moraš platit da bi dobio osvojenu nagradu, a iskreno po završetku kampanje nisam mislio da ću uspjet sakupit dovoljno za tenka i da sam bezveze uložio i vrijeme i trud u kampanji

 

Daj si zamisli da na olimpijskim igrama se natječeš i pobjediš, osvojiš medalju neku i u euforiji onak sav sretan, ti vele a ne ak oćeš medalju moral buš nam platit

(mislim da bi me hertz strefil, sutradan bi u novinama pisali da sam dopingiran)

 

Ak se nebuju bunili susjedi na buku, svako dobije krug

 Kao kad dobiješ neki auto u nagradnoj igri i ipak moraš platiti porez... osvojio si nešto, ali opet nije besplatno :S

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
 a iskreno po završetku kampanje nisam mislio da ću uspjet sakupit dovoljno za tenka i da sam bezveze uložio i vrijeme i trud u kampanji

 

Daj si zamisli da na olimpijskim igrama se natječeš i pobjediš, osvojiš medalju neku i u euforiji onak sav sretan, ti vele a ne ak oćeš medalju moral buš nam platit

 ajde ajde skupices dovoljno da ga uzmes na rate

vidis da je sve napravljeno da ti uzme nofce, ili vreme ili zivce znaci sigurno je brko potajno kupoval bondove od proizvodjaca normabela, nase omiljene razbibrige

 

a veli ti onda izbornik : e majmune jedan sta si bas moro osvojit zlatnu, pa ta je najskuplja

i izbace te iz hrvatske tenkovske repke ™ jer je hrvatski tenkovski savez potrosil dvogodisnji proracun samo da plati medalju kaj si ti osvojil, nemaju vise ni za tajnika, ni za treninge, clanarine skocile na x3, vikendom na x5 .....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

nego da pitam vas kaj ste u toku, kaj se isplati imat u garazi prije ovog ruskog Ausf.Me$ha:

uzo sam t-10 jer dobim jos jedan t9 ak sam dobro skuzil

kaj jos, do obj 430 nisam ni doso blizu (jos na 416)

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

nego da pitam vas kaj ste u toku, kaj se isplati imat u garazi prije ovog ruskog Ausf.Me$ha:

uzo sam t-10 jer dobim jos jedan t9 ak sam dobro skuzil

kaj jos, do obj 430 nisam ni doso blizu (jos na 416)

 Ako imaš T10 u garaži nakon nadogradnje dobiješ na poklon taj neki novi na tieru IX.

Mene zanima postoji li nekakav mod kojim se mogu izbaciti poljski i češki igrači ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
ED63 kaže...

nego da pitam vas kaj ste u toku, kaj se isplati imat u garazi prije ovog ruskog Ausf.Me$ha:

uzo sam t-10 jer dobim jos jedan t9 ak sam dobro skuzil

kaj jos, do obj 430 nisam ni doso blizu (jos na 416)

 Ako imaš T10 u garaži nakon nadogradnje dobiješ na poklon taj neki novi na tieru IX.

Mene zanima postoji li nekakav mod kojim se mogu izbaciti poljski i češki igrači ?

 Da dobije se na poklon tier IX ako se ima u garaži T10 i još uz to se dobije otključana 8ca prije poklonjene 9ke

obj430 ide u niži tier, al ko ga ima dobije badava novu desetku, po meni nije vrijedno grindat samo zbog toga

i obj263 se mijenja u obj268, al ne sjećam se šta će bit sa obj263

 

nema moda za stronk pl/cz kokote, al ak si tajkun, plati/sponzoriraj wargamingu poseban server samo za njih da igraju odvojeno

 

Neeego, jel sam ja čorav il nema onih misija za bondove?

 
 

 

EDIT:

Krenuli bug-ovi...opet...

 
 

Za one koji ne primjete na prvo, moj cijeli tim nije upao u bitku, protivnički tim je spojen i nemogu ništa napravit, nego čekat da nas pobe...

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 22:05 (1BIT).
16 godina
online
World of Tanks

Izgleda da im se smanjio priliv sredstava u kasu.

 

 

Pokupim danas ovu medalju, nisam je do sada nikada dobijao i dobijem neki kupon od WG-a 

Uglavnom ima se 7 dana za iskoristiti ali samo na tenkove koji se kupuju preko stranice koliko sam vidio. Na specijalne ponude iako nisu snizene ne vrijedi 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 23:16 (Dr. Vicko).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Izgleda da im se smanjio priliv sredstava u kasu.

 

 

Pokupim danas ovu medalju, nisam je do sada nikada dobijao i dobijem neki kupon od WG-a 

Uglavnom ima se 7 dana za iskoristiti ali samo na tenkove koji se kupuju preko stranice koliko sam vidio. Na specijalne ponude iako nisu snizene ne vrijedi 

 

 

 

 Pa ti si još i dobar....ja sam dobio 10%...hahahaa...možeš misliti što ću to iskoristiti :-)

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
offline
World of Tanks

Dobar je 430 tj lagan je grind, nakon topa na 416 je sve ezy mode, pogotovo ako je prees 2 key, t 9 430vII ili kako se vec zove je vec od  stock prkatički isiti ko full t 54, samo ima kupolu odzada, a ako nije izgrindan t54, se može uzet top s više pena koji je sad na t54 puno bolji, a ujedno i popravlja mizerni grind na t54 kad je stock, ne treba oko 120k free expa, vec samo 50 k za kupolu   

 

Što se tiče kompenzacije, ja sam uzeo popust t10 sad za praznike na obj 430, pa cu ga uzet, budem i good old is8(t10sad) uzeo i ako budem imo kredita  obj 263,  ako ništa drugo budem dobio koji garage slot for "free" 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jel ima tko od Vas problema s crashanjem igre bez ikakvog errora?

meni se desava nekad u meniju nekad nakon nekoliko partija a neka u samoj igri..

 

Pocelo se desavati od novog updejta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Neeego, jel sam ja čorav il nema onih misija za bondove?

 Petak, subota i nedjelja je 1. faza gdje se broje svi bondovi koje su skupili igrači na oba EU servera standardnim igranjem u ova 3 dana i sve to ulazi u isti koš. Taj broj ide x30 i onda se od ponedjeljka prazni taj koš sve dok ne nestane sve. Tj. ovisi koliko ljudi bude završavalo one 2 dnevne misije za bondove.

 

Kad smo već kod bugova, još nisu uspjeli riješit onaj problem sa pucanjem zvuka na lijevom zvučniku/slušalici. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

 

Kad smo već kod bugova, još nisu uspjeli riješit onaj problem sa pucanjem zvuka na lijevom zvučniku/slušalici. 

 I kod mene isto puca... pisao im report 

13 godina
offline
World of Tanks

Znači novi tier 9, obj. 257 (zamjena za T-10), je apsolutna ZVIJER! Preporucam ga svakome, dinga nenormalno, ima V oblik trupa (kada vas i trekaju samo vas trekaju, nema sanse da prode kroz track i ude u vas), cijela strana je autorikoše, top je milina - standard APCR s 250-ak pena i gold je HEAT s 340 pena.. tenk je duplo bolji od IS-7, mobilan, ima oklop, ima top, jednostavno milina i gušta za igrati! Ovo su prve tri bitke s njim (pucao sam 90% apcr, htio sam ga isprobati bas u prirodnom okruženju). Ne mogu ga nahvaliti dovoljno 

 

 
 

 
 

 
 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Gledajuci te promjene mislim da mi se ne isplati uzet t10 samo da bi dobio ovaj novi jel da? Dakle imam is7 u garazi,t10 prodan al odkljucan. Dakle mogu kupit t10 i dobit ovaj novi,il jednostavno kad ovaj novi dode da njega kupim,cijena bi trebala bit vise manje ista jel da?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice