World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.311.995
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
World of Tanks

Sta mislite o ovom novom light tenku obj 268 4?

Ja bi reko solidan armour od 300+ a i mobilnost mu isto nije losa.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spominjali ste trampanje prem tenkova. Ja bi trampao onog japanskog tigra za nesto, kako da to izvedem? Japanci mi se uopce ne igraju.
Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

kad si igrao?

 Jučer oko 11 sati prije podne

 

EDIT:

@tnakir ideš na magazin, zatim sa akcija prebaciš opet na magazin i moraš označit razmjena tenkova i sa desne strane bi ti se trebali izlistati premium tenkovi, pa si pogledaš

 

Ako ti se sa desne strane ne pokažu tenkovi, stisni na kvačicu "prikaže sve posebne ponude"

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 15:03 (1BIT).
14 godina
offline
World of Tanks

Meni je beta nonstop offline.jel vi ostali igrate?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
dok rjesim ovu litru vina, napisacu kaj sam napravil, imam 20€ na pej palu i 180kn na pejsejf, i 0.9 litri vina i nesto od toga nece dozivjet sutrasnji dan

 evo kolege da vas obavjestim, nastradalo je vino nazalost nemam skrinshot, imao sam nekih hardverskih problema, al srecom nije se prolilo po kompu ai i softver mi je od tog bio i ujutro jos malo laggy

bice da je bio combo packet loss / memory loss

=xfact= kaže...

radje kupi jos vina dobroga pa natoci u sebe.jbs tenkove

 nazalost u jednom trenutku sam bio prisiljen prec na rakiju

FrankMartin kaže...
Trenutno Rev i FV4202 sisaji CDCa i Sta2 debelo...

112 je ok tenk... Dobar oklop no top kao i kod IS6 nakon pojave novih OP premiuma i SuperHeavya tiera VIII i IX trazi dosta golda... A i pref MM nije kao sto je nekad bio...
I nezz dali igras SH... Onda definitivno Libertea/Lowe/FV/Rev..

 hvala jako puno na savjetima, ono kaj sam naso po forumima je da je SADA sa novim 3-5-7 MM-om saj pref u banani jer si uvjek na dnu

jedino su skauti dobili olaksanje od novog mm-a

pa da se ne istrosim previse pa necu imat za vino , ak mi daju popust od 6 soma pod t34, jos 6 soma mi treba za neki veliki hevi

mislim da cu t34 mjenjat za em 4 Rèfûrbî$œtè™ jer ovaj ima apcr kao standard, veliku brzinu granate i nije spor ko super pero, a i ima depresiju

a peru cu mjenjat za nekaj isto jeftinog, mozda bas i cheeky tank FV (man, look at those cheeks)

loweta cu si jednom morat uzet, mozda na nekom popustu, a i onog libreteja, kad bounca sve zivo, al ne bas sad

nazalost neam vremena bit u klanu pa neigram stronk - hold-em -up, davno sam presto i daily win skupljat, prek 100 tenkova, ....

nesmijem zanemarit zene i alkohol, more i selo, sise i guze , a da ne spominjem kuća-poso

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja nemogu vjerovcati koliko je smeće CZ tier VII T34/100.

Najgori tenk koji sam imao ikad priliku zaigrati.

Depresija tenka je depresivna, DPM očajan, mobilnost ne treba mi spominjati, okretan je ko prosječni korisnik staračkog doma...UŽAS!!!

Al budala i dalje grindam, željan sam desetke na kraju tuge od linije (mada priznajem da je šestica mi bila OK).

WN8 mi je ubila za 300 bodova (mrvicu i više). Prosjek pobjeda je 34%.

Posada na 100%, BiA, vertikalni stabilizator, ventilacija, srednji nabijač, al sve to đabe.

 

E sad pitanje, jel je i osmica žalost ko i sedmica? Ako je, odustajem od grinda te linije.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ako ti je sedmica smeće, na osmici ćeš se rasplakat :D

 

Jedan od najgorih u igri, barem je meni takav bio.

 

Preporuka za osmicu: potroši free xp za gusjenice, 8.8cm gun i sve do zadnjeg motora, pod obavezno, inače ćeš se namučiti.

 

Ja sam ga igrao sa 8.8cm gunom, bolji je od 10.5 i to znatno. Prva kupola ima bolji gun depression; koristio sam nju, a ne zadnju baš radi toga. Zadnja kupola daje veći view range i više HP-a, ali gun depression mi je bio glavni motivator da ostanem na prvoj kupoli.

 

Igraš ga kao AMX CDC, recimo. Osim što je CDC puno brži (ali i veći). Oba praktički nemaju armora, HE granate te ubijaju, moduli rikavaju non stop... grozota živa.

 

Ali nipošto NEMOJ odustati, jer su tier 9 i 10 definitivno zakon.

8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Istina, Škoda T 50 je sjajan tenk. Desetka je navodno isto, samo je klip 3->4 granate.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Ja nemogu vjerovcati koliko je smeće CZ tier VII T34/100.

Najgori tenk koji sam imao ikad priliku zaigrati.

.

.

.

E sad pitanje, jel je i osmica žalost ko i sedmica? Ako je, odustajem od grinda te linije.

Tier8 (TVP VTU) je po meni jos puno gori. Definitivno jedan od najgorih tenkova koje sam igrao.

Ali po meni se isplati "stisnuti zube" i nekako proci TVP-a jer su Tier9 i Tier10 jako dobri i zabavni tenkovi.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Ja nemogu vjerovcati koliko je smeće CZ tier VII T34/100.

Najgori tenk koji sam imao ikad priliku zaigrati.

Depresija tenka je depresivna, DPM očajan, mobilnost ne treba mi spominjati, okretan je ko prosječni korisnik staračkog doma...UŽAS!!!

Al budala i dalje grindam, željan sam desetke na kraju tuge od linije (mada priznajem da je šestica mi bila OK).

WN8 mi je ubila za 300 bodova (mrvicu i više). Prosjek pobjeda je 34%.

Posada na 100%, BiA, vertikalni stabilizator, ventilacija, srednji nabijač, al sve to đabe.

 

E sad pitanje, jel je i osmica žalost ko i sedmica? Ako je, odustajem od grinda te linije.

 Hahahaa...jooooooojjj...da stvarno.....užas od tenka, ali se stvarno isplati jer kada se dokopaš T50...onda je mila majka. Ja imam i X tier...stvarno je dobar. Ali meni je ovaj na VIII tieru super legao. Čak sa njime imam bolje rezultate nego sa Pantherom VIII. A možda sam u to vrijeme ( prije 2 godine) imao sreće pa me bacalo protiv slabih protivnika. Sretno :-)

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
offline
World of Tanks
Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 18:46 (dawor).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

Meni je beta nonstop offline.jel vi ostali igrate?

 A koji točno koristiš, imaš standardni wot luncher koji svi koriste, zatim imaš wot sandbox luncher, on je i meni off, i imaš wot CT luncher, on mi radi i na njemu mogu isprobati hd mape...

Jarvan kaže...

Ja nemogu vjerovcati koliko je smeće CZ tier VII T34/100.

Najgori tenk koji sam imao ikad priliku zaigrati.

 Ja sam ga kupio kad je bio na popustu i od onda ga pipnuo nisam, još mi je stock, jer sam znao kaj me čeka

 

 Pa nebi trebalo biti, to ti samo mijenja izgleda žaruljice, ako nemaš six sense skill na posadi, nećeš ni vidit ove "funny" slikice, to ti ne dodaje six sense, već samo mijenja tu slikicu, bezveze mod, nitko ne profitira od njega...

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 19:07 (1BIT).
14 godina
offline
World of Tanks

joj kako sam glup ko kurac.ja nonstop pokrecem sandbox i nikako da bude online

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Brko velikodušan

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

Oho, pogodio sam AMX 13 90 s valjda 300+ metara ako ne i vise, rezultat cisto zadovoljstvo.. samo zato sam stavio ovo :)

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

Kad dobijes ovakav tim onda se moras posebno potruditi 

Jos mi ovaj genijalac T34-85 kaze "strv noob idiot. learn to play tetris" 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Jos mi ovaj genijalac T34-85 kaze "strv noob idiot. learn to play tetris" 

 ak mu je nick stvarni datum rodjenja, nemas se kaj zivcirat, najgora moguca kombinacija:

po horoskopu blizanac, po kineskoj godini rodjenja zec

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
World of Tanks

Evo i mojih odnedavno, typing engleskog mi nije jača strana, ali u ovih 6-7 godina još uvik se možeš iznenadit u wotu s timom, prvo lowe, al onda panter i prot ovo je next level , ako nisu botovi tj skripte.

Krenuo suka pershing na mene ko napoleon na moskvu  Rušhaaaaa  

U slucaju da ne radi link show pocinje oko 6 minute.

 

 

 

Budući da mi je ponestalo linija za grindat, ugodno sam iznenađen s šwabskim litovima koje sam izbjegavo ko kugu(iako onaj vk t6 je doslovno kuga) , je da su topovi prototipi katapulta i trebuchet-a iz srednjeg vijeka kad se puca s ap na t 7 i 8, a he comadner baca tnt sticove iz kupole meni nekako pašu.

 

 

 

 

P.S. Ima li po vama za mene kruva na youtobeu, s obzirom da sam  camper pleb koji tu i tamo ovakvu partiju  odigra. Tj ako bi napravio kakav commentary bi li koga to zanjimalo pogledat?   

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ja, 3D0, pri punoj svijesti i pameti priznajem javno na forumu, uz naravno snosenje svih posljedica prekrsaja dediine zabrane, eto ja sam kupio T14

taman mi je sjelo da se rjesim t34 jer realno makar je bio mukte i ima dobar pen, ne igram ga i sta ce mi, uzeo sam novog Refurbishee M4 i sretan sam, doso je "samo" 1200 golda

evo ipak je BRKO ™ uspio od mene dobit provlacenje kartice kroz pej pal (skroz sam trezan majkemi™)

u biti tenk nije ni skup, ak je bio 1500, plus 750 se dobije i slot, to je 2500 kolko ide za 10€

 

sad cu jos i peru rjesit, sam neznam kaj cu uzet....

P.S. uzo 2200 golda i trampio Per$ina za FV42xx

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

ja, 3D0, pri punoj svijesti i pameti priznajem javno na forumu, uz naravno snosenje svih posljedica prekrsaja dediine zabrane, eto ja sam kupio T14

 Opaa, čestitke na prinovi, jel to onaj op tier 5 koji je deda zabranio

 

OT:

Stigao valentine, sa njim sam sada taman popunio cijeli red, tj svi mi stanu u ekran u garaži

brojim 18 premium tenkova:

 
 

6 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

ja, 3D0, pri punoj svijesti i pameti priznajem javno na forumu, uz naravno snosenje svih posljedica prekrsaja dediine zabrane, eto ja sam kupio T14

taman mi je sjelo da se rjesim t34 jer realno makar je bio mukte i ima dobar pen, ne igram ga i sta ce mi, uzeo sam novog Refurbishee M4 i sretan sam, doso je "samo" 1200 golda

evo ipak je BRKO ™ uspio od mene dobit provlacenje kartice kroz pej pal (skroz sam trezan majkemi™)

u biti tenk nije ni skup, ak je bio 1500, plus 750 se dobije i slot, to je 2500 kolko ide za 10€

 

sad cu jos i peru rjesit, sam neznam kaj cu uzet....

P.S. uzo 2200 golda i trampio Per$ina za FV42xx

 Ja sam još prije kupio taj FV42...  i nije mi žao. Stvarno dobar i isplativ tenk. U kombinaciji sa STRV S1 zarađuju mali milion srebrnjaka.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 10:09 (dawor).
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Kodmene sa Valentineom brojac nabacio 35 premiuma :S
Budi ponosan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Sa Valentinom 50 premiuma :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 10:36 (MrWhite).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
FrankMartin kaže...
Kodmene sa Valentineom brojac nabacio 35 premiuma :S
MrWhite kaže...
Sa Valentinom 50 premiuma :)

 Pff

Ja da sam na vašem mejstu bi prodao sve regularne tenkove osim desetki i samo te premiumce prašio, grindao posadu do kraja, ak nema minimalno 8 skillova, slabo se igralo

6 godina
offline
World of Tanks

Igram na drugom računu niže nivoe. Pošto na onom "glavnom" nisam odigrao Čerčila VII ( 6. tier) zanima me postoji li lošiji tenk u igri ? Odigrao 55 borbi jedva 18 % pobjeda. Inače mi je račun oko 52 % u plusu. Jednostavno ovaj tenk je nevolja :-(  Imate li i vi neki tenk koji jednostavno nema šanse upasti u ekipu koja pobjeđuje ??? KV1 - 66 %, Čerčil I - 65 %, Grile 55 %, mali Leopard 52 %, SU 85 - 58%, ali ovaj nikako ?!

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Igram na drugom računu niže nivoe. Pošto na onom "glavnom" nisam odigrao Čerčila VII ( 6. tier) zanima me postoji li lošiji tenk u igri ? 

 Naravno da postoji 

 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Opaa, čestitke na prinovi, jel to onaj op tier 5 koji je deda zabranio

 Muči bogati oćeš da te čuje !!?!

da to je zabranio cak i prije postanja slika koje nisu masteri beđ

nekad je dedaa ovdje "trenir'o strogoću" ™

1BIT kaže...
Ja da sam na vašem mejstu bi prodao sve regularne tenkove osim desetki i samo te premiumce prašio,

 vjeruj mi prodje te volja, akd ti treba 4-5 sati da se napravi daily win na prek 100 tenkova, jednostano odustanes nakon nekog vremena

dawor kaže...

Igram na drugom računu niže nivoe. Pošto na onom "glavnom" nisam odigrao Čerčila VII ( 6. tier) zanima me postoji li lošiji tenk u igri ?

 naravno da postoji, ne samo da je losiji nego je i ukleti- black prince, njegov nasljednik na tiru 7

jao jao, em je spor, em te svi buse, em ga je prije arti uvijek volio zaljevati a danas mu dobacuju "skill round" pritiscuci 2

ali kad se uzme caern na t8, ajme kojai $hok, iznenadjenje, nevjerica, i to sve ugodno

tenk ide, skrece, ubrzava, puca, pogadja, bu$i...

vrijedi se istrpiti do osmice, patnja ce biti nagradjenja

 

P.S. nisam htio ni spominjat tenkove na tiru 4 jer je to jedna druga dimenzija losih tenkova(ne svi)

ficosime kaže...

 Naravno da postoji 

 placam tvoju ChGC i dizem za ARL V39

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
6 godina
offline
Re: World of Tanks

 

 naravno da postoji, ne samo da je losiji nego je i ukleti- black prince, njegov nasljednik na tiru 7

jao jao, em je spor, em te svi buse, em ga je prije arti uvijek volio zaljevati a danas mu dobacuju "skill round" pritiscuci 2

ali kad se uzme caern na t8, ajme kojai $hok, iznenadjenje, nevjerica, i to sve ugodno

tenk ide, skrece, ubrzava, puca, pogadja, bu$i...

vrijedi se istrpiti do osmice, patnja ce biti nagradjenja

 

P.S. nisam htio ni spominjat tenkove na tiru 4 jer je to jedna druga dimenzija losih tenkova(ne svi)

 Ja sam na "glavnom" računu  odigrao taj black prince ( zato sam i pitao za ovaj na 6. tieru) , ali sam Čerčil VII preletio jer sam imao puno golda i slobodnog iskustva pa sam sa 5. odmah otišao na taj 7. tier. Meni je čak taj prince dobro sjeo. Relativno lagano sam došao do 8. koji je stvarno simpa, a iako imam i onaj Konkver :-) ostavio sam si i taj na 8. koji je baš dobar. Ali mi baš nije jasno...bez obzira što je tako spor i velik ipak ne kužim kako je jednostavno baksuz. Pa da uzmeš bilo koji tenk i samo uđeš u igru i sakriješ se u grmlje i ništa ne radiš ako je ekipa koliko-toliko dobra moraš imati barem 45 - 46 % pobjeda. Ovo govno kao da je ukleto ...Meni slićna stvar i sa leopardom na 10. tieru i E50M. Oba su švabe i srednjaci. Sa Leopardom nakon 300 borbi i dalje nikako preko 35-36 % pobjeda...a sa ovim E50M bez puno mudrovanja 52-53%. ?! Iako je i dalje Object 140 best of best :-) :-) :-)

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 0:46 (dawor).
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Neki tenkovi su bez obzira na uloženu ljubav i vrijeme teški baksuzi...

no za divno čudo meni su svi engleski teškaši bili odlični

pogotovo Churchill VII koji je karijeru završio na 75% pobjeda

sidescrap i nemre te probit ni dva tiera jači TD

meni npr. ne leže desetke

osim teškaša svi su ispod mog WR 

vjerovatno zato što nemam ruskih mediuma desetki pa ovi moji švabe, francuz, japanac u načelu sisaju rusko veslo

prebacim se na tier IX i sve milina...

uglavnom tierX sucks (bar meni)

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice