World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.309.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Neki tenkovi su bez obzira na uloženu ljubav i vrijeme teški baksuzi...

 

Živa istina. I to neovisno o tome da li se tenk generalno smatra smećem - on može biti čak i dobar, pa i odličan općenito. Sve ovisi o osobi, a ponekad i o Brkinim parametrima odabira mape i skilla protivničke ekipe (da ne kažem "skilla" vlastite).

 

Recimo, znam da će mi se većina sad smijat, ali meni UDES 03, koji slovi za odličan tenk, jednostavno ne leži i ne leži. Jednostavno fucking ne idu winovi. Gomilu destroyera imam, sa svima mi općenito ide, čak i sa drugima tog tipa (camo ambusher biatch), ali tenk je toliko limitiran da je strašno, posebno zbog gubitka vremena radi aktivacije i deaktivacije siege moda. Luda sreća da su napravili da u rikverc ide 50, skoro ga više tako vozim nego prema naprijed, hahaha... S tim tenkom nikako ne možeš utjecati na ishod bitke osim ako kod protivnika imaš hrpu debila koji se stalno voze ispred cijevi na dovoljnoj udaljenosti i tamo ostanu dok ih trpaš. A to je izvedivo na svega par mapa. Dobiješ grad, i možeš ga komotno ostaviti u bazi, pustit koju suzu i otić popit kavu :)

 

Da stvar bude gora, s tenkom tiera 7 u toj liniji, Lkv 90B, imam veći prosječni dmg (1000 po partiji) i 56% winrate. S ovim imam bijednih 990 dmg i 44,8% WR. Znači, daleko mi bolje ide sa sedmicom. A čak ni 6-ca nije daleko, samo 100 dmg manje u prosjeku. WTF :)

 

Sad, istina, dobio sam crvendaće puno puta, ali to ne umanjuje opći dojam.

 

A rado bih spomenuo i AMX40 kao teško smeće koje sam morao preskočiti s free xp jer nisam imao živaca to trpiti :) TVP VTU tiera 8 isto nije daleko, samo si kanta za napucavanje.

 

A onda imaš i suprotnih primjera, - evo, neki tenkovi koje ljudi općenito ne vole, kao spomenuti Black Prince, meni su super. Imam s BP u 50 borbi 57% winova i prosječno 1100 dmg (radim na tome da se ovo poboljša, jer realno nije nešto posebno). Iako je spor, jako je okretan na mjestu, brzo rotira i tijelo i kupolu, a odličan je i za sidescraping. Da ne pričamo da mu je i gold vrlo solidan, a rate of fire predobar. Samo treba iskoristiti prednosti, a pokušati negirati nedostatke.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 12:10 (Wizo).
15 godina
offline
World of Tanks

Meni je UDES 30 skroz ok za otvorene mape, sa njim redovito imam preko 2k štete, ali za grad, istina, možeš slobodno napravit suicide mission i ić dalje.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

meni je trenutno 110 bez top guna katastrofa za igrat...

is3 u toj klasi je i bez top guna premium za ovo cudo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Ovo govno kao da je ukleto ...Meni slićna stvar i sa leopardom na 10. tieru i E50M. Oba su švabe i srednjaci. Sa Leopardom nakon 300 borbi i dalje nikako preko 35-36 % pobjeda...a sa ovim E50M bez puno mudrovanja 52-53%.

 i meni je tako na tiru 9

Leo ptA kao da je uklet

dr.zharre kaže...

Neki tenkovi su bez obzira na uloženu ljubav i vrijeme teški baksuzi...

meni npr. ne leže desetke, prebacim se na tier IX i sve milina...

uglavnom tierX sucks (bar meni)

 ni neznas kolko si u pravu, neki tenkovi su pravo ukleti i u njima nejde i nejde

ni meni nejdu desetke i slabo sam ih igral, ostajem na 4-5-6-7 i tam mi je najzabavnije , ak se sjetimo da je ovo "igrica"™ koja je namjenjena zabavi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

test server je pusten opet

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Konačno skupio neke novce pa ne znam ni sam šta uzeti sljedeće : 

 

2 Obj.268
7 IS-7
3 Badger
1 121
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nikako nemogu mišem do donjeg desnog dijela ekrana.

Probao reinstall, sa xvm, bez ikakvih modova, uvijek je isto.

Na nativnoj rezi igra, 1920x1080, probao prozor bez ruba, prozor, fullscreen....kaj god probam ništa ne funkcionira i nigdje nemogu naći rješenja.

Treba napomenuti da zeza samo u ovoj igri.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

na test serveru u ovoj novoj garazi mi manji fps nego u igri

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

meni je trenutno 110 bez top guna katastrofa za igrat...

is3 u toj klasi je i bez top guna premium za ovo cudo..

Sa najboljim topom postane pristojan. I dalje miljama iza IS3, ali sasvim OK.

Ali isplati se istrpiti 110 jer je Tier9 odlican tank (sa najboljim topom) koji vodi prema 2 opet odlicna Tier10.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ajde rano je, stream uz kavu?

 

https://www.twitch.tv/doxythecroat

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Konačno, s "štagljom" sam nakon dugo vremena razvalio...

 

 

 

 
 
 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

 
 
 

 
 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Nikako nemogu mišem do donjeg desnog dijela ekrana.

 ne kuzim kaj steka, daj nabaci neku sliku mozda se skupe pametne glave i rjese problem

ja sam imal isto tak nerjesivi kad sam stiskanjem shift za sniper i alt za imena ili je tab bil, neznam vise tocno, al se s tim prebacivalo sa cro na us tipkovnicu i mislio sam da ludim i da mi je tak samo u wot-u dok nisam skuzil kaj se dogadja i kak da to ugasim

ekipa s foruma tu je pomogla, ipak mi imamo 4 forumska doktora

Žiga82 kaže...

na test serveru u ovoj novoj garazi mi manji fps nego u igri

 inace je poznato da garaza opterecuje komp vise nego igra iz nekog nepoznatog razloga (stronk programink)

1BIT kaže...

 mućko dzubre, nećeš razbojniće

pokusavas unistit ugled zajednice u igri kao neprijateljske i toxične™

e nece ti uspjet, svi znamo da je to bila random namjestaljka, ti si nekom pomogo i onda je neko tebi

inace ti pomogne ekipa da prvi izletis pred neprijatelja ili da operes tenk

prema tome, drop it, we all know the truth

jos ces rec da igra smiruje i opusta i da je firma fer sa okej cijenama

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
offline
World of Tanks

Taman se nakupovao na ovim popustima, a sad stigli još bolji popusti na više tierove. Sad će trebat prodavat nazad jer smo jako tanki sa kreditima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja kupim prije 2 dana conquerora i sad popust super

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Jarvan kaže...

Nikako nemogu mišem do donjeg desnog dijela ekrana.

 ne kuzim kaj steka, daj nabaci neku sliku mozda se skupe pametne glave i rjese problem

ja sam imal isto tak nerjesivi kad sam stiskanjem shift za sniper i alt za imena ili je tab bil, neznam vise tocno, al se s tim prebacivalo sa cro na us tipkovnicu i mislio sam da ludim i da mi je tak samo u wot-u dok nisam skuzil kaj se dogadja i kak da to ugasim

ekipa s foruma tu je pomogla, ipak mi imamo 4 forumska doktora

 

 Ajoj, nemam kaj slikat jer se nema kaj vidjeti. Pošto jednostavno nemožeš mišem na drugi dio ekrana, dođe do pola i stane kao da je došao do ruba.

Našao sam poluriješenje.

U postavkama desktopa mi je sve uvećano na 150%, pošto mi je komp na 55" TV-u.

Kad sam vratio na defaultnih 100% sve je ok...ali to nije rješenje za moj slučaj.

Jer svaki put dok mijenjam postavke ekrana moram odlogirati se s winsa, i sve mi pošemeri na desktopu.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
11 godina
offline
World of Tanks

A sa lightom nem sanse ovoliko assistirati

 Edit:

SA udesom sam igrao

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 15:49 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Nedavno sam uzeo LEC EVEN 90, iako sam se u proteklih mj. dana naslušao razno-raznih "review-ova" od YT ekipe od tog tenka, di su ga svi od reda popljuvali i rekli da je najgori tenk u igri... 
E, pa netko je tu očito lud, jer je tenk PREDOBAR!! Kao AMX ELC bis, dok ga nisu još nerfali, ali još bolji, zabavniji i opasniji! Dok nisu nerfali ELC-a, to mi je bio omiljeni tenk i sa njime sam odigrao najviše partija, ali nedavni nerf ga je "ubio"... Ali zato je EVEN 90, više nego adekvatna zamjena! 
Sve ono što se govorilo u raznim "review-ovima" da su mane, nisu mane ako se tenk pravilno koristi (kao brzi scout kojeg je gotovo nemoguće pogoditi), a top je dovoljno dobar za brzo likvidiranje meta na malo HP-a. I tako treba igrati sa tenkom; u prvoj polovici partije kao aktivni/pasivni scout, a pod kraj kao brzi likvidator osamljenih meta sa malo HP-a (hit-and-run).
Uglavnom, topla preporuka svim ljubiteljima light tenkova. 

http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Dame i gospodo, nakon skoro 22k bitaka istraženo i kupljeno 240. vozilo i jubilarna 1. desetka. I to odma sa ženskom posadom.

Sad je cilj pokupiti i koju nagradu u rangiranim bitkama.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Dame i gospodo, nakon skoro 22k bitaka istraženo i kupljeno 240. vozilo i jubilarna 1. desetka. I to odma sa ženskom posadom.

Sad je cilj pokupiti i koju nagradu u rangiranim bitkama.

 Opaa i ti se bacio u dioničare

9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ne znam jesam li to samo ja no kad ugledam novog prem lighta ELC EVEN 90, obuzme me nešto i jednostavno se moram zaletit i razvalit ga frontalno sudarom...

Aj lav dis gejm!!!

 

 

dr.zharre
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

EU1 Pukao ili? Upravo u bici sa rangiranim i vodimo i sve smrznu wtf....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Opaa i ti se bacio u dioničare

 Da, da, čuo sam da se tu dobre pare vrte. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
mejt kaže...

EU1 Pukao ili? Upravo u bici sa rangiranim i vodimo i sve smrznu wtf....

 

DA nekih sat i pol, skoro 2h, i eu2 je bio, al sad radi sve.

The quieter you become, the more you are able to hear
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...
U postavkama desktopa mi je sve uvećano na 150%, pošto mi je komp na 55" TV-u.

Kad sam vratio na defaultnih 100% sve je ok...ali to nije rješenje za moj slučaj.

Jer svaki put dok mijenjam postavke ekrana moram odlogirati se s winsa, i sve mi pošemeri na desktopu.

 i meni je stalno na 150% (na lapu, FHD) jer inace ne vidim ni ikone ni tekst, i jedino mi za igru cross fire treba vratit na 100%, odlogirat se i onda radi

ostale sve ne pravi nikakve probleme

mozda ti je do postavki rezolucije pa su razlicite na kompu-telki?

jel telka ima vecu rezu nek je postavljeno u winsima?

e ovo stvarno jos nisam cuo i neznam sta jos probat

AirLive kaže...

jubilarna 1. desetka. I to odma sa ženskom posadom.

 a ti neznas da zene nesmiju ic vislje od tira 8, da su IX i X muski tirovi

AirLive kaže...
 Da, da, čuo sam da se tu dobre pare vrte. 

 a ja budala razbijam glavu di dobro uloziti, a samo trebam pitat na forumu, imamo sve, od 4 doktora, do vrhunskog pfotoschopfera SlavkecDC-a pa do dionickih savjetnika za ulaganje....

sjetim se kak mi je jednom frend reko da se kladi u cjelu MOJU placu da moze potrosit CJELU moju placu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

TV je 1920x1080, tak je i desktop reza (i u igri). Čudom 4k je bio skuplji sam 200 eura, ali iskreno, grozno mi izgledaju stariji filmovi na 4k, preživo, nekak "retuširano", a da ne spominjem hrvatske TV kanale.

Mada neznam kak bi pokraj žene prošvercao komp za 4k gaming.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Nakon 2 godine neigranja idem ja malo igrati WoT. Dočeka me ovo:

 

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Nakon 2 godine neigranja idem ja malo igrati WoT. Dočeka me ovo:

 

 

 To ti je mod koji je doda u igru da nemoraš xvm instalirat na kojem vidiš s kojim grantama su te pogodili, te dali su probili ili nisi, te koliko štete si primio ili zado

12 godina
offline
Re: World of Tanks
O B O kaže...
Entry Point kaže...

Nakon 2 godine neigranja idem ja malo igrati WoT. Dočeka me ovo:

 

 

 To ti je mod koji je doda u igru da nemoraš xvm instalirat na kojem vidiš s kojim grantama su te pogodili, te dali su probili ili nisi, te koliko štete si primio ili zado

 Mislim da je kolega mislio na količinu golda koji leti zrakom. :)

9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

a ti neznas da zene nesmiju ic vislje od tira 8, da su IX i X muski tirovi

 Kod mene je obratno, meni su žene samo na višim tierovima. Koristim ih samo na granama koje počinju od 8ica ili 9ki da imam dobru posadu. Za grane koje počinju od tiera 4-5-6 mi je dovoljna i muška posada jer dok ta posada dođe do najviših tierova, već je utrenirana sa onim najbitnijim skillovima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice