World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.295.290
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ako budu prolazile X2/X3/X5 dnevne rezerve - onda oni sa premium tenkovima i mnogo T9/T10 tenkova

ce puno lakse rijesavati misije sa iskustvom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a ako ne budu onda ce to bit mukotrpan grind..

qb je nabacio neke brojke da se vidi otprilike 

za 14 dana mislim previse igranja ili idu na to da odigras pola i ostalo platis i kupis 

koliko sam skuzio svaki stage koji prodes ti daje 10% popusta na cijeli paket...

samo pare, samo pare cccccc wg

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Meni se jučer x5 nije računao, samo base xp, tak da mi se čini da će tog talijana bit dost teško osvojit...

Ovi kod mene u klanu vele da bi ga se osvojilo, treba 25 000 iskustva radit dnevno...

 

Ja jučer riješio prve dvije, vidjet ćemo kako će dalje ić, jučer sami porazi bili, igra ošla skroz u k...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 8:55 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ja sam jucer u 31 bitku odradio prva dva zadatka, prosjek exp mi je bio 500 i nesto, igrao sa tier x i viii, imao sam 16 pobjeda i 15 poraza (ajmo reci da sam dobro prosao gledajuci sveukupno), a igrao sam 5-6 sati :D

 

nemoj me uzimati za rijec jer nisam 100% siguran ali kad sam igrao sa premium tier 8 amerom (t26e4) tu mi je mislim racunalo cijeli exp koji bi dobio, jer mislim da on dobiva puno veci base exp jer je premium?! ispravite me ako grijesim

ali na kraju tesko da mogu uzeti talijana, jednostavno previse za igrati a tesko da cu svaki dan imati dobar odnos pobjeda i poraza i da cu dobro igrati svaki dan

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

ja doso do 4-tog 73bprbe:),49%pobjeda sa prosjekom od 770xp po partiji,da samo bazni se racuna i treba ti malo prek 20t po danu,ubiti me opce nezanima taj tenk neg sam htio vidit kak ce to ici,rjesim do misije di se dobije oprema vertikalni i ostalo i necu se vise trudit

bajdevej ste vidil coming soon t10 kaj dolaze ahaha pa ovaj obj 277 bude zver

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

jedan dobar game s moje strane 6.5k dmga ali izgubljeno.. ekipa me jednsotavno nije pratila ali sto ces

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

1. put da vidim dobar popust kad mi pošalju ingame jer sam bio stronk :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 19:52 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

1. put da vidim dobar popust kad mi pošalju ingame jer sam bio stronk :)

 ja sam pak dobio na sve 10% ako je iznos veci od 30 eura :). Ali nagrada pod istim nazivom

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ja dobio kupon od 30% na sve osim golda, i opet sam dobio 30% ingame, samo fora je, obadva kupona vrijede 6 dana, i dobra stvar je, mogu se cak i na brodovima reedemat, provjerio, tako da not bad :D

Origin ID: ReaLazio
7 godina
offline
World of Tanks

Jel mi može netko preporučiti zadnje stabilne AMD drivere za wot? Imam problema s rušenjem igre...sličan problem sam imao prije kad sam redovito mijenjao drivere i onda sam odlučio vratiti zadnje stabilne i ne dirati ništa. Tako je radilo godinu dana bez problema, ali evo čini se da je vrijeme da ih napokon updejtam :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
18.1.1 su kod mene i radi stabilno.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dve i pol godine wota s amd karticom i nikad nijednog problema s driverima, uvijek update na najnovije... možda te nekaj drugo muči.
7 godina
offline
Re: World of Tanks
PPKrt_MS kaže...
Dve i pol godine wota s amd karticom i nikad nijednog problema s driverima, uvijek update na najnovije... možda te nekaj drugo muči.

 

Ma prošli put kad sam imao takav problem igra se rušila samo na nekim mapama i to na određenim mjestima, a u drugim daleko zahtjevnijim igrama nije bilo nikakvih problema. Nakon preporuke koju sam dobio u ovoj temi, vratio sam drivere na stariju verziju i dugo vremena (mislim oko godinu dana) sve je radilo savršeno. I evo sada se opet dogodilo par puta da mi se igra samo isključi i izađe na desktop (još najgore danas kad sam mogao bez problema odkarijati partiju, a dok sam se vratio već su me ubili i naravno izgubili smo   ) te mi je čak jednom pri tome izbacio obavijest da su se srušili driveri i da trebam ponovno pokrenuti igru.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ovaj wargaming su najdebilnija kompanija u povijesti svjeta.

 

Dobio sam ban na 3 mjeseca zbog team dmg i to kako. Znaci, u mom timu Revalorise nesto poceo da pametuje, igram t49 s derpom, napravim drive by i opalim ga u bok, probijem ga za 900 dmg, u tom trenutku poplavim, lik se zapali i izgori do kraja, i ja dobijem ban kad mu se tenk unisti. Znaci da se lik nije zapalio ne bih dobio ban. 

 

Napisem 5 mailova u sluzbu za koristnike i objasnim im to i idioti nece da mi sklone ban. Nikad vise necu upaliti ovu smecarsku igru, to je to.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 2 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sto nisi gadjao gusjenice? Ili sto si ga uopce gadjao? Trebao si cekati da te on opali, da poplavi, pa da ga dovrsis. On je odigrao pametnije.

Makar, takav team gdje se ljudi napucavaju ionako ne vrijedi nista. Zato sve manje igram random, samo Arty i TD. Ostalo u klanu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

3 mjeseca ban, imaš onda debeli dosije u arhivi.

 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Ovaj wargaming su najdebilnija kompanija u povijesti svjeta.

 

Dobio sam ban na 3 mjeseca zbog team dmg i to kako. Znaci, u mom timu Revalorise nesto poceo da pametuje, igram t49 s derpom, napravim drive by i opalim ga u bok, probijem ga za 900 dmg, u tom trenutku poplavim, lik se zapali i izgori do kraja, i ja dobijem ban kad mu se tenk unisti. Znaci da se lik nije zapalio ne bih dobio ban. 

 

Napisem 5 mailova u sluzbu za koristnike i objasnim im to i idioti nece da mi sklone ban. Nikad vise necu upaliti ovu smecarsku igru, to je to.

Ako si dobio ban na 3mjeseca, to znači da ti nije prvi put da dobiješ ban zbog TK-a, nego u kratkom vremenskom periodu svako malo radiš team dmg.

Koliko znam prvo dobiješ ban na jedan sat, onda je dan pa tjedan itd. 

Ne bi baš rekao da si toliko nevin.

WoT IG: RavenHR_
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
Evil Access kaže...

Ovaj wargaming su najdebilnija kompanija u povijesti svjeta.

 

Dobio sam ban na 3 mjeseca zbog team dmg i to kako. Znaci, u mom timu Revalorise nesto poceo da pametuje, igram t49 s derpom, napravim drive by i opalim ga u bok, probijem ga za 900 dmg, u tom trenutku poplavim, lik se zapali i izgori do kraja, i ja dobijem ban kad mu se tenk unisti. Znaci da se lik nije zapalio ne bih dobio ban. 

 

Napisem 5 mailova u sluzbu za koristnike i objasnim im to i idioti nece da mi sklone ban. Nikad vise necu upaliti ovu smecarsku igru, to je to.

Ako si dobio ban na 3mjeseca, to znači da ti nije prvi put da dobiješ ban zbog TK-a, nego u kratkom vremenskom periodu svako malo radiš team dmg.

Koliko znam prvo dobiješ ban na jedan sat, onda je dan pa tjedan itd. 

Ne bi baš rekao da si toliko nevin.

 Daleko od toga da sam ja nevinasce, ali je glupo dobiti ban zbog hita kojeg sam napravio kada nisam uopce bio plav na startu partije...

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Sve što ja tu vidim je - jedan plavi team killer manje (3 mjeseca ali ajde valjda bu sljedeći put perma).

8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

... ali ima takvih ko salate, tako da...

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Sve što ja tu vidim je - jedan plavi team killer manje (3 mjeseca ali ajde valjda bu sljedeći put perma).

 Steta sto ne mogu team kill na forumu, ovako glup komentar ni ne zasluzuje nista drugo. 

 

Kada god udjem u partiju ako lik napise "game lost" prije nego je pocela partija ja cu ga roknut, a pogotovo jer taki kao sto je on u 99% slucajeva imaju wr manji od 50%. Pa makar i dobio perma ban. Nemoj igrat igru ako ti je game lost na startu.

Eye In The Sky
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

E vidis, kad netko tako napise, e onda se bas potrudim da pobjedimo!

I u bar 50% slucaja pobjedimo, osobito ako igram Arty, onda sam bas nabrijan da sto vise i bolje gadjam!
(a i granate kao da dobiju oci)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

 Steta sto ne mogu team kill na forumu, ovako glup komentar ni ne zasluzuje nista drugo. 

 

Kada god udjem u partiju ako lik napise "game lost" prije nego je pocela partija ja cu ga roknut, a pogotovo jer taki kao sto je on u 99% slucajeva imaju wr manji od 50%. Pa makar i dobio perma ban. Nemoj igrat igru ako ti je game lost na startu.

 Zamaraš se sa nebitnim stvarima, što te briga šta ko piše po chat-u, da je napisao game lost na poljskom ili mongolskom, onda ga nebi ni skužio, pa ga nebi ni gađao... igraj svoju igru i šta bude bude...

 

Ja ti osobno preporučam da pročitaš upute igre, a u uputama jasno nije naglašeno da se tjekom igranja ove igre mora uživat u nekom alkoholnom piću, pa eto ako se toga nisi pridržavao, dobio si ban za neodgovorno ponašanje u igri izazvano manjkom alkohola u krvi pri stresnoj sitluaciji

11 godina
offline
World of Tanks

Evil Access kak ti je ime u igri tak da znam napisat game lost kad te vidim+to kaj je neko napiso neznaci da taj isti nebu dao sve od sebe u toj partiji a i taj win% ti je k.... pa mogu ja sam stancat % u nekim malim tirovima,naletim neki dan na lika pogledam mu poslje tekme rejting prvo pomislim u ovaj je okej i onda vidim da od 20t ima 10t u o onom pz4h

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ne mogu ja to, to je jace od mene, kada vidim da kuka prije partije moram pucat i gotovo.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Ne mogu ja to, to je jace od mene, kada vidim da kuka prije partije moram pucat i gotovo.

 A eto i ban je bio jači od tebe.  

Niti ti imaš koristi od gađanja drugih u rundi, niti tvoji od team killera u timu... jedino neprijatelj ima koristi u toj situaciji. 

12 godina
offline
Re: World of Tanks

Zašto ga ubit ako može biti koristan. Ako napravi yolo u protivničku bazu, bar znaš kako se protivnički tim rasporedio i možda uhvatiš nešto free dmg-a na početku partije. Ako kampa onda se nadaš da će na kraju partije enemy team zaboravit na njega jer nije spotan pa možda i napravi koji dmg... ili se povučeš iza njega pa dok njega rokaju, ti rokaš njih.....

 

Mene najviše živciraju oni što pingaju mapu bez prestanka 2min jer odu solo na jednu stranu i krive cijeli tim  jer poginu, umjesto da se povuku pa da napravimo rush na strani gdje smo svi.

 

Uglavnom po svojima pucam samo ako me gađaju a nisam u dovoljno brzom tenku da pređem na drugi kraj mape da me pusti na miru.

10 godina
offline
World of Tanks

Baš sam gledao onaj presmješni veteran kupon. 30% popusta na sve gluposti koji nisu special ili na discountu. To nije nagrada to je uvreda za ljude koji igraju preko 7 godina igru.

 

Ruseki bi samo lovu izvlačili.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Zašto ga ubit ako može biti koristan. Ako napravi yolo u protivničku bazu, bar znaš kako se protivnički tim rasporedio i možda uhvatiš nešto free dmg-a na početku partije. Ako kampa onda se nadaš da će na kraju partije enemy team zaboravit na njega jer nije spotan pa možda i napravi koji dmg... ili se povučeš iza njega pa dok njega rokaju, ti rokaš njih.....

 

Mene najviše živciraju oni što pingaju mapu bez prestanka 2min jer odu solo na jednu stranu i krive cijeli tim  jer poginu, umjesto da se povuku pa da napravimo rush na strani gdje smo svi.

 

Uglavnom po svojima pucam samo ako me gađaju a nisam u dovoljno brzom tenku da pređem na drugi kraj mape da me pusti na miru.

 Najgore je to sto ne rushaju. Nego 3 hevija stoje pozadi i snajpaju dok se medijumi kolju u prvoj liniji,dok TD gleda stranu di nema nikoga i taj jedan spama i solo na jednoj strani. Ja popizdim na takve stvari,ak idem sam jednu stranu trudim se spotat i vratit u bazu i defend. A ak idemo svi jedna strana galalmim da nek rushaju al to koda si zidu rekao da nesto napravi.

12 godina
offline
World of Tanks

I to se dešava, znam. Ali nema se potrebe živcirati. Ne možeš utjecati na mozak nekog igrača. Znam neke ljude koji igraju igru samo sa ciljem otvoriti sve tenkove. Igraju bez modula, sa lošom posadom... statistika ih ne hebe ni 5%. Njima je gušt na taj njihov način i što sad... 

Mislim da bi trebalo staviti tier cap po skilu. Npr ne možeš od osmice na dalje ako nemaš recent wr bar 50% tipa zadnjih 100 borbi.Onda će pasti profit zbog premium tenkova koje kupuju botovi i ekipa koje ulazi u igru samo da shebe ostatak ekipe. Pare, samo pare.

Ali sami smo si krivi jer još uvjek igramo to čudo. Treba se ekipa dogovorit pa ne upalit igru 2 mjeseca... da vidiš kako bi se stvari rješile u roku keks, pošto im  je ova igra uz brodove 95% profita. Ak padnui tenkovi, padaju i oni. Kad guza stisne odmah se stvari rješavaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice