World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.266.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Vidio sam gameplay od tier 10, pa to je abnormalno kolko je tenk dobar

11 godina
offline
World of Tanks

jeeeeeeee, vikend je poceo 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

samo 5 sa nula nije to nis

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Jedan $upački kolobanov u obrani karelije. 1v7 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Osim tiera 7 svi su ninja mediumi koji pucaju iz zasjede.

Nisu prebrzi, nemaju neki oklop no redovito ti je pen dovoljno dobar da ne moraš pucat gold.

A gledaj, devetka je vrlo dobra, a STB je jako lijep (top brzo puca, no bez skilova i hrane ciljanje i preciznost su patetični za tier X).

Linija za iskusnije igrače jer te oklop neće izvaditi iz problema gotovo nikad.

Potpisujem. Gotovo svi su pleh tenkovi, ali imaju dobrih vozila - meni je autoloader Chi Ri bio guba za igrat, osmica i devetka su ok ali ne pouzdaj se u oklop, a STB je praktički Leopard, samo s lošijim topom.

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kakav je T110E5? odigrao 5 parija s njim jednu pobjedu ahahaha

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

kakav je T110E5? odigrao 5 parija s njim jednu pobjedu ahahaha

 Prije bio vrhunski, sad tako tako, teško se nosi sa novim linijama tenkova, novih nacija, commander hatch mu je ogroman weak spot...

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

IS-4, 11 fragova ... neki kažu neloše :).
Moj kratki komentar na greške koje su dovele do takvog rezultata. (Nekaj se desilo sa zvukom kod exporta videa, fali mi soundtrack, čekam Filmora support da odgovori, muči me već 3 dana).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Bonus codovi:

 

MOOTALITYGC18

 

WOTCCMRCRO

 

(ne znam šta se dobje, al meni rade!)

 

EDIT:

 

MOOTALITYGC18

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 20:11 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Rvacki kod ne radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Rvacki kod ne radi.

 Radi.

Mjesecno mozes aktivirati kod samo jednog CC-a.

 

ONTOPIC jos kodova

REVALDESTRO   M4A1 Rev na 7 dana (naravno sa 50% posadom )

THUQBESOUHZ   Misija za boostere

i jos mi je prihvatilo ove kodove (neznam za sta su, mozda nekakvi bonusi za ostale WG-ove igre)

KEEPANCHORSREADY

STEERTHECOURSE

 

trenutno je navala, pa ako ne uspijete aktivirati probajte ponovo kasnije

15 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...
REVALDESTRO   M4A1 Rev na 7 dana (naravno sa 50% posadom )

 

Imam 4 skill posadu sa AMX 30B, pa mi posada nije problem.

Jos imao na lageru raznih francuskih kamuflaza, raznog equipmenta kojeg sam pokupovao po popustima, pa mi onda ovaj M4A1 Ref fakat dosao skroz besplatno.

Jedino morao platiti municiju 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
6 godina
offline
World of Tanks

HERDEGC18

 

 Za neke boostere misije.

 

Instalirao igru nakon nekih 4-5 godina neigranja i ništa ne znam što da igram. Svi tenkovi su nekako drugačiji. Da li ima nekih linija koje su bar malo OP da razvijam dok ne pohvatam igru opet?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Japanska (super)teska linija - ne trebas imati ni mozak da ju igras.

 

1. Debeli oklop

2. Howitzer top sa eksplozivnim granatama (cak i kad promasis neposredno pored tenka, radis stetu, a svaki pogodak radi nekakvu stetu i ostecenje modula te posade)

 

Tako da ne trebas nista osim znat disat, dvaput stisnuti tipku "R", i "automatsko nisanjenje" sa desnim klikom.

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Japanska (super)teska linija - ne trebas imati ni mozak da ju igras.

 

1. Debeli oklop

2. Howitzer top sa eksplozivnim granatama (cak i kad promasis neposredno pored tenka, radis stetu, a svaki pogodak radi nekakvu stetu i ostecenje modula te posade)

 

Tako da ne trebas nista osim znat disat, dvaput stisnuti tipku "R", i "automatsko nisanjenje" sa desnim klikom.

 ma daj?

pa ako ne mozes srusit tier 9 ili 10 onda stvarno ne znam sta.. meni je gust kada naletim na heavy 4 ili 5.. samo treba znat di gadat.

6 godina
offline
World of Tanks

Bilo mi je nekako najzabavnije igrati brze tenkove s jakim topom. I TD-ovi su mi ok bili ako ima brzine i top dobar(tipa oni wolverine , su ruski). 

Recimo onu liniju prema tortoise-u sam probao sad igrati jer su mi oni AT-X bili ok nekad ,ali sad mi se čini papirnato to. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Bilo mi je nekako najzabavnije igrati brze tenkove s jakim topom. I TD-ovi su mi ok bili ako ima brzine i top dobar(tipa oni wolverine , su ruski). 

Recimo onu liniju prema tortoise-u sam probao sad igrati jer su mi oni AT-X bili ok nekad ,ali sad mi se čini papirnato to. 

 Cekaj ovu novu poljsku liniju, vrhunski ce biti.

14 godina
offline
World of Tanks

Svi hvale te japanske tenkove, svima su odlični, jedino meni ne valjaju, ja ne znam, prespor sam da dođem na određenu poziciju u potrebnom vremenu (skoro uvijek me neprijatelj preduhitri), većina mapa je otvorena i nemaš se di sakrit, a kad te spotaju, nestaneš u trenu, sa svih strana te izgađaju, sa boka probijaju bez problema, meni totalno ne praktični tenkovi ako se ne igraju gradske mape, a u randomu se većinom ne igraju, krenuo sam ih odma igrat kad su došli, stao sam na o-niu i neda mi ga se igrat baš iz razloga što se nemaš di sakrit niti pobjeć kad si spotan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Kad bi trebali pustiti taj update s poljskim tenkovima?

 

7 dana , ne radi ako ste već uzeli Rev ;

AMX M4 49 - RESILIENTAMX

Lorraine 40T- LORLETHAL

 

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Svi hvale te japanske tenkove, svima su odlični, jedino meni ne valjaju, ja ne znam, prespor sam da dođem na određenu poziciju u potrebnom vremenu (skoro uvijek me neprijatelj preduhitri), većina mapa je otvorena i nemaš se di sakrit, a kad te spotaju, nestaneš u trenu, sa svih strana te izgađaju, sa boka probijaju bez problema, meni totalno ne praktični tenkovi ako se ne igraju gradske mape, a u randomu se većinom ne igraju, krenuo sam ih odma igrat kad su došli, stao sam na o-niu i neda mi ga se igrat baš iz razloga što se nemaš di sakrit niti pobjeć kad si spotan...

 To ni ništa nema veze, svi te ionako buše sa zlatom bez problema. Linija je ok, igram Typ 4. Ali...svi te buše sa zlatom.

12 godina
offline
World of Tanks

Prije par tjedana sam napisao poduži post vezan za japance:
https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks/96070.aspx?page=1733&jumpto=5626325&sort=asc&view=flat


Istina je da kad ih igraš trebaš samo kliknuti tri puta R, jer si toliko spor da te zaboli prst ako ga držiš samo toliko na W. Ako uživaš u tome da dmg stalno "bježi" od tebe i da si magnet za gold onda igraj japance, ali ako očekivaš svaku bitku >4k dmg - zaboravi, jer u većini bitki nećeš uopće doći u priliku da ispucaš toliko granata.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Da.

Japanski teškaši su najlakša linija za igranje.

Superteški oklop pomaže iznimno kod njih.

Arte i pucači HE granata rade 50% manje štete...

 

 

dr.zharre
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

hoće oni vraćat 50tp u premium shop?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Da.

Japanski teškaši su najlakša linija za igranje.

Superteški oklop pomaže iznimno kod njih.

Arte i pucači HE granata rade 50% manje štete...

 

 

 tak sam i ja napravio.

imam vec na njemu oko 100k expa ali mi se tako neda igrat s t9 heavyem iako je op vise manje..

 

No sad sam se prebacio malo na britanske heavy tenkove, imao sam black princa vec duze vremena i odlucio sam izgrindat tu osmicu, cak je black prince dobro i prolazio..

No onda sam uzeo ovog 8 i na pocetku mi je uzasno tesko bilo, pocetni top, losa kupola itd..

Sad sam konacno istrazio top gun no... jel moguce da s njime mozes iskljucivo igrat na kupolu a kada igras na kupolu ammor rack je skoro svaka partija?

 

Nije bas lagan za igranje moram priznati...

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Eh... a još ga nabrijali nedavno.

Kad sam ga grajndao imao je 230 alfu no uvijek bi svakom zalijepio dvije granate za jednu.

Ne znam, engleski teškaši su mi svi bili vrlo dobri i laganica za odraditi, iako me plašili frendovi kako ništa ne valjaju...

I Churchill VII i Black Prince i Caernarvon a pogotovo meni iz cijele linije najdraži Conqueror.

A na kraju Super Conq koji je možda trenutno ponajbolji tier X teškaš.

Ma... poslije japanskih teškaša, možda druga ili treća najlakša linija za odigrati, bar meni.

Vjerovatno jer su spori ko K a ja u godinama kad je mozak bitniji od refleksa.

 

 

 

 

dr.zharre
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Eh... a još ga nabrijali nedavno.

Kad sam ga grajndao imao je 230 alfu no uvijek bi svakom zalijepio dvije granate za jednu.

Ne znam, engleski teškaši su mi svi bili vrlo dobri i laganica za odraditi, iako me plašili frendovi kako ništa ne valjaju...

I Churchill VII i Black Prince i Caernarvon a pogotovo meni iz cijele linije najdraži Conqueror.

A na kraju Super Conq koji je možda trenutno ponajbolji tier X teškaš.

Ma... poslije japanskih teškaša, možda druga ili treća najlakša linija za odigrati, bar meni.

Vjerovatno jer su spori ko K a ja u godinama kad je mozak bitniji od refleksa.

 

 

 

 

Sad cu vidjeti koliki je game changer kad sam nabavio top gun.. a jos moram otkljucat tier9 masinu.. trebao bi valjda dobit na brzini nesto sitno..

Kaj velis prije je bio losiji?

 

9 godina
offline
World of Tanks

Britanci 5-7 HT su teže karampane, i to sve gore kako ideš prema BP koji je najgori. Na papiru imaju armora, ali su ko kutija pa jedino služi protiv low tierova. Top na 5-ici je solidan za taj tier, na šestici baš i ne. Black prince ima jako loš top za svoj tier. Sve iznad BP su odlični tenkovi. A pošto je top od BP loš i na njemu samom, na osmici je još veće smeće. 8-ica sa top gunom i dobrom posadom ima preko 3k dpm, ako te uhvati u track gotov si. Sad nakon buffa kažu da je jedan od boljih heavy-a u 8-icama.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Trazim klan, nick Granader_warrior https://wot-life.com/eu/player/Granader_warrior-532831341

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Javi se kod vozaca u HRTIM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sad sam se opet podsjetio kako je bolno grindati low tier bez premiuma. ajze za prvu 7.icu sam imao onaj 7 dana premium s pocetka, za ostale sam uzimao pa kako tako islo ali sad, tuga i jad

za 26k exp mi treeba tjedan dana ahhaah a nisam sve module istrazio

 

naravno uvijek je tu negativan score sa porazima

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice