World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Pitanje za iskusnije...dal da na M48 fattonu izbacim coated optic I stavim improved vents sa 7.5%? Taj je nekoć imao najbolji vr nebi ga trebalo hebat 2.5% po nekoj logici...coated,vert stab I rammer je gore brijem

Ili nešto da izbacim na Centu AX....njega više igram I uspješnije...optika rammer I vert stab(isto zapravo ko na fattonu) su gore.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ostavi tako ako ti dpm nije bitan
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja bi makno optiku jer itako imas max spot i bez te 2 stvari(ak ti je dobra posada)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Da to sam si i ja kontao,posada je 6 skill....zgubim ta dva i po posto view rangea a dobijem 7.5% na svemu ostalom od crew-a
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Imaš opciju uspoređivanja tenka, možeš i više puta dodat isti tenk i namještat mu skillove, opremu, naprednu opremu, consumables, directives... pa vidiš kako se koji parametar mijenja i odlučiš šta ti paše.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 21:16 (AirLive).
 
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
To unutar igre? Povremenu sam igrač zadnjih 3 god pa odtud njubarska pitanja lol
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Da unutar igre imaš sve.

10 godina
offline
World of Tanks

Pozz imam 70k free expa i kreno bih novu liniju za grindat pa me zanima kakvi su Talijani i Poljaci,nisam igro 6 mjeseci i ne znam sta ocekivati od njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Moja preporuka su ti italijani,8,9,10 su baš zabavni i interesantni za igru zbog novog načina punjenja. Kod poljaka ništa interesantno do 9 i zadnjeg topa. E sad sve zavisi od tvoga stila igre.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Erceg kaže...

Moja preporuka su ti italijani,8,9,10 su baš zabavni i interesantni za igru zbog novog načina punjenja. Kod poljaka ništa interesantno do 9 i zadnjeg topa. E sad sve zavisi od tvoga stila igre.

 Hvala,vidjet cu jos ali poljake cu vjv izbjeci jer je teska linija za grind.

Nego dokle ste stigli sa misijama?Ja maloprije rijesio 8. i sutra cu vjv probat jos 9. ako uhvatim vremena.Za sad je na 80% popusta sto je 85 kn a nisam se nesto previse i namucio,prvi dan sam preskocio i prvih 5 misija sam grindo da rijesim osnovni uvijet a ostale sa expom.40 partija na dan sto i nije previse i eto tier 8 za 85 kn.Probat cu jos i predzadnju rijesit da ga uzmem za nekih 50 kn.Cak me je dobro i islo s obzirom da je maraton.60 % pobjeda avg

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

 Hvala,vidjet cu jos ali poljake cu vjv izbjeci jer je teska linija za grind.

 

 Ja sam na tieru 5 ispustio dušu, najodvratniji tenk ikad...

6 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...
Acex kaže...

 Hvala,vidjet cu jos ali poljake cu vjv izbjeci jer je teska linija za grind.

 

 Ja sam na tieru 5 ispustio dušu, najodvratniji tenk ikad...

 Je, 5 je užasan, ali je 6. super. Za srednjaka na tom nivou sasvim dobar oklop i dobar top. Nakon 30-ak borbi sam dobio prvu oznaku na cijevi.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...
Erceg kaže...

Moja preporuka su ti italijani,8,9,10 su baš zabavni i interesantni za igru zbog novog načina punjenja. Kod poljaka ništa interesantno do 9 i zadnjeg topa. E sad sve zavisi od tvoga stila igre.

 Hvala,vidjet cu jos ali poljake cu vjv izbjeci jer je teska linija za grind.

Nego dokle ste stigli sa misijama?Ja maloprije rijesio 8. i sutra cu vjv probat jos 9. ako uhvatim vremena.Za sad je na 80% popusta sto je 85 kn a nisam se nesto previse i namucio,prvi dan sam preskocio i prvih 5 misija sam grindo da rijesim osnovni uvijet a ostale sa expom.40 partija na dan sto i nije previse i eto tier 8 za 85 kn.Probat cu jos i predzadnju rijesit da ga uzmem za nekih 50 kn.Cak me je dobro i islo s obzirom da je maraton.60 % pobjeda avg

 Ja sam riješio 60% i dalje sigurno neću jer radim i nemam ga namjeru kupovati. Vidim da su neki nakon 2-3 dana več igrali sa njime što znači ( najvjerojatnije) da su dali dobre novce za njega. Nemam ništa protiv, tko voli-neka izvoli. I sam sam dosta toga pokupovao. Ali kada se sjetim da sam kupio STRV-S1 i mjesec dana premiuma za 130 kn i to bez ikakvih kerefeka i mučenja ( dobio nekakav kupon zahvale ) onda mi je ovo veliki napor. Mada, kada malo bolje razmislim, koliko sam novaca ostavio u proteklih nekoliko godina mogli su mi komotno pokloniti i nekakav tier X....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 3:19 (dawor).
5 godina
offline
World of Tanks

dobro jel mi moze netko objasniti sto se fdogada s ovom igrom

od petka sam u teskom minusu i crnilu, ne mogu povezati 2 pobjede, tocnije imam 2 pobjede u cjeli dan. jucer gubim u t10 0:15 wtf???

mm je vrhunski, uzmem t6 i dopadne me u moj timu vod 3 p. victorije u kontra mene vod s 3 progetta46

u t10 vod s 3 obj 430u moj tim nemam nikakav vod, jos u tom timu bilo ja bt 25 midiuma.

 

jednostavno mi je pun k onog nemas srece, nabijem im srecu na neku stvar

 

svaki drugi hit koji primim u partiji je da onesposobi top ili topnika, da ima 10 popravaka sve bi ih trosio

 

jednostaavno nemam zivaca vise

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

dobro jel mi moze netko objasniti sto se fdogada s ovom igrom

od petka sam u teskom minusu i crnilu, ne mogu povezati 2 pobjede, tocnije imam 2 pobjede u cjeli dan. jucer gubim u t10 0:15 wtf???

mm je vrhunski, uzmem t6 i dopadne me u moj timu vod 3 p. victorije u kontra mene vod s 3 progetta46

u t10 vod s 3 obj 430u moj tim nemam nikakav vod, jos u tom timu bilo ja bt 25 midiuma.

 

jednostavno mi je pun k onog nemas srece, nabijem im srecu na neku stvar

 

svaki drugi hit koji primim u partiji je da onesposobi top ili topnika, da ima 10 popravaka sve bi ih trosio

 

jednostaavno nemam zivaca vise

 Balans igre je u banani radi op tenkova i trenutnog mm. Dok ne odluce to popravit igra ce nastavit propadat. Dogode se dani da jednostavno koliko god da carryas, ne mozes izvuc pobjedu.

 

Igrao sam u Lorr40t protiv tier x..toliki teski carry sam imao ali uzalud 6k stete u tier 8 protiv tier 10 kad tvoje desetke ne mogu ni 1000 stete napravit. I naravno da smo izgubili..bilo bi 15:3, 15:4 za neprijatelje da nisam povukao jos dvojcu sa sobom da nesto napravimo..mada su bili losi igraci bitka je zavrsila 15:12

12 godina
offline
World of Tanks

15:3 se ne desi zbog op tenkova neg zbog botava koji su samo u jednom timu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

WOTGMSEASON10FINALS kod za 1 dan premiuma...

 
4 0 hvala 3
16 godina
offline
World of Tanks

od gold tenkova u garaži imam JgTig 8,8, Su-122-44 i T-25

s obzirom da su TDovi bez kupole..a zujalica ne radi neku štetu...

 

molim preporuku za neki gold tenk s kojim mogu imati mobilnost i zarađivati pare :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 19:39 (Ziga).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Rijesio 9 od 10 misija,uzeo tenk za 45 kn.Nisam se nesto previse ni zivciro.200 partija u 7 dana da dovrsim misiju,prvih 5 bez expa a ostale rijesio za exp.

 

https://imgur.com/2W8Fcg6

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 22:01 (Acex).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

od gold tenkova u garaži imam JgTig 8,8, Su-122-44 i T-25

s obzirom da su TDovi bez kupole..a zujalica ne radi neku štetu...

 

molim preporuku za neki gold tenk s kojim mogu imati mobilnost i zarađivati pare :)

 

 

 Progeto preporuka ali moras ga cekat kada bude u prodaji....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Nedavno sam posudio na 7 dana Scorpion G i mogu rec da me odusevio. Win rate dobrih 15% vise od ostalih premiuma koje imam (Type 59, Progetto, ELC90, AX Caer) a i fino zaradjuje.

Al, nisam ga kupio jer sam jeftinije na kraju kupio SU130.

Al kad je dobra partija, progetto46 - kao i type59 je isto jako dobar po pitanju kredita, naravno bez pucanja golda..

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Meni je nekad najomiljeniji bio IS-6. Onda je dugo dugo dugo bio smece,

jer je postao preslab s obzirom na sve nove tekove. Sad su ga malo digli,

al nije to vise to. Nekad sam sa IS-6 igrao samo da silujem ekipu.

 

Sad vise takvog tenka nemam, ni Type-59 nije vise takav tenk.

 

Najbolje zaradjujem sa STRV-S1 i Scorpion-G, sa STRV-om nikad ne pucam

gold, osim ako moram probit Mausa s prednje strane, al to se rijetko desava da mi Maus stoji direktno u liniji.

 

Scorpio-G je veoma zabavan, mobilan, relativno dobar reload, ok kamuflaza.

Njegov problem je sporo okretanje kupole, pa ako ti se zadesi da ti dodju mali francuski pikavci,

i ne ubijes ih iz prve, gotovo je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Idem sinoć oko 2 unijeti kod za dan premiuma kad ono banana... Više ne vrijedi... Koji shit.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Imate li "ukletih" tenkova koji su vam super za igrati ali stalno gubite bitke??

 

Moji su t57 heavy, obj277, t34-85m i su 130pm.

 

Znači skoro svaki put kad uzmem neki od navedenih tenkova, moj tim ispari u roku od 3 min. Sa njima imam nekih pedesetak bitaka i WR oko 40% što je užas. Npr rudy i t34-85m - praktički isti tenkovi. Sa rudy-em super, t34-85m kaos. Skopion G 60% sa ovim novim govancem 30% a imam bolji dpg i kill rating. sa 277 kad napravim 5000dmg, gubim bitke. Imam desetki sa preko 60% pobjeda u više od 200 bitaka, ali čim izaberem neke od navedenih....kaos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Imate li "ukletih" tenkova koji su vam super za igrati ali stalno gubite bitke??

 

Moji su t57 heavy, obj277, t34-85m i su 130pm.

 

Znači skoro svaki put kad uzmem neki od navedenih tenkova, moj tim ispari u roku od 3 min. Sa njima imam nekih pedesetak bitaka i WR oko 40% što je užas. Npr rudy i t34-85m - praktički isti tenkovi. Sa rudy-em super, t34-85m kaos. Skopion G 60% sa ovim novim govancem 30% a imam bolji dpg i kill rating. sa 277 kad napravim 5000dmg, gubim bitke. Imam desetki sa preko 60% pobjeda u više od 200 bitaka, ali čim izaberem neke od navedenih....kaos.

Noob here 49% posto w/r, niti 5000 partija.

 

Ja se mučim s T34-85M, tenk bi trebao biti OP, a ja na nekih četrdeset i par posto na dvjestotinjak partija. 

 

Za dosta tenkova mi je win rate nelogičan. Light tenkovi su mi svi preko 50% a odgovorno tvrdim da najlošije igram light tenkove i da se najmanje trudim u njima. 

 

 

 

Općenito smatram da bolji igrači imaju bolji win rate, no na dane bi rekao da je sve potpuni random. 

 

 

 

P.S. jučer sam gledao QB-a na twitchu. Nije ga baš išlo, promašivao svak drugi šut, one shotan nekoliko puta :)

 

Lijepo je za promjenu gledati Unicuma u par "lošijih" partija. Pun kurac mi je gledanja gameplaya s 5 - 10k damagea i mastery badge partija. 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Imate li "ukletih" tenkova koji su vam super za igrati ali stalno gubite bitke??

 

Moji su t57 heavy, obj277, t34-85m i su 130pm.

 

Znači skoro svaki put kad uzmem neki od navedenih tenkova, moj tim ispari u roku od 3 min. Sa njima imam nekih pedesetak bitaka i WR oko 40% što je užas. Npr rudy i t34-85m - praktički isti tenkovi. Sa rudy-em super, t34-85m kaos. Skopion G 60% sa ovim novim govancem 30% a imam bolji dpg i kill rating. sa 277 kad napravim 5000dmg, gubim bitke. Imam desetki sa preko 60% pobjeda u više od 200 bitaka, ali čim izaberem neke od navedenih....kaos.

 I meni je problem sad sa ovim su 130pm wr 47 %.Inace tdove ne volim igrat jer u vecini slucajeva ne mogu odlucit u partiji.

 

Prvi put nakon 6 mjeseci da grindam ponovo tier V i to je za popizdit,timovi katastrofa,svatko ide gdje hoce,light glumi tda,heavy stoji kod artiljerije,td ide spotat.Najgore kad su 3 artya pa kad me trackuje i stuna a meni popravci 10 sekundi i mozes se jebat kad te 2 puta tracka.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 17:45 (Acex).
5 godina
offline
World of Tanks

evo mene ponovno, znam da dodem ovdje vise manje da se zalim ali nema smisla vise igrati ovo govno od igre. da mene spotaju iza zgrada, stijena i ostalog

da mi u protivnicki tim stavi vod od 2 fv-a, vod od 2 vk72 + type5, da mi stavi jos 3 mausa u isti taj tim, na mapi koja nije otvorena. ja sam bot, crveni potato, idiot, nemam pojma igrati, los sam jos jednom kazem bot ali da dobivam uvijek mutavi tim to meni ne ide u glavu, i da moram igrati protiv ovakvih. s cim da je probijam u uskom grlu ovakve tenkove, moram samo gold trpati ili bjezati po mapi ko papak pa onda se mogu hvaliti kako sam uspio nesto napraviti ko ckapi iz nekog grma. btw vozio sam e5 amera teskasa

 

jel moguce da 4 dana za redom ja ne mogu makar x4 skinuti, mrtvih 2k iskustva i idem dalje? Pa jbt da se igram na srecu igrao bi hebeni loto

 

 

edit: sry admine ako je pobjegla koja psovka

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 20:25 (SeaCucumber2).
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

evo mene ponovno, znam da dodem ovdje vise manje da se zalim ali nema smisla vise igrati ovo govno od igre. da mene spotaju iza zgrada, stijena i ostalog

da mi u protivnicki tim stavi vod od 2 fv-a, vod od 2 vk72 + type5, da mi stavi jos 3 mausa u isti taj tim, na mapi koja nije otvorena. ja sam bot, crveni potato, idiot, nemam pojma igrati, los sam jos jednom kazem bot ali da dobivam uvijek mutavi tim to meni ne ide u glavu, i da moram igrati protiv ovakvih. s cim da je probijam u uskom grlu ovakve tenkove, moram samo gold trpati ili bjezati po mapi ko papak pa onda se mogu hvaliti kako sam uspio nesto napraviti ko ckapi iz nekog grma. btw vozio sam e5 amera teskasa

 

jel moguce da 4 dana za redom ja ne mogu makar x4 skinuti, mrtvih 2k iskustva i idem dalje? Pa jbt da se igram na srecu igrao bi hebeni loto

 

 

edit: sry admine ako je pobjegla koja psovka

 Očito imaš med na guzici pa te svi vole pikat.

6 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

od gold tenkova u garaži imam JgTig 8,8, Su-122-44 i T-25

s obzirom da su TDovi bez kupole..a zujalica ne radi neku štetu...

 

molim preporuku za neki gold tenk s kojim mogu imati mobilnost i zarađivati pare :)

 

 

 Meni najbolje zarađuje STRV -S1. Malo je mušičav zbog hidraulike, a od ostalih FV 4202 i Lav. Sva tri su mi vrhunski...barem zbog zarade.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Imate li "ukletih" tenkova koji su vam super za igrati ali stalno gubite bitke??

 

Moji su t57 heavy, obj277, t34-85m i su 130pm.

 

Znači skoro svaki put kad uzmem neki od navedenih tenkova, moj tim ispari u roku od 3 min. Sa njima imam nekih pedesetak bitaka i WR oko 40% što je užas. Npr rudy i t34-85m - praktički isti tenkovi. Sa rudy-em super, t34-85m kaos. Skopion G 60% sa ovim novim govancem 30% a imam bolji dpg i kill rating. sa 277 kad napravim 5000dmg, gubim bitke. Imam desetki sa preko 60% pobjeda u više od 200 bitaka, ali čim izaberem neke od navedenih....kaos.

WT auf Panz IV - odličan TD, fenomenalan top, odličan cammo, pokretljiv, kupola, i nikak 45% pobjeda (ili tu negdje) preći s njime.. Obožavam taj tenk, to je jedini tier IX koji sam zadržao kad sam otključao i kupio desetku. Ali jbg, ko uklet!

Drugi mi je CDC, volim njegovu brzinu, depru i top, ali nikako nešto pamentnije napraviti s njime. Čak sam svojedobno čekao da prođe minuta - dvije prije nego sam krenuo, čisto da ne budem prvi u nečemu s oklopom ko Renault Megane ali opet ništa. 

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice