World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.100
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav,

 

koji tenk je sad ujutro u 6 pušten na crnjaka?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

PZ. IV HYDR.

6,500,00 silvera

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kupim juce Caerna AX i hladno mi uzmu 9 miliona sa racuna a tenk nisam dobio, odem na forum kaze zabo server vise od pola ljudi ga nije dobilo, a neki FV jos od prekjuce cekaju.

 

Evo jos uvijek ga nema u garazi.

 

Ajde bar mogu uzeti u sekundi milione i milione kredita sa racuna igraca bez bagova...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Onis su se napusili zesce.

 

imao sam spremnih 10,5 milja za neki okey tenk.

Na kraju se ispostavi da ti ej to dovoljno da kupis max tier 6 tenk...

ma daj nek odhebu...

 

jucer ljudima za 9 milja uvalili AX-a ja ga prodao i mogu ga otkupiti bilo kada za 2,1 milju... 

katastrofa sto rade...

 

Na kraju sam si kupio Objecta 705a i jos mi ostalo cca 5,5 milja kredita

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 9:33 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma ne bi ga ni ja uzeo ali stvarno nemam sta vise ni uzeti, imam 16 tier 8 premiuma i sve sam pokrio sto se treniranja posade tice osim ovog britanca.

 

Ali ovo im stvarno nije fer, pa nisam kupio tenk za kredit da bi ga dobio 3 dana poslije jbm ga...ako se ne pojavi do veceras piem im tiket da mi vrate kredit na racun neka se jebu sa ovim bagovima, kao da se radi o firmi koja je juce pocela da radi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ono to mi je drago da ekipa nije kupovala Alpinskog Tigra.. za 10 000 golda, taj tenk ne vrijedi vise od 7000 a bit ce na akciji kad tad..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sad vise Sex1 nije toliko rijedak, imam acc od 2012., jednom ga je bilo moguce kupiti za 5€ i tad sam ga kupio

jer sam zelio bildati posadu za britansku haubicu (koja danas nije ni sjena sto je nekad bila),

i mogu reci da je tenk sasvim OK. Ima veci domet od LeFH-a, ali sporije puni i nisani od istog.

 

Jedan od rijetkih T3 tenkova koji mogu rijesit PzII-J.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
dani2 kaže...

Ma ne bi ga ni ja uzeo ali stvarno nemam sta vise ni uzeti, imam 16 tier 8 premiuma i sve sam pokrio sto se treniranja posade tice osim ovog britanca.

 

Ali ovo im stvarno nije fer, pa nisam kupio tenk za kredit da bi ga dobio 3 dana poslije jbm ga...ako se ne pojavi do veceras piem im tiket da mi vrate kredit na racun neka se jebu sa ovim bagovima, kao da se radi o firmi koja je juce pocela da radi.

 Idi u store i kupi onaj bundle consumables od 81k i trebao bi doći. 

 

 

 

.............

 

Što uzeti od T34b ili Is6b kad bude? Koji je manje zlo? 

14 godina
offline
World of Tanks

Napisao sam post i nema ga, opet bug šteka...

Ugl, tier III premium za 15 000golda...
jedna nula je tu viška, to vrijedi max 1500 golda, a za toliko se već tier V premiumi prodaju (Excelsior)...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imam dosta zlata, a uskoro mi istiće prem accaunt... Ne vidim nigdje ingame gdje se može uzeti WG pramium account, ima samo WoT acc... Igram i WoWS pa mi treba ovaj "običan" koji pokriva obje igre. Što su ga ukinuli za WoT?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Pz II J eh da mi je to ali ne dam 15k. Jel ga ima netko jel još suludo op.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Pz II J eh da mi je to ali ne dam 15k. Jel ga ima netko jel još suludo op.

 Ne kuzim, zaista ne kuzim..

ajde da zaraduje masnu lovu....

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Pz II J eh da mi je to ali ne dam 15k. Jel ga ima netko jel još suludo op.

 Je pogotovo je op sad kad ima toliko FCM-ova koji ga može izbit u 2-3 šuta a da ovaj i ne zna odakle ga ovaj roka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 14:31 (someguy).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...
dani2 kaže...

Ma ne bi ga ni ja uzeo ali stvarno nemam sta vise ni uzeti, imam 16 tier 8 premiuma i sve sam pokrio sto se treniranja posade tice osim ovog britanca.

 

Ali ovo im stvarno nije fer, pa nisam kupio tenk za kredit da bi ga dobio 3 dana poslije jbm ga...ako se ne pojavi do veceras piem im tiket da mi vrate kredit na racun neka se jebu sa ovim bagovima, kao da se radi o firmi koja je juce pocela da radi.

 Idi u store i kupi onaj bundle consumables od 81k i trebao bi doći. 

 

 

 

.............

 

Što uzeti od T34b ili Is6b kad bude? Koji je manje zlo? 

 poznavajuci wg ako ce ova dva biti nece biti ispod 10 milja kredita...

jel bi dao tolko?

6 godina
offline
Re: World of Tanks

Pa bi jer igram bez plaćanja pa mi je dobra prilika za uzeti premium, ali mi glupo uzimati ako su oba katastrofa.

14 godina
offline
World of Tanks

Ja ubo black-a
Za kreditima ne žalim, nabrat će se, da sam golde iskeširao, već bi 2 pivu otvarao uz suzu na oku...

 
Da se isplati za 8.5milja, rekao bi ne, al barem će mi sa black-om biti lakše prebolit što nisam kupio njemačkog bulldoga za 5milja kredita best buy ponuda bila...

A ne znam koje još sulude ponude slijede u narednim danima, golde ne dam, tolko golda traže za neke tenkove, to je gajba pive...

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

I ja sam uzeo. Žao mi za bulldoga baš što nisam ulovio na vrijeme jer je stvarno bio najbolje od svega što su nudili. Uzeo sam i caern x i deathstara. 

Krediti će se već nabrati jedino mi žao malo da sam cijeli garažu prodao za ovo,ali s obzirom da nikad ne kupujem ništa u igri ok mi je ovo.

 

Još će biti is6b , foch td tier 10 i kamuflaže neke za tier 10, one od Božića mislim.

Ona gore lista što sam se stavio se pokazala točna.

13 godina
offline
World of Tanks

Ljudi moji pa kaj će vam ti drlozi?

Trošite lovu bezveze.

Igrati ćete sa njima tjedan 2 i skupljati će prašinu u garaži.

WG lopuže vam muzu lovu.

Ali opet vaš izbor.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
Gajotres kaže...

Pz II J eh da mi je to ali ne dam 15k. Jel ga ima netko jel još suludo op.

 Ne kuzim, zaista ne kuzim..

ajde da zaraduje masnu lovu....

Nisi kolekcionar. Cijena mu je prije bila par stotina ojrića pošto se mogao ako se dobro sječam kupiti neki kolekcinarski paket u Rusiji. Neka knjiga a ovaj tenk kao bonus i tada je bio suludo op zbog armora. Još je bio BT-SV i mislim možda još jedan tenk. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 9:04 (Gajotres).
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Svako malo se prodaje za 100€ u paketu sa 15-20.000 golda.

A gold ti je bitan jer moras pucat gold, sa ima top T1 i ne moze probit stiropor bez golda.

 

Po meni najlisiji tenk, ne mozes osvojiti medalje, ne mozes dobit oznake na cijevi,

sta ti vrijedi match bez artija gdje pobijes 15 tenkova jer te nitko ne moze probit,

kad si u principu prebio ekipu koja mozda igra tek sat-dva i nisi napravio nista spektakularno,

osim potrosio 250.000 srebrnjaka na municiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Ljudi moji pa kaj će vam ti drlozi?

Trošite lovu bezveze.

Igrati ćete sa njima tjedan 2 i skupljati će prašinu u garaži.

WG lopuže vam muzu lovu.

Ali opet vaš izbor.

 Meni za grind love, uđeš sa jednim u bitku, pa sa drugim, pa sa trećim i da vidiš lovu kako kaplje, muka je samo sa jednim igrati, pa nakon šta pogineš, moraš čekati da bitka završi da bi mogao opet sa istim u drugu bitku...
Velim opet, nije šteta kredita, da sam dao pravu lovu ili golde, lupao bi glavom u zid

BTW:
Moj prvi i tada jedini premium 8 je bio osvojeni pilot T25, e sa tim drlogom imam preko 1000 bitaka, većinom u tier-u X, kad nisam imao ništa drugo, sa njim sam se nabrao kredita, bio mi je najbolji tenk, bez obzira što nisam mogao nikoga probit

13 godina
offline
World of Tanks

Skinovi po 3.5k golda...jesu li oni jebeno normalni?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pozz. 

pitanje u vezi rangiranih.

zna li netko da li ce u preostale dvije sezone moci igrati i igraci koji nisu uspjeli uhvatiti level 15 u prvoj divizije prve sezone?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Ja imam 4 accounta i kod jednog nemam pristup mailu ali mogu igrati... Kontam da mi je password hakiran i izmijenjen. Doduše, ja igram bez plaćanja pa ni ne znam što sve treba ako ideš nešto kupiti...

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: World of Tanks
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Nisam te skuzio skroz.... Znaci dao si nekome username i pass od igre da ti grinda kredite, i taj netko te zaj.....? Kako? Što si točno morao prijaviti?

Prijatelj je zaboravio i pass od igre i od maila, te se nije mogao ulogirati nigdje. Kontaktirali support sa potvrdom iz banke o uplati za premium tenk, sken osobne..... I sve riješeno u roku od par sati.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Nisam te skuzio skroz.... Znaci dao si nekome username i pass od igre da ti grinda kredite, i taj netko te zaj.....? Kako? Što si točno morao prijaviti?

Prijatelj je zaboravio i pass od igre i od maila, te se nije mogao ulogirati nigdje. Kontaktirali support sa potvrdom iz banke o uplati za premium tenk, sken osobne..... I sve riješeno u roku od par sati.

 tjedan dana mi ne odgovaraju na ticket a ne ceka mi se vise.. u studenom 2015te su mi hakirali i potrosili golde i promjenili nick u wolf neki broj.. hakirali par sati poslije kako sam uzeo golda i premiuma za 100 eura tako da mi je to malu cudno. sad mi vele da sam vec jednom bio hakiran i kak sad opet i ne prihvacaju moj odgovor pa ko bi hebo te mislil da ozenjen lik sa malim djetetom bude kreten da se razljuti jer mu neces posudit 60 eura da si on kupi neki tenk. mislim na tog lika koji mi je grindao kredite. dao sam im listu uplata do listopada 2017, ali nisam jos niakakav odg dobio. ispituju me za neke bonus codove a ja ih se ne sjecam, ne prhivacaju odg "koji qrac me jebes s kodovima, nesto happy new year, nesto happy anniversary, happy qrac palac.. 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Imaš na njuškalu koliko hoćeš. 

jaska jaska jaskaja
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Nisam te skuzio skroz.... Znaci dao si nekome username i pass od igre da ti grinda kredite, i taj netko te zaj.....? Kako? Što si točno morao prijaviti?

Prijatelj je zaboravio i pass od igre i od maila, te se nije mogao ulogirati nigdje. Kontaktirali support sa potvrdom iz banke o uplati za premium tenk, sken osobne..... I sve riješeno u roku od par sati.

 Ma to, samo dilajte skeneve osobne putem neta.

 

Ja udaram ovrhu kod nekih legalnih kamatara jer je netko si isplatio putem moje osobne online pozajmicu, verificirao fotografijom lica s fejsa ... još sam 20k kn za vratit.

"Državne službe" mi rekle da sam si sam kriv ... jbg. Osobni dokumenti su OSOBNI, i nikome se nedaju tko nije služba, banka ili slično.

Pravnik u policiji sam kaj mi nije rekao "Baš si glup".

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 15:11 (Jarvan).
4 godine
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...
Frenzy kaže...
phnx kaže...

pozz! 

 

gdje se kupuju accounti za wot? 

 

popusio sam svoj jer nisam vezao telefonski br a pass od maila sam zaboravio te u takvoj situaciji sam mislio da bi bilo pametno platit nekome da mi grinda kredite... nije dobro ispalo i sad sam morao prijavit tako da sam banan a njima godine uplata nisu dovoljan dokaza vlasnistva. 

 Nisam te skuzio skroz.... Znaci dao si nekome username i pass od igre da ti grinda kredite, i taj netko te zaj.....? Kako? Što si točno morao prijaviti?

Prijatelj je zaboravio i pass od igre i od maila, te se nije mogao ulogirati nigdje. Kontaktirali support sa potvrdom iz banke o uplati za premium tenk, sken osobne..... I sve riješeno u roku od par sati.

 Ma to, samo dilajte skeneve osobne putem neta.

 

Ja udaram ovrhu kod nekih legalnih kamatara jer je netko si isplatio putem moje osobne online pozajmicu, verificirao fotografijom lica s fejsa ... još sam 20k kn za vratit.

"Državne službe" mi rekle da sam si sam kriv ... jbg. Osobni dokumenti su OSOBNI, i nikome se nedaju tko nije služba, banka ili slično.

Pravnik u policiji sam kaj mi nije rekao "Baš si glup".

 bome su te fino zajebali

VelvetOverlap
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice