World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.285.634
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
World of Tanks

Pretpostavljam da ova 2 tier 3 premiuma nisu vrijedni odabira, tj. više mi se isplati uzet 4 dana premiuma sad za frontline? Šta kažete?

0 PZ T15
2 PZ S35
9 4 dana premiuma
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Ako se nema premium i igrat ce se max onda da, inace tenk  ako ima full crew ne morate se patit s 75% na 100% vec 2 milje za knjige i extra posada + free slot i nesto za kikiriki kad se proda tenk  Al opet ne znam jel korisno bas to min maxanje jer se moze rec da ce u tih par dana s premiumom i onim x3 posada prije doc na 100% + ce se vise novcica zaradit cak i rezerva se moze napunit ako se igra s bosterima t8 prem, pa valda ispadne ovisno koliko ce se bit za racunalom. 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
9 godina
offline
World of Tanks

Ma da, nemam premium acc inače, igrat će se dosta jer sam u zaostatku, a želim uzet premium devetku. Čak mi je dobro došlo što sam u početku manje igrao jer sam većinu bodova dobio otkad su uveli 100% boostere za frontline pa je sad grind puno lakši.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
World of Tanks

Koji je najbolji od ovih? (Na WZ-a imam 10% ili 20% neki kupon)

5 Lorr 40 t
3 Strv S1
0 WZ 120 1G
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 16:37 (slavenP22).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Lor 40 t je najbolji radi kupole al ima specifican gameplay jer je glomazan s losijim camom, igra se oprezno, strv je dobar na nekim mapama di se moze kampat a ima odlican pen pa gold prakticki ne treba, al meta je prosla tog tenka, wz je agresivni td s derpy topom, poprilicno efektivan armor ima protiv nizih levela i svog t na daljinu , al gun je neprecizan jer nije rus ofc, ali opet ako se igra ko Ht  onda nije ni bitno 

Od posade samo strv odgovara  ostatku linije mislim, loraine mozda  odgovara liniji za bat 25t, a kinezu moyda fali drugi loader jer su 152mm gunovi.

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Dokaz da nVidija proda muda pod bubrege sa RTX-om:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Dokaz da nVidija proda muda pod bubrege sa RTX-om

 

pa to znamo već odavno :)

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks

Nakon ne znam koliko vremena malo mi se opet vozaju tenkići. Iskreno nemam pojma ni kad sam prestao aktivno igrat, mislim da ima 5 godina. 

Jel ima išta za povratnike, neki special deal? Šta je ovaj frontline, vidim tu se da neki premium izgrindat? 
Pretpostavljam da je igra i dalje s*anje kakvo je bila i onda. Ima netko tko igra AW i WoT paralelno? Da napiše koju o njima. 

Uglavnom zahvaljujem ako se nekome da potrošiti par minuta za neki kratki osvrt današnjeg stanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Nakon ne znam koliko vremena malo mi se opet vozaju tenkići. Iskreno nemam pojma ni kad sam prestao aktivno igrat, mislim da ima 5 godina. 

Jel ima išta za povratnike, neki special deal? Šta je ovaj frontline, vidim tu se da neki premium izgrindat? 
Pretpostavljam da je igra i dalje s*anje kakvo je bila i onda. Ima netko tko igra AW i WoT paralelno? Da napiše koju o njima. 

Uglavnom zahvaljujem ako se nekome da potrošiti par minuta za neki kratki osvrt današnjeg stanja.

 Za povratnike ne znam ima li netki special deal, Frontline ti je najbolje proguglat ili pogledat koji video na Youtube-u (lakse i tebi i nama).

 

Igra ce biti onakva kako se ti postavis prema njoj, ako ocekujes da ce biti sranje onda prva losa partija ce ti izvuci zivce i zgadit ce ti se opet. 

Ako ocekujes da ces se ponekad zabaviti makar i kroz poraz mozda ti bude i zabavna. 

 

 

Igra je ista kao i prije, nekada ces imati super team, nekada ces ispusiti brzinom svjetlosti, morona je vise nego zrelih i normalnih igraca ali takvo je stanje u svijetu (uvijek bilo) pa ne bi trebalo da se covjek iznenadi. 

 

Najbolji savjet koji ti mogu dati je da ponovo instaliras, bacis koju partiju i sam skontas jesi li ili ne za toga 

9 godina
offline
World of Tanks

Došla mi na mail poruka da mi je danas 4. godišnjica igranja wota i za nagradu dobijam progetta i 3 dana premiuma. Tenk imam i kao kompenzaciju su mi dali milijun kredita. Koja glupost, mislio sam da će barem dat 11k golda koliko piše da mu je cijena... iako bi ja najradije neku drugu premium osmicu koju nemam...

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Zanimljivo, ja sam dobio samo 1 dan premiuma i nikakvog tenka, makar igram puno duze od 4 godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Čekaj, besplatno daju najboljeg srednjeg premiuma samo zato sto igras 4 godine?
Zele zadrzati igrace na sve moguce nacine. Bojim se da je igra dosla do granice nakon koje nema povratka.
MM je toliko zatrovan premiumima da vise ne mozes uzivati u igranju.
Tvoje vjestine ne mogu donijeti prevagu, vec cista sreca: hoces li biti u timu koji ce pobjediti 15:3 ili ces izgubiti istim rezultatom.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
MM je toliko zatrovan premiumima da vise ne mozes uzivati u igranju.

 

low tier sealclubbing je možda toksičan, ali ne vidim kako je to problem od t7+

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Tebi nije problem sto je techtree tenk smece, a premium iste vrste i tiera je dobar ili odlican?
Primjeri: tvp vtu vs. Skoda t27... at 15 vs turtle... Tiger2 vs lowe...

Sve se svodi na to da platis pa imas dobar tenk, a sada ih jos i djele. Pa cemu onda tear 8?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

prva 2 ne znam, ali za tigera se slažem da je smeće.. ali nema cherrypickinga, uspoređuj dalje  IMO od ovih koje poznajem.. t-44 > t54 mod 1, t34-2 > type 59, sva 3 ruska t8 HT-a > IS-6, t32 vs t34 ajde diskutabilno, amx ac 48 > amx canon.. itd itd..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 20:39 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Koliko vidim ima na wot forumu više tema o tome tako da ja nisam jedini... Ako se nekome bliži "godišnjica" ili mu je nedavno bila neka pripazi na mail jer mislim da daju 14 dana za aktivaciju.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Generalno igra i dalje ima ogromnih problema. Kao i prije 5-6 godina i danas je balans problem. Osim što danas puno više tenkova u igri, pa je i problem veći. Kao što ima OP premium/reward tenkova, ima i generalno s*it premium tenkova. Uglavnom onih koji su od samog početka u igri. 
Eto, čak veći problem od premium tenkova su po meni ovi glupavi kotač tenkovi. To s*anje je daleko gore nego je T-50-2 bio u svojim glory vremenima. 

Primjetio još jednu stvar, arty je lošija nego ikad. A i dalje ljudi plaču po chatu kad ima 2 arty.  
Što se tiče frontlinea, sviđa mi se koncept. Al treba neke izmjene ili na mapu ili na sam mod jer spori/tromi tenkovi/TDovi baš i nemaju smisla, pogotovo kod attacka. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Generalno igra i dalje ima ogromnih problema.

 

dobro tu se nikada nismo 100% slagali.. svaka online igra ima problema, niti jedna nije savršena. WOT je bio i ostao vrhunska online igra..

možda najveći problem po meni je iznimno toksičan community 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

 

dobro tu se nikada nismo 100% slagali.. svaka online igra ima problema, niti jedna nije savršena. WOT je bio i ostao vrhunska online igra..

možda najveći problem po meni je iznimno toksičan community 

Ma ok. Možda sam se krivo izrazio, odnosno da pojasnim. Problemi s nebalansiranim tenkovima(ne samo OP, nego recimo i oni koji su ispod prosječni) no to je bilo tako i prije, tako je i sada, i vjerojatno će tako i ostati. Kažeš Type59 je smeće sad, sjećaš se koliko je bolesno OP bio taj tenk kad je pušten. Očito nešto rade po pitanju balansa samo se desi da odu pretjerano u neku stranu. No ok, sve su to problemi preko kojih se može proć. Jasno, puno je tenkova i teško je očekivati za svaki apsolutno odlično pogođeni balans u svim situacijama. 

Mislim da je community puno blaži nego nekad, ili mi se samo čini zbog nepostojanja allchata. Kako sam se iznenadio kad sam htio pozdravit familiju nekom auto aim debilu, pa ko budala pokušavam naći allchat. 

Također pozdravljam popravak samog enginea, naspram onih ranih dana. 

EDIT: Još jedan dojam koji mi je ostao od ovih par dana. Mape dobar dio vremena djeluju premale.

 

Jedna dobra s ARL za kraj grinda. Baš mi dobro sjeo ovaj baget top of the tree. Iako vidim da Foch više nije Foch. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 22:00 (mystik).
13 godina
offline
World of Tanks

ne znam dali si čitao prijašnje stranice, ja sam se isto tek vratio nakon 5-6 godina..

što se tiče community-a je sve manje-više isto, osim kao što si i sam rekao ugašeni all-chat.

da, fali malo balansa tenkova, ali smatram da priča, da su prem. tenkovi op ne drži vodu, rado ću saslušati nekoga ako me uz kvalitetnu argumentaciju želi uveriti u suprotno..

type nije smeće, i dalje je odličan tenk, rekao bih nakon 5-6 nerfova dobro izbalansiran. tim više jer kao ljubitelj tenkova toga tipa (imam t62a, obj140, wz-120, tonu partija na t-54, opet kupio t-44 itd.), smatram da su non-premium counterpartovi na tom tieru bolji, pogotovo t-44.

 

možda najveće iznenađenje poslije povratka mi je činjenica da je gold spam totalno out of control.. to je nešto što bi trebalo popraviti, npr. nerfom dmg-a.

ja na koncu nisam prestao igrati iz ikojeg od common razloga, (u peaku sam tukao preko 3500 tjednog wn7) nego zato što se nisam mogao obuzdati i igrao sam previše, znači x2 na svih 25+ tenkova itd.. sada mi užasno ide, ali igram više casually i obuzdavam nagone 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Preletio nabrzinu, šteta što nisam znao za ovaj ref program pa da nekom uberem T8 premium a sebi neki jadni T7. But whatever.

Po meni je ovaj pasta T8 autoloader prilično nebalansiran. Ok, rekao bih da je T44 overall možda bolji. Skorpion G, SU130PM, CaernAX, T26E5, Defender, WZ-120FT, Pasta46. Sve su ovo bili tenkovi koji su bili među boljima i kojih sam sretao najviše u frontlineu, barem ono što sam vidio u dva dana frontlinea što sam igrao. E sad, nešto od toga se vjerojatno moglo dobit kroz neki event, kao i određeni T10(279e). 

Ok, nije Type59 full smeće jer postoje i lošiji tenkovi, no definitivno je smeće naspram što je bio. Također se slažem da je trenutno dobro odrađen. Nemam, pa ne mogu detaljno reći, ali vidim da se puno lakše rješavaju u bitkama nego prije.

Sljedeće ću definitivno morat T44 grajndat za sljedeću epizodu frontlinea. Dal ću do kraja otić ne znam, mrzim tenkove s malim gun depressionom. 

Ma ja sam otišao iz WoTa jer sam izgorio, izgubio volju, ljudi s kojima sam igrao također prestali, iako mislim da su se vraćali nazad u međuvremenu pa opet prestali. A trenutno sam isto loš, ok, ove "nove mape"(pola mapa ne poznam što su izmjenjene/dodane) nemam pojma, još "učim" teren i gdje i kako s kojim tenkom. 

A što se tiče golda, htio sam to navesti ko jedan od complaina/problema, ali pošto se kupuje za creditse nisam. Da bi trebalo popraviti da, nerf damagea možda, al tipa 10-20. Možda ponegdje buffat AP pen. Ili smanjiti RNG roll za obični ammo, pa je onda raspon puno manji, samim time i šansa za damageom veća jer je min roll veći. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 1:36 (mystik).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Po meni je ovaj pasta T8 autoloader prilično nebalansiran.

 

meni taj tenk uopće nije napet jer nisam fan paper armora, ali to kompenzira poprilično moćnim topom.. znači penetration iznad razine ostalih med topova, accuracy, solidan depression i autoloader koji se dopunjuje..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
mystik kaže...

Pretpostavljam da je igra i dalje s*anje kakvo je bila i onda. Ima netko tko igra AW i WoT paralelno?

Igra ce biti onakva kako se ti postavis prema njoj...Ako ocekujes da ces se ponekad zabaviti.... mozda ti bude i zabavna. 

Igra je ista kao i prije... morona je vise NEGO PRIJE

 evo ja pomalo, i wot i wows i wt i aw (i wowp )

sve su ti igre iste, postale pay to win, dodavanjem premiuma, micanjem skilla i pozivanjem vise morona u igre

razlika je da u WT nema "press 2 for skill" ali mozes kupit top tir

u AW su rekli da "nikad nece biti t9 premiuma" ™, evo ih prodaju i devetke i desetke al "u lootboxovima" da ih "sastavis od dijelova"

kad su sve te igre postigle kriticnu masu igraca, firme su dale marketingu da preuzme vodstvo od development teama da se sve to unovci

to je tako, prihvati i zabavit ces se

cak sve spomenute igre na neki nacin daju ili dijele premiume koji se mogu nekak izgrajndat da se ne kupuju

nekad je to bilo apsolutno NEZAMISLIVO

AirLive kaže...

Došla mi na mail poruka da mi je danas 4. godišnjica igranja wota i za nagradu dobijam progetta i 3 dana premiuma. Tenk imam i kao kompenzaciju su mi dali milijun kredita...

 odavno nema kompenzacije u goldima....ko se jos sjeca T-127 eventa sa 10 laznih mejlova za 10 kodova??!?

a "dali" su ti tenka koji vec imas pa eto samo kompenzacija "kaska"...

BTW ja sam se na druga 2 akaunta nedavno ulogiral u wows, na jednom dobijo kredse na drugom t6 premium u 7 dana premiuma

nije neka godisnjica, samo me nije bilo u igri mjesec -dva

Čitatelj kaže...

Zanimljivo, ja sam dobio samo 1 dan premiuma i nikakvog tenka, makar igram puno duze od 4 godine.

 sigurno si na crnoj listi pa nista od gudiza

dao bi se kladit da si postal skrin shot sa necim sto nije masteri ili si igral T14 a znas da je to dedaa zabranio , ko te drugi mogo prijavit ? nasi forum doktori su obavezani zakletvom sutnje

Majesty kaže...
Zele zadrzati igrace na sve moguce nacine. Bojim se da je igra dosla do granice nakon koje nema povratka.

 nazalost, NIJE

kad pocnu opet prodavat , al ne direktno, nego "u kutijama" E-25 i type-a 59, onda je voda dosla do grla...

al ak firma propadne, samo ce neko drugi kupit igru i nastavit dalje, to se dogodilo tvorcima AW-a, kupil ih je mail.ru

tak je i crytek propal, al se licence za cryengine i dalje vrte, nesto cak i u AW-u, nesto je dodano mail.ru-u u igri warface...

AirLive kaže...

Koliko vidim ima na wot forumu više tema o tome tako da ja nisam jedini... Ako se nekome bliži "godišnjica" ili mu je nedavno bila neka pripazi na mail jer mislim da daju 14 dana za aktivaciju.

 veliko HVALA na napomeni, idem bas gledat kad su rodjendani i napomenut tajnici da pogleda u spam koji put kad nece raspat nokte...

nine kaže...
type nije smeće, i dalje je odličan tenk, rekao bih nakon 5-6 nerfova dobro izbalansiran.

možda najveće iznenađenje poslije povratka mi je činjenica da je gold spam totalno out of control.. to je nešto što bi trebalo popraviti, npr. nerfom dmg-a.

sada mi užasno ide, ali igram više casually i obuzdavam nagone 

 tajp je sjena onog kaj je nekad bio, dok sam ga prije susreto cesto sa t6 (cak i t5 zbog MM-a) znam da sam bezal od njega jer mu nisam mogo nis, dok je gold ammo bio za gold

kupio sam ga 2012, e sad jel tada gold vec bio za credse neznam

al znam da je imal MM da je cesto bio top tir i 3 tajpa u partiji su zgazili protivnike, nemoze ih se zaustavit, dok je oklop nekaj znacil

pa su uvel "2 for skill, 2 for win" i to je smanjilo efikasnost, svi te odjednom buse

pa su digli pen sa 175 na kolko je vec sad, malo povecali depresiju, bolji gun handling, al je najvaznije kaj su mu dali bolji motor da nema "poor chinese dynamics" sta kaze baba u nekom videu

al djabe sve to kad te defender ili patriot buse dok ti njih dingas, 2 shuta i moras bjezat

P.S sretno sa obuzdavanjem nagona, imas na raspolaganju forumske doktore

mystik kaže...

Preletio nabrzinu, šteta što nisam znao za ovaj ref program pa da nekom uberem T8 premium a sebi neki jadni T7.

 

Ok, nije Type59 full smeće jer postoje i lošiji tenkovi, no definitivno je smeće naspram što je bio. (vidi gore)

 

Sljedeće ću definitivno morat T44 grajndat za sljedeću epizodu frontlinea. Dal ću do kraja otić ne znam, mrzim tenkove s malim gun depressionom

 a mogo si vozat su-122-44 ili jos gore, kv-122, a ni war crime panter nije los, jos je cak najbolji od ova tri zbog pref MM i gun handlinga

a hebiga, ko je jamio, jamio je.. kaj nisi cital malo il pital tu na forumu

a t-44, da dobar je tenk, pravi medium

a ak oces nesto depresivno, onda per$hin, steta sto nisi uspijo izgrajndat t25 pilota, to je dobar tenk

isti skoro ko m26 al sa malo boljim gun handlingom, ili cak t-44-100, on je pak bolji u svemu od ovog iz tech treja (wg logic stronk programink )

 

Enivej, kolege ovisnici dobro dosli.

natrag.

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma igrao sam ja malo AW pred kraj WOT karijere, malo modernih strojeva. Bila je ok igra. Vidio da je pod my.ru i da imaju lootboxeve što me opće nimalo ne čudi s obzirom na povijest ostalih igara, no i tamo je sad bio neki event pa je iz tog razloga i bilo pitanje. Trenutno nebitno jer sam instalirao WoT a ionako imam vremena samo za jednu.(Možda bolje da ni nisam instalirao WoT da se previše ne navučem).

 

A što se tiče ref programa, eto bilo pitanje u prvom postu kojeg si citirao al bio jedan odgovor i onda krenuo igrat da probam taj frontline pa nisam ni previše istraživao. Nije čak ni bitno koji je tenk, al kad je bila opcija za free, mala šteta. Uzet im sve šta se može free.  Imam ja svoje ok premiume(T34, E25, Jg8,8, Su-122). Imam i neka smeća, a dobio sad i KingTiger i na rental 2 tjedna  T26E5 i CaernAX. Iako ova dva još nisam uopće isprobao. Navodno su ok. King Tiger je dobar tenkić. 

10 godina
offline
World of Tanks

prima li neki domaći casual klan (ispod)prosječnog igrača?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

well thanks wargaming..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Za ove koji su se vratili nakon par godina...

Osim starih premium tenkova (tipa CDC) gotovo svi premium tenkovi su bolji nego ovi iz drveta i to puno.

Čak i za T-44 koji je prije cca. godinu dana pojačan ima T-44-100 koji je premium i bolji.

Veliki problem u igri su točkaši, kolica ili kako već... Totalno upropaštavaju high lvl igru.

Puno su veći problem nego arte onda je valjda jasno.

Nakon njih naravno totalno OP tenkovi koji su klanske nagrade ili nagrade za osobne misije, Chieftain, OBJ 297e, OBJ 907 i tako to.

I ne kažem da su meni problem ubit nego su problem jer rasturaju MM. Jedan tim ih ima drugi ne i gotova partija u startu.

Odvratan i neposlovan način ponašanja WG-a prema korisnicima je otjerao puno igrača a skill MM-a nema nit će biti pa to sve zajedno dovodi do toga da većina partija završava 15-3 ili 3-15. Niti takva pobjeda nije gušt a kamoli poraz.

Upalio sam još jedan acc za referal program pa sam se podsjetio kako je igrati bez premiuma i bez plaćanja.

Volim WOT i igrat ću ga dok bude išao no više ga nikome ne mogu i ne ću preporučiti jer bi to bilo krajnje pokvareno s moje strane.

Previše zahtjeva love za jednu virtualnu zafrkanciju.

Ako vam se ipak igra izbjegavajte tier X. Tamo je najlošije stanje.

Pozdrav svim tenkistima

 

 

dr.zharre
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Čak i za T-44 koji je prije cca. godinu dana pojačan ima T-44-100 koji je premium i bolji.

 

baš usporedio oba.. toliko je bolji premium da nije vrijedno spomena..

https://tanks.gg/compare/t-44?l=51211f&t=t-44-100

 

EDIT:

baš došel doma, progetto je 30 dana rental.. mehh, i ovak i onak me nije zanimao, zamjenio bi ga za onu milju creditsa odmah da mogu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 17:09 (nine).
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

brže cilja, brže se okreće, pokretljiviji je a i bokovi su otporniji na HE  

provozaj par partija jednog pa drugog pa ćeš osjetiti razliku...

 

 

 

 

dr.zharre
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

well thanks wargaming..

 bio sam ljubomoran u startu... ... mislio da je zauvjek/perma/dok vas smrt ne rastavi/ ....

dr.zharre kaže...

Za ove koji su se vratili nakon par godina...

Veliki problem u igri su točkaši, kolica ili kako već...

Pozdrav svim tenkistima

 a jel uopce ima neko ko je otiso iz igrice i sa foruma? a da se nije vratio??!? znam da je DamageHigh izbrisal profil (bugov) jer nema vremena, nema vise ni Delboja97 a i dedaa se neda uhvatit na slici

haha kolica™  ,  prodano, jos samo da dedaa odobro naziv kao sluzbeni na forumu (sjetimo se "krmace" koju skill4ltu zove jagdpizda™ ... nisam prost majkemi™ ja samo citiram )

nine kaže...
EDIT:

baš došel doma, progetto je 30 dana rental....

 sad vise nisam, kad vidim kak su podmukli izmedju redova

 

P.S. ja bio pametan i uzeo "nabijac topa"™ na jednom i optike na ostalim akauntima za bondse a sad se djele tonkovi

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/tanks-for-bonds/

lupam se po glavi....

ok znam da je stb guard smece i zato je jeftin, al eto tu je patriot koji je do nedavno isao za zivu lovu, a eto sad ide na pozajmicu... liberte cu dobit od regrutiranja, a za sicu cu uzet t-34 shielded i francuskog m10 jer ih nisam grajndal...

a ko je sacuval bondse sad moze uzet premijum osmicu ili "event" desetku koja NIJE premium za grajndanje kredita al je za trening posade

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.10.2019 22:13 (ED63).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice