World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Warcraft

Nakon 15 dana gejmanja ovo zakljucujem:

 

Cons:


PVP je apsolutno smece, unisten je PVP u svakom pogledu i balans tesko da ce se postici jer evo i nakon 20 dana nisu tweakali nikakav dmg

Tankovi u PVP su MVP, previse dmga, ne umiru, heal je nenormalno velik (ovo prica Frost/Blood DK)

Obavezno imati herbalizam/mining/enchant jedno od to troje za skupiti brdo golda i nemas problema sa raidanjem/goldom

Jako puno pathing bugova kako od spelova (blink/glacial advance) mobovi se zaglave precesto

 

 

Pros:

Odlicna prica iz class kampanje (DK je fenomenalno uradjen)
Artifact weapons skriveni izgled oruzja i njihovi questovi su odlicno uradjeni(bar neki)

Prica je skroz dobra, questovi i samo okruzenje

Instance su mi zanimljive, to jest samo Vault of Wardens, Black Rook Hold, Arcway i Court of Stars ostalo onako

Najbolja stvar mythic 5m 2-15 lvl

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2016 3:09 (chaselol).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
chaselol kaže...

Nakon 15 dana gejmanja ovo zakljucujem:

 

Cons:


PVP je apsolutno smece, unisten je PVP u svakom pogledu i balans tesko da ce se postici jer evo i nakon 20 dana nisu tweakali nikakav dmg

Tankovi u PVP su MVP, previse dmga, ne umiru, heal je nenormalno velik (ovo prica Frost/Blood DK)

Obavezno imati herbalizam/mining/enchant jedno od to troje za skupiti brdo golda i nemas problema sa raidanjem/goldom

Jako puno pathing bugova kako od spelova (blink/glacial advance) mobovi se zaglave precesto

 

 

Pros:

Odlicna prica iz class kampanje (DK je fenomenalno uradjen)
Artifact weapons skriveni izgled oruzja i njihovi questovi su odlicno uradjeni(bar neki)

Prica je skroz dobra, questovi i samo okruzenje

Instance su mi zanimljive, to jest samo Vault of Wardens, Black Rook Hold, Arcway i Court of Stars ostalo onako

Najbolja stvar mythic 5m 2-15 lvl

 U 7.1 tankovi nerf 10% u pvp, već sada je navodno aktivno.

Nebi se složio da ne umiru tankovi, ok blood dk se dosta može hilat ali tankovi u pvp hilaju se više od 50% manje, rade cca 30%dmg koji radi dps spec ili klasa, primaju identičan dmg kao i dps spec ili klasa.

Vidim da si napiso za dk, al evo ja igram paladina prot, critam 50k, primam isti dmg kao ostali, hilam se smješno, pogotovo nakon nedavnog nerfa koji je smanjio healing za cca 30%, doslovno krepam u 10 sekundi s tim da me balončić drži živim 6 sekundi, prot specovi su izvan battlegrounda.

Sad zamisli kada ti dođe deamon hunter sa 1.8milje hp, a ti ga udaraš critajući 50k, popališ sve defence CD i skineš mu 300k i krepaš.

U world pvp questovima su pve pravila pa mogu dosta primiti dmg, ali BG i Arena je gotovo, prot is byby..

 

pozz

10 godina
offline
World of Warcraft

Probao prot paladina u pvp i nis posebno, mali damage, a izdrzi neprimjetno duze, dok retro rastura u pvp, 750k kritovi, večina klasa mi ne moze nista kad se nađemo 1v1, retro paladina je milina za igrat, neki dan sam opalio 2.2 miliona u pve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Probao prot paladina u pvp i nis posebno, mali damage, a izdrzi neprimjetno duze, dok retro rastura u pvp, 750k kritovi, večina klasa mi ne moze nista kad se nađemo 1v1, retro paladina je milina za igrat, neki dan sam opalio 2.2 miliona u pve.

 Ne znam za pvp, ali u pve nije nesto:

 

DPS rankings after day 1 of Emerald Nightmare

 

DPS rankings after day 2 of Emerald Nightmare

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: World of Warcraft

Prema ovim slikama ja trenutno igram 2. najgori spec za pve (sub rogue) :D Svidja mi se ful spec jbg, a ne zelim igrati outlaw jer znam da ne bi uzivao igrajuci taj spec (ne svidja mi se uopce tematika i playstyle). Da recimo idem sada raditi sekundarni spec bi mi vjer jako puno vremena trebalo da ga dovedem blizu ovome glavnome. Mislim da sam previse duboko zašao u sub rogue artifakte da bi mi se isplatilo mijenjati spec :)

Battlenet ID: Mogy#21781
10 godina
offline
World of Warcraft

Sjecam se u vanilli sa roguom na pvpu sa skoro vecini castera 3 shoto, ambush ,backstab x2 i to je to.Sada za tako nesto nema sanse.Ova expanzija mi i nije nesto, pošto nisam godinu dana igrao wow ajde reko idem malo odigrat mjesec dva i to je to...sve je to isto sranje drugo pakovanje, malo izmjene talente dodaju par novih zona i to je to.Uglavnom u igri nitko uopce ne komunicira sa nikime, samo udes u grupu odradis instancu nisi ni jedno slovo napisao, isto tako u pvp-u, ko da su sve roboti a ne igrači.. prije je bilo stvarno puno komunikacije među igračima, npr. questam i pozovem lika u grupu i razvije se komunikacija,sad pitam nekoga nesto ili ne odgovori ili odgovari nezainteresirano... svakih 5 minuta dolaze invite za gild, prihvatim invite ono u gildi nitko riječ da kaže, svi farmaju ko roboti..stvarno kad bolje razmislim koliko je vanilla bila bolja.

Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Nova runda hotfixeva

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Warrovi odmah dobiše po nosu. 

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Svako kolko blizz daje char services saleove i jel to uopce neki slucaj ili sam ja nesto krivo shvatio. Cini mi se da ih je bilo prije tu i tamo.

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
lucky_look kaže...

Svako kolko blizz daje char services saleove i jel to uopce neki slucaj ili sam ja nesto krivo shvatio. Cini mi se da ih je bilo prije tu i tamo.

 Nisam pretjerano pratio, ali znam da jako rijetko daju takve sejlove. 

I'm very large!
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

na kojim serverima ima najviše naših igraća?

12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

na kojim serverima ima najviše naših igraća?

 Kazzak,odes u orgrimmar u general napises "moj je zivot svicarska",netko ce se nadovezat sa "skoro pa savrsen".

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
lucky_look kaže...

Svako kolko blizz daje char services saleove i jel to uopce neki slucaj ili sam ja nesto krivo shvatio. Cini mi se da ih je bilo prije tu i tamo.

 Zadnji put sam to vidio prije WoD releasa,znaci prije 2 godine.Mozda je opet bilo,ali ja nisam primjetio.

15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ako nekoga mozda zanima knjiga za programiranje addon-a u world of warcraftu,pm me.

http://www.njuskalo.hr/literatura-knjige/wow-programming-addons-world-of-warcraft-second-edition-oglas-20372777

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Eto frendovi i ja se prebacili sa privatnog cata servera na retail, imamo našu guildu na ragnarosu, horda. Plan je da se krene sa raidanjem uskoro, neki su kasnije krenuli pa još lvlaju. Ako ste zainteresirani wisperajte mene ingame "Maslacak" ili frenda "Enpra"

 

Ako je netko i za rješavanje mythic+a a nema s kime potrošiti svoj keystone isto tako se može javiti, ja sam 851 MM hunter ( koji se zna pozicionirati za barrage i koristiti MD:P )  frend je 850 medo druid

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
berzerker kaže...

Eto frendovi i ja se prebacili sa privatnog cata servera na retail, imamo našu guildu na ragnarosu, horda. Plan je da se krene sa raidanjem uskoro, neki su kasnije krenuli pa još lvlaju. Ako ste zainteresirani wisperajte mene ingame "Maslacak" ili frenda "Enpra"

 

Ako je netko i za rješavanje mythic+a a nema s kime potrošiti svoj keystone isto tako se može javiti, ja sam 851 MM hunter ( koji se zna pozicionirati za barrage i koristiti MD:P )  frend je 850 medo druid

 Imaš privatnu poruku!

9 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ja sam mage fire ilvl 847 ako oce neko igrat raidove i mythic te keystone i to nek se javi u pm isto mozemo i arene  ocistio sam i xaviusa normal tak da ako neko oce mozemo i ts ili skype pricat sprdat se samo da je zajebancije

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

http://suza-u-oku.com/ Kazzak Horda.

 

Evo da se malo pohvalim, 1/7 mythic. I dalje rekrutamo dobre igrače, neovisno o klasi/specu, svi ostali dobrodošli kao causal member ili po naški čestitari :)

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ako ima netko na alliance sa +2 mythic keystone i zainteresiran je za grupu u kojoj će dobiti +3 nek mi se javi na pp.Ja sam 863 ilvl resto druid a i ostatak grupe je oko 860 tako da bi sve trebalo proći bez problema.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
geronimo4661 kaže...
Ako ima netko na alliance sa +2 mythic keystone i zainteresiran je za grupu u kojoj će dobiti +3 nek mi se javi na pp.Ja sam 863 ilvl resto druid a i ostatak grupe je oko 860 tako da bi sve trebalo proći bez problema.

 Pozz.. ako hoces veceras bih mogao ja uskocit 850 hunter... imat cu neki random +2 key nakon odradjenog mythica kad dodjem doma. Pošalji btag ako hoces 

 

pozz

12 godina
offline
World of Warcraft

http://suza-u-oku.com/ Kazzak Horda.

 

Evo mali update, 3/7 Mythic, malo smo zaslakali s paukom i medom, ali eto. I dalje rekrutamo dobre igrače, svi ostali mogu joinat guild kao obični memberi.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Nakon 4 mjeseca pauze, vraćam se ponovno jedinom MMORPG-u dostojnom igrati i trošiti novac na :P
Trenutno sam na Frostmane-u Alliance, ali je server dosta Medium Pop, pa bih rado prešao na High zbog AH i općenito Populacije. Što sugerirate, koji su po vama najbolji Alliance a koji Horde realmi za novi start?

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warcraft

Kazzak je najbolji i najveci server za pve sto se tice horde (+ ima masa balkanaca), a outland je najveci sto se tice alliance. Ta dva su najpopularnija. Tarren mill i twisting nether su isto dosta dobri serveri (oba servera imaju guildove koji su medju top 10 u svijetu i obadva su za hordu) za ally ne znam as koji su dobri osim outlanda. Eto ukratko :D

 

Kao sto je rekao kolega ispod. Dosta servera je povezano. Imas negdje na netu listu servera koji su spojeni. Ovi high pop serveri uglavnom nisu spojeni nego su pojedinacni, ali naravno, mozes igrati dungeone i sa ljudima sa drugih servera.

Battlenet ID: Mogy#21781 Steam: Mogy (gremlin za avatar)
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 11:39 (Baldurion).
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Dobar je Draenor za hordu , ima dosta balkanaca. Ali sad su svi serveri povezani tako da ti je svejedno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Da se pohvalim  Dropao mi jučer prvi legendary  Secondary nije za dps, ali je dobar sustain zato. Bez obzira na secondary ja presretan!

 

Legendary sam dobio iz chesta, nakon što sam ubio xaviusa u mythic +3, darkheart thicket :)

 

http://imgur.com/3wZUqHE

Battlenet ID: Mogy#21781 Steam: Mogy (gremlin za avatar)
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 0:21 (Baldurion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa ako može mala preporuka :)

 

Trebala bi mi preporuka. Kojeg melee alta izabrati da je fun i da je OP u isto vrijeme za mythic/raidove i da ima odličan single target damage i aoe dmg. Znači čisto za pve :)  Za pvp me nije briga.

 

Tnx 

Battlenet ID: Mogy#21781 Steam: Mogy (gremlin za avatar)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Demon Hunter, iako ga je prilicno tesko optimalno igrati/ visok skill cap :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...

Demon Hunter, iako ga je prilicno tesko optimalno igrati/ visok skill cap :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nevrijedi igrati Fotm klase.Koja god klasa/spec odskace od drugih nerfat ce ju sto je i vidljivo iz dosadasnjih hotfixeva.Demon hunter je bio king aoe-a pa su ga nerf.Umjesto da levelas alta radije farmaj artifact power i buildaj assassination spec koji je dobar u pve.Eto moje misljenje :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Realno ako oces alta i jos melee, zanimljivu klasu za igrati i najbolju kampanju to je DK. 58lvl kad uradis onaj quest, brzo se levela, odlican je u miticima, samo je u pvp banana, jel te fokusiraju rip si nevidjeni.

Frost je malo teze za igrati single target ali aoe je kralj, mozda i najjaci kad trebas brzi aoe burst.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice