World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.501
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

pozdrav

ima neko ko igra na Vanilla, koje ekspanzije treba skunit za igrat tam?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
gljiva77 kaže...

pozdrav

ima neko ko igra na Vanilla, koje ekspanzije treba skunit za igrat tam?

 

 

Misliš na neki Private server? U većini slučajeva ti isti serveri imaju na svom website-u URL na Download modificirane igre koji je potreban za pristup njihovom serveru (promjenjen Realm i određeni Patch).
Ako se nadaš da postoji Retail Vanilla WoW, morat ću te razočarati.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
7 godina
offline
World of Warcraft
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

da, privatni je http://vanillagaming.org/

skinul sam s njihove stranice , ali mi je čudno jer je samo prva ekspanzija, pa nisam znal dali je samo ta prva ili du digli na još koju

12 godina
offline
World of Warcraft

Pa izraz Vanilla i oznacava osnovni WoW, bez ikakvih ekspanzija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

jel ubio ko gul dana ja pugo 9/10 normal zasad  

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Ceranac3 kaže...

jel ubio ko gul dana ja pugo 9/10 normal zasad  

 imamo ih mi par iz gilde sta jesu puggali i uspjeli ubit guldana. sad cu i ja koji od ovih dana se malo posvetit tom.
a ko gilda smo odmah skocili na hc i dosad imamo 2/10, treci je na pol puta :D

 

Updejt: Usa u pug, ubli ga iz drugog puta. Prvi wipe je bia na cca 10% jer nismo skuzili da treba soakat duse. : ) Odlicna grupa bila. Pale 880 buce koje san poklonia magu :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 14:17 (leo_91).
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
leo_91 kaže...
Ceranac3 kaže...

jel ubio ko gul dana ja pugo 9/10 normal zasad  

 imamo ih mi par iz gilde sta jesu puggali i uspjeli ubit guldana. sad cu i ja koji od ovih dana se malo posvetit tom.
a ko gilda smo odmah skocili na hc i dosad imamo 2/10, treci je na pol puta :D

 

Updejt: Usa u pug, ubli ga iz drugog puta. Prvi wipe je bia na cca 10% jer nismo skuzili da treba soakat duse. : ) Odlicna grupa bila. Pale 880 buce koje san poklonia magu :D

 ubio ga i ja i jos pugo 2/10 hc bila solidna grupa probali hc i ubili 2 i na trilaxu 2x wipali  i leeader oso i raspala se grupa soldino za prvi week iako neam rajding guild nego pugam 

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav ,imam problem sa crashanjem wowa , trenutno igram na vanilla serveru i kada okrenem kameru prema gore da gledam svog lika iz zraka igra odmah crasha i monitor mi se ugasi pa moram resetirati komp.skužio sam da mi se to događa samo na višim rezolucijama 1080p i još par ispod ali na 800x600 nema nikakvih problema ali mi nije igrivo na toj rezoluciji. Da li je netko imao sličnih problema ?

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Izgleda da je do drajvera od rx 480 jer mi na integriranoj od intela sve super radi .

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
cika batmen kaže...

Izgleda da je do drajvera od rx 480 jer mi na integriranoj od intela sve super radi .

 Moguce je i da je napajanje slabo, pa kad graficka "povuce" malo vise da se crasha sve. Ali ako ti ostale igre rade ok onda vjerovatno nije do napajanja.

14 godina
offline
World of Warcraft

Vlasnici grafičkih kartica serije 5xxx i 6xxx mogu probati skinuti drivere http://www.nvidia.com/object/win8-win7-winvista-64bit-314.22-whql-driver.html za osjetno poboljšanje performansi.

Na svojoj 650 ti boost imam između 35-50 fps u raidu na ultra detaljima, u  Dalaranu  kod flight mastera isto drži na 60fps a prije je bilo 30+.  

Val'sharah i Suramar su zaključani na 30 bez obzira koje grafičke postavke držim, ali tamo nije ni bitno :) Uglavnom, raidanje je sada dosta bolje.

 

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ceranac3 kaže...

jel ubio ko gul dana ja pugo 9/10 normal zasad  

 Jucer po drugi puta u normalu, u HCu imam 2/10 cisto jer nemam bas vremena. Pug je bio sa 2 frenda.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

kupio sam danas battlechest pa me zanima najbrži način do levela 85? rdf? 

igrao sam pirata stalno do lv85 i sve questove i zone znam napamet. pa želim što prije do 85 da mogu u mop zone a kasnije wod te da uživam u priči

12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

kupio sam danas battlechest pa me zanima najbrži način do levela 85? rdf? 

igrao sam pirata stalno do lv85 i sve questove i zone znam napamet. pa želim što prije do 85 da mogu u mop zone a kasnije wod te da uživam u priči

 Youtube, uzmi guide i to je to. Mada vec vidim da ce u vecini guidova biti heriloomsi radi brzeg lvla, al svejedno tamo pogledaj. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

kupio sam danas battlechest pa me zanima najbrži način do levela 85? rdf? 

igrao sam pirata stalno do lv85 i sve questove i zone znam napamet. pa želim što prije do 85 da mogu u mop zone a kasnije wod te da uživam u priči

 Ak uzmes DKa kreces odmah od 50og lvla...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

a ja cijelo vrijeme mislio da za dk-a treba level 55 character. lijepo što su to maknuli jer sam ionako htio igrati kao dk

13 godina
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

a ja cijelo vrijeme mislio da za dk-a treba level 55 character. lijepo što su to maknuli jer sam ionako htio igrati kao dk

 To je bilo prije, ali su to makli :) Najbrži način za lvl-ati je igrati samo RDF 15-90lvl-a kao tank/healer spec jer čekaš max 2-3 min, te dosta puta čak i bude insta queue. Na lvl-u 90, odeš u frostfire ridge, riješiš sve questove tj cijeli storyline i onda dobiješ quest za otić u Gorgrond. Kada u Gorgrondu napraviš onu bazu, tu dobiješ par questova koji te šalju na par mjesta na mapi. Riješiš tih par questova(ALI IH NE PREDAŠ, ja ti preporučam da probaš pripremiti 12-15 questova), onda imaš bonus questove (ima ih 10 u gorgrondu), njih isto ne napraviš do kraja (npr. ostaviš jednog moba živog ili ostaviš jedan cvijet za pokupit tako da su ti svi praktički svi bonus objective questovi riješeni i riješiš ih do kraja kada izađeš van iz dungeona i aktiviraš elixir).

 

Kada to sve pripremiš, onda moraš kupiti Elixir of the Rapid Mind koji ti daje 300% exp za 15min(košta oko 10-17k golda ovisno o serveru). Ako ćeš igrati sa frendom pitaj njega ako ima slučajno. Nakon što sve pripremiš, odeš u dungeon i 5 sekundi prije nego ubiješ zadnje bossa u  dungeonu aktiviraš taj elixir i dobiješ odmah cijeli level za to, teleportiraš se van dungeona i predaš sve questove i dovršiš te bonus questove. Ako sve pravilno izvedeš i ako imašheirloom gear (koji ti daje dodatnih 45% exp-a) nabiti ćeš 5-7 level-a u 5min. Ja sam došao pred 2 dana od lvl-a 94 do lvla 100 u 2-3 min (nije šala) 

 

Još jedna bitna stvar je da zamoliš nekog frenda ako ima letenje u draneoru, jer ako nemaš letenje masu vremena gubiš (a elixir traje samo 15min), tako da ako nemaš frenda sa kojim možeš letit ne bih ti preporučio ovu metodu od 90-100lvl-a jer se ne isplati pogotovo što košta masu taj elixir. Ova metoda 15-90lvl-a vrijedi dalje. Ako ne možeš napraviti ovu metodu sa elixirom, onda ti je najbolje da radiš questove u draenor zonama i da napraviš sve bonus objective u svakoj zoni, jer bonus quest objective daje dvostruko ili trostruko više exp-a nego normalan quest. 

 

Btw, ako ćeš igrati dk-a sa njim krećeš na lvl-u 55, a ne 50 :)

 

Mislim da sam sve spomenuo, ako ti još treba koji savjet slobodno pitaj 

 

P.S. ovu metodu mi je objasnio kolega Putnik sa foruma tako da mu se još jednom zahvaljujem na tome 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 3:43 (Baldurion).
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

igram na sylvanas kao ally, dali ima neki naš guild tamo? nick je Skullscarius

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

jel ima neka ekipica na hordi kojoj fali dps, za mythic+, ili je neko voljan da slozimo neku grupicu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
cirezz kaže...

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače željne dobre zabave, druženja i i progresa. Dosadašnji progres 7/7 HC

 

Potražite nas ingame....Arleena (BattleTag Arleena#21957), Svetica (Svetica #21859), Duskorc  i Paakanti...o/

 

Nikako da uhvatim nekoga iz ovog guilda, poceo sam igrati na Kazzaku zbog njih :D

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače željne dobre zabave, druženja i i progresa. Dosadašnji progres 4/7 M, 2/3 HC, 9/10 HC

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svetica (BattleTag Svetica #21859, dostupan -  online svaki dan od 22-00)...o/

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 11:35 (cirezz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Lijep pozdrav! Ima guild <Explorers League> mi smo novi guild, ima nas samo 11.

 

http://eu.battle.net/wow/en/guild/sylvanas/Explorers%20League/

 

 

Većinom smo iz Hrvatske uz nekoliko srba. Svi smo rerollali i igramo alliance, tu smo svi oko 110 neki su tek sad dingali i lagano se giramo. Par nas već lomi mithic+10.. 

Uglavnom, social guild sa starijom ekipom bez klincadije i gluposti, prijateljska i topla atmosfera, zeljni smo pomoci jedni drugima, valjda posto nas je tako malo smo se bas skompali.. planirali zajedno gurati mithice, za sada nas je malo za raid, mislim da ovi planiraju i to, ja nemam baš vremena.. Ako zelis slobodno vispaj nekog ingame, igramo pretezito u večernjim satima svi..

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

igram na sylvanas kao ally, dali ima neki naš guild tamo? nick je Skullscarius

 Krivo sam citirao, no evo u proslom postu sam ti odgovorio :)

12 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

Ništa

j*beš život bez rakije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 13:38 (Zrinjski).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

kupio sam legion, dh mi se zove Hörnstar. sviđa mi se klasa, vidjet ćemo kakav je na 110

8 godina
offline
World of Warcraft

ima tko da igra na elysium serveru (ex nostalrius) ovako trebam gold ili mobtag za pomoc, nudim gold na retailu , takoder battlnet cash ili balance.

 

za vise informacija posaljite mi privatnu poruku , ako tko ima slobodnog vremena za levelanje na elysiumu i to naravno placam na retail goldima ili battlnet balancom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

ima tko da igra na elysium serveru (ex nostalrius) ovako trebam gold ili mobtag za pomoc, nudim gold na retailu , takoder battlnet cash ili balance.

 

za vise informacija posaljite mi privatnu poruku , ako tko ima slobodnog vremena za levelanje na elysiumu i to naravno placam na retail goldima ili battlnet balancom.

 sto je mobtag?

8 godina
offline
Re: World of Warcraft
Yvan kaže...
Sparklystars kaže...

ima tko da igra na elysium serveru (ex nostalrius) ovako trebam gold ili mobtag za pomoc, nudim gold na retailu , takoder battlnet cash ili balance.

 

za vise informacija posaljite mi privatnu poruku , ako tko ima slobodnog vremena za levelanje na elysiumu i to naravno placam na retail goldima ili battlnet balancom.

 sto je mobtag?

  Udarim kripa i ti ga ubijes , naravno da nismo u partiju i ja dobijam xp

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Stari sam igrac wow-a i dote. Ali wow nisam igrao 5 godina. Doziveo sam nesrecu na gradilistu. Sad sam u postelji. Mogu da se krecem, imam dobar kompjuter. Imam odlican skill, na doti imam 5 k mmr. Igrao sam proo caunter 1.5. Turnire i na doti takodje. Mnogi me znaju verovatno. Igrao sam dotu 15 godina. Wow 10 ali uvek private server. Igrice su moja ljubav i uvek kad zaradim pare po rusiji ili na drigom mestu deo sam ulagao u kompjuter.
Medjutim kako ulazim u godine polako se to blizi kraju, sa 32 godine resio sam da prikovanost za postelju bar malo iskoristim

Da li mogu da budem bar malo koristan za porodicu ako bih igrao wod mjesecno 10 do 15 sati i samo grindao materijal za hemiju i tako to. Da li bih s tim vremenom mogao zaraditi bar 200 evra mesecno ?

2. Npr. Ako sam nafarmao 200 k golda. Kako se to pretvara u novac ?
dasdas
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice