World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Jel ima kakvo riješenje da se mogu logirat u wow kad sam u drugoj državi ( par tjedana sam u Njemačkoj, par tjedana doma, i nemogu se logirat kad sam u njemačkoj... tu je sve OK)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Davor31 kaže...

Jel ima kakvo riješenje da se mogu logirat u wow kad sam u drugoj državi ( par tjedana sam u Njemačkoj, par tjedana doma, i nemogu se logirat kad sam u njemačkoj... tu je sve OK)

 Mozda postoji zasebna regija DE na koju ti prebaci battlenet account, a ti trebas vratit na svoju domicilnu ? ako je tako, ti imas account na EU (ili gdje vec zivis), a ne u DE

8 godina
offline
World of Warcraft

Silvermoon & Ravencrest su serveri za alliancu krcato nase ekipe , pogotovo Hard core ,

 

Kazzak i Ragnaros su za hordu.

 

Imate na blizzardovoj aplikaciji domaci kanal - u vezi guildova i svega na svakom serveru se nade.

 

https://blizzard.com/invite/JnekWtD0A

 

 

 Jeste spremni za sljedecu xp :) evo ja 62 mil golda sve je spremno za novu xp :))) 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Horda: Draenor - ima dosta ekipe sa ovih prostora.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

Silvermoon & Ravencrest su serveri za alliancu krcato nase ekipe , pogotovo Hard core ,

 

Kazzak i Ragnaros su za hordu.

 

Imate na blizzardovoj aplikaciji domaci kanal - u vezi guildova i svega na svakom serveru se nade.

 

https://blizzard.com/invite/JnekWtD0A

 

 

 Jeste spremni za sljedecu xp :) evo ja 62 mil golda sve je spremno za novu xp :))) 

62M golda i Netherweave Bag

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
World of Warcraft

Jel se moze platiti pretplata goldima ako mi je istekla pretplata i ako su goldi na više likova?

 

62M...to mogu samo sanjati....

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Pa moze se, kupis token. Posalji mail blizzardu i dat ce ti par dana igre dovoljno da kupis to
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dmanz kaže...
Pa moze se, kupis token. Posalji mail blizzardu i dat ce ti par dana igre dovoljno da kupis to

 Mislim da mozes s login screena kupiti ako imas dovoljno golda, ne trebas nista pisati supportu. Pa ti povuce sa kojih god likova.

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Imas pravo, moze se kupiti s char select screena, zaboravio sam na to
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...
Sparklystars kaže...

Silvermoon & Ravencrest su serveri za alliancu krcato nase ekipe , pogotovo Hard core ,

 

Kazzak i Ragnaros su za hordu.

 

Imate na blizzardovoj aplikaciji domaci kanal - u vezi guildova i svega na svakom serveru se nade.

 

https://blizzard.com/invite/JnekWtD0A

 

 

 Jeste spremni za sljedecu xp :) evo ja 62 mil golda sve je spremno za novu xp :))) 

62M golda i Netherweave Bag

 Likovi su mi samo za gold , imam jednog lika gdje mi je kao banka :)

15 godina
offline
Re: World of Warcraft

Istina, došao doma, kliknuo i pobrao mi sa svih likova golde...hvala

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
15 godina
offline
Re: World of Warcraft

 Likovi su mi samo za gold , imam jednog lika gdje mi je kao banka :)

 Po kojem receptu imaš tak puno golda? Moram sad nafarmat za slijedeću pretplatu :)

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
16 godina
offline
World of Warcraft

Opremi se dobro i boostaj i eto golda :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
Srednji kaže...

 Likovi su mi samo za gold , imam jednog lika gdje mi je kao banka :)

 Po kojem receptu imaš tak puno golda? Moram sad nafarmat za slijedeću pretplatu :)

 argus mythic + tov mythic , gul dan mythic + mount , i mythic + 15 dungeons . i eto ti para.

14 godina
offline
World of Warcraft

Ako koga zanima, ovaj vikend mozete igrati free bez supskripcije.

 

Mislim, nije da ima trenutno nekog novog contenta, al ono

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Ekipica, imate kakav koristan i upotrebljiv savjet za farmanje golda ? Moja situacije takva da sam nakon sto je pandaria izasla, prestao igrat i ostao mi je lik na 90om. Nedavno sam uzeo prepurchase i iskoristio boost za paladina koji mi na 110. lvlu ceka priesta da mu se pridruzi. Buduci da sam nesretnik od rodjenja, imam 6k golda s alkemijom 600/600 i herbalismom 45/700 :-/ Stoga, imate li kakav savjet kako da si pomognem u ovoj situaciji ? Tek lvlam priesta i na 96om sam, garrison kvestovi su u punom zamahu, mozda si tu mogu pomoc ? Zahvale :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft

Od profesija iz legiona nemaš puno koristi jer ti je prekasno da se tu uvališ... općenito sistem lvlanje profesija u legionu uzima puno sirovina da bi bilo isplativo u ovoj fazi. Sa alkemijom predložio bi da skupljaš i transmutiraš matse za mountove kojekakve....prije svega sky golem. Također digni alchemy i herbalisam do kraja da možeš u BfA na vrijeme krenuti s proizvotnjom eliksira i ostalog.
U granizonu na dreanoru postavi sve za tailoring i proizvodi torbe...svaki početak nove ekspanzije torbe idu ko blesave. Osobno na lageru držim 124 torbice koje čekaju ljetnu navalu ;) U legionu su se prodavale oko 2000 golda/kom pa ti vidi ( sad bi mogle i više) :D

16 godina
offline
World of Warcraft

Torbe uvijek idu, bez obzira na godišnje doba i izlazak ekspanzija.

Prodajem Hexweave Bag za 2k-2.5k svakodnevno.

Možda će cijena rasti kako se bliži BfA.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav ljudi ima li kakav hr ili balkan guild koji namjerava raidat u bfa?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa ako treba prodajem Battle.net account sa WoW + Sve ekspanzije - 1 lvl character od 110 i jos je na accountu Diablo 3 + Sve ekspanzije, ubacujem s tim i Origin account od BF1 + Sve Ekspanzije. 150kn pa ako kome treba slobodno u PP.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 9:42 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
Jaime Lannister kaže...

Pozdrav ljudi ima li kakav hr ili balkan guild koji namjerava raidat u bfa?

 Ima, ali moja iskustva s njima su samo jad i bijeda. Trenutno što radim je lurkam po Kazzak realm forumima i tražim neki novi/stari gild (international) koji se reklamira i uzima ljude.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 13:39 (Putn1k).
11 godina
offline
World of Warcraft

Na Sylvanas ima jedan guild balkanski koji raids, ako neces kod njih mozes i kod nas u internacionalni di ima par hrvata. Allinace strana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 10:32 (Selverak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Trebam pomoc. Dosao mi je rodjak iz Nemacke i igra Wow Legion kao i ja. Ali on ne moze da pokrene iz Bosne nikako svoj nalog. Ne znam do cega je ali ja sam ga pitao je li tvoj Wow na Engleskom ili Nemackom. On kaze da je njegov Wow Legion na Nemackom jeziku. Da li postoji nacin da iz Bosne pokrenem njegov Wow ? Hvala. Ko mi pomogne ima 100 k gold na Silvermoon Alliansa :D hvala

asdadad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
caobravo kaže...

Trebam pomoc. Dosao mi je rodjak iz Nemacke i igra Wow Legion kao i ja. Ali on ne moze da pokrene iz Bosne nikako svoj nalog. Ne znam do cega je ali ja sam ga pitao je li tvoj Wow na Engleskom ili Nemackom. On kaze da je njegov Wow Legion na Nemackom jeziku. Da li postoji nacin da iz Bosne pokrenem njegov Wow ? Hvala. Ko mi pomogne ima 100 k gold na Silvermoon Alliansa :D hvala

 ne moze da pokrene nam nista ne govori...daj screenshot sto ti javlja

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Evo slike brate 

asdadad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
caobravo kaže...

Evo slike brate 

 Sve ti pise, na mail vlasnika su poslane upute kako otkljucati account , sa obzirom da je zakljucan radi sumnjivih radnji....sad uslikaj taj mail od blizzarda pa cemo moci reci nesto pametnije

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Uspeo sam da resim problem. Hvala za pomoc, ako si na silvermoonu dodji da ti dam 50 k gold bar toliko :D. Zelim da ovom prilikom kazem da sam na Silvermoonu alliansa vec jednu godinu i bio sam u svim gildovima, Reborn i Gamad, sad se nalazim u guiild Fuzzy Wuzzy. Iskreno receno u opste nisam ocekivao da atmosfera moze da bude tako opsutena dok ljudi radi progres. Kako mi je rekao jedan oficir njihov gild prima samo hard core igrace, nije im ciljna grupa sala i zezanje. Prvi put sam video u zivotu da jedan balkansi gild posle wipe na bosu niko ne ide relese vec imaju prista koji ih ressa odmah posle sve, a napadaju odmah posle feesta, bukvalno 45 sec sve traje. Za divno cudo kako on uvek zadnji umre, ali uvek zadnji. Ja kad sam dosao iz gild banke je mogao svako da uzme 100 k gold, a meni su dali 200k za token. Ovom reklamom smatram da sam im vratio dug :)

asdadad
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

 Je li moze neko da mi objasni sta je black market, koja je razlika izmedju Black Marketa i AH ?

asdadad
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 14:45 (caobravo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Hvala za link. Da li znas ako kupim maunta naprimer juce je bio ovaj  X-51 Nether-Rocket X-TREME licitacija je dostigla 4.5M zlata. Kad bih kupio tog maunta da li bi on bio soulbound ? I sta znaci ovo sto pise pored itema Account-wide ?

asdadad
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice