World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
caobravo kaže...

I sta znaci ovo sto pise pored itema Account-wide ?

 klik

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

upravo to što kaže, dostupan je na cijelom accountu i svim characterima

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres.

 

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svetica (BattleTag Svetica #21859)...o/

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Evo ekipa da se pohvalim  20mil otislo na dva meni najdraza old school maunta u igri :) zulian i raptor. 

 

Kako se blizi novi patch i nove opcije kao chat u igri. Mozete se prikljuciti najvecoj grupi trenutno na aplikaciji - https://blizzard.com/invite/JnekWtD0A

 

 

Btw najbolji serveri za nase ljude Silvermoon - Alliance , Kazzak - Horda

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Silvermoon-alliansa guild Fuzzy Wuzzy trenutno najaci gild na serveru trazi aktivne hard core clanove za raidovanje u BFA. Svi zainteresovani igraci mogu da se jave oficiru Fragovili ili gild masteru Anjas, Sumikoo. 

asdadad
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Evo ekipa u 1 danu skupili smo cak +100 novih clanova, znaci ekipa trenutno na wowu sa svih servera, alliance i horda , svi smo na jednom mjestu link je https://eu.blizzard.com/invite/JnekWtD0A Svi su dobro dosli 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

Dakle ekipa PC kao pod moj PC. Planiram uzeti 7700K i SSD od 500 GB samo za igre gore. Hoću li vidjeti razliku? Pošto igram samo WoW i tu i tamo OW isplati li se to?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 12:19 (ParaNO1d).
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
za wow si mogao imati i pentium sa bilo kojom grafom i radilo bi
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dado16 kaže...
za wow si mogao imati i pentium sa bilo kojom grafom i radilo bi

 Ovo vec jako dugo nije istina, WoW je zapravo poprilicno zahtjevan zadnjih nekoliko ekspanzija.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
dado16 kaže...
za wow si mogao imati i pentium sa bilo kojom grafom i radilo bi

 Ovo vec jako dugo nije istina, WoW je zapravo poprilicno zahtjevan zadnjih nekoliko ekspanzija.

 Samo u raidovima...gdje kad iskljucis one bica boce vatre, vatromete, i gluposti radi bez jbmti na starim konfama....Nitko nije napisao da bi sa slabijom konfom igrao na najjace, al wow se zbilja moze pokrenuti i na najgorim racunalima, sam se smanje postavke

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

Igram na kombinaciji ultra/high. Zašto bih igrao na low sve?
Pitanje je za one koji su napravili upgrade je su li primijetili napredak? Pošto je sad WoW na HDD-u instaliran i i7 bi trebao puno bolje raditi u single core aplikacijama od i5.

"Every man dies, not every man really lives." William Wallace (1272 - 1305)
15 godina
offline
Re: World of Warcraft

Kolko imas sad FPS-a? Eventualno uzet SSD ako trebas, ali ako si zadovoljan s trenutnim performansama nema smisla.

Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...

Igram na kombinaciji ultra/high. Zašto bih igrao na low sve?
Pitanje je za one koji su napravili upgrade je su li primijetili napredak? Pošto je sad WoW na HDD-u instaliran i i7 bi trebao puno bolje raditi u single core aplikacijama od i5.

 Govorim o tome da ak si sam unaprijedio radi wowa komp uzalud bacene pare...nije neka razlika, kad bi se gledalo opcenito kroz sve igre bilo bi razlike, ali wow i ne bas... Ak meni na jbnom fx 6300 radi fluidno na najjacem vjerujem da razlike izmedu i5 i i7 apsolutno nema nikakve, jer su obadva jaca od mojeg...jedino kaj imam ssd, no tu je samo brze ucitavanje nista vise

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ante kaže...

Kolko imas sad FPS-a? Eventualno uzet SSD ako trebas, ali ako si zadovoljan s trenutnim performansama nema smisla.

U starim zonama mi je FPS 70-80 konstantan. Legion mi se zna dogodit fps drop, a u Surmaru mi je FPS jako nizak. Dalaran mi jako dugo loada i općenito kad se prvi put logiram jako dugo mi treba da se sve loada i to mi baš ide na živce

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...

Dakle ekipa PC kao pod moj PC. Planiram uzeti 7700K i SSD od 500 GB samo za igre gore. Hoću li vidjeti razliku? Pošto igram samo WoW i tu i tamo OW isplati li se to?

hoces, WoW je CPU heavy igra podosta, jedino je pitanje da li ce ta razlika biti isplativa za ovo ulaganje

 

imas ovdje pri dnu klip bas iz WoW-a i covjek ima jako slicnu konfu kao ti, osim grafe naravno

 

preporucio bih ti da se strpis jos par mjesec/dva, jer sam siguran da ti WoW radi i vise nego dobro, pa pricekas da vidis cijene ovih novih procesora 9-te generacije, i onda si taman kupis novu plocu i procesor, koji bi ti cjenom trebali odgovarati ovome ulaganju u 7700K i SSD 500GB

 

cisto preporuka, ako ti ne bude odgovaralo, lako kupis ovo sto si planirao, po jos jeftinijoj cijeni

 

sretno

12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dado16 kaže...
Minneyar kaže...
dado16 kaže...
za wow si mogao imati i pentium sa bilo kojom grafom i radilo bi

 Ovo vec jako dugo nije istina, WoW je zapravo poprilicno zahtjevan zadnjih nekoliko ekspanzija.

 Samo u raidovima...gdje kad iskljucis one bica boce vatre, vatromete, i gluposti radi bez jbmti na starim konfama....Nitko nije napisao da bi sa slabijom konfom igrao na najjace, al wow se zbilja moze pokrenuti i na najgorim racunalima, sam se smanje postavke

 Recommended specs za BFA:

 

  • CPU: Intel Core i7-4770 or AMD FX-8310 or later
  • CPU SPEED: Info
  • RAM: 8 GB
  • OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64 bit
  • VIDEO CARD: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD™ Radeon™ R9 280 or later
  • FREE DISK SPACE: 70 GB

 

To nije bas Pentium + bilo koja grafa. A i to je vjerojatno za neke jadne medium postavke.

 

Znam da ja jos u WoD sa skroz novim kompom (bio je tad i5 4690k @4.4 GHz, 8 GB DDR3 RAM i GTX 970) nisam mogao sve na max vrtit bez FPS dropova. Morao sam smanjivati neke stvari da bude fluidno. A kroz Legion i BFA su sigurno jos zahtjevnijim napravili.

 

Curi se na E7600 Core 2 Duo + Radeon HD 4650 nemre vise ni pokrenuti prakticki, iako je 2008. s tom konfiguracijom radio sve na max :P

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 14:47 (Minneyar).
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Danas imati SSD se isplati za sve.Recimo 90% vremena igram WoW i svako ucitavanje je extra brzo.U patchu 7.2 svi su imali masovan fps drop.Moja konfa je tad bila i7 3770K 4.5ghz,Gigabyte 1070G1 8gb i 16gb rama.Znalo mi je pasti u raidu na 15fps.To je sad pokrpano tako da mi ne pada ispod 30 sa 25 ljudova.A to sto WoW mozes pokrenuti sa tosterom nije isto kao imati fluidno fantasy iskustvo svaki put 

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...
Ante kaže...

Kolko imas sad FPS-a? Eventualno uzet SSD ako trebas, ali ako si zadovoljan s trenutnim performansama nema smisla.

U starim zonama mi je FPS 70-80 konstantan. Legion mi se zna dogodit fps drop, a u Surmaru mi je FPS jako nizak. Dalaran mi jako dugo loada i općenito kad se prvi put logiram jako dugo mi treba da se sve loada i to mi baš ide na živce

 

To loadanje dalarana kad se ulogiras se rijesi sa ssd-om. Imao sam isti problem, znalo je i 5 minuta vrtit dalaran, sa ssd-om treba 3 sekunde

8 godina
offline
World of Warcraft

Evo ga gotovi smo s community i discordom 

 

Community - https://eu.blizzard.com/invite/yLoB2I2n4

 

Discord - https://discord.gg/7rNqxqq

 

 

Topic 

 

https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17620842172 

 

 

Dodi i budi dio najvece ekipe .

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav svima. 

 

Pošto nas dijeli tjedan dana od launcha - je li ima itko informaciju gdje bih mogao nabavit BfA Standard edition box na release day u ZG? Da ja sam jedan od onih koji skupljaju boxeve na polici. 
Zasad samo pitao mikronis i oni imaju samo prepurchase box (pretpostavljam da to nije ona lijepa kutija koja se otvara kao knjiga itd.) i nikakve informacije o dolasku drugih edicija.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft
Khasis kaže...

Pozdrav svima. 

 

Pošto nas dijeli tjedan dana od launcha - je li ima itko informaciju gdje bih mogao nabavit BfA Standard edition box na release day u ZG? Da ja sam jedan od onih koji skupljaju boxeve na polici. 
Zasad samo pitao mikronis i oni imaju samo prepurchase box (pretpostavljam da to nije ona lijepa kutija koja se otvara kao knjiga itd.) i nikakve informacije o dolasku drugih edicija.

Da budem iskren ja nisam siguran da i u toj verziji dolazi 'kutija koja se otvara kao knjiga'. Imam neki osjećaj da je to jedno te isto. Kutija sa kodom unutra.

Zapravo prema napisanome nisam siguran da dolazi i u CE verziji ta 'kutija kao knjiga'. Inače, da ne duljim, ne znam. Znam samo da će biti dostpna CE verzija po cijeni ispod 700 kuna. Najjeftinije je za sada u SM.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 17:41 (Seronja nezauzet).
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Mozda sam se krivo izrazio.  Mislim na onu najstandard verziju koja postoji.  Ne CE niti nista. SM su mi rekli da mi mogu naruciti kada saznaju vise informacija pa sam rekao neka mi samo jave kad stigne kod njih.  Inace sam. u SM kupio Legion Standard Edition prije par godina pa se nadam da ce oni imati i BfA sada. 

7 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

Igrao WoW negdje od sredine 2006 do pocetka 2013, manje vise u tom periodu igrao samo WoW. Usao u igru prvi put nakon vise od 5 godina, pogleda na Xroads budi uspomene...

 

 

Kad se sjetim suza krene 
zamirisu uspomene 
svake stope rodnog kraja 
i narodnih obicaja 

Prepoznah ljepotu tvoju 
sto probudi ljubav moju 
kad sam s tobom srce moje 
kuca jace, veliko je..........

 

Vuce me da uzmem novu expanziju i malo rokam WoW opet.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres.

 

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svettica (BattleTag Svetica #21859)...o/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Eto i ja sam dosao u guild I N F I N I T Y

AMD AntiBoy
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Dodem i ja, i vodim jos 4 covjeka sa sobom 

 

Vidimo se

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Odlično :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Di kupujete pretplatu?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
Di kupujete pretplatu?

 wow token na AH, ili game time blizz shop

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
Di kupujete pretplatu?

WoW token ili 60 dana pretplatu na cdkyes.com koji je uvijek jeftiniji od blizzarda.

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 8:44 (Virty).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice