World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Ne znam šta se dešava sa klanskima u zadnje vrijeme... Ili razvaljujemo (80-90% WR jedan clan battles session) ili nas razvaljuju (10-20% WR CB session). Nema nekog middle grounda, da se vrtimo oko 50%  

 

 

do kud ste došli ??  

 

premalo klanova igra pa ak ste u stormu ili još gore u typhoon onda igrate samo protiv pro klanova ali da - nama je isto bilo i jedva smo uzeli 30 pobjeda u stormu, djelomično jer smo se jedva skupili ( 7 ) ili/i kad smo se skupili onda je bilo protiv WGPTW,MDIV1,ADRIA,5D,PARAZ i tak tome slično  a onda drugi dan uzmemo 5 od 7 pobjeda i tak..  sad nam je došlo nešto novih članova pa malo uigravamo u Bravo timu i trošim sve ove freexp zastavice pa imam ono pobjeda 18.000xp / 20000 freeXP :)  makar opet smo imali 7 od 8 pobjeda pa je počeo sa 2-3 minutnim MM dok ne nađe neki brutalan klan i tak ...

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
quickr kaže...

Ne znam šta se dešava sa klanskima u zadnje vrijeme... Ili razvaljujemo (80-90% WR jedan clan battles session) ili nas razvaljuju (10-20% WR CB session). Nema nekog middle grounda, da se vrtimo oko 50%  

 

 

do kud ste došli ??  

 

premalo klanova igra pa ak ste u stormu ili još gore u typhoon onda igrate samo protiv pro klanova ali da - nama je isto bilo i jedva smo uzeli 30 pobjeda u stormu, djelomično jer smo se jedva skupili ( 7 ) ili/i kad smo se skupili onda je bilo protiv WGPTW,MDIV1,ADRIA,5D,PARAZ i tak tome slično  a onda drugi dan uzmemo 5 od 7 pobjeda i tak..  sad nam je došlo nešto novih članova pa malo uigravamo u Bravo timu i trošim sve ove freexp zastavice pa imam ono pobjeda 18.000xp / 20000 freeXP :)  makar opet smo imali 7 od 8 pobjeda pa je počeo sa 2-3 minutnim MM dok ne nađe neki brutalan klan i tak ...

 U subotu 7 pobjeda zaredom, digli se skroz do storm I, nadali se struggle-u za typhoon pa došla nedjelja i samo porazi, pali na Storm III. Ista stvar u prošlu srijedu/čet. Koma. 

Ostalo je još 6 dana, volio bih bar da dođemo do struggle-a za typhoon 

14 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

i npr naletim na tipa koji mi žustro psihološki odgovara na oficijalnom forumu pa reko idem pogledat stats-ove i nema hajdani su pa sam pogledao klan i vidio stvari koje normalnom mozgu nisu objašnjive ...

 meni je sve odma jasno

igrac po imenu nicka krigs-gigant ™ voli svoju svietlanu i zari i pali u njoj

pa kaj, i ja sam si ostavil svjetlanu da mi "sija kao sunce kad se vratim u luku"

 

ali nema coek para pa jos nije kupil taj HMS breindeda ©®

ajme ajme bolje da ga ni ne spominjem, cak ni u imenu broda, jer je korisnik imena svog hendla zvanog "dedaa" (onaj cije ime ne izgovaramo bio nekidan "spotan" na jednom drugom podforumu

 

enivej, ja danas proseto do grada™ (sela) i sve puno brodova, vezovi puni vise nego u mojoj garazi...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
quickr kaže...

Ne znam šta se dešava sa klanskima u zadnje vrijeme... Ili razvaljujemo (80-90% WR jedan clan battles session) ili nas razvaljuju (10-20% WR CB session). Nema nekog middle grounda, da se vrtimo oko 50%  

 

 

do kud ste došli ??  

 

premalo klanova igra pa ak ste u stormu ili još gore u typhoon onda igrate samo protiv pro klanova ali da - nama je isto bilo i jedva smo uzeli 30 pobjeda u stormu, djelomično jer smo se jedva skupili ( 7 ) ili/i kad smo se skupili onda je bilo protiv WGPTW,MDIV1,ADRIA,5D,PARAZ i tak tome slično  a onda drugi dan uzmemo 5 od 7 pobjeda i tak..  sad nam je došlo nešto novih članova pa malo uigravamo u Bravo timu i trošim sve ove freexp zastavice pa imam ono pobjeda 18.000xp / 20000 freeXP :)  makar opet smo imali 7 od 8 pobjeda pa je počeo sa 2-3 minutnim MM dok ne nađe neki brutalan klan i tak ...

 

Nije ADRIA bas tako opasna, mora da ste igrali kad mene nije bilo :)

Typhoon smo dohvatili pred tjedan dana, a ovaj tjedan zavrsavaju CB.

Prosle sezone smo bili mjesec dana u Typhoon i usli u Hurricane na jedan dan. 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

 

Nije ADRIA bas tako opasna, mora da ste igrali kad mene nije bilo :)

Typhoon smo dohvatili pred tjedan dana, a ovaj tjedan zavrsavaju CB.

Prosle sezone smo bili mjesec dana u Typhoon i usli u Hurricane na jedan dan. 

 

Ma vas smo skoro i dobili ali kak smo svaki put igrali sa nekim drugim onda 2-3 nova člana nikad ne odigraju full a u takvim bitkama obično presudi jedan krivi potez / odluka / ne slušanje - a kamoli ne 2-3 malo slabija igrača,, ali nema veze lagano se kompletiramo za sljedeću sezonua još ima gro vremena tak da bude bilo dobro :)

 

mi smo prošlu isto dost brzo došli do Typhoon i ostali čak samo i u I Typhone bili dosta ali jbg bili smo izašli u pol sezone iz CCN-a i napravili svoj klan tak da je to još na kraju bio i pravi podvig kaj smo uspjeli tak daleko dogurat tak brzo pod takvim okolnostima - ali zato smo ove sezone zakazali

14 godina
offline
World of Warships

Kolko je los Izumo (t9) prema Amagiju (t8) ?

Dal ga je bolje free xp-ati... Imam oko 500k free xp.

mihi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
mihi999 kaže...

Kolko je los Izumo (t9) prema Amagiju (t8) ?

Dal ga je bolje free xp-ati... Imam oko 500k free xp.

 Amagi je vrh, Izumo prije buffa je bio govno... Kakav je sada nakon buffa neznam. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

izumo je izrod iz japanskog BB teh treea koliko sam ja bar vidio i skuzio. Meni se i ne svidjaju bas sta sam igrao sa japancima, mislim precizni su i sve, velik range, al armor od papira takorec, izuzmimo yamata. Yamato je dobar, al ovisan, treba ti divizija, trom je, nemoze na prvu crtu, nemoze brawlat, on je vise iz pozadine za snajpanje, ostavi ga samog protiv DD-a ili CV-a i nemoze nista. Vidio sam da ljudi koji ga igraju u formaciji sa jos dva kruzera ili kruzer, dd najbolje dodje yamato do izrazaja kad dolazi iz pozadine i pogađa citove i dev strikeove

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

naletio na kod novi , pa da podjelim

 

KEEPANCHORSREADY

 

nagrada je komander alena simbol

 

 

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Warships
rossi utd kaže...

naletio na kod novi , pa da podjelim

 

KEEPANCHORSREADY

 

nagrada je komander alena simbol

 

 

 

 

THx Alena je zvjer vrhunska  :)  

zakaj nju nisu stavili za komandira, nju bi uzeo omdah :)

10 godina
offline
World of Warships

Ekipa dali se i vama u igri dešava da ovi novi DD od japanaca ( druga linija) pokušavaju igrati kao da su cruseri?  Čak u dvije partije (ja sam bio DM) DD upoče nije htjeo da iden zauzeti pointove nego se skrivo u dimu ko da je Minotaur katastrofa od  igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Hrvoslav kaže...

Ekipa dali se i vama u igri dešava da ovi novi DD od japanaca ( druga linija) pokušavaju igrati kao da su cruseri?  Čak u dvije partije (ja sam bio DM) DD upoče nije htjeo da iden zauzeti pointove nego se skrivo u dimu ko da je Minotaur katastrofa od  igre.

 Ako mislis na ove sta su sad nedavno dosli, pa jesi vidio ti to? pa to je kruzer po velicini a ne DD hahah...ni ja nebi isao sa tako necim cappat, pitanje kakav detect ima uopce, vjerovatno ogroman, to su gun boati ja mislim, nisam bas expert oko DD-a

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Ranked neigriv po dobromnm starom običaju - prvo si zasipan retardima koji nisu za t1 ali su si kupili premium brod za 50eur pa sad mogu hebat svojim idiotizmom koga stignu i tak je 500-800-1200 gameova za njih kita za mj dana rankeda, i onda kad se izvučeš od tih retarda i kreneš dalje na T10 onda fino svaku drugu trecu partiju imaš CV gangbang, sad igram moj CV ima 1 kill njihov Kraken, moj ima 45.82% win rate njihov 65.82%  i onda se ti trudi, hebi, guraj, cerry-aj a WG će napraviti klasu broda koja ima nekoliko čistih delete tipki i dati je bilo kome da te trola ili sam pobjedi...

 

Nema kaj samo uživancija, ja imam osječaj da u WG u balance i u QC rade ljudi koji nisu igrali više od 300 bitaka ili koji imaju 42% win rate jer tak igra izgleda u balansu - ovo s nosacima već 2-3 godine nije jasno ni njima ni nama ni nikom kak je to moguće da je ta klasa u igri jer  s obzirom kakav utjecaj nosać ima i koliko on ima bmk jer mogu biti na 50km od nekog i silovat kog stignem naći će me nikad - onda su mogli i podmornice staviti jbg sa isto tak bmk gameplay-om

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Ranked neigriv po dobromnm starom običaju - prvo si zasipan retardima koji nisu za t1 ali su si kupili premium brod za 50eur pa sad mogu hebat svojim idiotizmom koga stignu i tak je 500-800-1200 gameova za njih kita za mj dana rankeda, i onda kad se izvučeš od tih retarda i kreneš dalje na T10 onda fino svaku drugu trecu partiju imaš CV gangbang, sad igram moj CV ima 1 kill njihov Kraken, moj ima 45.82% win rate njihov 65.82%  i onda se ti trudi, hebi, guraj, cerry-aj a WG će napraviti klasu broda koja ima nekoliko čistih delete tipki i dati je bilo kome da te trola ili sam pobjedi...

 

Nema kaj samo uživancija, ja imam osječaj da u WG u balance i u QC rade ljudi koji nisu igrali više od 300 bitaka ili koji imaju 42% win rate jer tak igra izgleda u balansu - ovo s nosacima već 2-3 godine nije jasno ni njima ni nama ni nikom kak je to moguće da je ta klasa u igri jer  s obzirom kakav utjecaj nosać ima i koliko on ima bmk jer mogu biti na 50km od nekog i silovat kog stignem naći će me nikad - onda su mogli i podmornice staviti jbg sa isto tak bmk gameplay-om

 Igra se zove World of Warships, a ne World of Battleships.

CV je takodje warship, u stvarnom svijetu u WW2 Nosaci su imali odlucujucu i presudnu ulogu u ratu na Pacifiku, a bgmi dobrim dijelom i u Atlantiku i Sredozemlju.

 

Ja stvarno nisam neki stalan igrac niti sam neki veliki zaludjenik, igram iz zabave kada imam vremena i volje ali pratim temu redovno radi novosti iz igre i da ostanem informisan i fakat si postao smor sa kukanjem.

Zar nisi napustao igru jedno desetak puta do sada, barem ovdje javno na forumu.

Frustracija nije zdrava za orgnizam, stisni, napusti igru i olaksaj prvenstveno sebi zivot pa i nama ovdje na forumu.

 

sorry raja na OffT ali imam trenutno viska vremena pa mi se "dalo" kuckati. 

 za sve...

13 godina
offline
Re: World of Warships

Ja u 17 partija do sada (sve T10) - jedanput je bio CV game.

 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja ranked kao i po obicaju igram do 15 i to je to, nemam zivaca za vise...jednostavno ranked je gori od randoma...noobvi sa premium brodovima, najvise njih, poceo sam koristit bismarck full manual secondary build u rankedu, i samo tankam koliko god uspijem, i nadam se da ce ostali neki k napravit, jer u vecini slucajeva ako se ceka druge, nema nista od tog ako treba neko tankat ili odvuc stranu, pa onda mi je lakse u samom startu sebe zrtvovat

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Stavi me od početka jako blizu t10 rankedu, mislim sa sam samo 1 game u Alabami i onda tX.

Odigrao ove sezone zasada cca još 5-7 mečeva sa GK i nisam viđap nikakve premiume niti CV-e.

A noobova se nađe na obje strane.

Baš zadnji meč naš Minotaur na početku napiše: "fak u mm, I'm out.", retardinjo, dobili i bez njega.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships

30 partija u ranked, još ni jedan CV 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Proslu sa CV-ovima..ja naravno u bismarcku...njihov CV pola meca je mene ganjao jer sam jedini njemacki BB bio, sranje sa AP bombama, na svu srecu nas CV je pratio i cuvao mene i znao sta radi

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...
VooDooZg kaže...

Ranked neigriv po dobromnm starom običaju - prvo si zasipan retardima koji nisu za t1 ali su si kupili premium brod za 50eur pa sad mogu hebat svojim idiotizmom koga stignu i tak je 500-800-1200 gameova za njih kita za mj dana rankeda, i onda kad se izvučeš od tih retarda i kreneš dalje na T10 onda fino svaku drugu trecu partiju imaš CV gangbang, sad igram moj CV ima 1 kill njihov Kraken, moj ima 45.82% win rate njihov 65.82%  i onda se ti trudi, hebi, guraj, cerry-aj a WG će napraviti klasu broda koja ima nekoliko čistih delete tipki i dati je bilo kome da te trola ili sam pobjedi...

 

Nema kaj samo uživancija, ja imam osječaj da u WG u balance i u QC rade ljudi koji nisu igrali više od 300 bitaka ili koji imaju 42% win rate jer tak igra izgleda u balansu - ovo s nosacima već 2-3 godine nije jasno ni njima ni nama ni nikom kak je to moguće da je ta klasa u igri jer  s obzirom kakav utjecaj nosać ima i koliko on ima bmk jer mogu biti na 50km od nekog i silovat kog stignem naći će me nikad - onda su mogli i podmornice staviti jbg sa isto tak bmk gameplay-om

 Igra se zove World of Warships, a ne World of Battleships.

CV je takodje warship, u stvarnom svijetu u WW2 Nosaci su imali odlucujucu i presudnu ulogu u ratu na Pacifiku, a bgmi dobrim dijelom i u Atlantiku i Sredozemlju.

 

Ja stvarno nisam neki stalan igrac niti sam neki veliki zaludjenik, igram iz zabave kada imam vremena i volje ali pratim temu redovno radi novosti iz igre i da ostanem informisan i fakat si postao smor sa kukanjem.

Zar nisi napustao igru jedno desetak puta do sada, barem ovdje javno na forumu.

Frustracija nije zdrava za orgnizam, stisni, napusti igru i olaksaj prvenstveno sebi zivot pa i nama ovdje na forumu.

 

sorry raja na OffT ali imam trenutno viska vremena pa mi se "dalo" kuckati. 

 za sve...

 

Nema frke, biti ću ja kao ti onda - 1 post svakih godinu dana pa će tako i ostali koji odgovaraju na to kaj napišem itd.. pa će tema imati postova kao WOWP - i tamo sam presto pisati jer sam bio smor pa baci oko na zadnji topic tamo kad je bio..

 

Ne držim ja temu, nisam bitan ali znaš meni su isto najjači ovakvi kao ti - kaj kurca znaju o igri, kaj su u igri tu i tamo ne znaju ni jedan event ni jedno natjecanje ništa, ne znaju kaj je aktualno u igri, znaju o klasama ono kaj znaju iz povjesti s kojom igra ima nikakve veze, ali bitno da ti meni odbrusiš jer ti u igri ipak provedeš više od mene i znaš 10x više pa ti smeta moje kukanje - imaš vjerojatno ni jedan T10 brod, odigrao si vjerojatno ni jedan T10 game da bi znao kaj je u stanju iole dobar igrać cv-a napraviti i koju nadmoć ima ta klasa ( odprilike jedan brod ima moć 3-4 broda minimalno ) i naravno WG ju bana iz klanskih i mjenja kompletno zato kaj je super trenutno zbalansirana - odigraj koju protiv Midway-a pa mi javi kad te oneshoot-a pritiskom jedne tipke a ti ga niti vidiš di je niti znaš kaj o njemu pa mi javi kak je... 

16 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Dr. Vicko kaže...
VooDooZg kaže...

Nema frke, biti ću ja kao ti onda - 1 post svakih godinu dana pa će tako i ostali koji odgovaraju na to kaj napišem itd.. pa će tema imati postova kao WOWP - i tamo sam presto pisati jer sam bio smor pa baci oko na zadnji topic tamo kad je bio..

 

Ne držim ja temu, nisam bitan ali znaš meni su isto najjači ovakvi kao ti - kaj kurca znaju o igri, kaj su u igri tu i tamo ne znaju ni jedan event ni jedno natjecanje ništa, ne znaju kaj je aktualno u igri, znaju o klasama ono kaj znaju iz povjesti s kojom igra ima nikakve veze, ali bitno da ti meni odbrusiš jer ti u igri ipak provedeš više od mene i znaš 10x više pa ti smeta moje kukanje - imaš vjerojatno ni jedan T10 brod, odigrao si vjerojatno ni jedan T10 game da bi znao kaj je u stanju iole dobar igrać cv-a napraviti i koju nadmoć ima ta klasa ( odprilike jedan brod ima moć 3-4 broda minimalno ) i naravno WG ju bana iz klanskih i mjenja kompletno zato kaj je super trenutno zbalansirana - odigraj koju protiv Midway-a pa mi javi kad te oneshoot-a pritiskom jedne tipke a ti ga niti vidiš di je niti znaš kaj o njemu pa mi javi kak je... 

 Sve si sam rekao na pocetku svog posta.

 

Ja nigdje nisam napisao da sam bolji igrac od tebe, da sam vise napredovao u igri od tebe, da se bolje razumijem u igru i trendove u igri, naprotiv fino sam napisao koliko igram i zasto pratim temu.

Igraj koliko te volja, radi sta hoces u igri sto se mene tice ali de malo popusti sa kukanjem, pretpostavljam da si i nesto konstruktivno postavljao ovdje ali ja se iskreno ne mogu da sjetim jer sam te zapamtio po tome da se samo zalis na igru, noobove i da svako malo ti prekipi i odlucis da je to to, da napustas igru i onda se nakon par dana opet javis kako si nastavio i da je situacija idalje neizdrziva.

Svi mi imamo trenutke kada se iznerviramo, kada nam se nakupi u bilo kojoj igri i ja sam imao takvih trenutaka ali tada se predje na nesto drugo, uzme se knjiga neka da se cita, upalis Netflix i sl, a imam osjecaj da ti nastavis da silujes igru i napravis si jos goru situaciju.

Lijep pozdrav i sve najbolje...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 15:21 (Dr. Vicko).
13 godina
offline
World of Warships

Stvar je kaj smaramo jedni druge sa whinanjem, a ništa ne postižemo. Svi znamo gdje ide plakanje, kukanje, prigovori i psovke, na službeni forum gdje postoji šansa da Conway ili Octavian ili netko treći vidi post. Sve ostalo je trošenje vremena. 

 

Možemo komentirat brodove, evente, lijepiti kodove i linkove i držat ćemo temu zdravom i ugodnom za čitanje. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
World of Warships

Da ne bude sve baš loše u igri da ja kažem svoje malo iskustvu u ranku. Počeo kao lev19 is sve do lev15 sam igro sa Edinburgom. Čak kad sam i gubio bio sam jako dobar sa njim tako da sam uživio. Imo sam premium 24h uff kako je to dobro došlo. Izgubio 3 partije ,ali sam svejedno zaradio 610k credita. Sad igram sa Des Moinom i nije tolko dobro. Šteta što nisam guro prema Minotauru ,ali šta je tu je bude i on došo na red.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

igram sa malo sa bismarckom, pa malo sa romom, alabamom, evo stigao na rank 15, brutalna je alabama ovako u rankedu...bismarcku u salvu skinuo 26k i tako, na 10-13km alabama je ubojita ko god pokaze stranu.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

igram sa malo sa bismarckom, pa malo sa romom, alabamom, evo stigao na rank 15, brutalna je alabama ovako u rankedu...bismarcku u salvu skinuo 26k i tako, na 10-13km alabama je ubojita ko god pokaze stranu.

 I meni je Alabama favorit za ranked, ali mozda i zato kaj mi uvijek fali kredita...

13 godina
offline
World of Warships

Tier 8 ranked nisam ni vidio, a veselio sam se ispeljati Loyang i bulliyat ostale Destroyere   

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Ne držim ja temu, nisam bitan ali znaš meni su isto najjači ovakvi kao ti - kaj kurca znaju o igri, kaj su u igri tu i tamo ne znaju ni jedan event ni jedno natjecanje ništa, ne znaju kaj je aktualno u igri, znaju o klasama ono kaj znaju iz povjesti s kojom igra ima nikakve veze, ali bitno da ti meni odbrusiš jer ti u igri ipak provedeš više od mene i znaš 10x više pa ti smeta moje kukanje - imaš vjerojatno ni jedan T10 brod, odigrao si vjerojatno ni jedan T10 game da bi znao kaj je u stanju iole dobar igrać cv-a napraviti i koju nadmoć ima ta klasa ( odprilike jedan brod ima moć 3-4 broda minimalno ) i naravno WG ju bana iz klanskih i mjenja kompletno zato kaj je super trenutno zbalansirana - odigraj koju protiv Midway-a pa mi javi kad te oneshoot-a pritiskom jedne tipke a ti ga niti vidiš di je niti znaš kaj o njemu pa mi javi kak je... 

CV i treba biti nadmocan svakom klasicnom brodu.

Ako ti bas idu na zivce, postoji DM, Worcester, Minotaur, full AA spec pa ces biti na miru.

Imam Minotaura full AA spec (cak i 3M module je +25% dam AA), ne sjecam se da me ikad itko dropao. Par njih je pokusalo.

Worcester uopce nije AA specced, nemam problema. Pritisnem T i dobijem parsto xp-a na kraju partije.

Cak se i moj Zao sa manual AA + def AA dobro drzao, uzimao sam ga prosle sezone kad bi vidio CV u queue za ranked, redovitih 20-30 aviona i pobjeda ili spasena zvijezda.

Postoji i izreka "ako ih ne mozes pobijediti, pridruzi im se"...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
13 godina
offline
World of Warships
1 day of premium for free:,Claim it here: https://worldofwarships.eu/en/userbonus/#
Moj PC  
2 0 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Gledam ovaj novi arms race mode, moglo bi bit zanimljivo jer koliko sam gledao dosad videje i sve dosta je brzi tempo nego od obicnih borbi, agresivna igra, tako da mogli bi tu doc do izrazaja brodovi koji su za close combat i agresivnu igru, prvenstveno njemci, tirpitz mi dolazi prvi napamet, torpeda, secondary specced, da se napravit kaos sa tkaivm brodovom, pogotovo ako ides jedan na jedan protiv drugog. Dosta sam vidio u videjima da su ljudi dolazili u situacije jedan na jedan, ili eventualno 2 na jedan. Cekam da probam sa tirpitzom ili bismarckom i vidim kako bi to moglo izgledat :)

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Nitko nema komentare na CV promjene? Nekak mi je naaah, sve mi se čini da ću ga se riješit, a taman došao blizu tX CV-a... Ajde vidjet ću kako će se stvarno ponašat u igri kad dođu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice