WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|

poruka: 6
|
čitano: 13.181
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|
WucoCraft - Minecraft Balkan Server
Predstavljam vam Balkanski server WucoCraft!
IP servera: 185.4.149.34:25595
Broj slotova: 200.
Verzija servera: 1.7.2
Uptime: 98%
Vlasnici: NovakCraft i NinoBond
Informacije: Server je Survival, također je omogucen i PvP. Kako bi igra bila jos zabavnija tu se nalaze i Fakcije. 
Server ima do 27 pluginova i radi bez laga! Svaki tjedan na serveru se odrzava EVENT na kojem naravno mogu SVI sudjelovati.
Na server se nalazi jedna od popularnijih mini-igara "HungerGames"!
U HungerGames mozete uci upisom komande /sg join i odabrati zeljenu arenu. Trenutno na serveru imamo dvije HungerGames arene.
Server je zabiljezio rekord od 200 igraca online u drugom mjesecu 2014. godine.
Performanse: Server se pokrece sa 12 GB RAMa i sa i7 procesorom.
Web stranica: http://wuco-craft.tk/
Ugodnu igru na serveru zeli vam nas STAFF Team.
Hvala na razumjevanju!
WucoCraft.
Spawn Spawn
PvP arena PvP arena
Trgovina Trgovina
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 19:04 (Novack).
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|

Igro malo na serveru i mogu rec da je dobar za one koji se vole pvp-at. Jedina zamjerka je to sta mozes dobit besplatnog konja i armor za njega.
Nisam dugo igrao jer mi se ne svida tip servera, pa ne mogu bas pravilno rasudivat. Spawn je solidan 

SamimiCraft [SURVIVAL] [CREATIVE WORLD] [FACTION WORLD] [MINIGAMES] || samimicraft.beastnode.net || samimicraft.com.hr || http://youtu.be/Ns0bqH0tv9s
 
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|

Amor i egg za konja mozes uzeti svakih tri dana upisom komande /kit konj. Spawn je promijenjen u 12 mjesecu kad je bila i promjenjena mapa na serveru.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 13:35 (Novack).
9 godina
neaktivan
offline
WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|

e zas ste banali igrača foc29 na wucocraftu pa kopao sam u paklu i samo dode odjednom da sam banan zbog killaure a ja to ni nemam pliz me unban ako mozete posto sam redovan igrac i htio bi igrat i dalje. hvala:)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
MrLey HACKER!

MrLey je hacker! Nece mi dat da stavim screenshot kad sam ga usliko!

 

dujefried
5 godina
neaktivan
offline
Re: WucoCraft |Balkanski Minecraft Server|

Pozz svima. Danas bi vas zamolio ako igrate MC da posijetitie jedan odlican 6 godina star MC server pod imenom OxyMC ip servera je play.oxymc.com . Ovaj server je drugaciji od ostalih servera po tome sto ima svoje minigire koje su totalno custom i odlican Staff team. Nadam se da cete se pridruziti i postati clan ove Oxy zajednice. Nadite me na serveru pod nick Anonyouss.
to pisem svima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice