XCOM 2

poruka: 122
|
čitano: 28.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodeći dizajner XCOM-a 2 o tehničkim propustima
14 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Gdje god okreneš hype oko XCOM-a, a ovdje ništa!

 

Recenzije potvrđuju da je Firaxis napravio zvijer od igre. Predosjećam da će im mame štucati cijelu godinu zbog promašenih 96%.

I'm very large!
 
5 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Nos kaže...

Gdje god okreneš hype oko XCOM-a, a ovdje ništa!

 

Recenzije potvrđuju da je Firaxis napravio zvijer od igre. Predosjećam da će im mame štucati cijelu godinu zbog promašenih 96%.

 Baš jučer mi na fejsu izletila recenzija eurogamera... Totalno zaboravio na ovu igru, a gledao sam AngryJoea i TotalBiscuita kako igraju i totalno sam se uvjerio da će ovo bit prava stvar... Jedinica mi je bila zakon (starije naslove nisam igrao) tako da jedva čekam ponedjeljak (znam da u petak izlazi) da se upustim u ovo čudo

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Jedva čekam da igra izadje,takodjer sam pratio igru i bio sam razocaran kad je bio delay releasa,ali eto,jos 3 dana...

 

Baš mislim da ce bit pun pogodak,dodali su taman ono što mi je falilo u jedinici a to je hrpetina customizacije,bolji combat (zbog infiltracije),i makli su onaj beskorisni intercept sa avionima što je meni super.

 

AL nikak docekat 5.2...

10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Prijasnje nastavke nisam igrao,a kupio nekada kad je Enemey Unknown bio na nekome skroz low snizenju,odusevio se igrom a iskreno pojma nisam imao o ovome odlicnome serijalu,tako da Xcom 2 jedva cekam a sada i znam sta cekam.
Da mi je ovo bilo kada sam rokao sa 13-14godina Dune i KKND na Pentium 100 i zamisljao da sam general mislim da iz kuce nikada ne bih izasao.


Vec kupljena ceka se petak.


 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Day one modovi spremni. Ovo sam već prije pročitao pa ću sada samo spomenuti, naime, ekipa koja napravila longwar mod je zaposlena od strane developera da im razvija modove... Imaju ih već par spremnih za release date. Evo klip sa jutuba o tome 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Vjerojatno svi koje to zanima vec znaju ali za svaki slucaj cu reci ako je netko propustio, dosao je preload i download je 'tezak' 24.7 GB.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 11:33 (Maki2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja sam s preloadom vec spreman,cekam unlocker.
Trenutno nemam para apsolutno nikakvih da igru uzmem,cim bude neko snizenje i usparam cca 250ak kn igru kupujem.

 

Svidja mi se što vec day1 nude 3 moda na workshopu i uzeli su ekipu iz Long War moda i registrirali ih ko studio,vjerujem da ce xcom2 imat dugotrajnost zbog većeg mod supporta nego jedinica.

 

Sve u svem,jedva sam dočeko 5.2 morma priznat,neda mi se ništa igrat vec danima,u hibernaciji sam

15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

A ja sam si dao oduška... :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
skank666 kaže...

A ja sam si dao oduška... :D

 Jesi kupio preko Steama ili ?

I'm very large!
15 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja sam uživao u prethodniku tak da očekujem da će nastavak biti još bolji.

Obožavam igre na poteze.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Nos kaže...
skank666 kaže...

A ja sam si dao oduška... :D

 Jesi kupio preko Steama ili ?

 Jep!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja naletio na g2p za 33 eura,ali key jos nije dosao,nadam mu se sutra.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...

Ja naletio na g2p za 33 eura,ali key jos nije dosao,nadam mu se sutra.

 I ja sam napravio isto, ali me uvijek drži blaga panika kad naručujem preko sličnih sajtova. Želim u petak navečer sjesti i klikati do jutra! 

I'm very large!
10 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Nos kaže...
Wack kaže...

Ja naletio na g2p za 33 eura,ali key jos nije dosao,nadam mu se sutra.

 I ja sam napravio isto, ali me uvijek drži blaga panika kad naručujem preko sličnih sajtova. Želim u petak navečer sjesti i klikati do jutra! 

 
Cek znaci to nije legit sajt ? rijetko tamo kupujem osim kad naletim na neke starije igre za 5-10 eura sa kojima nikada nisam imao problema,pretezno Steam kupovine odradim al kratak sam sa lovom ovaj mjesec.

14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...
Nos kaže...
Wack kaže...

Ja naletio na g2p za 33 eura,ali key jos nije dosao,nadam mu se sutra.

 I ja sam napravio isto, ali me uvijek drži blaga panika kad naručujem preko sličnih sajtova. Želim u petak navečer sjesti i klikati do jutra! 

 
Cek znaci to nije legit sajt ? rijetko tamo kupujem osim kad naletim na neke starije igre za 5-10 eura sa kojima nikada nisam imao problema,pretezno Steam kupovine odradim al kratak sam sa lovom ovaj mjesec.

Kupio sam 10- ak igara kod njih, ali ovo je "prvi pre order". Znao sam naletiti na raznim forumima gdje bi se ljudi žalili na njih: key koji je već u uporabljen, cd key došao mjesec dana kasnije ili uopće nije došao itd.

Ovdje bi se vrlo lako mogao izvesti novi Murphyev zakon... 

I'm very large!
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Nadajmo se da nece :) ako nista mozemo jedan drugome plakati na forumu sutra ako ne dobijemo :p

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Sta je ljudi svi igraju nitko se ne stize javiti? :P
Key mi je uredno stigao iako ne mogu nikako da nadjem daj cosmetic bonus preorder sto sam kao treba dobiti,ali nije mi ni vazan toliko.
6 sati sam jucer zaglavio igrati proletilo je,fantasticna igra za sada,poboljsanje na prijasnji nastavak u svakome smislu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Super je igra..

Ljepša i bolja od prethodnika...

Nisam puno igro, ali iz ovoga šta vidim... Super je. Vjerovatno će sa ekspanzijom biti 11/10

 

Dali igra tko u 21:9 formatu?

EDIT: ima fix za 21:9 format...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 14:18 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Sve je super ali je bugovita kamera... A fps očajan ako se ugasi AA. Uglavnom, super zadovoljan.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Igra je vrh. Ima problema kao i jedinica sa buganom kamerom i nekad se moze pucat kroz zid (klasicni xcom)..

FPS je all over the place ali nesmeta baš tolko. Customizacija je super,svega ima jednostavno više nego u jedinici koja je isto ODLICNA igra.

S par patcheva ovo bi mi mogao bit GOTY.

16 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

A i grafički je napredovala! Pogotovo osvjetljenje, dodatni efekti i destrukcija...

 

Evo ga Bradford u prvom djelu i u drugom

 

Najrađe nebi večeras na posao nego bi igro do zore...

 

Igra je dosta teška; igram na predzadnjoj težini i znam se namučit...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 18:00 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja sam na najtezoj i bome je muka,mada primjetio sam očiti spike (ali na lakše) cim sam armor dobio. I naravno i dalje je najbolje uzimat +1 na team size što prije iz ocitih razloga.

 

 

14 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Osim niskog fps-a, što i nije neki problem u ovom tipu igara, igra je dosta bolja od prethodnog dijela. Nisam baš bio sretan što su se odmakli od cartoony grafike, ali kad sam krenuo igrat promjenio sam ploču.

 

Važno sam odabrao težinu commander i brzo sam dobio par zidarskih već u drugoj misiji. Mislim da ovu igru nema smisla igrati na lakšim težinama jer igra brzo postane dosadna i pribor za samokažnjavanje kupi prašinu u kutu, a nije bio jeftin.

 

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Rocinante2112 kaže...

Ja sam na najtezoj i bome je muka,mada primjetio sam očiti spike (ali na lakše) cim sam armor dobio. I naravno i dalje je najbolje uzimat +1 na team size što prije iz ocitih razloga.

 

 

 
Ja na onoj drugoj tezini igram i evo danas po 3 put new game uzimam :)
Teska je nema sta,ali odlicna igra.

Za kameru kome treba fix imate mod  (achivmenti rade i sa modovima kome je to bitno cisto da zna)


16 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Sviđa mi se ovaj character creation tool

Napravio sam jednu snajperisticu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
doktor1 kaže...

Sviđa mi se ovaj character creation tool

Napravio sam jednu snajperisticu

 Morat ću napraviti jednu rangericu Ko'lindu "Udara" Po' Kitarović! Zahodski humor ftw!

DObijemo li u lejt gejmu mechove?

I'm very large!
9 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...

Prijasnje nastavke nisam igrao,a kupio nekada kad je Enemey Unknown bio na nekome skroz low snizenju,odusevio se igrom a iskreno pojma nisam imao o ovome odlicnome serijalu,tako da Xcom 2 jedva cekam a sada i znam sta cekam.
Da mi je ovo bilo kada sam rokao sa 13-14godina Dune i KKND na Pentium 100 i zamisljao da sam general mislim da iz kuce nikada ne bih izasao.


Vec kupljena ceka se petak.


 

 Ufo; Enemy Unknown prvi dio je izasao jos davne 1994.-e tak da si ga mogao igrat :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Davne 94 sam gejmao ja vec :),ali nekako sam ovo propustio a vjerujem u to doba da bi mi i prekomplicirana bila.
Mislio sam na nastavak od prije par godine koji se isto tako zove ako se sjecam ?
Yep sada sam provjerio isto se tako zove kao i taj prvi Xcom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 19:47 (Wack).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

I, kako vam ide? Meni bi moglo i bolje... Mogao bi me i sjebat avatar, lol.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 11:50 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...

Nadajmo se da nece :) ako nista mozemo jedan drugome plakati na forumu sutra ako ne dobijemo :p

 Ma nije loš g2a ako koristiš onaj g2a shield, meni su poslali korišteni key al vratili mi lovu drugi dan nakon što sam prijavio da ne valja key, tako da si osiguran na neki način, a valjda valja stranica ako imaju 24/7 podršku (doduše radilo se o manjoj cifri i starijoj igri)

Chill Now And Forever
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodeći dizajner XCOM-a 2 o tehničkim propustima
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice