A3 printer

poruka: 11
|
čitano: 12.276
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
A3 printer
pitanje

Pozdrav

Molim Vas prijedloge za dobar A3 printer.

Treba za firmu u kojoj se prijtaju pretežno nacrti.

Imamo HP 9300 ali preskupi je potrošni materijal.

Mislim da se više puta preplatio printer sa farbama.

Neki Canon ili Epson možda ??

Thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: A3 printer

Sad, ne znam kakav je ali frend mi je na arhitekturi i vec neko vrijeme koristi http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=23824

Kaze da je zadovoljan. Ja printer nisam isprobao ali ne znam koliko mozes fulat sa canonom za tu cijenu.

 


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
offline
A3 printer

ja imam Epson Stylus Photo 1400  jedno  mjesec  dana  i prezadovoljan sam sa ispisom fotografija na a3+ format. ima 6 razdvojenih boja od kojih svaka košta 105 kuna

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: A3 printer
Wolverine kaže...

ja imam Epson Stylus Photo 1400  jedno  mjesec  dana  i prezadovoljan sam sa ispisom fotografija na a3+ format. ima 6 razdvojenih boja od kojih svaka košta 105 kuna

 Sve je to lijepo, divno i krasno. To je odličan printer.

Reci mi koliko ti traju pojedine boje?
16 godina
offline
RE: A3 printer

još uvijek sam na prvom setu boja koje sam dobio sa printerom .

do sada sam ispisao negdje dvadesetak a3+ fotografija u photo kvaliteti koja troši najviše boje, a ostalo mi je negdje četvrtina boje (možda malo manje).

da sam printao običnom kvalitetom vjerovatno bi mi i više boje ostalo.

 

kupio sam ga kod ve-mila i u paketu dobio i rezervni set boja i jedan paket a3+ foto papira

16 godina
neaktivan
offline
RE: A3 printer
autorov komentar

da doista ljudi ima dobro iskustvo sa tim printerom,

samo meni je malo previse davati 105 kuna za pojedini spremnik

možda ako funkcionira sa zamjeniskim odna se ispalti :)

 

16 godina
offline
RE: A3 printer
prihvaćeno rješenje
sony58 kaže...

da doista ljudi ima dobro iskustvo sa tim printerom,

samo meni je malo previse davati 105 kuna za pojedini spremnik

možda ako funkcionira sa zamjeniskim odna se ispalti :)

 

 nema šanse da se sa tako skupim printerom zezam sa zamjenskim bojama, samo originalne, nekoliko printera su mi uništile zamjenske boje
ako hoćeš a3 printer očekuj da ti potrošni materijal nije jeftin
kažeš da je za firmu, za nacrte, pa uračunaj u cijenu posla set boja i naplati od onoga kome radiš nacrte
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 11:57 (Wolverine).
16 godina
neaktivan
offline
A3 printer

Ako radite nacrte, neznam dali ti je dovoljan crno bijeli ispis? Ako je, onda bi ti preporučio nešto ovako, cijena tonera ti je oko 500 kuna za 20.000 a4 ispisa. A ako mora biti u boji tada bi trebao vidjeti zapravo koliko kopija mjesečno se radi na taj printer i na temelju toga izračunati kakav stroj bi ti najviše odgovarao. Ako printate preko 4 000 ispisa mjesečno tada se da doći do dobrih ušteda sa skupljim laserskim pisačima!


Vidi, vidi, tko je to?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: A3 printer
Samson kaže...
Ako radite nacrte, neznam dali ti je dovoljan crno bijeli ispis? Ako je, onda bi ti preporučio nešto ovako,
 reci mi molim te, zašto mu preporučaš MFP uređaj? :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: A3 printer

Ma samo zbog cijene ispisa, dobiva kvalitetan a3 pisač sa malom cijenom ispisa, a scanner mu neće smetati sigurno. Osmijeh


Vidi, vidi, tko je to?
16 godina
offline
RE: A3 printer
Samson kaže...

Ma samo zbog cijene ispisa, dobiva kvalitetan a3 pisač sa malom cijenom ispisa, a scanner mu neće smetati sigurno. Osmijeh


 Nemoj da se javi neka ženska djelatnica pa da kaže "joooj printer je previsok :)"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice