Epson L1800 problem boja

poruka: 13
|
čitano: 3.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Epson L1800 problem boja

Imam Epson l1800 i uvijek me zeza magenta boja uvijem moram da cistim glavu isprinta 5 stranica i onda ona ne ide dalje mora se cistit ,Printer je star godinu dana taman je garancija istekla.Adana se pojavilo ono kao trepce svjetlo naizmenicno i piše ovo A PRINTERS INK PAD IS AT THE END OF ITS SERVICE LIFE  Sto mu sad to znaci,Dali mora na servis dali je netko imao slican problem

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

To znači dasete previše puta čistili glavu i potrošili ste kredit koji ste dobili uz printer. Znači morate kupiti novi kredit za vaš printer za čišćenje mlaznica

10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

Da previše smo glavu cistili jer se ta mlaznica magenta nonstop štopala..e sad mi nije jasno zasto se moar to kupit i koja je cijena i ako se kupi sto se dalje događa opet cu morat kupiti nakonnekoga vremena ili...Dali postoji nacin da se to zaobiđe i kako da rijesimo problem sto se samo ta boja stalno zaštopava  hvala

8 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

Kad potrošite novi kredit morat će te ga ponovo kupiti

Naravno ukoliko vaš printer toliko poživi.

16 godina
offline
Re: Epson L1800 problem boja
vesnica64 kaže...

Imam Epson l1800 i uvijek me zeza magenta boja uvijem moram da cistim glavu isprinta 5 stranica i onda ona ne ide dalje mora se cistit ,Printer je star godinu dana taman je garancija istekla.Adana se pojavilo ono kao trepce svjetlo naizmenicno i piše ovo A PRINTERS INK PAD IS AT THE END OF ITS SERVICE LIFE  Sto mu sad to znaci,Dali mora na servis dali je netko imao slican problem

 http://ccm.net/faq/338-epson-error-message-end-of-service-life

 

najbolje bi bilo kontaktirati servis za Epson i raspitati se

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 20:30 (Wolverine).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

zasto nebi poživio zbog cega tek je star godinu dana i kako se to trosi  kažete s cissenjem se trose bonusi nije mi bas jasno

10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

sto da radim  da skinem nesto i ...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

zasto nebi poživio zbog cega tek je star godinu dana i kako se to trosi  kažete s cissenjem se trose bonusi nije mi bas jasno

8 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

Zato jer ste prešutili dio priće.

 

Pa zbog toga ne možete otići sa printerom u servis.

 

A ovdje od čitalaca koji ovo prate na taj način pravite budale.

 

Ili bi ljudi mogu izvući  pogrešne zaključke.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 20:49 (InkJet Artist).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

koju pricu smo prešutili sve je kako je recno ice on u servis pa nema garancije vise za njega ako u servisu ne odklone onda ide NA SMETLIŠTE I KUPUJE SE DRUGI TAK TO IDE

8 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

Čitajte ovdje što piše

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/epson-l1300-l1800/217319.aspx

Sve vam je bilo predviđeno unaprijed

10 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

procitano ali tu nema nista s mojim problemom samo vidim neko prepiranje ne vidim rijesenje moga problema

8 godina
neaktivan
offline
Re: Epson L1800 problem boja

WIC

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice