Front audio help

poruka: 9
|
čitano: 1.862
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Front audio help

 Pozdrav! Zna li netko di bi mogao potražit tzv "front panel audio 5.25" " Tražio sam pod tim pojmom ali mi je izbacivalo samo čitače kartica, kontrole ventilatora, temperature... Treba mi opcija da sprijeda postoji 3.5mm audio output za lijevi, desni i subwofer. Ono što mi je bitno je da je to samostalno pojačalo, da tu pojačavam i stišavam. Ništa posebno samo za malu sobu dovoljno. Može i opcija sa zvučnom karticom sa koje se to eventualno spoji na taj famozni "front panel audio"

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Front audio help
mate brate kaže...

 Treba mi opcija da sprijeda postoji 3.5mm audio output za lijevi, desni i subwofer.

 Teško. Sami standard ima samo 2 kanala (line out i mic) na front audio konektoru. Morat ćeš sam nešto iskemijati.

 Jedino ako ti upravljački softver za ugrađenu karticu nudi remap mic ulaza na sub izlaz.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 18:29 (Alkaline).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Front audio help

Oke,imam tu jedan umetak za prazni cd dvd pa ću u njemu iskemijat pojaćalo iz zvučnika. Kad ne preostaje ništa drugo onda ću treće.

10 godina
online
Re: Front audio help
mate brate kaže...

 Pozdrav! Zna li netko di bi mogao potražit tzv "front panel audio 5.25" " Tražio sam pod tim pojmom ali mi je izbacivalo samo čitače kartica, kontrole ventilatora, temperature... Treba mi opcija da sprijeda postoji 3.5mm audio output za lijevi, desni i subwofer. Ono što mi je bitno je da je to samostalno pojačalo, da tu pojačavam i stišavam. Ništa posebno samo za malu sobu dovoljno. Može i opcija sa zvučnom karticom sa koje se to eventualno spoji na taj famozni "front panel audio"

 Jel ti triba baš pojačalo ili 3.5 mm izlaz sa kontolom glasnoće?

 

Ako tražiš baš pojačalo Scythe je radija te ludosti ne znam jeli još radi.

Ako tražiš ovo drugo Creative je prije ima zvučne s takim prednjim panelom.

 

Ali bojim se da moš jedino polovno ubost....

 

 

Šta bi spaja u to?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Front audio help
om-prat kaže...

 

 

Šta bi spaja u to?

Obične sobne zvučnike ( prednji od kućnog kina koje sam bacio)  i subwofer jer ovi mali nisu baš ljubitelji basa. Ništa specijalno samo za rock`n˙roll !

5 godina
neaktivan
offline
Re: Front audio help

Vidi ovo bi bilo ideal. izgleda kao da se trpa umjesto DVD-a, mada nije jer ima nogare pa je vanjsko. Moja logična pretpostavka je da bi se to spajalo na napajanje sa molexom primjerice jel pa opeta na zvučnu nekim kabelom. Sa tim bi dobio puuno na prostoru oko kompa a ja volim minimalizam do maksimuma i jednostavnost do minimuma :D

15 godina
odjavljen
offline
Front audio help

Za tako nešto ti je najbolje naći pojačalo koje miksa i filtrira stereo za sub jer sve ostalo vodi u dodatne komplikacije.

 

Sad, za goniti male satelite, to bi još i mogao izvući s molexa ili USB-a, ali sa sub-om se ne bih igrao. Pojačalo koje može goniti sub s imalo suvislom snagom nećeš baš napajati s molexa bez da uzrokuješ cijeli niz drugih problema, od nasumičnih gašenja računala do korupcije podataka ili kvara diska.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Front audio help
mate brate kaže...

Vidi ovo bi bilo ideal. izgleda kao da se trpa umjesto DVD-a, mada nije jer ima nogare pa je vanjsko. Moja logična pretpostavka je da bi se to spajalo na napajanje sa molexom primjerice jel pa opeta na zvučnu nekim kabelom. Sa tim bi dobio puuno na prostoru oko kompa a ja volim minimalizam do maksimuma i jednostavnost do minimuma :D

 Znači pojačalo. 

Scythe se moze montirat, a može stat vani.

 

 

Samo ako ga ubodes unutra opet bi triba izvuc buksne i napajanje nazad(Ima posebno 12 V napajanje ne ide na molex).

Na zvučnu ga moš spojit sa pinova za FP(dobiješ kabel), to je puno manji problem nego napajanje i izlazi.

 

Ugl. poslušaj kolegu, prošvrljaj po Aliexpresu imaš masu tih 2.1 pojačala (pa i s ugrađenom zvučnom, bluetoothom, pločica pa moš čak nešto i složit sam) .

5 godina
neaktivan
offline
Re: Front audio help

Evo nešto jako zanimljivo.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice