Gamepad

poruka: 18
|
čitano: 3.711
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gamepad

 Pozz!

Izašao tekken 7 pa sam mislio uzet neki gemapad za igre.

Budget oriented, nebi sad neke điđe miđe, a može bit kopija onog xboxa valjda ću se naviknut jer sma uvijek bio ps model fan više odxboxa.

 

Gledam ovaj, jel čemu, ima tko?

 

https://www.adm.hr/product.asp?product=speed-link-torid-gamepad-wireless-for-pcps3-black-wireless-pc-and-ps3-gamepad-robust-24gh&code=19731ADM

 

Hvala

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gamepad

Mislim da sam vidio negdje temu da hvale taj gamepad da služi svrsi, da nisi toliko ograničen buđetom ja bi ti preporučio Xbox 360, ja imam 2 žičana i rade bez problema u svim igrama već cca 2 godine bez znakova trošenja i bez potrebe namještavanja kontrola u bilo kojoj igri.

No nedavno sam si uzeo još 2 bežična Xbox One i ti još bolje leže u ruci no to je malo skuplji sport.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gamepad

L2 i R2 ne mogu raditi u isto vrijeme pa ako ti to smeta...

These two buttons’ signals are on the same axis. As such, they cancel each other out when both buttons are pressed at the same time. This gives you optimal control in many games. Alternatively, select the button assignment in the game so that both trigger buttons don’t need to be pressed at the same time.

 

Kvaliteta izrade nije nešto najbolje, koliko sam čitao po forumuma, neke tipke prestanu raditi nakon nekog vremena.

Ako možeš protegni se još 100kn i kupi xbox 360 gamepad

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gamepad

Svaki 3rd party gamepad koji sam probao (njih desetak) imao je neki nedostatak:

Loš dpad, upitna ergonomska rješenja, škripanje, zapinanje gumbiju, ogroman deadzone na analogu, loši driveri (BSOD), itd...

Dosta njih ima neke "extra" dodatke da te navuku, a u biti ni osnovne kontrole nisu usavršili kako spada.

Jednom sam glupan kupio gamepad sa LCD displayom na kojem možeš slagat makroe, najgori gamepad koji sam ikad koristio...

Ni Razerov šrot sa svim svjetlima, "hyper response" gumbima i "tension adjusmentom" nije oduševio, a ubrzo mu je i krepao desni trigger.

 

Preporučio bi žičani XBOX360 gamepad (iako i tamo dpad nije za pohvalit se) ili Dualshock 3.

 

Sad koristim DS3 preko bluetootha i osim što je predivno ne imati žicu

gamepad je responivan i precizan, a emuliran je kao XBOX controller u igrama i radi bez problema.

 

XBOX One i DS4 gamepade još nisam probao pa ne znam, ali iz iskustva vjerujem da su vrh.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 22:17 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gamepad

Znači potegnut za original?

 A ne igram se toliko puno gamepadom, pa da ne bacam novac u vjetar, a opet ako kupim hoću da valja i da traje 

hvala za savjete

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamepad

Ak si iz Zagreba odes provjerit na 5 minuta jel sve uredu s ovim i to je to. Nećeš zažalit ako uzmeš bežićni, puno je udobnije kad nema žica po stolu i oko nogu.

13 godina
offline
Gamepad

nabavio xbox 360 controler za 150kn od frenda :)

odličan

može lock teme i delete :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gamepad

Jel netko koristio ove Havit gamepad-ove? Vidim da su jeftilen, 2 komada za 100kn pa me zanima da li da uzmem ili se ne isplati? https://www.jeftinije.hr/Proizvod/4446807

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamepad

Kao i svaki drugi jeftilen ne vidim kako bi bili dobri uopće. Još su i žicom spojeni jedan u drugog za maksimalnu nelagodu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gamepad

aaa kad vidim ove spojene jedan za drugi nemam napretka sedam dana , hahah ovo je kopija kopije . ne bi ga preporucio ni neprijatelju  :D

preporuka i  od mene za  xbox360 controller 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 20:45 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad
Alkaline kaže...

Kao i svaki drugi jeftilen ne vidim kako bi bili dobri uopće. Još su i žicom spojeni jedan u drugog za maksimalnu nelagodu.

 wtf? nisam ni skužio da su spojeni... tražim dalje :)

7 godina
offline
Re: Gamepad

Ak oces nes bas tak jeftino, prek neta si naruci najobicniji znj gamepad.. Ak oces nes malo kvalitetnije imas xiaomi gamepad za oko 20$, spajas preko bluetootha, ja ga koristim i za sad sam zadovoljan

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad
blackeagle29 kaže...

Ak oces nes bas tak jeftino, prek neta si naruci najobicniji znj gamepad.. Ak oces nes malo kvalitetnije imas xiaomi gamepad za oko 20$, spajas preko bluetootha, ja ga koristim i za sad sam zadovoljan

 Nisam ni znao da Xiaomi radi gamepade :) Jesi na ovaj mislio: http://www.gearbest.com/video-game/pp_167775.html

16 godina
offline
Gamepad

ako ikom pomogne u izboru gamepada...ja sam si nabavio Trust GXT 545 wireless gamepad i prezadovoljan sam. izrada kvalitetna,cijena umjerena, nit je jeftilen nit je preskup. može i na ps3 (jedan od dva razloga zbog kojeg sam ga izabrao, da može i na pc i ps3 i drugi da je bežični jer mi je komp u velikoj sobi uz tv pa da nema kablova po čitavoj sobi)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 13:13 (Wolverine).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gamepad
Wolverine kaže...

ako ikom pomogne u izboru gamepada...ja sam si nabavio Trust GXT 545 wireless gamepad i prezadovoljan sam. izrada kvalitetna,cijena umjerena, nit je jeftilen nit je preskup. može i na ps3 (jedan od dva razloga zbog kojeg sam ga izabrao, da može i na pc i ps3 i drugi da je bežični jer mi je komp u velikoj sobi uz tv pa da nema kablova po čitavoj sobi)

 pa isto tako Dualshock 3 moze na PC bez problema , ja ga koristim na PC-u bežično već 2 godine

16 godina
offline
Re: Gamepad
Mr.ddevil kaže...
Wolverine kaže...

ako ikom pomogne u izboru gamepada...ja sam si nabavio Trust GXT 545 wireless gamepad i prezadovoljan sam. izrada kvalitetna,cijena umjerena, nit je jeftilen nit je preskup. može i na ps3 (jedan od dva razloga zbog kojeg sam ga izabrao, da može i na pc i ps3 i drugi da je bežični jer mi je komp u velikoj sobi uz tv pa da nema kablova po čitavoj sobi)

 pa isto tako Dualshock 3 moze na PC bez problema , ja ga koristim na PC-u bežično već 2 godine

super,nek može, samo što mi nije potreban još jedan Dualshock 3 , ionak uglavnom sam igram, tako da će mi ovaj Trust bit stalno na PC-u a na PS3 njegov gamepad (da ne prebacujem s jednog na drugi stalno)

7 godina
offline
Re: Gamepad

Da na taj sam mislil. Sve je super, veza dobra, dobro radi, jedino kaj treba xbox360 emulator imati upaljen kad se igra, da ga komp prepozna ko xbox controller i onda na nekim igrama ni tipke ne moras podesavat, a na nekim igrama ni ne radi ak nije to ukljuceno, npr na pesu mi nije bilo bas bajno, s tim emulatorom super radi, a nije problem ga ukljucit, treba 5 sekundi vremena :D

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad
Wolverine kaže...

ako ikom pomogne u izboru gamepada...ja sam si nabavio Trust GXT 545 wireless gamepad i prezadovoljan sam. izrada kvalitetna,cijena umjerena, nit je jeftilen nit je preskup. može i na ps3 (jedan od dva razloga zbog kojeg sam ga izabrao, da može i na pc i ps3 i drugi da je bežični jer mi je komp u velikoj sobi uz tv pa da nema kablova po čitavoj sobi)

 

Da, ali mi se čini da je ergonomski dosta drukčiji od original PS gamepada... nekako sam se navikao na njihove gamepadove...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice