Genius hs-g500v šumii :/

poruka: 14
|
čitano: 10.041
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Raja danas sam kupio ove slusalice i kada ih ukljucim,onda pocme šumit,a jos vise šumi kada ukljucim vibration,nije da šumi da nemozes cuti petardu pored sebe,al sumi i to mi smeta :/

Imam windows 8 pro mozda je zbog toga ?
Jel znate u cemu je problem? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 14:55 (FaZe wizZY).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/

any1?

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Genius hs-g500v šumii :/

A jesi li probao sa drugim slušalicama? druge 3.5mm jackove ako ih imaš? (npr prednji ili na zvučnicima) provjeri dali na drugim jackovima imaš isti problem

From chaos the world was born, from chaos the world will die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Genius hs-g500v šumii :/
D.N.R. kaže...

A jesi li probao sa drugim slušalicama? druge 3.5mm jackove ako ih imaš? (npr prednji ili na zvučnicima) provjeri dali na drugim jackovima imaš isti problem

Jesam probao sam i na drugom kompu isto :/

14 godina
odjavljen
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Jesu li na oba kompa on board zvučne kartice? Znači na matičnoj ploči.

 

Pitam jer meni je znalo zujat dok sam koristio on board prije, ali nije zujalo uvjek.

From chaos the world was born, from chaos the world will die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Imam isti problem. Nije isto na svim slušalicama, neke zuje jako malo i to samo dok su dost pojačane, a druge mi stalno jako pište, a pogotovo dok mičem miša. Zato sad namjeravam kupit diskretnu zvučnu u nadi da će to riješit problem.

 

edit: namjeravam u roku tjedan dana zvučnu nabavit, pa javim jel to otklonilo smetnje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 22:56 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Genius hs-g500v šumii :/
FLes kaže...

Imam isti problem. Nije isto na svim slušalicama, neke zuje jako malo i to samo dok su dost pojačane, a druge mi stalno jako pište, a pogotovo dok mičem miša. Zato sad namjeravam kupit diskretnu zvučnu u nadi da će to riješit problem.

e da pogotovo kad vucem miš

11 godina
neaktivan
offline
Re: Genius hs-g500v šumii :/
D.N.R. kaže...

Jesu li na oba kompa on board zvučne kartice? Znači na matičnoj ploči.

 

Pitam jer meni je znalo zujat dok sam koristio on board prije, ali nije zujalo uvjek.

na kompu da al na drugom kompu nezz :/

11 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/

I da šumi mi kada ukljucim vibraciju a kad iskljucim nesumi ali svaki bio covjek igro igre uz vibraciju jer je zanimljivije,i danas sam zamjenio jer sam mislio da je to do slusalica kada dodem kuci sa novim opet isto nekuzim uopce,a imam stare i sve radi super :/

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/

sad gledam na yt i ima ovaj video 

 al težak sam sa engleskim :( pa ako mi moze netko reci o cemu ovaj lik prica?
skonto sam nesto al dalje ne :/ 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Riješio sam problem ugradnjom zvučne kartice, Asus Xonar DSX. Evo teme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Na prijašnjem kompu imao sam skroz zujanje kad sam slušalice spojio u prednje audio portove (isto pogotovo kad sam micao miš). Tada sam shvatio da je audio port spojeni kabelom koji ide kroz cijelo kučište i očito nije imun na smetnje. Rješenje? U mom slučaju USB headset (znači bez jackova, samo kroz USB), nikad problema s njim.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/
imam problem sa genius hs-G500v gaming slusalicama koje sam tek kupio naime kada ih ukuljucim i kompjuter pise mi da "headphones not plug in"to sam rijesio tako sto sam skinuo real tek driver, medzutim sad kada prebacim na slusalice na kompjuteru ono pjeva(na racunaru je prikazano da muzika ide preko njih) ali nema zvuka na slusalicama isto kao da je negdje smanjeno a muzika mi ide preko pojacala jel neko zna u cemu je problem.........
Tarkis...
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Genius hs-g500v šumii :/

Razmišljam da kupim hs-g500v, ali zanima me dali te slušalice prekriju cijelo uho?

Molim da mi ako ih netko ima odgovori ili napiše dimenzije.

Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice