HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

poruka: 12
|
čitano: 11.064
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

Trebao bi ekipa savjet oko kupovine printera. 

Nije baš da pratim te stvari jer me pisači nikada nisu zanimali no kako bolja polovica radi u prosvijeti i kako sve mora raditi kod kuće pošto škola nema novaca za tonere, papire i sl. tako tražimo ovako neko all in one riješenje. 

Malim njuškanjem smo naletiti na navedeni HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One koji nam paše po svemu....obavezni wlan, povoljna boja, mogućnost kopiranja te povoljna cijena. 

Zanima me ima li tko od vas ovaj model te je li zadovoljan s njime? 

 

Napominjem da nam nije važna ne znam kakva kvaliteta ispisa već ono što sam naveo jer će se na njemu ionako većinom printati testovi i sl. stvari za klince (da, treba biti u boji i svakako tintni jer sam i ja predložio c/b laserski no ne dolazi u obzir dok sve ostalo ide van naših platežnih mogućnosti jer se i ovo kupuje ne za nas već da se olakša djeci u školi). 

 

Ako imate još koji model na pameti, a da je bolji po ne znam čemu od ovoga, samo recite pa da vidimo o čemu se radi i da nađemo najbolje za te novce. 

 

Još jedna stvar je važna, a to je da uređaj mora biti novi, do max 700 kn (ni kn više)  te da je obavezno wlan i da ima obaveznu mogućnost kopiranja tj. skeniranja te mogućnost ispisa sa smartphonea, tableta i sl. 

 

Hvala! 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa

Odličan uređaj

Odličan otisak

 

Evo ti jednog našeg testa na sličnoj platformi uz refil Briliant jestivom tintom

 

http://adriatix.hr/A_HOT/PICT_2/HP-301_7_XL.jpg

 

Jeftino možeš puniti kazete uz gore spomenutu tintu i dobiješ savršen kolorit na običnom papiru

 

Ukoliko mene pitaš bi li si osobno kupio isti ovaj uređaj odgovor je:

 

Ne bi

https://www.facebook.com/adriatix.hr
15 godina
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa

Vjerojatno odabrani printer zadovoljava..

 

- ovisno što je 'povoljna boja' tj zamjenske su ovisno o modelu 10-20-30kn.. i to može biti osnovni kriterij kupnje. Tad dođeš u trgovinu i pitaš za boju, pa nakon tog, koji printer + kriteriji i kupiš ga. Recimo da HP ima svugdje, ostalih ne toliko. Recimo lexmark ne uzimaj ni đabe (trošak originala)... Razlika od 100kn je tad sporedna.

 

- sitnica, zbog garancije.. kupi odmah veću količinu zamjenskih boja, kosriti ga redovito (da se ne zasuši), ako se nešto desi tek tad raspakiraj originalnu boju i reklamiraj.. nakon isteka godine/garancije vidiš kako dalje...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

@Adriatix

Što bi ti kupio sebi za te novce? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa

Ja ti nisma mjerodavna za taj odabir

Zašto?

 

Zato jer na tu problematiku mogu gledati previše subketivno sa pozicije servisa za printere.

 

Odnosno mogo bi ti reći zašto ne bi uzeo onaj gore spomenuti uređaj

 

0. nitko nema rezevne dijelove već se mijenja cijeli urđaj u garantnom roku a kasnije se možeš slikati

1. Zato jer za njega nemao Servisni manual niti čemo ga ikad moći nabaviti

2. zato jer nam je nepoznato kako se resetira indikacija tanka za otpabdnu tintu. To niko zna kako se radi kod novih najnovijih uređaja. I ukoliko malo više štampaš onda ti se to obije o glavu. Ili tako što moraš baciti cijeli uređaj jer ti se ne isplati oficijeni reset ili zato što ti se tinta oz otpadnog tanka prolije po stolu tepiju ili hlačama ukoliko nepažljivo prenaša uređaj

3. Zato jer za najnovije HP uređaje ne postoje zamjenske tinte. A kad se pojave nikad ne znaš koju je HP smicalicu smislio za novu generaciju

4. Zato jer ovi HP DeskJet uređaji ne rade dobro sa CISS om. Ili rade po sisteme >> Drži vodu dok majstori ne odu

5. Postoje 2 kapaciteta kazeta standardni i XL a ti kupuješ onak koji je jeftiniji a u kutiji od pola metra sa pola metra dobiješ naprstak tinte a misliš da si dobio kapacitet pola metra sa pola metra.

 

A što da ti  dalje pričam kad ti kupuješ ono što piše na reklamnom letku an funkciju. I piše tamo da imaš jeftin otisak

 

Istina kad se usosiš možeš se donekle spasiti uz adekvatan set za punjenje tinte. ali ni tu ne možeš zaobići igru koja je izvorno postavljena. A to je da nakon utrošenih cac 3.5 ml moraš ponovno

 

Ili kupiti originalnu kazetu

Ili kupiti zamjensku kazetu (kad se pojabve)

Ili dopunjavati akzete u Adriatix Briliant tintu

 

E sasd da ti netko ponudi sličan refubrish uređaj koji košta isto 700 kn  za koji imamo i

0. imaš dileova ko u prići jer se sam uređaj u biti ne kavari

1. servisni manual

2.znamo kako jednostavno resetirati razevr za otpadnu tintu

3. Ima ugrađeni CISS

5. Ima kapacitet cisa  20 *3ml *4

6. ali nama WFI

7. ali nema šarene kutije od pola metra sa pola metra

 

Sigurno češ reći

 

Ne nebi ja to uzeo

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/adriatix.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 9:53 (Adriatix).
14 godina
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

Original HP boje su meni osobno jeftine, ide crna i ide jedna s bojom....sve zajedno cca 130 kn i to mi je za moje pojmove i moje kolicine printanja svakako povoljno.

 

Dalje, uredaj mora imati wlan i tu je kraj te price kao i to da mora imati kopirku.

 

Znaci, nikada nikakve zamjenske boje nece ici u njega jer mi je ovo jeftino da bi se zezao s zamjenskim bojama.

 

Ako netko zna za bolje rijesenje i novo do 700 kn, svakako sam voljan prihvatiti prijedlog.

 

Hvala unaprijed i hvala na testnom primjerku no rado bi vidio kako izgleda i s original bojom jer mi ne pada na pamet kenijat sa zamjenskima kada u uredaj ide samo crna i samo boja.

 

Nego, 2050 je pisac cija je cijena cca 260 kn dok je ovdje cijena cca 600 kn pa moze li se to usporedivati (makar sam svjestan da su oba uredaja niska klasa i da im je najmjena jedino za rad kod kuce i povremeni ispis)

 

P.S.

 

Sto se tice jamstva, ako rikne nakon godinu dana nije mi bed lupit ga nogom kroz prozor jer ce ionako dati svoje.

Nije da se razbacujem novcem, ali u godinu dana se svasta promijeni kao i to da ce vjerojatno biti servisa no i nikada nisam nosio ovakav tip uredaja na servis vec kada bio prosao garantni rok i jos da rikne, sigurno bi ga zamijenio drugim jer se ne radi o tako velikoj cifri, a meni treba uredaj koji ima ono sto sam naveo...wlan, obostrani ispis, kopirku...bez toga mi ne sluzi nikako (pogotovo ne ako nema wlan i npr. mogucnost ispisa pdf-a sa npr. smartphone-a )

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 12:05 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa

To ti je jednako kao kod ljubavi.

 

Kad ti neka ženska odgovara po svim parametrima onda nema šanse da ti netko pokaže što ćeš ti o toj istoj ženski misliti za  xx mj ili godina.

https://www.facebook.com/adriatix.hr
12 godina
neaktivan
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

Mi kupili 3525, i jako sam zadovoljan zasad. Imamo ga cca. pola godine, placen oko 600kn u linksu. Sve radi super nakon podesavanja, kod mene je spojen na kućni WLAN i nema problema, printam sa razlicitih racunala preko mreze bez beda. Žena jako puno printa za fax i još uvijek imamo originalne boje, novi spremnici su oko 60-70kn i smatram to iznimno povoljnim, obzirom koliko dugo boje traju, mislim da smo mi već 1000 str. otprintali, najviše je potrošeno crne, u fast draftu je otisak jos uvijek zadovoljavajući. Skener također radi super preko WLAN-a, također dobra kvaliteta, tko hoće skenirati ili kopirati razne dokumente.

Mislim da je za tu lovu zbilja ok. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa
win32 kaže...

Original HP boje su meni osobno jeftine, ide crna i ide jedna s bojom....sve zajedno cca 130 kn i to mi je za moje pojmove i moje kolicine printanja svakako povoljno.

 

da stvarno su te kazete pojeftinile

jeftinije nego originali kod Epsona ili Canona

 

samo ima jedna kavaka a to je koliki je kapacitet otisaka.

 

Dođe ti  to  kao da kupuješ pistacije ili kikiriki snake od 15  20 gr

 

Ovdje imaš isto sveukupno 20 gr tinte za 130 kn

 

Zato pamet u glavu i prouči ove upute signo će ti pomoći kad klici počnu trošiti kazete ko onaj snake od 15 gr

http://adriatix.hr/A_DOC/Instruction/Upute%20HP%20301.htm

 

 

 

https://www.facebook.com/adriatix.hr
15 godina
neaktivan
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet

Imam navedeni printer skoro godinu dana, ne printam puno tako da sam prema indikatoru potrošio oko pola tinte.

 

Sad sam gledo na netu da vidim cijene tinte ali nisam uspio pronaći HP 662 Black Ink Cartridge, a zanimala me cijena. Ne kužim, pa nije valjda da ih već ne prodaju?

 

Ostale tinte koje mi odgovoaraju su:

 

Replacement cartridges
HP 662 Black Ink Cartridge (~120 pages)
HP 662 Tri-color Ink Cartridge (~100 pages)
HP 662XL Black Ink Cartridge (~360 pages)
HP 662XL Tri-color Ink Cartridge (~330 pages).

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, savjet
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One, sa
Odi u neki servis i traži da ti prerade crnu kazetu za punjenje i za cac 100 kn si riješio problem
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice