Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 628
|
čitano: 190.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav. Trenutno koristim neku podlogu za mis od 1$, nesto bezveze. Uskoro kupujem novi mis Roccat Kone i zelim uz njega uzet kvalitetnu podlogu. Problem je sta podloga mora bit manja (otprilike 25 cm u sirinu i max 30 visinu zbog ogranicenja prostora na kojem se nalazi mis). Budzet je 100kn pa ako bi mogli nesto preporuciti,hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Steelseries qck kojih imaš u raznim veličinama pa odaberi koja ti dimenzijama odgovara. Mislim da je "standard" 320x240, a postoji i mini verzija. Još nisam vidio miš koji na njoj ne bi radio savršeno. Jednostavna crna, kvalitetna platnena podloga.
8 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav, koju podlogu preporucate za gaming, najvise csgo, mis mi je steelseries kinzu v3 i kupovao bih u linksu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
HolyPotato kaže...

Pozdrav, koju podlogu preporucate za gaming, najvise csgo, mis mi je steelseries kinzu v3 i kupovao bih u linksu 

Cooler Master Swift-RX L ili XL

Roccat Taito

Steelseries QCK Heavy ili Mass

Twitter: @191x7
8 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav!

Trebao bi savjet oko podloge za mis... Trazim podlogu srednje velicine i da je vrste "control edition", tj. da je hrapa, s rupicama i sl. (npr. roccat taito control midi ili razer goliathus control m).

Cijena nikako ne smije ici preko 150kn.

Hvala

 

Edit: Naveo sam ove dvije za primjer jer sam prvo na njih naletio na googleu. Nisam bas upucen sta je tocno bestbuy. Razerova mi se cini super, ali mozda postoji podloga iste ili cak bolje kvalitete za manje para, pa evo trazim savjet...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2016 19:53 (nix111).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Imam func podlogu f-series 10l polikarbonat i sad nakon pola godine imam sjajna mjesta na podlozi od samog miša i na tim mjestima mi je drugačija osječaj miša pod samom podlogom. Sad dali je to normalno ili je to do samog polikarbonata?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Možete mi preporučiti dobru jednobojnu i tanku podlogu.

Hvala

 

edit: možda metalnu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 23:25 (FeeDzOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Znači tražim produženu podlogu za miš od bar 800mm u dužini i jedino sto mi izbacuje na našim jadnim šopovima je ***eni Razer.. Pa jel ima igdje ista drugo osim toga il sam osuđen na Ebay i Amazon gdje cu jos 30% do 50% cijene jos platit postarinu? Nemogu razumijet taj Razer je previse subjektivno orijentiran , nista suptilno da urade s npr malim logom nego preko pola podloge ZELENI logo eej... pa covjece mislim da u citavoj sobi nemam nista zeleno samo mi fali da mi to strsi na pol stola.. -.-' 

 

Ugl vidno iznerviran izborom u lijepoj nam nasoj ima tko kakvu preporuku?! Poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Rav3n kaže...

Znači tražim produženu podlogu za miš od bar 800mm u dužini i jedino sto mi izbacuje na našim jadnim šopovima je ***eni Razer.. Pa jel ima igdje ista drugo osim toga il sam osuđen na Ebay i Amazon gdje cu jos 30% do 50% cijene jos platit postarinu? Nemogu razumijet taj Razer je previse subjektivno orijentiran , nista suptilno da urade s npr malim logom nego preko pola podloge ZELENI logo eej... pa covjece mislim da u citavoj sobi nemam nista zeleno samo mi fali da mi to strsi na pol stola.. -.-' 

 

Ugl vidno iznerviran izborom u lijepoj nam nasoj ima tko kakvu preporuku?! Poz

Cooler Master Swift RX-XXL

 

STEELSERIES QcK XXL

9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Valja li Modecom Volcano Pad,100 kn u linksu... Bas bi mi trebala jedna takva velika podloga za tipkovnicu i mis a da nije skupa, vrijedi li 100 kn ili da radje idem na neku malu a kvalitetnu? Iako mi je ova bas zapela za oko. Logitech G500. 

 

✌✌

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Decki upravo kupljena
Roccat Alumic vrhunska podloga + odmoriste za ruku ☺☺☺☺
http://www.roccat.org/en-US/Products/Gaming-Mousepads/Alumic/
Samsung S6 Edge+
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Rav3n kaže...

Znači tražim produženu podlogu za miš od bar 800mm u dužini i jedino sto mi izbacuje na našim jadnim šopovima je ***eni Razer.. Pa jel ima igdje ista drugo osim toga il sam osuđen na Ebay i Amazon gdje cu jos 30% do 50% cijene jos platit postarinu? Nemogu razumijet taj Razer je previse subjektivno orijentiran , nista suptilno da urade s npr malim logom nego preko pola podloge ZELENI logo eej... pa covjece mislim da u citavoj sobi nemam nista zeleno samo mi fali da mi to strsi na pol stola.. -.-' 

 

Ugl vidno iznerviran izborom u lijepoj nam nasoj ima tko kakvu preporuku?! Poz

 

https://iponcomp.hr/webshop/product/mionix_alioth_xlarge/1422366

 

XL = 40x90cm

imam ovu podlogu i prezadovoljan sam (prethodno sam imao CM Storm heavy i Steelseries Qck)

16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
el.šef kaže...

Valja li Modecom Volcano Pad,100 kn u linksu... Bas bi mi trebala jedna takva velika podloga za tipkovnicu i mis a da nije skupa, vrijedi li 100 kn ili da radje idem na neku malu a kvalitetnu? Iako mi je ova bas zapela za oko. Logitech G500. 

 

✌✌

Ne djeluje mi dobro. Ružna je, nikakva marka (vjerojatno nekvalitetna) i ne nađem baš recenzija/komentara. 

 

pasko kaže...
Decki upravo kupljena
Roccat Alumic vrhunska podloga + odmoriste za ruku ☺☺☺☺
http://www.roccat.org/en-US/Products/Gaming-Mousepads/Alumic/

Dakle kupio si tvrdu podlogu (loše za ruku) uz koju si dobio i uništavač karpalnog tunela? Bravo. 

 

Fanu kaže...
Rav3n kaže...

Znači tražim produženu podlogu za miš od bar 800mm u dužini i jedino sto mi izbacuje na našim jadnim šopovima je ***eni Razer.. Pa jel ima igdje ista drugo osim toga il sam osuđen na Ebay i Amazon gdje cu jos 30% do 50% cijene jos platit postarinu? Nemogu razumijet taj Razer je previse subjektivno orijentiran , nista suptilno da urade s npr malim logom nego preko pola podloge ZELENI logo eej... pa covjece mislim da u citavoj sobi nemam nista zeleno samo mi fali da mi to strsi na pol stola.. -.-' 

 

Ugl vidno iznerviran izborom u lijepoj nam nasoj ima tko kakvu preporuku?! Poz

 

https://iponcomp.hr/webshop/product/mionix_alioth_xlarge/1422366

 

XL = 40x90cm

imam ovu podlogu i prezadovoljan sam (prethodno sam imao CM Storm heavy i Steelseries Qck)

 Djeluje OK.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

je ok je, logo se jos manje vidi nego na fotografiji:

http://i.imgur.com/1tmBR0V.jpg

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Tražim miša, a bogami nemam ni podloge za istoga.

 

Dosta sam nestrpljiv pa sam prije miša od braće iz Shenzhena naručio OVO.

 

Ima li tko kakvoga iskustva sa takvim ili sličnim podlogama i hoću li, razočaran dobivenim, morati odriješiti kesu i kupiti nešto kvalitetno od renomiranih proizvođača za isto tako kvalitetnu i renomiranu cijenu?

 

Hvala

 

lp,

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Piknul sam neki dan iz dosade Asusovu Cerberus podlogu za nekih 110kn i mogu reći da sam iznenađen kolko je dobra u usporedbi sa sadašnjima/Swift Rx-Goliatus control...veliki +za podlogu ako je itko u potrazi obavezno nek pogleda.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Nabavih onu veliku MS Industrial MP-X3ME Dragon 2 gaming podlogu za tipkovnicu i miša na poslu.

Izabrana zbog udobnosti, veličine i niske cijene. To što je prešarena neće smetati jer se neće na njoj igrati igre.

Opšiveni rubovi također velik plus. Više detalja objaviti ću uskoro, kada se malo podloga iskoristi.

 

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav, planirao sam zamijeniti dosadašnju Swift RX-M s QCK Heavy. Vidim da jedino u iPona imaju QCK Heavy za 253kn. Malo je offtopic ali zanima me jeli itko naručivao išta iz te trgovine i bili jeftinije prošao da naručim iz vani i gdje? Hvala :)

BF4: hrv_hrciii
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 3:38 (Hrci).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Qck Heavy je daleko najbolja podloga za sve vrste miševa. Osobno je koristim + imam frenda koji je profesionalno igrao jednu fps(išao na turnire u Kinu itd.) igru te mi ju je on i preporučio. Rekao je da je probao masu podloga, ali da je ova daleko najbolja (on koristi razer deathadder miš). Ako možete izdvojiti malo više novaca svakako Vam preporučam da je kupite. Nećete požaliti, garantiram 

 

Hrci ja sam je naručio direktno preko Steelseries stranice. Platio sam ukupno 33.48€ - 250kn sa kodom od 15% popusta (dostava uključena u cijenu). Imaš na netu coupon kodova za 10-15% popusta. Evo jedan koji trenutno radi REVMAR10 (10% poputsta) ako slučajno budeš odlučio kupiti preko službene stranice ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 7:30 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Kolege,

 

 

Trebao bih preporuku podloge (cloth) za miš u cjenovnom rangu do 150kn, dimenzija do max. 400x300x? (debljina).

 

 

 

Tražim preporuku temeljenu na vlastitom iskustvu. 

 

 

Unaprijed Hvala

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Cm storm swift rx
Odlična podloga, i odlično radi sa optičkim i laserskim miševima
Debljina je 3mm, prošiveni rubovi, taman je tih dimenzija koje tražiš (možda malo manja) i cijenom je oko 100 kn
Ja sam svoju platio 100 kn u technomarketu
Mislim da ti je to najbolja opcija u tom cjenovnom rangu
A i na ebayu možeš nabavit i podloge za cijeli stol, tj 900x300 mm recimo, dobre kvalitete za manje para, samo treba čekati da dođe
battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

CoolerMaster Swift - RX M, podloga nije niti prevelika niti premala, ima prosirene rubove sto mi se svidnja i jos mi se vise svidja sto se ne sklize. Perfektno se slaze sa Roccat Kone Pure.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Izbor dobre podloge za miša
Wuk19 kaže...

Kolege,

 

 

Trebao bih preporuku podloge (cloth) za miš u cjenovnom rangu do 150kn, dimenzija do max. 400x300x? (debljina).

 

 

 

Tražim preporuku temeljenu na vlastitom iskustvu. 

 

 

Unaprijed Hvala

 

 

 

 

 Imam Roccat Taito Control koja je i preporucena kao najbolja all-around podloga na PCGameru i imam samo rijeci hvale - meni je apsolutno savrsena, osim sto se prlja ali bojim se da je to neizbjezno.

16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
hahhaajaads kaže...

CoolerMaster Swift - RX M, podloga nije niti prevelika niti premala, ima prosirene rubove sto mi se svidnja i jos mi se vise svidja sto se ne sklize. Perfektno se slaze sa Roccat Kone Pure.

Koristim ovu podlogu te zasad opravdava kupnju :)

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
hahhaajaads kaže...

CoolerMaster Swift - RX M, podloga nije niti prevelika niti premala, ima prosirene rubove sto mi se svidnja i jos mi se vise svidja sto se ne sklize. Perfektno se slaze sa Roccat Kone Pure.

 moja je malo drugačija :D

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Za ovaj budget dali ima itko iskustva sa ovakvim tipom podloge msDragon

 

gledao sam jos steelseries qck al je manjih dimenzija od ove i duplo skuplja sto i nije neka svota ako se uzme cijena ove :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
crnmarin kaže...

Za ovaj budget dali ima itko iskustva sa ovakvim tipom podloge msDragon

 

gledao sam jos steelseries qck al je manjih dimenzija od ove i duplo skuplja sto i nije neka svota ako se uzme cijena ove :D

 Ja na poslu koristim MS Dragon onu veliku za tipkovnicu+miš. Ne smatram ju dobrom za gaming, ne bih ju za to koristio.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Kome treba podloga koja ja platnena, mekana, dolje gumirana i sa šivenim rubovima preporučam Gembird Gaming Mouse Pad PRO. Ne znam kakve su na duge staze, ali na prvu su mi iste ko i Razer podloga koju sam preko 100 kuna platio.

 

Veličina large je ~40 kn, medium ~26 kn a small ~18 kn.

 

https://gembird.nl/products.aspx?sg=280

 

https://www.nabava.net/podloge-za-miseve__6150?q=gembird

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice