Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament edition

poruka: 6
|
čitano: 1.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament edition

Ovako zanima me ako ima netko iskustva sa mišem Razer Mamba tournament edition, isplati li se platiti te novce za taj miš?

Te ako možete preporučiti neki gaming miš u rasponu od 300-600kn.

 

Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament edition

paz' 'vamo: mamba je općenito bitno skuplja od konkurencije (koje, doduše, baš nešto i nema u nas, tek nešto malo ali moraš tražiti) a beskorisna je pri visokim postavkama dpi. razer ima dobre mišove ali ne u pravilu. prvo ti je miš birati prema tome kak ti leži pod dlanom, a za igranje i da ima kabel. mislim (dakle, postojim) da su ti (od razera) sasvim dovoljni diamondback (2015), taipan ili deathadder. ima i logitech uporabljivih naprava. ne zaboravi podlogu! uzmi srednje večine ili "malu", razer ili steelseries. pa se igraj.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament edition

Ne znam koji mis trenutno koristis ali kvalitetni misevi su dobra investicija. Donedavno sam koristio Trust GTX 25 koji sam imao nekoliko godina. Kolko para, toliko muzike.

Uzeo Deathadder Elite za 440kn, je da kosta, je da moras ustediti za njega ali razlika u kvaliteti hardwarea je ogromna. 1Ghz pooling rate, precizniji senzor, super stvar.

Takoder, na human benchmarku mi je reaction time sisao sa 250ms na 200-210ms sto vise govori o latenciji koji budget misevi imaju dok takvog problema neces imati sa kvalitetnima.

 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament editi

Imam trenutno Deathadder iz 2012. ako se ne varam.

A vidim da Deathadder i Mamba Tournament edition su na istoj cijenu trenutno u linksu pa zato pitam haha

6 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament editi

Deathaddera sam koristio, pa zato pitam za mambu pošto mi se svidjela

12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor gaming miša/Razer Mamba tournament editi
Ak vec mislis dati malo vise para onda uzmi Logitech, neusporedivo bolja kvaliteta i trenutno najbolji senzori na trzistu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 10:09 (war3_tft).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice